Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 126 to 143 of 143

Thread: podgoricki kidnaperi

  1. #126
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    taj se cojek nije ubio zbog sina, nego sto rece jedan moj kolega zbog komshija.

    i ziva istina!

    kakav razlog za samoubistvo!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  2. #127
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Jelena Savojska.

    Ne pratim medije tako da nijesam upucjena u sluchaj uopshte, samo znam da bi mi ti momci lezhali dozhivotu.. ali postala sam imuna kad je pravda u pitanju. Para vrti dje burgija necje.. tuzhno ali istinito.



    Mademoiselle.

  3. #128
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Zanima me, posto ste svi veliki ljudi i humanisti, osjecate li bar dio odgovornosti za ono sto se desilo kao posledica pritiska na sudstvo da preinaci odluku sudije i zatvori optuzene kao i osudu javnosti (ciji ste vi dio, jer ste misljenja iznijeli na forumima, a javnost u dnevnim novinama), a to je samoubistvo oca jednog od "kidnapera"?


    Imate li bar imalo obraza da osjecate dio krivice, jer ste posredno krivci za neciju smrt, i propast necije familije, koja se sigurno ne razlikuje od vase? :?:
    vaezi da smo mi krivi koji osudjujemo sto se covjek ubio, vjerovatno se ubio zbog toga sto nije mogao da podnese sramotu sto mu je sin uradio, sto je meni vrlo glupo i zalosno!
    rade pojedini mnogo vece i uzasnije stvari pa im se niko od porodice ne ubija!
    sad smo mi sa foruma krivi i treba da snosimo krivicu, vazi necu moc da zaspem nocas, da je prije razmisljao i da je vaspitao sina kako treba ne bi bilo potrebe da se ubija tj. ne bi bilo razloga!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    taj se cojek nije ubio zbog sina, nego sto rece jedan moj kolega zbog komshija.
    bravo gaga!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #130
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje da je ubio sina, no sebe...

  6. #131
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    vaezi da smo mi krivi koji osudjujemo sto se covjek ubio, vjerovatno se ubio zbog toga sto nije mogao da podnese sramotu sto mu je sin uradio, sto je meni vrlo glupo i zalosno!
    rade pojedini mnogo vece i uzasnije stvari pa im se niko od porodice ne ubija!
    sad smo mi sa foruma krivi i treba da snosimo krivicu, vazi necu moc da zaspem nocas, da je prije razmisljao i da je vaspitao sina kako treba ne bi bilo potrebe da se ubija tj. ne bi bilo razloga!
    mozda da "novina" za koju radis,DPS i razni kumovi nisu vrsili presing na familije momaka i time stvorili medijsku hajku na kidnapere nishta od ovoga ne bi ni bilo...

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    mozda da "novina" za koju radis,DPS i razni kumovi nisu vrsili presing na familije momaka i time stvorili medijsku hajku na kidnapere nishta od ovoga ne bi ni bilo...
    ne bili ranije razmisljat oce li kidnapovat dijete ili ne! sad ce imat u tvorza vremena kako sto i da planiraju ljeto 2000 neke i dje ce da ljetuju!

    iz svake necije akcije proizilazi necija reakcija!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka cast.to se zove novinarstvo.

  9. #134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    svaka cast.to se zove novinarstvo.
    aj da me ne znas i sto radim, no ovako bla bla bla
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Zanima me, posto ste svi veliki ljudi i humanisti, osjecate li bar dio odgovornosti za ono sto se desilo kao posledica pritiska na sudstvo da preinaci odluku sudije i zatvori optuzene kao i osudu javnosti (ciji ste vi dio, jer ste misljenja iznijeli na forumima, a javnost u dnevnim novinama), a to je samoubistvo oca jednog od "kidnapera"?


    Imate li bar imalo obraza da osjecate dio krivice, jer ste posredno krivci za neciju smrt, i propast necije familije, koja se sigurno ne razlikuje od vase? :?:
    Ako ti vidis neku krivicu u tome sto smo mi ovdje iznosili neka svoja misljenja (o zakonu a ne o nekoj osobi) onda koristis ili jeftinu patetiku ili tesku demagogiju. Naravno da je svakom normalnom zao covjeka koji nije mogao istrpjeti sve to sto ga je snaslo ni krivog ni duznog, ali da bi neko osjecao krivicu ili bio u uvjerenjenju da je izazvao neciju smrt je pretjerano.
    Cak je i neukosno s tvoje strane optuzivati ljude za tako nesto jer se nositi sa takvim bremenom krivice nije bas lako.

  11. #136
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Zanima me, posto ste svi veliki ljudi i humanisti, osjecate li bar dio odgovornosti za ono sto se desilo kao posledica pritiska na sudstvo da preinaci odluku sudije i zatvori optuzene kao i osudu javnosti (ciji ste vi dio, jer ste misljenja iznijeli na forumima, a javnost u dnevnim novinama), a to je samoubistvo oca jednog od "kidnapera"?


    Imate li bar imalo obraza da osjecate dio krivice, jer ste posredno krivci za neciju smrt, i propast necije familije, koja se sigurno ne razlikuje od vase? :?:
    xaxaxaxa e azrael ovo ti je dobro bilo xoxoxo...

    neka se ubio kad je takvog gada napravio...

    da ima pravde i da se ono ***** muslimansko od doktora rokne...nego on obraza nema
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Ako ti vidis neku krivicu u tome sto smo mi ovdje iznosili neka svoja misljenja (o zakonu a ne o nekoj osobi) onda koristis ili jeftinu patetiku ili tesku demagogiju.
    Daj Hari,ti mozda jesi pricao o zakonu ali samo procitaj shto su drugi pisalio kidnaperima...ubit,zaklat i na dozivotnu poslat...forumi su samo dio komsiluka koji je osudjivao momka i pokojnog mu oca koji valjda to nije moga istrpjet
    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Naravno da je svakom normalnom zao covjeka koji nije mogao istrpjeti sve to sto ga je snaslo ni krivog ni duznog.
    evo kao shto vidis samo na ovoj stranici ima ljudi kojima i nije zao ...nesretna Miss Lucifer je cak to i podrzala uz nacionalisticko vrijedjanje,dok je drugima ovo samoubistvo bash zanimljivo
    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Cak je i neukosno s tvoje strane optuzivati ljude za tako nesto jer se nositi sa takvim bremenom krivice nije bas lako.
    donekle jesu krivi...ne mozes reci da nisu krivi ljudi koji su se rukovodili emocijama a ne cinjenicama
    nemoj mi reci da ti nije padalo na pamet da su komshije iz dana u dan osudjivale i oca i sina svakakvim uvredama shto je na kraju kulminiralo ovim

    sramota

  13. #138
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Intruder, znam i ja dobro kakva je nasa sredina i taj nas "komsiluk" i mogu samo zamisliti kako je to dozivljavao covjek koji se odlucio na takav korak i da tako "spere sramotu". Zao mi je tog covjeka jer je malo ljudi koji ce tako daleko otici da zastiti svoj ugled i zato me pogodila i pomisao da sam necim doprinio toj tragediji.
    To sto pise nesretna Miss Lucifer je samo svjedocanstvo njoj samoj, a iskreno govoreci ja ne ocekujem da ona i razumije to sto je napisala.
    Sina tog nesrecnog covjeka Sud moze slobodno osloboditi bilo kakve kazne, jer tako kako ga je kaznio otac niko vise ne moze. Njegov buduci zivot sa osjecajem krivice za smrt svoga oca nece mu biti prijatan i svakako pretjerana kazna za ono sto je ucinio.

  14. #139
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Daleko...
    Posts
    144
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Sina tog nesrecnog covjeka Sud moze slobodno osloboditi bilo kakve kazne, jer tako kako ga je kaznio otac niko vise ne moze. Njegov buduci zivot sa osjecajem krivice za smrt svoga oca nece mu biti prijatan i svakako pretjerana kazna za ono sto je ucinio.
    Ne moze i ne smije da ga oslobodi kazne (mada pretp.da je to vise retoricki).
    Kad je bio u stanju da uradi to sto je uradio, njega ce potresti i izvesti na pravi put smrt sopstvenog oca znas koliko....
    "Biće dana kad me neće biti".

  15. #140
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozda sam ja kriv sto sam otvorio topic,nisam znao da choek chita forume.. uz svo postovanje prema preminulom koga zalim kao coeka iako ga ne znam,mislim da pricate budalastine...

  16. #141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Intruder, znam i ja dobro kakva je nasa sredina i taj nas "komsiluk" i mogu samo zamisliti kako je to dozivljavao covjek koji se odlucio na takav korak i da tako "spere sramotu". Zao mi je tog covjeka jer je malo ljudi koji ce tako daleko otici da zastiti svoj ugled i zato me pogodila i pomisao da sam necim doprinio toj tragediji.
    To sto pise nesretna Miss Lucifer je samo svjedocanstvo njoj samoj, a iskreno govoreci ja ne ocekujem da ona i razumije to sto je napisala.
    Sina tog nesrecnog covjeka Sud moze slobodno osloboditi bilo kakve kazne, jer tako kako ga je kaznio otac niko vise ne moze. Njegov buduci zivot sa osjecajem krivice za smrt svoga oca nece mu biti prijatan i svakako pretjerana kazna za ono sto je ucinio.
    sa ovim postom rasprava moze da se zavrsi

  17. #142
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nesretna Miss Lucifer se sad mnogo stidi,kaje i crveni.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  18. #143
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer
    neka se ubio kad je takvog gada napravio...
    no comment!nadam se da se sprdas

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. mladi podgoricki mudzehadin ubio vodnika u Podgorici
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 11-01-05, 15:18
  2. Podgoricki srednjoskolaci izrazili podrsku Srbima na Kosmetu
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 67
    Last Post: 25-03-04, 01:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •