Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 46

Thread: Ostale vijesti, zanimljivisti ... - Topik Mix !!!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Ostale vijesti, zanimljivisti ... - Topik Mix !!!

    www.velikanagrada.com

    Poceo je sa radom portal sa visednevnim updateom vijesti iz F1, WRC, MotoGP,Domaci sport, tehnika i forum

    jos uvjek je sve u test fazi i ima dosta ''sitnica'' za otkloniti..ali vremenom sredice se i napredovati


    zelim da pozovem sve zaljubljenike auto-moto sporta da posjete ovaj sajt..kao sto rekoh visednevno azuriranje vijesti

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da postoji forum Automobilizam koliko me sjecanje sluzhi pa cesh tamo o ovome !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovako za ubuduce bih molio ako nema topika u kojem bi mogli da postujete neku vijest zanimljivost ili ne znam shto vec evo vam jedan topik-Mix!!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    odma mi napamet pade onaj bambi mix sa ribicama i perecama mmmmmmmmmmmm

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vazda li si gladan bio shto je to !!! :P :P :P
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    bogu iza tregera
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default foooood

    Quote Originally Posted by kefalo
    odma mi napamet pade onaj bambi mix sa ribicama i perecama mmmmmmmmmmmm
    i velika casa ledene limunade,a onda ogroman sladoled...sumsko voce,cokolada itd...mmmmmmmmmm

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Otvoricu vam topik Hrana i Napitci pa da se izhivite malo !!!

    Sport , Sport !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danica: Nova atrakcija Indi serije

    Milioni navijača “Indi Kar serije” na stazama u SAD i preko TV ekrana ove sezone imaju priliku da uživaju u atrakciji koja se zove Danica Patrik.

    Ova 23-godišnja devojka rodom iz Viskonsina će u nedelju na najvećoj trci sezone u SAD”Indi 500” startovati u prvim redovima iako je takozvani “ruki” (prva sezona).

    Danica Patrik protresla je američki motosport kojim su do sada vladali muškarci, ne samo činjenicom da je “oval” u Indijani obišla brzinom od 226 milja na sat (najbrži krug) već i svojim namerama da pobedi u Indijanapolisu. Početak sezone bio je prosečan:Trke u Majamiju i Finksu završila je na 15.mestu, dok je u St.Petersburgu bila 12.

    Vishe o ovome
    http://www.b92.net/sport/vesti.php?s...&nav_id=169312
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    bogu iza tregera
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka joj cast...bar zna sta oce od sebe :razz:

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mlada Ana ivanovic pobijedila je sinoc na Roland Garosu 3-ceg nosioca Ameli Moresmo, gledao sam na Eurosport mech i ta mala od 17 god je 5 puta bila bolja od ove ali joj fali iskustva pri vodjstvu od 1-0 u setove 3-1 u gemove ima dvije brejk shanse na servu francuskinje , ne kosristi dobro ali onda gubi svoj i gubi sa 6-3 !!!
    Ali se vratila u 3-cem setu i dobila stvarno me odushevila !!!
    Evo je ja mislim sad medju 20 najboljih poshto je prije pochetka turnira bila 31 !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Indi 500: Danica ispustila pobedu

    Britanac Den Veldon pobednik je legendarne trke “Indi 500” koja je noćas vožena na stazi u Indijanapolisu. Veldon je u 89.izdanju ove trke postao tek drugi Britanac posle 1966.godine koji je uspeo da pobedi na ovoj trci.

    Jedina žena u ovogodišnjem takmičenju 23-godišnja Danica Patrik vodila je do 10 krugova pre kraja, ali je zbog problema sa gorivom usporila i na kraju završila na četvrtom mestu.

    Danica Patrik je uz mnogo problema (okretanje na stazi sredinom trke posle velikog sudara) uspela da preuzme vodstvo i sjajnom vožnjom “drži” lidersku poziciju, ali je zbog dramatičnog gubitka goriva usporila i tako propustila jedinstvenu priliku da postane prva žena koja je trijumfovala na stazi u Indijanapolisu. Ipak, postala je prva koja je vodila ( bila je lider 24 kruga) tokom trke u Indijani. Sa druge strane, Den Veldon (ekipa Andreti) pobedio je u četvrtoj od pet ovogodišnjih trka. 26-godišnji Englez koji je došao u SAD pre 4 godine. Ostao je upamćen i po izjavi koja je u potpunoj suprotnosti od sna hiljada dečaka: “Formula 1 je za devojčice”. Ironijom sudbine i pukom srećom izbegao je poraz u nedelju od Danice Patrik.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Roland Garros: Zimonjić i Paes u četvrtfinalu

    Dejvis kup repreznetativac SCG Nenad Zimonjić i Indijac Leander Paes plasirali su se u četvrtfinale Rolan Garosa u konkurenciji dublova.

    Šesti nosioci su u trećem kolu pobedili Čehe Františeka Čermaka i Leoša Fridla rezultatom 2:0, po setovima 7:6 (7-5), 6:4.

    U narednoj rundi Zimonjića i Paesa očekuju treći nosioci Bob i Majk Brajan iz SAD, koji su u trećoj rundi bili bolji od Belgijanaca Zavijera Malisa i Olivijea Rohusa.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Futsal: Marbo ponovo prvak SiCG

    Sjajnom igrom u drugoj utakmici finala plej-ofa u malom fudbalu Marbo je odbranio titulu prvaka Srbije i Crne Gore. Domaći su na svom terenu ubedljivo savladali pljevaljski Municipium sa 10:3.

    Rezultatski nedostak iz prvog meča (izgubili 2:1), Beograđani su nadmašili već do poluvremena, da bi se u nastavku poigravali sa gostima. Pljevljaci su u 3. minutu poveli, ali je od 11. do 19. minuta domaći tim postigao pet golova.

    U nastavku su gosti napadali, a domaći igrači postizali golove, pa je u 29. minutu bilo 8:1 za Marbo. Do kraja su i jedni i drugi postigli po dva gola.

    Utakmicu u dvorani 'Šumice' posmatralo je oko 1000 ljudi, a strelci za Marbo bili su Rajić (3), Miščević i Šošo po 2, Cvetanović, Kocić i Bogdanović. Golove za ekipu Municipiuma postigli su Todorović, Terzić i Božović.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Andreas Goldberger više ne skače!

    Trostruki pobednik Svetskog kupa, austrijski skakač na skijama Andreas Goldberger, završio je takmičarsku karijeru. Tridesetdvogodišnji Austrijanac osvojio je u karijeri dve bronzane medalje na Olimpijskim igrama (u Lilehameru 1994. godine), u Svetskom kupu bio je najbolji 1993, 1995. i 1996. godine. Na najpoznatijoj turneji skijaša skakača, 'Četiri skakaonice' bio je pobednik dva puta.

    Goldberger je bio prvi čovek koji je leteo više od 200 metara na Planici (202 metra, 1994. godine).

    Posle dugogdišnjih problema sa alkoholom i opijatima, Goldberger je pokušao da se vrati na veliku scenu, ali je prethodnu sezonu u Svetskom kupu završio na 36. mestu u ukupnom poretku. Na Novogodišnjoj turneji bio je 28.

    Andreas Goldberger je, pored skakačkog umeća, postao poznat u Srbiji kao 'kandidat za dobijanje jugoslovenskog pasoša' posle svađe sa Austrijskom skijaškom federacijom, koja ga je suspendovala zbog korišćenja droge 1997. godine. Posle burne reakcije tamošnje javnosti, Goldberger je odustao od pretnje.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ragbi: Nova dupla kruna za Partizan

    Ragbisti beogradskog Partizana odbranili su oba trofeja osvojena prethodne sezone. 'Crno-beli' su u drugoj utakmici finala plej ofa savladali ekipu Dorćola sa 40:3 (25:3).

    Za razliku od prve utakmice koja je bila potpuno neizvesna, novi-stari šampioni su na igralištu Vojne gimnazije dominirali svih 80 minuta. U 20. minutu igre viđen je prvi 'esej', a do kraja je prednost Partizana rasla.

    Najefikasniji igrač utakmice bio je Milosavljević (10 poena), a utakmicu su, pred 200 geldalaca sudili Samardžić i Novozelanđanin Brendon.

    "Mnogo smo ozbiljnije shvatili utakmicu i odigrali zrelo. Pokazali smo još jednom da smo najbolji tim u Srbiji i Crnoj Gori," rekao je kapiten Milan Rastovac.

    Ragbisti Partizana neće imati puno vremena za slavlje jer ih od 23. do 26. juna u Splitu čeka turnir Lige šampiona.

    "U Splitu ćemo pokušati da pobedimo sve rivale i plasiramo se na završni turnir Lige šampiona. Problem predstavlja to što osim imena rivala, ne znamo ništa o ostalim ekipama, ali ćemo se potruditi da predstavimo srpski ragbi u najboljem svetlu," kaže prvotimac Partizana i reprezentativac SiCG, Saša Đukić.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jelena Janković u polufinalu!

    Jelena Janković igraće u polufinalu turnira 'DFS klasik' u Birmingemu. Najbolja teniserka iz Srbije i Crne Gore na WTA listi pobedila je u četvrtfinalu Amerikanku Mašonu Vašington sa 2:0 (6:2, 6:4). Meč je trajao sat i 12 minuta.

    Jelena Janković, koja je postavljena za trećeg nosioca, će u polufinalu igrati sa pobednicom duela Tanasugarn (Tajland) – Grenvil (SAD).

    Turnir ’DFS klasik’ se igra za nagradni fond od 200.000 dolara.

    Prvi nosilac je Ruskinja Marija Šarapova, koja danas igra meč četvrtfinala.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jasni Šekarić 'zlato' i Peking 2008

    Reprezentativka Srbije i Crne Gore u streljštvu Jasna Šekarić obezbedila je kvotu za učešće na Olimpijkim igrama u Pekingu 2008. godine, pošto je u četvrtak na Svetskom kupu u Minhenu osvojila zlatnu medalju u disciplini "sportski pištolj 30 plus 30".

    U Pekingu će Jasni Šekarić biti šesti put da učestvuje na OI, po čemu je rekorder među sportistima SiCG, a takođe i među samo desetak olimpijaca sveta.

    Jasna Šekarić je u kvalifikacijama pucala odlično i kao prvoplasirana sa 586 krugova otišla u finale osam takmičarki. U finalu je bila veoma sigurna, dodala 203,7 što joj je bilo dovoljno za ukupnih 789,7 i zlatnu medalju.

    Drugo mesto zauzela je Munkbajar Dorjsuren iz Nemačke, koja je ostvarila ukupno 788,1, a treća je bila Jing Cao sa 787,2.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jelena u finalu Birmingema!

    Najbolja teniserka Srbije i Crne Gore, Jelena Janković, plasirala se u finale turnira ’DFS klasik’ koji se za nagradni fond od 200.000 dolara igra u Birmingemu.

    Jelena je u polufinalu, za 55 minuta pobedila Amerikanku Loru Grenvil sa 2:0 (6:2, 6:2).

    U prvom setu naša teniserka serirala je slabije nego obično (prvi servis 63%), ali je, kao i u meču četvrtfinala dobila sve poene na svoj drugi servis (12/12). U drugom setu procenat uspešnosti prvog servisa bio je 52%, ali Amerikanka, koja na turniru nije postavljena za nosioca, nije uspela da ugrozi pobedu 20. teniserke sveta.

    Jelena, koja je u Birmingemu drugi nosilac, će u finalu igrati sa Marijom Šarapovom (Rusija) koja je u polufinalu bila bolja od Francuskinje, Tatjane Golovin !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pobeda odbojkašica u Zagrebu

    Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije i Crne Gore pobedila je u Zagrebu selekciju Češke sa 3:0 (25:17, 25:15, 25:18), u prvoj utakmici turnira drugog kruga kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2006. godine. Meč pred 100 gledalaca trajao je sat vremena.

    "Plave" su tako napravile prvi i veoma važan korak ka plasmanu u naredni krug kvalifikacija.

    "Bez obzira na maksimalnu pobedu ne mogu da budem zadovoljan igrom. Pripremne utakmice u Rumuniji i Grčkoj, a naročito Italiji, trebalo je da nam budu pokazatelj kako treba igrati. Očigledno je da to ovde nismo pokazali i da nešto nije u redu. Bilo je dosta grča u igri i mnogo grešaka. Ukoliko želimo prvo mesto u Zagrebu to moramo pod hitno da ispravimo," rekao je trener Zoran Terzić.

    Drugu utakmicu na turniru u Zagrebu, SCG igra sa selekcijom domaćina Hrvatske, u nedelju od 19.30, a poslednji meč u ponedeljak u 16 časova sa Slovačkom.

    Dve reprezentacije sa turnira u Zagrebu plasiraće se u treću rundu kvalifikacija.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poraz rukometašica SiCG u Skoplju

    Ženska rukometna reprezentacija Srbije i Crne Gore izgubila je u subotu uveče u Skoplju od selekcije Makedonije sa 30:28 (15:14), u prvoj utakmici baraža kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

    "Plave" će priliku da nadoknade dva gola minusa imati u revanšu za sedam dana u Nišu.

    Najefikasnija u plavom timu bila je Tanja Medved sa 10 golova, dok su po tri gola postigle Ana Djokić, Ana Batinić, Marina Rokić i Jelena Erić.

    Za Makedoniju Natalija Todorovska je postigla sedam golova, a Valentina Radulović i Klara Boeva po šest.

    Svetsko prvenstvo igraće se u decembru u Moskvi.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Tyson

    opet izgubio tj predao i definitivno je batalio sa Boxom pff a obozavao sam ga!!
    Last edited by SHORTY; 12-06-05 at 15:53.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pih bash je debil shto se vraca taj kreten ne znam shto mu je to trebalo samo se posra na sve shto je nekad bio isto ka i michael jordan :mad:

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ****ga cojek duguje 40mil mora se nekako to zaradit a konobarisanje nije bash placen sport

  24. #24
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad je debil shto ih nije ulozio u neku firmu

  25. #25
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zebavam se naravno ali ostajem pri tome da je debil jer je ima toliko para chojek da mi nije jasno kako je uspio da se zaduzhi 40 mil ako je ta informacija shto si je izbachio tachna...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najvaznije vijesti......
    By osmijeh_andjela in forum Politika generalno
    Replies: 13
    Last Post: 14-04-08, 21:01
  2. MMS vijesti za korisnike Monet-a
    By newsman in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 4
    Last Post: 28-01-05, 00:00
  3. Za Fabiu, shockera i ostale koji spamuju!!!!
    By DIDI in forum #montecafe
    Replies: 31
    Last Post: 11-10-04, 12:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •