Results 1 to 3 of 3

Thread: Treniranje ljubimca

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Treniranje ljubimca

    Prvo pozdrav svima u ovom dijelu foruma Nijesam cesto citao ni postovao, ali prije mjesec dana smo kupili bijelog svajcarskog ovcara (bijelog vucjaka), pa, ovog puta, sam odlucio da ga istreniram osnovne stvari na vrijeme, kako bi kasnije setnja i izlasci iz kuce bili prijatniji i meni i njemu.

    Pas je izuzetno pametan i brzo kapira, i za svega nedjelju dana sam ga naucio dosta korisnih stvari. Vec mjesec pratim dosta training video klipova sa youtube-a, koji su vrlo korisni, ali u svakom video klipu koriste DOG TRAINING CLICKER. Kroz PG sam trazio i ne mogu da ga nadjem u radnjama za kucne ljubimce, a sa interneta ne mogu naruciti zbog nemogucnosti slanja.

    To je mala spravica, veoma jeftina a nevjerovatno efektna. Kad ljubimac uradi ono sto od njega trazite, prvo kliknete pa ga nagradite. Tako najbrze kapira kad nesto uradi kako treba, jer ga ne trenirate uvijek na dohvatu ruke.

    Evo kako izgleda: https://www.google.com/search?tbm=isch&hl=en&source=hp&biw=1366&bih=667&q =dog+training+clicker&gbv=2&oq=dog+training+click& aq=0&aqi=g1g-S8g-mS1&aql=&gs_sm=3&gs_upl=809l3002l0l3859l18l14l0l2l 2l0l264l1702l0.5.4l9l0

    T
    akodje, evo kako to izgleda na djelu i kako zvuci: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=akygkKmpCNM

    Mozete pogledati i ostale video klopove korisnika ciji link sam postavio jer su nevjerovatno detaljni i korisni.

    Za kraj pitanje: Gdje naci ovu spravicu u CG?

    Hvala!
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  2. #2
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jako zanimljiva spravica, prvi put ovo vidim i djeluje kao dobro pomocno sredstvo. Svakako sam zainteresovan da probam sa ovim, pa ako zna ko dje ima ovo neka javlja

  3. #3
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedino da narucis preko interneta, mislim da kod nas nema, ili ako ides u bg pogledaj u pet centru. jeftinija varijanta ti je da uzmes metalni poklopac sa staklene bocice nekog soka (fructal, pago i sl) jer pritiskanje tog poklopca palcem proizvodi gotovo isti zvuk.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: GymFit sprava za treniranje (vratilo, razboj itd)
    By forways in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 03-11-11, 18:48
  2. Teme za razmišljanje pre nabavke kućnog ljubimca
    By Oky in forum Kućni ljubimci
    Replies: 7
    Last Post: 27-06-07, 18:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •