Imate li obicaj da iznenadite voljenu osobu nekim beznekogposebnograzloga poklonom?

Kakve poklone birate i mislite li da joj/mu zaista prija ono sto ste izabrali za nju/njega?

Ovo vas pitam zato sto moj cojek nikad nije kupio nesto sto mi se dopada...mislim na odjevne komade...ja sam, naravno, bila vrlo zadovoljna njegovom paznjom, medjutim, medju tim poklonima je bilo komada koje ni po kuci nijesam obukla...sta da se radi kad su nam ukusi dibidus razliciti...i obratno, naravno!
Sad smo naucili da je knjiga najbolji poklon... Fino izabere pisca kojeg zna da volim pa jednu po jednu knjigu iz njegovoga opusa...i ljepota ziva!:mrgreen::lolblue:

Inace, kako partner reaguje kad mu kupis odjevni predmet a ne potrefis broj? Recimo, cipele dva broja manje:yipiiii:, ili brushalter dva broja veci...leti li perje?

(ja sam jednom iz Italije donijela ama sve pogresan broj...doduse kumu se sve potrefilo, pa je bilo sprdnje posle da sam bolje kumari uzela mjere no cojeku?!)
Doduse, ja imam problem i kad samoj sebi kupujem pa se nerijetko dogodi da kupim male cipele ili preveliku jaknu