Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 34

Thread: Buducnost akobogda: moje iskrene cestitke Kardio centru u PG

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Buducnost akobogda: moje iskrene cestitke Kardio centru u PG

    moje iskrene cestitke hirurzima u PG i dabogda uspjesnost bila i 100%... ponesto i lijepo da procitam o svojoj domovini i njenim ljudima. svaka cast... izgleda makar jedan ministar donosi rezultate...

    mislim da ovo znaci puno s obzirom kakva stigma prati nasu medicinsku ustanovu i kako su neki meni nikad prezaljeni ljudi zavrsili zivot zbog nemara.

    nadam se da ce biti sve manje i manje horor prica...

    ------------------------

    KARDIO CENTAR ZA DESET MJESECI RADA POSTIGAO IZUZETNE REZULTATE
    Urađene 103 operacije na otvorenom srcu

    Podgorica, 10. marta - Prije dva dana u Kliničkom centru Crne Gore, ekipa Kardio centra uradila je stotu operaciju na otvorenom srcu, a do danas je izvedeno ukupno 103 zahvata. Direktor Kardiohirurgije dr Srđan Pavićević je kazao da je za deset mjeseci efektivnog rada izgubljen samo jedan pacijent, odnosno smrtnost je ispod jedan odsto, što je jedan od najboljih rezultata u odnosu na slične centre u okruženju.

    Pobjeda: cijeli text

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Neka im je sa srecom !!!!!!!!
    Nismo mi tranje ima mozgova nad mozgovima Eto i ovamo u Svecku jedan od najjj kardio hirurga "Milosevic " presadjuje crce Kao od sale !
    Doci ce vrijeme da se vrcemo u maticu Crnu Goru da i nama cvjetaju ruze ,samo tako idemo naprijed i jos jednom neka im je sa srecom !

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pridruzujem se cestitkama i svaka im cast.Zaista lepa vest iz zavicaja.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ti "lep" onda ti je fin taj zavicaj..

    Pridruzujem se cestitkama..


    sh0cker
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Buducnost akobogda: moje iskrene cestitke Kardio centru

    Quote Originally Posted by Guzlar
    izgleda makar jedan ministar donosi rezultate...
    Kakve veze ima uspjeh hirurga sa ministrom ? O njegovim operacijama dalo se procitati, no sta bismo mi da nema opozicione GZP da nas uveseljava a Guslar da gusla :?

    „Ovo je mirni protest, a ne političko okupljanje, iako je bilo i takvih mišljenja. Ovo je građanski protest i tražimo od Ministra zdravlja da se oglasi jasno i nedvosmisleno da je odustao od namjere preseljenja i da neće ništa nositi iz Cetinja, kao i da će Očna klinika „Kraljica Jelena”, kabinet prof. dr Bulajića i Ušno odjeljenje nastaviti sa radom”, naglasio je Kapisoda i istakao da nikome neće biti dopušteno da tovari kamione i nosi medicinsku opremu sa Cetinja.
    http://www.lscg.cg.yu/actualities-it...ntNieuwsID=539

    Helena Vučetić - Istraga o bivšem ministru zdravlja nije ni vrh ledenog brijega koji se može mjeriti desetinama miliona eura, koliko teže stvarne pljačke i malverzacije kojima je oštećena privreda Crne Gore i opljačkani njeni građani kroz ‘poslove u zdravstvu'
    http://www.lscg.cg.yu/actualities-it...ntNieuwsID=673

    Direktor fonda za zdrastvo Ramo Bralić tvrdi da je država namjerno oštećena zbog ličnih interesa prilikoma nabavke 'longacefa', špriceva i igala, ministar zdravlja potvrđuje da je bilo zloupotreba, Vrhovni sud to potvrdio, a tužilaštvo sve odbacilo
    http://www.lscg.cg.yu/actualities-it...ntNieuwsID=677
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora deponija hrane sumnjivog porijekla

    Podgoricki nedjeljnik “Monitor” pise danas da je Crna Gora postala “deponija evropske hrane sumnjivog porijekla”. List pise da inspekcija vraca neispravnu hranu cak i uglednim svjetskim firmama, kao sto je njemacki “Jakobs”, kojem je vraceno 28 tona mljevene kafe, jer je u vrijeme isporuke bio prosao rok upotrebe. U Njemacku je vraceno i govedje meso, u Madjarsku svinjetina, u Spaniju uvezena riba, a u Makedoniju sokovi od borovnice, limuna i mandarine, pise list.

    http://www.pcnen.cg.yu/pcnen2/vijesti/

    Godinama bisnismeni uvoze dzubre kojem je rok prosao ili ima ekcese u toku proizvodnje hemija, radioaktivnost svasta. Iako u CG na sve strane strane marke, niko nema distribuciono pravo a to znaci da ta hrana nije kontrolisana niti skladisena niti prevozena po pravilniku tih marka. Tako ce se jedan sok 5 puta u ilegalisanju i ugrijati i otkraviti a potom kao hladan servirati Crnogorskom potrosacu. Isto je i za meso i za sir i za cokolade i za sve zivo. A najgore trovanje hranom nije ono kad vas zaboli stomak jer ono bar prodje nego kad takvo djubre talozite godinama.

    Zato nista od strane hrane ne treba u CG jesti nego samo domace, znaci ono seljacko ili ono iz Srbije.

    Cuj ministar zdravlja :roll:, Guslar i Grupe za promjene i ostali lonci i poklopci :?
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne lupetaj, domaćice. Sadašnji ministar zdravlja je ostvario veće rezultate na svom polju no svi ovi ostali ministri zajedno.

    Vršiti operacije na otvorenom srcu spada među nakomplikovanijim hiruškim zahvatima.

    Bravo!

    A, ti, domaćice, tu priču pričaj onim 100 što su preživljeli operaciju i koji danas mogu da žive normalan život.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ministar koji je inace bio nacelnik ove bolnice i covjek koji je za vrijeme rata imao dosta neprilika jer je otvoreno zborio o problemima u nasoj klinici... ima itekako dosta sa ovim... citas li ti text? citas li sto je cinjeno, da su napokon imali kurseve, tj. pomoc kolega iz Italije? da se napokon neko aviza da znanje i napredak ne dolaze od sjedjenja i spavanja i uzimanja mita?

    ili ti samo odgovara da pljujes po svemu u Crnoj Gori?

    sram te bilo!

    za nas koji smo izgubili neke u Crnoj Gori, za nas koji imamo familiju ovo puno znaci!

    za neke poptuno pokvarene umove i stetne ljude ka ti ovo nije dobro. na ovo se treba pljuvat. i skrenut tema na neke druge.

    posteno od tebe nema sto... nijesi bolje mogla. drugo nista ocekiva nijesam od bonika.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od vas u sprdnji je spas :? za ludnice ste !!
    Tebe beranac drugi put nemo se ljutiti, inspirisi me malo


    Guslar i Svetozar

    Nema nama nase srece
    dok Svetozar nam ne rece
    da je vlada tranzicionalna
    nasa sudba krasna bajna

    U tradiciju sa cigarima
    trafinzima i tranzitima
    zastitno je tranzit slovo
    strankama i nezavisnijima
    i intelektualnima

    Alijanca da se stvara
    pride Grupe Svetozara
    nova forsa nezamjenivljija
    u tranzicije da nas gura

    U novine tako zbori
    od Promjena zabrinuti
    a na forum kafane Montenegra
    gudle guche sve se ori

    Guslar tuznu pojku pije :cry:
    malo cesnjaka malo nezavisnije :?
    iz udbaskoga staba klica
    bice meda uz Medojevica

    no je svaki oslijepio
    samo ovaj progledao
    svakom cemer grki toci
    a ovome med u oci

    Bice meda bice zdravlja
    dokle imamo ministra Miodraga
    ima da nam srce kuca
    celicno od bajpasa

    To su nove tehnilogije
    od majstora tranzicije
    blago nama sa majstorima
    i sa slijepim guslarima

    Ko je kazo taj je slago
    Amerika je daleka
    kako kome a dripcima
    vazda strana í daleka
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kyiv - Zapadna Evropa
    Posts
    192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne $ekiraj se Oliva, misli vlada na sve. Evo nešto specijalno za tebe i tvojega Sektovođu:


    [i]
    Vlada usvojila strategiju za unapredjenje mentalnog zdravlja

    PODGORICA, 11. marta 2004. (Beta) - Vlada Crne Gore usvojila je danas
    Strategiju unapredjenja mentalnog zdravlja u toj republici, na ccemu
    insistiraju Svetska zdravstvena organizacija i Pakt stabilnosti za
    jugoistoccnu Evropu.

    Direktor Psihijatrijske klinike Klinicckog centra Podgorica Mirko
    Pekovich rekao je na konferenciji za sstampu da je povechan procenat
    mentalnih bolesnika u Crnoj Gori, ali nije zzeleo da precizira
    procenat rasta.

    On je objasnio da je povechan broj samoubistava i da Crna Gora sada
    pripada zemljama sa visokim procentom samoubica, ssto ranije, kako je
    kazao, nije bio sluccaj.

    Pekovich je naveo da je takodje povechan broj alkoholiccara, narkomana
    i depresivnih osoba.

    On je objasnio da che pri domovima zdravlja biti formirani centri za
    mentalno zdravlje, tako da che biti smanjen broj bolnica za leccenje
    dussevno obolelih.

    Ministar zdravlja Miodrag Pavliccih rekao je da je u Crnoj Gori dosad
    mentalna bolest smatrana sramotom porodice.

    On je kazao da sprovodjenje ove strategije ne zahteva donossenje novih
    zakona, kao ni posebna sredstva u budzzetu.

    Nema na svijet toga kolektivnoga ludila koje napalm ne liječi!

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste brzi i organizovani :?

    Samo ne znam kako da shvatim ovaj izvjestaj ?
    Ja to citam kao rezultat vladinih reformi i cudi me da iole normalnoga ima, poslije 15 godina nokauta a sada i gole gladi i opstanka za golog zivot.

    Umjesto da im grade radna mjesta oni grade mentalne klinike. Nemam namjere da skacem od srece ka vi gore potpisani.
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidim scedoste skrenut temu i skrenuste je... jedna pozitivna stvar u CG ne moze proc da pljuvaci ne pocnu pljuvat... neka. neka.

    vazno je da se ovo dogadja... a sto vi balili po forumu je nevazno...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Neka, neka...ovi sto pljuju - zaboravljaju onu staru "bolest je svacija"! Ned'o im Bog da imaju ozbiljnih srcanih problema, zahvaljivali bi se Bogu sto mogu da ostanu zivi, a pri tom ne prodaju stan i kola (u slucaju da ne znate, racuni za takve operacije u inostranstvu se vazda pisu sa 4 - 5 nula). Ili bi Pedja i Ziza odavno napravili kardiologiju kakvom se "ovi" danas hvale?! :wink:

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Neka, neka...ovi sto pljuju - zaboravljaju onu staru "bolest je svacija"! Ned'o im Bog da imaju ozbiljnih srcanih problema, zahvaljivali bi se Bogu sto mogu da ostanu zivi, a pri tom ne prodaju stan i kola (u slucaju da ne znate, racuni za takve operacije u inostranstvu se vazda pisu sa 4 - 5 nula). Ili bi Pedja i Ziza odavno napravili kardiologiju kakvom se "ovi" danas hvale?! :wink:
    Bolje da ne pricamo o stanju medicine u Crnoj Gori i koliko ti nula treba da bi ti najobicniji pregled obavili.

    A tesko je covjeku i ovo pohvaliti, toliko puta su pravili od nas magarce, hvaleci se stvarima koje nisu za hvaljenje (eno nema mjesec dana udarili su na sva zvona prvu epiduralnu anesteziju u CG, a u normalnim zemljama je to norma vec par decenija).

    Tako da sve cutim u strahu da ce i za ovu pricu da se pokaze da je sarena laza.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    U normalnim zemljama stosta je norma vec decenijama, a o cemu mi mozemo samo da sanjamo...medjutim, da dodju Pedja, Ziza, Soc i Mandic na vlast - naslo bi se para za sve ,ne samo za zdravstvo, siguran sam. Iako je drzava siromasna, da Srbe ko stavi na vlast - sve bi oni to bolje i brze, jer su oni Srbi! To sto je u citavom regionu situacija teska, sto je CG tradicionalno najsiromasnija zemlja bivse SFRJ, sto nas je socijalizam unakazio...sve bi to Srbi prevazisli brzo, za godinu-dve, a mozda i pre!!!

  16. #16
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gospode Boze, u sta se svaka diskusija pretvori poslije par postova, da covjek ne povjeruje.
    Meni je bas drago sto su kardiolozi postigli taj nivo koji su postigli. Valjace nam takvi ljudi sve vise i vise, s obzirom na tendenciju ranog obolijevanja od srcanih bolesti iz mnogobrojnih razloga sirom Crne Gore. Svaka im cast!
    S druge strane, stanje cjelokupnog zdravstva u Crnoj Gori je na nivou Afganistana, pa je poistovjecivat uspjehe jednog doktorskog uskospecijalizovanog tima (ili nekoliko timova) u jednom ili par gradova u Crnoj Gori sa cjelokupnim stanjem zdravstva vrlo pogresno, bilo ono uradjeno svjesno ili nesvjesno. Sramota je do cega su dovedene nase bolnice i domovi zdravlja, a sve u trendu "privatizacije" i "tranzicionaog" vjezbanja naroda da bez para nema ni zdravlja. Nijesu bez neke doktori uz carinike i policajce najkorumpiranije profesije u Crnoj Gori. Sramota.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    U normalnim zemljama stosta je norma vec decenijama, a o cemu mi mozemo samo da sanjamo...medjutim, da dodju Pedja, Ziza, Soc i Mandic na vlast - naslo bi se para za sve ,ne samo za zdravstvo, siguran sam. Iako je drzava siromasna, da Srbe ko stavi na vlast - sve bi oni to bolje i brze, jer su oni Srbi! To sto je u citavom regionu situacija teska, sto je CG tradicionalno najsiromasnija zemlja bivse SFRJ, sto nas je socijalizam unakazio...sve bi to Srbi prevazisli brzo, za godinu-dve, a mozda i pre!!!
    Tako smo logicki dokazali da je nemoguce da Pedja, Ziza, Soc i Mandic, ako dodju na vlast, ista ucine za zdravstvo.

    Argumentacija je najjaca moguca, oni su, da vidis, Srbi.

    Maaajstooor.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    laufere... je li uspjeh? jes. je li ti milo? jes. je li mene? jes.

    kakvo je ukupno stanje? lose.

    da li se primaju pare i mito? primaju.

    da li je to ispravno? nije.

    no ne vidim zasto se ne bi radovali makar necemu... toliko zivota u CG nije mala stvar. dabogda sve krenulo da valja. i ne moze se nikako na oruk... lako je palamudit po forumu.

    i sto sad? alalit ovim nesojima i tranjama koji samo znaju pljuvat po svemu i jednostavno ignorisat makar bilo kakav pozitivan pomak u crnogorskom drustvu? ili ovdje zdrastvu...

    ko je to molim te odjednom svu Crnu Goru zakiva u zvijezde? ili zdrastvo?

  19. #19
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Guzlar
    laufere... je li uspjeh? jes. je li ti milo? jes. je li mene? jes.

    kakvo je ukupno stanje? lose.

    da li se primaju pare i mito? primaju.

    da li je to ispravno? nije.

    no ne vidim zasto se ne bi radovali makar necemu... toliko zivota u CG nije mala stvar. dabogda sve krenulo da valja. i ne moze se nikako na oruk... lako je palamudit po forumu.
    A no sta se no radujem, pa pola familije mi je od srca bolesno ili na putu da oboli. Valjace, ako ne drugima, abr ovim mojima, jos kad bi primali malo vise pacijenata sa sjevera, pa da svi osjetimo blagodeti njihovog kvaliteta i rada. Ono i svi da su mi zdravi, da svi pucaju od zdravlja, opet bi mi bilo milo. I opet nek im je svaka cast.



    i sto sad? alalit ovim nesojima i tranjama koji samo znaju pljuvat po svemu i jednostavno ignorisat makar bilo kakav pozitivan pomak u crnogorskom drustvu? ili ovdje zdrastvu...

    ko je to molim te odjednom svu Crnu Goru zakiva u zvijezde? ili zdrastvo?
    E sad, niko ne zakiva zdravstvo u zvijeze. Sa uspjehom ove grupe doktora se sada kiti i gospon. Ministar, te najbolji za ko zna koliko godina, te bolji od ostalih ministara zajedno, a ja pomalo i citam da nije njega (gospon. Ministra) i Predsjednika Vlade koji ga je tu postavio, od ovih doktora nista. Isuvise su stari doktori iz ovog tima da bi sadasnja-prosla i ona prije nje vlada i ministri uzimali kredit za njihove uspjehe. Mozda za nekih desetak godina i stasa neka nova generacija uspjesnih doktora (daj Boze), pa i nekih koji su se skolovali u Podgorici (daj Boze)- tek tada, ako se nista ne promijeni mogu ministri da se kite lovorikama i da se bulazni kako i kao da su oni ti koji su u stvari zasluzni za ovaj uspjeh. Do tada- porazno.

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Nerado se javljem vec duze vrijeme.
    Ipak osjecam se duznim da Vam prenesem ono sto cuh veceras od jednog od radnika klinickog centra. Mozda bi njegovu opasku i zanemario obzirom da je sklon obezvredjivanju svega sto ima makar i posredno veze sa aktuelnom vlascu u Crnoj Gori. Naime on tvrdi da nijednu (vjerovatno je pretjerao) operaciju nisu samostalno izveli nasi ljekari.
    Tezinu ovom iskazu daje ljutnja jednog od nasih kardiologa koji bi na osnovu teksta trebao da se i licno osjeca vrlo ponosnim. Parafraziracu njegove rijeci, ali smisao nece biti promasen.
    "Umjesto sto dovode doktore sa strane (nevazno iz koje zemlje, Srbije, Italije...) koji se trude da uzmu pare, a za uzvrat nas sto manje nauce(!?), daleko bi bolje bilo da nas (specijaliste i subspecijaliste) za isto toliko sredstava posalju na po dvije-tri godine u renomirane svjetske klinike na kojima bi stvarno nesto naucili!!!"
    Bez obzira na obije parafrazirane izjave ne sumnjam u napredak nasih kardiohirurga. Malo me ipak plasi to sto su poslije godinu dana prakse najuspjesniji u Evropi.

  21. #21
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve to na stranu, oni su spasili sto i kusur zivota i za to im svaka cast. U uslovima u kakvim rade, to je vise od uspjeha.
    Sto se ucenja i usavrsavanja doktora tice vs. dovodjenja stranih strucnjaka, em je jeftinije, em je bolje, em profesora za te stvari ima i u nasoj drzavi i to jos Crngoraca. Za to nijesu krivi doktori, no neko drugi.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Da li je bolje dovoditi strucnjake da obucavaju (valjda rade to) ili nase da se obucavaju (valjda bi se vratili) zaista ne znam. U svakom slucaju sve je bolje od nepreduzimanja nikakvih mjera za unapredjenje sluzbe.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Beranac je prije neki dan prenio Vijesti sa ekonomskim bumom u CG da prijemca nema u cijeloj Evropi 'izjavio' predsjednik Luksemburga :?

    Sada dolazi Guslar nosi ministra na ramena radi 100 operacija i prvog mejsta u Evropi jer je to tako ministar reko. :?

    ne znaju valjda kako lizati guzice jel su daleko pa ono ajde bar preko interneta.

    Pored ova dva svaki dugi covjek bi se odmah zapitao, znajuci od kakvih terminatora o uspjehu se prica, ko se i sa kolikom lovom ogradio od ovih operacija. Jasno je da su 100 puta zvani strucnjaci te savjetnici i da su placani basnoslovne cifre iz drzavnog budzeta u kojima je uvjek neko bio za isto toliko 'dobar' a plus se tako stvarao inostrani lobi (kao oni iz Kriznog staba)

    Ovi (vlada) da su jednu stvar ucinili radi Crne Gore i gradjana ucinili bi i jos deset - i ne bi nam bilo ovako kako nam je. Onaj sto ucini jednu dobru stvar ucinice i jos deset. Ovima niko nikada ne moze da nadje ni jednu stvar i iza njih je samo laz, manipulacija, pljacka lesevi itd itd

    I Beranci i Guslari.
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Danas mi je pukla guma na auto ????????????????
    Boze dragi kako ovi "politicari "zaobrnuse temu za cas :wink: Ali neda bog da im treba nesto u bolnicu ,ja mnim bili bi manji od makova zrna ! Mene se cini da oni mrze sebe do 12 a poslije 12 cio svijet . Rekose nasi stari " Zle oci vide samo zlo" Evo jedno pitanje za njih ? Koja zemlja Evropska bi izdrzala sto i mi toko najjacega embarga do sad u svijetu tolko godina , i koja bi to coce ostala "postena" kad se cio svijet okomi na nju ??????? Evo ja zivim u zemlju najjacega standarda i bolnica u Evropi pa neda bog da narod ne primi platu ili penziju 1- 2 mjeseca . Pokrepali bi 80% stanovnista ! Zato poltroni i nesreco Crnogorsko serbska u ovu muku budite makar malo "human" kad izadje nesto fino i korisno !

    Independent State of Montenegro

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grad Heroja
    Koja zemlja Evropska bi izdrzala sto i mi toko najjacega embarga?
    [size=6]Srbija[/size] :!:


Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •