Results 1 to 22 of 22

Thread: Hmmm nesto razmisljam

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Hmmm nesto razmisljam

    Zasto vecina djevojaka u NK zeli da se pofata a kasnije i po..po... sa sto vise momaka, a kasnije kad malo ostaraju sve oce da su "dobre" i "poshtene"...i zele "traaajnu" vezu?! Mislim, razumijem da im smeta kad medju NK momcima te informacije procure... Dodushe i NK momci oce da pofataju i po..po... sto vise djevojaka tako da je i jednima i drugima super... Ne znam... Zbunjuju me ove stvari. Nije to samo tako u NK... E da... i + sto momci vole puno da se hvale i preuvelicavaju pa na kraju od svega ispadne - SVASTA!
    I strasno mi je kad vidim djevojku mojih godina (rijech je o 20 god) da se udala i da je trudna. Mislim stvarno. Nenormalne stvari definitivno. Aj mozda to i nije bilo nenormalno nekad...kad su se djevojke udavale sa 15-16 godina. I u filmu "Zona Zamfirova" chuh jednu recenicu koju cu parafrazirati a kaze nesto ovako: Eh osta usedelica sa 16 god... maaaaaa HAOS!
    I tako ja razmisljam... sta cu... umoran sam od kolokvijuma pa mi mozak pravi pichvajz... hahaha
    I makar da imam sta pogledat' na TV-u ovako umoran, kad nemam snage da izadjem i prosetam gradom.
    Sjednem ja tako u moju sofu (fensi elegantan naziv za kauch), bacim noge na sto (umoran sam ljudi, ne zamjerite) i uzmem u ruke tu divnu spravcicu od 20-tak centimetara... (misli se na daljinski upravljach)! Na svakom li su kanalu neke price o "evropskim integracijama" i "jefejendumu"...aoooo! I na faxu slusam skoro svaki dan o tome. Dajte ljudi odmorite malo. A na MBC televiziji je i ona dosadno dosadna emisija "klub OXO". Pa koja dileja jos ono gleda?! Cush 3p-a: ljudi odgovaraju na pitanja i igraju iks-oks naizmjenicno a u medjuvremenu dok se uspostavlja veza izmedju takmicara voditelj lagodno kulira i izvodi svakojake umobolne pokrete uz tu i tamo poneki krik razumljiv samo pojedinim afričkim plemenima.
    E ne trebalo nikome... SAMI BOG ZNA STA BIH TEK VIDIO DA SAM UPALIO PINK!!! ...srecom finale Lige Shampiona treba da rijeshi problem...za sad...
    Ne zamjerite! :P
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Houston ,Tx
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dodji ti u Ameriku dje je svaka druga cura od 14 15 godina trudna ,a neke vec i imaju djecu od 14 15 godina .
    I still believe in your eyes
    I just don't care what
    You've done in your life ! ! !

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    ne daj bozhe da ne spremash te kolokvijume o chemu li bi razmishljao...
    i djevojke i momci u nk funkcionishu kao u bilo kom drugom gradu... nishta chudno...
    shto se tiche strashnoce zbog trudne djevojke... bolje bi bilo da ti je strashno shto je neka od 30 trudna a nesrecna u braku... ako je vec ta 20-ogodishnjakinja srecna...
    nishta se ti ne uzbudjuj, stici ce kablovska jednog dana i do nikshica pa cesh imati shta da gledash...

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kotoranka_tea
    Dodji ti u Ameriku dje je svaka druga cura od 14 15 godina trudna ,a neke vec i imaju djecu od 14 15 godina .
    Dosha' bi ja... no mi ne daju vizu :P
    A i nesto mi se ne uporedjuje NK sa Amerikom :wink:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  5. #5
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    ne daj bozhe da ne spremash te kolokvijume o chemu li bi razmishljao...
    i djevojke i momci u nk funkcionishu kao u bilo kom drugom gradu... nishta chudno...
    shto se tiche strashnoce zbog trudne djevojke... bolje bi bilo da ti je strashno shto je neka od 30 trudna a nesrecna u braku... ako je vec ta 20-ogodishnjakinja srecna...
    nishta se ti ne uzbudjuj, stici ce kablovska jednog dana i do nikshica pa cesh imati shta da gledash...
    Hehehe tacno! Da se pohvalim... polozilo se danas svasta nesto!
    Da... Ali nije mi jasno zasto sve te djevojke oce posle toga svega odjednom da budu "POSTENE" zene i "DOBRE" mame. U NK mi ladno djevojka kaze... ih ja sam izlazila s njim, pa s njim... pa sam njega prevarila posle 2 nedelje... a ovaj mi je dosadio posle mjesec dana... KAKO BI VI TO NAZVALI?! Mislim tako stalno mijenjanje... Ja znam kako ja to nazivam, ali necu da psujem sad odje :wink: heh.
    I strasno je sto je neka od 30 trudna i nesrecna, al' meni je strasno i sto je neka 20-togodisnjakinja trudna. Mislim, nemam ja nista protiv trudnoce... naprotiv! Al' isto po meni to nisu godine kad treba zasnivati porodicu. Ne znam, mozda ja grijesim...ali sumnjam. U ostalom, ko garantuje toj sad srecnoj 20-togodisnjakinji da ce biti srecna i za nekih 3-4 godine... da ne govorimo o nekom duzem periodu.
    Sto se tice kablovske, nagledao sam se i nje u Beogradu... A kad stigne u NK...ja tada sigurno necu biti u njemu. Dodushe i ovo sto sam sad odje je neplanirano i trenutno. Uskoro i ja napushtam NK...opet...a ovaj put i zauvijek :wink:
    Last edited by Luximus; 25-05-05 at 21:43.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  6. #6
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E pa lux...to je dobro pitanje...nijesu bas sve iste..ali uglavnom su sve takve...znaci one glume da nece..a kad ih privedes pristaju na sve to je mozda moderno

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Hmmm i ja neshto u zadnje vrijeme razmishljam to shto ti razmishljash i stizem do zakljuchka da mi razmishljamo
    ugalvnom da ne duzim prichu kazem samo:
    been there done that
    One Ring to Rule them all...

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    73
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default In darkness blood is black,not red!!!

    a vi razmilsjate? fino fino ;p
    ma sve je toooooo nice,samo iskulirassssssssss!
    I see the sadness in their eyes
    Melancholy in their cries
    Devoid of all the passion
    The human spirit cannot die
    Look at the pain around me
    This is what I cry for
    Look at the pain around me
    This is what I'll die for...

  9. #9
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svi znamo kako je zato promjenite temu...
    ja sam dosta pisao o tome...
    samo opusteno...

  10. #10
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad je vec Gando utvrdio da mi razmisljamo...a Mira nam odobrila razmisljanje da ja kazem jos nesto.
    Naime... razmisljam ja sto to poznatim reziserima svi govore da im je wrh film koji uopste ne valja nista... I dodjoh do zakljuchka da su ljudi ulizice velike...
    Zato cu ja javno da kazem: EMIRE KUSTURICO OVAJ ZADNJI FILM TI NE VALJA PISHLJIVOG BOBA... eto... rekao sam :P
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    73
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default In darkness blood is black,not red!!!

    Uh to je bilo opasno....
    pa da i ja kazem onda nesto:mrzim pi..e koje ne smiju u oci reci sta misle ili sta su zgrijesile,nego napadaju druge ili bjeze od svega....al ako je to u koktelu e tek onda jaoooooooo!
    o tome sam razmisljala zadnjih dana pa mi dodje da napisem
    I see the sadness in their eyes
    Melancholy in their cries
    Devoid of all the passion
    The human spirit cannot die
    Look at the pain around me
    This is what I cry for
    Look at the pain around me
    This is what I'll die for...

  12. #12
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mira mi je nesto cudna ovih dana...
    znam od prilike zasto...
    miro samo opusteno...
    lux slazem se oko kusturice,vazda se pojavljuju neki cigani sto lete po kreveta...haos!!!
    ne znam kako se probio tako dobro u svijet,al svaka mu cast za andergraund,to je jedan od najboljih nasih filmova...
    dobro si mi razumio onu zonu zamfirovu?ces izjedes golem cutek... :grin:

  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cigani su brat :wink:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  14. #14
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako se kusturica probija po svijetu?
    pa jednostavno... predstavi ono kako ONI vide NAS i kako nas dozivljavaju, cime nas upropascuje jer potvrdjuje njihove negativne predrausude jer kao "eminentan strucnjak" on je pozvan da predstavi nasu zemlju... sto to bude sokantnije i "drugacije" to ce vise biti zapazeno... njega boli uvo sto to nije tako, bitno je da se prodaje
    Kako Vaša bolest ?

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Zivot je cudo" Emira Kusturice
    ...najsvjezhije balkansko ******...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bogu iza tregera
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogati,ne sekiraj se...Te sto ti govore koliko su ih imale i koliko su ih prevarile,nemaju ni 1gr mozga...o tome se ne prica.Na kraju,samo ona zna ono sto radi,a ti znas samo sto ti ona kaze...
    A sto se srece u braku tice,ko garantuje jednoj od 25-6g(valjda neko normalno vrijeme za udaju) da ce biti srecna? Ma,to zavisi samo od toga sta ko trazi od zivota.
    Nego,mani se ti tih curica i uci,a ako trazis nesto fino,naici ce Samo prestani da gledas u pogresnom pravcu...

  17. #17
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Ma sve su to samo "recke" !!!

  18. #18
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tashaaaa
    Bogati,ne sekiraj se...Te sto ti govore koliko su ih imale i koliko su ih prevarile,nemaju ni 1gr mozga...o tome se ne prica.Na kraju,samo ona zna ono sto radi,a ti znas samo sto ti ona kaze...
    A sto se srece u braku tice,ko garantuje jednoj od 25-6g(valjda neko normalno vrijeme za udaju) da ce biti srecna? Ma,to zavisi samo od toga sta ko trazi od zivota.
    Nego,mani se ti tih curica i uci,a ako trazis nesto fino,naici ce:) Samo prestani da gledas u pogresnom pravcu...
    Ma sve si ti u pravu, ali samo da ti kazem sledece. Tacno je da te nemaju ni 1gr mozga i istina je da su to uglavnom one bezvezne i lazne priche. Medjutim ja kod pojednih provjereno znam da je masu toga istinito. I to je loshe. Tacno je i to za udaju. Jbg, sve je to relativno.
    Sto se mog uchenja tiche, mogu da se pohvalim da ide super. A trazim nesto fino i normalno, naravno. Zar ne trazimo svi?! :) Anyway... sve ce bit' ok :P
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  19. #19
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "...jer zumbuli su zumbuli, a ruza je ruza..
    pa da na kraj sveta iznikne..."
    Kako Vaša bolest ?

  20. #20
    Join Date
    May 2005
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja nikad ne razmisljam o takvim stvarima.Niksic je grad kao i svaki drugi,prepun dobrih i losih ljudi,kako momaka,tako i djevojaka.Ovdje je problem sto svi glume neke zivote,ali ih i ne ziveSto se tice trudnoce kod mladih djevojaka,nemam nista protiv ukoliko je planirana i ukoliko zna sta radi,ukoliko je svjesna,a ne sj. kad dobije dijete ne zna sta je snaslo,pa oce sve i da se provodi i dijete,i sve,onda definitivno prolupaju.Ako mislis na ovu vrstu ,slazem se,a ovako meni je drago vidjeti mladu mamu,a jos zgodnu.Ajde posto je u zadnje vrijeme masa djevojaka koje poznajem udalo se ili rodilo dijete,a ima ih puno veoma lijepih mogli bi malo dati predloge lijepih,mladih mamica,pa da vidimo da to i nije tako mracno,kao sto izgleda,kad se procita ovaj topic.Ajde da vidimo kakva se ljepota cijeni u NK,ko su po vama lijepe mame ili trudnice,samo mi nemojte reci da ne gledate njih,meni su ove prve privlacnije od ovih djevojcica i piplica bez iskustva(mislim,zivotnog).

  21. #21
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink My mind's got a mind of it's own, sometimes I can't find it at home

    Some people just don't get it, but I won't let it upset me...
    'cause they don't know better! :wink:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  22. #22
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Parallel Universe
    Posts
    614
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    kako se kusturica probija po svijetu?
    pa jednostavno... predstavi ono kako ONI vide NAS i kako nas dozivljavaju, cime nas upropascuje jer potvrdjuje njihove negativne predrausude jer kao "eminentan strucnjak" on je pozvan da predstavi nasu zemlju... sto to bude sokantnije i "drugacije" to ce vise biti zapazeno... njega boli uvo sto to nije tako, bitno je da se prodaje
    Totalno si u pravu... Respect

    Quote Originally Posted by vresto
    Ja nikad ne razmisljam o takvim stvarima.
    Za to nama sluzi Lux

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nesto iz istorije Zete i kasnije Crne Gore
    By Kralj Uros je nas papa in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 18-02-05, 00:58
  2. Nesto novp nesto staro
    By Brzi in forum #montecafe
    Replies: 1
    Last Post: 20-05-04, 20:38
  3. jos jedan roadster koji me odusevljava i jos po nesto....
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 20
    Last Post: 24-02-04, 17:38
  4. E ocu i ja nesto da prodam
    By Cazas_plavooki in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 5
    Last Post: 02-02-04, 15:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •