Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 50

Thread: noc koja budi uspomene...

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default noc koja budi uspomene...

    Pokusavam da nadjem najbolju mogucu rijec za nesto sta se zapravo ne moze opisati jednom rijecju.
    Znam da nijesam ni prvi ni poslednji, znam da nijesam cak ni u sredini, ali ipak ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da se desava.
    Biti baraba nije tesko, biti prosjecna baraba nije ni to, ali biti vrhunska baraba, to treba znati.
    Djevojka me je ostavila…
    Uz rijeci da sam impulsivno, neorijentisano poremecen, da sam se promijenio i da ne moze da nadje onog starog mene.
    Dosla je i pogledala me suvim pogledom pravo u oci.
    Uvjek je znala da gleda u oci dok prica sa ljudima. Sa druge strane, ja nijesam znao. Moje rijeci su imale vise nebitnog znacaja u svoj toj nasoj vezi od svega ostalog sta sam radio.
    -ostavljam te, ne zelim da budem vise sa tobom, gadis mi se…
    Zapravo me nije pogodio ni jedan od tih razloga koji je navodila, pogodilo me je to sta mi se kroz glavu motala misao, kako nastaviti dalje? Po prvi mi je prijetila okrutna istina zivota u samoci. Znam da sam sebican! Biti sam nje toliko tesko.
    Ne osudjujem je, ima razloga zbog cega me je ostavila. Je jesam baraba, i ima razloga da se gadi na mene, ali u svoj toj nekoj prici vezanoj za mene i nju, mogao si da prepoznas neku cudnu vrstu ljubavi, koja se razlicito manifestuje na sve nas.
    O ljubavi je glupo pricati, ne zelim i necu da pisem o njoj, postoje toliko definicija a ni jedna je ne moze opisati na pravi naci.
    Raskid sam podnio zestoko, trudio sam se da budem okupiran stvarima samo da ne mislim na dane, i islo mi je. Dobro sam se drzao, pravio sam greske, isao sam iz greske u gresku, nista nijesam naucio.
    Najveca greska je gasiti zedj ljubavi nekom drugom nedovoljnom i prividnom, onda si rob jedne ljubavi a los gospodar druge. Samo sta ja nijesam gasio zedj ljubavi, gasio sam supljinu u mom zivotu, veliku prazninu koju je ostavila.
    Nijesam jedan od onih tipova koje ce da sjede i cekaju da ih prodje, vise sam jedan od onih koje guraju stvari, mozda tu grijesim, svaka bol treba da se odboli. Takva je i bol u ljubavi.
    Sada se ne cujamo telefonom, stranci smo, prolazi pored mene, ne okrene glavu,ni ja ne okrecem glavu. Oboje znamo da se gledamo, svjesni smo da tu nema ljubavi. Ja je krajem oka gledam kako se zanosno njise i osmjehuje. Osjecam njene poglede na mojim ledjima. Znamo se.
    Ja je odlicno poznajem, znam njen svaki potez. Ona mene zna. Ali ne! oboje gledamo u suprotne strane, oboje preziremo ono sta smo postali i rusimo ono sta smo imali.
    Da ce samo biti barem neki jaz koji ce nas spajati u granicama ljudskosti koju smo nekada makar kao stranci imali.
    Jer ipak,
    volio sam je na cudan nacin, ili kako kaze Neruda
    ”volio sam je, a katkad je i ona mene voljela… u nocima kao ova drzao sam je u svom narucju…. ”, i bas zbog ove vjetrovite noci ja imam cudan osjecaj da mi tipke sama udaraju po tastaturi i da iz mene izlaze istinske rijeci koje cu mozda nekada i razumjeti.
    Napisano u noci koja ne razumije ni mene ni nju. Jer kada bi nas razumjela, mozda bi i mogla sapnuti rijeci ili vratiti vrijeme, a ne da ova noc podsjeca na nesto sto oboje ne zelimo da se vrati.
    "In absenta lumini, intunericul domina "

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Ljuta sam na tebe. Ova tvoja prica, mislim to sto ti se desilo, direktno i nepogresivo me je vratila u nesto sto mjesecima pokusawam da zaboravim. da ne pomislim i da ne dizem iz proslosti. Sad, sto to ne radim ili radim, druga je prica.. Razlicitog smo pola, i vjerovatno razlicito dozivljavamo pomisao o toj rijeci LJUBAV. Iskreno, odavno je nikome nisam rekla i ne pada mi na pamet da ponovo to potezem. I ja sam imala taj strah od SJUTRA, sto ce biti sjutra, i kako to da neke stvari mogu sad da dodju, bez nekoga ko je za tebe bio oslonac, podrska, i pored koga si vrlo dobro bio svjestan da imas nekoga da te cuva. Vrlo tesko je bilo doziviti da zbog 1 sitnice, 1 nebitne saswim stvari, izgubis povjerenje nekoga takwog. Uostalom nekoga za koga se znalo i kasnije dokazalo da ne moze da stoji iza toga sto kaze, vec i dozivis od takwog da ti spusti slusalicu kad hoces da se objasnis. Stwarno, i danas mu to zamjeram,ali njegova malenkost je bila u pravu -nije zasluzio ni da mi cuje glas.
    Kad ti se nesto tako desi... Ne znam kako bih ti objasnila, eto, gledaj na to kao iskustvo vise. Ako znas gdje grijesis, mnogo je lakse da ispravis to kasnije, a ako nema wec sansi na istoj osobi, onda ce doci vremenom neka druga. Izvini se , reci da znas da je kraj, ali i da imas potrebu da kazes to IZVINI, da si svjestan da si pogrijesio. Osjecat ces se bolje. Samo nemoj da mislis da ako nekog 2 nadjes posle nje da bi ublazio taska osjecana, da ce bol proci. To nije istina, ili je veoma rijetko. Neke stvari treba pustiti same od sebe da prodju. Kreci se u nekom zanimljivom drustvu, pozovi nekog da pijete kafu, gledate film-govorim sad kao dijete, ali ne znam sta ti vec upraznjavas...
    Bit ce bolje vjeruj mi da stavis sam tacku vremenom na nesto sto se ne moze nastaviti, nego da dizes neke duhove iz proslosto koji ce te vremenom samo zamarati.
    Sad cu ti jos reci nesto sto, priznajem, dugo nisam uspijevala da uradim, ali ipak mi je poslo za rukom.Pametno sam stavila tacku na neke stvari, i iznenadio bi se koliko sam u nekim stvarima postala kako on. Narawno samo u onim koje mi odgovaraju.JEDAN MALI DIO UVIJEK CE OSTATI U TEBI.Barem zbog onih lijepih trenutaka koji su ti se desili.
    Last edited by kuglica; 21-05-05 at 13:26.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tipicna osjecanja nakon raskida. sad, neko sve to prevazidje prije, neko kasnije...

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za mjesec dana nova ljubav na pomolu... je li ljeto za mjesec ili ne?

  5. #5
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne smeta meni to sta nisjesmo zajedno..
    nema tu ljubavi niti ce je biti ikada vise....
    ali mi smeta sto smo sada stranci , a do juce bih dao ruku za nju!!!
    "In absenta lumini, intunericul domina "

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za koliko njih ces u zivotu reci da bi dao zivot za Nju pa poslije se gristi za usne i samom sebi postavljati pitanja u nedogled u jednima od onih noci kada ne mozes usnuti.... stranci?? to ti je neki nerazumljiv "prirodan" slijed zbivanja koje mi oblikujemo....u zapetljancijama neiskrenih ostvarenja koje su do juce bile itekako svijetle i znacajne.... ma tome nikad kraja... nije ona ni prva ni posljednja...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uf, sreca da me nikad nije sutnula ni jedna riba, a mogu samo da zamislim kako je. Jos uz ovako "njezne" rijeci... Pa sve da mi nista nije znacila, moj ego bi se tesko mirio sa tim. :mad: Jednostavno sam JA taj koji treba povuci crtu (kokaina). ;-)
    Mislim da bih zapalio pola Pg-e, pocevs od njene kuce i kuca njenih blizih i daljih rodjaka, komsija, drugova, prijatelja, poznanika...

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dukstere samo lagano i cool ko zna zasto je to dobro mozda svako nauci nesto iz svega toga?Na kraju vjeruj mi bolje i stranci nego lazne kurtuazije i foliranja ovi pogledi koji te prate sa ledja hmmm veoma poznato zvuci shvati kao neku malu igru,play the ball,znas sto je izludjuje a poslije izvjesnog vremena bit ce samo jos jedna slika u albumu.
    A to sto nisi tip koji ceka i nista ne preuzima pa posle druge..trece ..desete ...ili sto ti ja znam koje vidjet ces da ipak nisi tolika baraba kad moze da imas toliko djevojaka i za to treba talent zar ne?:-))
    Vrijeme ipak cini svoje nekome treba manje nekome duze ali na kraju svi shvatimo svoje zablude i pitamo se kako smo mogli biti toliki debili???
    U svakom slucaju prestani da sazaljevas sam sebe nisi ni prvi ni poslednji koji je dobio nogu "get on with life"

  9. #9
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Ljuta sam na tebe. Ova tvoja prica, mislim to sto ti se desilo, direktno i nepogresivo me je vratila u nesto sto mjesecima pokusawam da zaboravim. da ne pomislim i da ne dizem iz proslosti. Sad, sto to ne radim ili radim, .................
    .......vremenom neka druga. Izvini se , reci da znas da je kraj, ali i da imas potrebu da kazes to IZVINI, da si svjestan da si pogrijesio. Osjecat ces se bolje. Samo nemoj da mislis da ako nekog 2 nadjes , i iznenadio bi se koliko sam u nekim stvarima postala kako on. Narawno samo u onim koje mi odgovaraju.JEDAN MALI DIO UVIJEK CE OSTATI U TEBI.Barem zbog onih lijepih trenutaka koji su ti se desili.
    znaci zaboravio sam reci da raskid je trajao pola godine....

    ma ne umijem d aobjasnim to sta osjecam... ne zelim da se mirim sa njom, sa tim sam nacisto... ali kada je vidim nesto proradi.... neka igrica, neki zar...
    ona nece ni da cuje... samo zelim da pristojno dodjemo jedno drugom ijavimo se... nista vise....

    Quote Originally Posted by Kapo
    Dukstere samo lagano i cool ko zna zasto je to dobro mozda svako nauci nesto iz svega toga?Na kraju vjeruj mi bolje i stranci nego lazne kurtuazije i foliranja ovi pogledi koji te prate sa ledja hmmm veoma poznato zvuci shvati kao neku malu igru,play the ball,znas sto je izludjuje a poslije izvjesnog vremena bit ce samo jos jedna slika u albumu.
    A to sto nisi tip koji ceka i nista ne preuzima pa posle druge..trece ..desete ...ili sto ti ja znam koje vidjet ces da ipak nisi tolika baraba kad moze da imas toliko djevojaka i za to treba talent zar ne?)
    Vrijeme ipak cini svoje nekome treba manje nekome duze ali na kraju svi shvatimo svoje zablude i pitamo se kako smo mogli biti toliki debili???
    U svakom slucaju prestani da sazaljevas sam sebe nisi ni prvi ni poslednji koji je dobio nogu "get on with life"
    eh kada bi me samo bolioo ponos, nego se bojim da mi je ponos najmanje vazan, nijesam ja neki osjecajan toliko tip koji ce sada da place za njom ili da se prisjeca nekih dana koji smo zajedno proveli uz balade...
    samo eto tako... ponekada pomislim da mi je bila najveca glupost u zivotu sta niejsam sa njom bio prijatelj, nego pokusavao da budem decko!
    ali ipak, ja sam taj koji nikada ne vjeruje niti ce ikada vjjerovati u musko zenska prijateljstva....
    "In absenta lumini, intunericul domina "

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam pametan Dukstere ali razmisli samo da za bilo kakvu vezu ili kako ti to sad zelis prijateljstvo ipak trebaju barem dvije zainteresovane strane?Ona to ocigledno ne zeli i to je njen problem zato ne opterecuj sebe neces naci i nauciti nista novo samo jos vise hranis njen ego i mucis sebe bezpotrebno da je drugacija vjerovatno bi bilo i zdravo i cao ovako nemoj da mlatis praznu slamu sem kao sto rekoh ranije ako ti to pomaze da se u tim i takvim trenutcima osjecas malo bolje neka sado-mazohisticka terapija:-)izvini nije smijesno razumijem te vjeruj mi ali to ti je stvarnost pa vidji?
    Sto se tice prijateljstva nakon raskida sve dok je neko ostavljen/prevaren ili ima bilo kakvih osjecanja nema tu prijateljstva niti ga ikada moze biti to ti je samo jedno veliko foliranje zato zatvori knjigu stavi je negdje visoko na polici ono gdje je nemozes bas lako doseci i citaj nesto novo?:-))
    Na kraju se ipak sve nekako svodi na "izbor"i vrijeme trajanja?
    Bit ce ti dosta kad sam odlucis da je dosta do tada **** ga igraj se igrica,lijeci svoj ponos,setaj po sjecanjima....
    Izvini ne zelim da ti trljam so u rane ali bio sam vec jednom tamo onako iz iskustva...

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    [QUOTE=DUKSTER]znaci zaboravio sam reci da raskid je trajao pola godine....

    ma ne umijem d aobjasnim to sta osjecam... ne zelim da se mirim sa njom, sa tim sam nacisto... ali kada je vidim nesto proradi.... neka igrica, neki zar...
    ona nece ni da cuje... samo zelim da pristojno dodjemo jedno drugom ijavimo se... nista vise....



    DUKSTER ovo IZVINI nije bilo kao znak pomirenja. Jednostavno, to je izwini koje bi joj reklo da /samo zelim da pristojno dodjemo jedno drugom ijavimo se... nista vise....
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  12. #12
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao sto vidis vecina se pronasla u tvojim redovima,tako da nisi jedini na ovom svjetu koji se tako osjeca

    Moj ti je savjet da pokusas da prihvatis ono sto ne mozes da promijenis,a stvari koje i dalje bole samo podsjecaju da si jos uvjek ziv,sposoban da osjecas i dajes~ ljubav,prijateljstvo i slicna iskrena osjecanja.A ako ona sve to odbacuje,cuvaj te emocije i prenesi ih na nove ljubavi,ljude koji te vole i stvari koje te okruzuju!Samo hrabro!

  13. #13
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=AisaJ]
    Quote Originally Posted by DUKSTER
    znaci zaboravio sam reci da raskid je trajao pola godine....

    ma ne umijem d aobjasnim to sta osjecam... ne zelim da se mirim sa njom, sa tim sam nacisto... ali kada je vidim nesto proradi.... neka igrica, neki zar...
    ona nece ni da cuje... samo zelim da pristojno dodjemo jedno drugom ijavimo se... nista vise....



    DUKSTER ovo IZVINI nije bilo kao znak pomirenja. Jednostavno, to je izwini koje bi joj reklo da /samo zelim da pristojno dodjemo jedno drugom ijavimo se... nista vise....
    ma probah i sa izvini i sa oprosti i sa bio sam gad nad gadovima, ma probao sam sve sta sam mogao da probam, ali ne, okle... em sta nema efekta, em sta izgubim zivce...
    ma dizem ruke....
    ovo je previse!!!
    "In absenta lumini, intunericul domina "

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Pametno.I ja sam uradila isto prije cijelih 7 minuta...I bas mi je super. zbog cega bih ja bila ta koja bi trazila nastavak necega sto mi se uostalom i ne nastawlja, pravo da ti kazem. I zbog cega bi pored mene bio neko ko se izdaje za nesto sto uopste i nije. postoji jos dosta stvari...Veliki pozdrav.
    Last edited by kuglica; 24-05-05 at 10:39.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  15. #15
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Ipak za prijateljstvo treba da prodje dosta vremena,a i onda to nije ono prijateljstvo koje si imao ranije.Kad se zaljubis jako je tesko da je cak i posle godinu dana gledas a da se nesjecas onih svih slatkih trenutaka koje ste imali zajedno.Potrebna je starost za tako nesto,a cak i ja je jos nemam iako sam bio nekad tako kao ti odlijepio.Sada sam sa tom djevojkom poznanik,covjek kome ce uciniti uslugu,neka mjesavina druga i poznanika ali samo drug nikad vise.Mozda je i bolje tako,nasi putevi su se razisli i sad nakon svih ovih godina (8 godina) mogu da budem zadovoljan sto je srecna ili sto barem izgleda da je nasla svoju srecu,ali to je vec njena i samo njena prica.Ali trebalo je stvarno dugo vremena da dodjem do toga.Sto prije shvatis da su sad na redu neke tvoje druge price,ljubavi,lakse ce da ti bude.Malo nije ni prirodno da ste posle veze odmah dobri drugovi,tvoje zelje i njene su se razisle i ti tu ne mozes nista. Mozda negdje u buducnosti budete i drugari ali stvarno zar bi volio da se tvoja djevojka aktivno druzi sa nekim svojim bivsim deckom?Koliko god pricaju za Svedsku da su seksualno emancipoveni najvise u evropi,vjeruj mi da to ni tamo ne moze da prodje(bio sam i tamo)!!!!! A mozda je i njena opsta kultura takva da joj ne dozvoljava da ti se javi pristojno,ali to je opet njena odluka i samo njena.Tako da ti ostaje da tu stranicu ostavis za sobom i da produzis dalje,ako postanete prijatelji dobro i jeste a ako ne opet je dobro. A ti nemoj da ti to tugovanje ili zelja za prijateljstvom ili kako li ti to zoves vec upropasti poznanstva sa nekim drugim djevojkama,nekim koje ce u tebi probuditi slican osjecaj a kojima ces znaciti vise.
    svako vrijeme ima svoje ljubavi,i koliko ti god se cinilo nemoguce opet ces naci neku novu i djevojku i ljubav
    a razmisli jos jednom i molio bih te za odgovor:
    "Da li bi ti smetalo da se tvoja djevojka,aktivno druzi sa nekim svojim bivsim?"

  16. #16
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NAND, zvucis poznato! i ja sam se pitao to hiljadama puta! mislim da moj ego i ljubomora ne bi dozvolili da se moja cura druzi sa bivsim, sem, ukoliko nije definitivno taj bivsi presao na drugu stranu(gey)!
    ali uvjek postoji nesto sta ponavljam sam sebi... ja sam siguran za sebe, da svoju sadasnju necu prevariti sa svojom bivsom, ako se druzimo, ali nikada nece biti siguran da li ce me moja sadasnja prevariti sa svojim bivsim....? jeste malo zapetljano, ali vise vjerujem sebi nego drugome....

    AisaJ... mislim da sta se mene tice, sa izvinjenjima sam zavrsio.... ne mogu vise... i ako mi je stalo da ne misli o meni kao o barabi(a ko to jesam), ne mogu vise!!! to je sizifov posao....
    Last edited by DUKSTER; 24-05-05 at 23:59.
    "In absenta lumini, intunericul domina "

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I nemoj...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  18. #18
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Dukster nikada ne mozes biti 100% siguran da izmedju vas nece biti nista ako nastavite da se druzite. Bili ste jednom bliski,i sad je dovoljno da naidje moment,ne znaci da cete nastaviti vezu ali avnturica,sex ili posjecanje na stare dane moze lako da se ponovi. Mislim da ni prema tvojoj sadasnjoj curi nebi bilo fer a mislim i da bi i tebi bilo bolje da ostanete samo poznanici. Koliko god imao modernu djevojku, druziti se sa bivsom ne moze a da ne izazove u njoj ljubomoru. Ma sta ona govorila ipak malo ljubomore mora da postoji,a jos je gore ako ti ne govori nista,to je obicno zatisje pred buru. A ako tvoja bivsa ne moze da ti se javi pristojno,e pa kako ti rekoh prije to je njena (ne)kultura. Mada ruku na srce jako je malo civilozovanih raskida kod nas, ovo sto si ti opisao je tako tipicno i ucestalo (nazalost). Malo mi je neobicno, za razliku od tebe ne zelim da se druzim sa svojim bivsim ali isto tako ne moramo biti ni neprijatelji i totalni stranci. Jedno civilizovano "zdravo" bilo bi dovoljno, ipak u nekom periodumoga zivota ona mi je znacila nesto ali kako ti rekoh normalni medjuljudski odnosi su dvosmjerna ulica.
    Mislim da ne treba da joj se nista izvinjavas,ako ne ide,ne ide,razlozi su samo vasi i to je zivot.
    pozdrav

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DUKSTER
    mislim da moj ego i ljubomora ne bi dozvolili da se moja cura druzi sa bivsim, sem, ukoliko nije definitivno taj bivsi presao na drugu stranu(gey)!
    ali uvjek postoji nesto sta ponavljam sam sebi... ja sam siguran za sebe, da svoju sadasnju necu prevariti sa svojom bivsom, ako se druzimo, ali nikada nece biti siguran da li ce me moja sadasnja prevariti sa svojim bivsim....? jeste malo zapetljano, ali vise vjerujem sebi nego drugome....
    A nadala sam se da ovo necu prochitati...
    Shta je sa nashim egom i ljubomorom? Shta je sa VASHIM bivshim djevojkama koje nisu postale nastrane nakon raskida? Shta je sa nashim vjerovanjem u sebe? To su naravno pitanja na koja je odgovor "Ali mi smo mushkarci" - chitaj - NAMA JE SVE DOZVOLJENO.
    Jedni kazhu da nije u redu da poslije svega ostanete poznanici... da se treba druzhiti i sl. - to vec zavisi od mnogooo chega. Koliko su zreli ljudi koji su se voljeli, rastali... i naravno, koji je bio razlog. Pa bash zbog tog ega - ako si ostavljen, zashto zhelish da joj budesh blizu?
    Chudna neka teorija...
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jako je tesko, to je sigurno, ali valjda ce proci... Bar se mozemo nadati..

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Poslije ljubavi prijateljstvo moze jedino ako je to bila ona ljubav iz 4-5 razreda osnovne skole. Za ostale je to samo zavaravanje.

  22. #22
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ti se obesi na neko drvo ispred njene kuce-stana kad te to toliko strefilo....sta cmizdris ovuda..il joj sacekusu napravi nedje

  23. #23
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    A nadala sam se da ovo necu prochitati...
    Shta je sa nashim egom i ljubomorom? Shta je sa VASHIM bivshim djevojkama koje nisu postale nastrane nakon raskida? Shta je sa nashim vjerovanjem u sebe? To su naravno pitanja na koja je odgovor "Ali mi smo mushkarci" - chitaj - NAMA JE SVE DOZVOLJENO.
    Jedni kazhu da nije u redu da poslije svega ostanete poznanici... da se treba druzhiti i sl. - to vec zavisi od mnogooo chega. Koliko su zreli ljudi koji su se voljeli, rastali... i naravno, koji je bio razlog. Pa bash zbog tog ega - ako si ostavljen, zashto zhelish da joj budesh blizu?
    Chudna neka teorija...
    opet, kao i uvjek... ona na mene ima pik!!!
    uvjek sam pogresno shvacen od gospodjice...
    sebi uzimam za pravo da vjerujem,i maksimalno sam siguran da sebe nikada necu lagati,ali u djevojku, curu,zenu nikada necu biti 100% siguran...
    mada se to naravno odnosi na sve ljude zar ne?
    "In absenta lumini, intunericul domina "

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Jelena Savojska.

    Quote Originally Posted by DUKSTER
    Napisano u noci koja ne razumije ni mene ni nju. Jer kada bi nas razumjela, mozda bi i mogla sapnuti rijeci ili vratiti vrijeme.
    Off topic.
    Ovaj dio posta me bash dotakao.. podsjetio na neshto shto me prati vecj 2 godine.. i praticje do kraja zhivota. :cry:



    Mademoiselle.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa
    Off topic.
    Ovaj dio posta me bash dotakao.. podsjetio na neshto shto me prati vecj 2 godine.. i praticje do kraja zhivota. :cry:
    Ono Duksterovo o povratku vremena je pateticno do bola, ali zar ti nisi u sretno jvezi vec godinu i 8 mjeseci (tako je, cini mi se, pisalo negdje)? Nije li vrijeme da to razdoblje od prije 2 godine vec odavno ostavis iza sebe, upravo zbog toga jer si u sretnoj vezi?
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 15:55
  2. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 16:12
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 12:20
  4. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 12:20
  5. CRNA GORA NOVIJEG VREMENA - MITAR BAKIC
    By gromada in forum Istorija
    Replies: 10
    Last Post: 13-03-05, 11:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •