Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 47

Thread: Evo ovako,nemam para a volim psa !

  1. #1
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Evo ovako,nemam para a volim psa !

    Evo ovako moji dobri ljudi..zelja mi je da nabavim psa msm imao sam jedno.Moj prvi pas je bio sibirski haski predivan je bioo,al neko od komsija jad ih nasa kakvi su ga otrovali i posle sam saznao ko je i svadjao se sa njima pisao po novina i svasta i oni su se od blama otisli iz grada ! ...Sad sam ponovo trazio majki kad sam prebole maxa (sibirskog haskija) da nabavimo jos jednog al ona nije htjela zao bi joj opet bilo da mu se nesto desi pala bi u depresiju kao za prethodnim ;O...i tako da mi ne da pare da kupim novo,a ja sam jos u skoli imam 15 godina i jos mi ne daju da se zaposlim - .-..i ako je neko dobre volje i duse da mi pokloni jedno rasno kuce tipa americki staford dogo argentino ili labrador,i ja vam dajem casnu rijec da bih se brinuo o njemu pa da ja nemam da jedem on bi jeo,znam da trazim puno al sta cu..mnogi ce mislit da sam balav koji bi da ima pasce na 2-3 dana i da ga sjebe al ja takav nisam :/..i ako je ko voljan stene da pokloni meni i ja cu ga cuvati. Hvala ako ste dosli do ove zadnje recenice a da se niste smorili !

  2. #2
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A što radi dijete od 15 godina na forumu u 4 ujutro ?

  3. #3
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa Trazi kucka
    dva i dva su tri

  4. #4
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Moras nanijeti komsijama neku veliku stetu, to je tvoja obaveza.

  5. #5
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad se meni osteni kucka(cane corso) dacu ti vala jedno stene(zensko naravno)
    No signature here.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bolestan sam promijenio sam noc za dan hh salim se :P...ma slavilo se crna gora prosla u finale

  7. #7
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bar
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    druze, topic ti je odličan, ako bude prilike, izać će ti se u susret.

    Pozdrav

  8. #8
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,562
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jesi proba do azila da odes, da vidis ima li tamo kakav pas koji bi ti odgovara ?

  9. #9
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo je to sto imas zelju da drzis psa, ali s obzirom da nemas para da ga kupis, onda nemas para ni da ga hranis kako treba i da vodis racuna o njemu...

  10. #10
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Presmijesno, poklanjam mu mjesanca samojeda (stene staro 40 dana) ali brat veli JE LI RASNO!
    Ovo bi nekako da mogu besplatno da dobiju stene sa rodovnikom i da je "sampionoskog" porijekla.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    brate rekao sam ti u inbox da on ne podnosi vrucinu i ljeti idem u tople krajeve koji su gori nego ovi ovde on ima dugu dlaku i nece moci to da izdrzi necu da ga uzmem da ga mucim samo :O...i kolko si rekao si da ga prodajes.Zao mi je sto tako mislite da sam mnogo probirljiv,aa imam pare da ga hrani ne brini se za ishranu i rekao sam gore da cu se cuvati o njemu dobro :/

  12. #12
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FortunaPG View Post
    Evo ovako moji dobri ljudi..zelja mi je da nabavim psa msm imao sam jedno.Moj prvi pas je bio sibirski haski predivan je bioo,al neko od komsija jad ih nasa kakvi su ga otrovali i posle sam saznao ko je i svadjao se sa njima pisao po novina i svasta i oni su se od blama otisli iz grada ! ...Sad sam ponovo trazio majki kad sam prebole maxa (sibirskog haskija) da nabavimo jos jednog al ona nije htjela zao bi joj opet bilo da mu se nesto desi pala bi u depresiju kao za prethodnim ;O...i tako da mi ne da pare da kupim novo,a ja sam jos u skoli imam 15 godina i jos mi ne daju da se zaposlim - .-..i ako je neko dobre volje i duse da mi pokloni jedno rasno kuce tipa americki staford dogo argentino ili labrador,i ja vam dajem casnu rijec da bih se brinuo o njemu pa da ja nemam da jedem on bi jeo,znam da trazim puno al sta cu..mnogi ce mislit da sam balav koji bi da ima pasce na 2-3 dana i da ga sjebe al ja takav nisam :/..i ako je ko voljan stene da pokloni meni i ja cu ga cuvati. Hvala ako ste dosli do ove zadnje recenice a da se niste smorili !
    Nemoj da misliš da želim da te kritikujem, ali ovo ti od srca kažem. Najmanji problem je 'kupiti' psa finansijski, koliko ćeš imati izdataka kad uđe u tvoj dom. Od veterinara koji ni malo nisu jefitini posebno kada je liječenje u pitanju + redovne vakcine, čišćenje od parazita, zaštite od krpelja , do hrane i ostalog... (da ne nabrajam)

  13. #13
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    2,495
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    I ja bi ako ima neko da mi pokloni Cau-a , Sar Pei-a ili mozda nekog Mops-a ne znam sto bi od ovoga uzeo nisam siguran,ako ce mi neko poklonit? Nemam para da kupim ali imam da dajem preko 100e mjesecno koje treba minimum da se ulozi u psa da bi imao miran zivot. Pa ako ima neko neka se javi,ne trazim mnogo

    O.o


  14. #14
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    majka mi je rekla ako hoces psa sam ga nabavi a ostalo cu ja da placam,rekao sam vam sve ostalo ne predstavlja problem,samo da ga nabavim

  15. #15
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najvecu su ti troskovi u pocetku, al posle se dodje do nekog balansa i nije tako strasno.
    Podrzavam te u potpunosti, sto se mene tice svaka porodica bi trebala da ima po jednog kucnog ljubimca

  16. #16
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoricko-dijete View Post
    I ja bi ako ima neko da mi pokloni Cau-a , Sar Pei-a ili mozda nekog Mops-a ne znam sto bi od ovoga uzeo nisam siguran,ako ce mi neko poklonit? Nemam para da kupim ali imam da dajem preko 100e mjesecno koje treba minimum da se ulozi u psa da bi imao miran zivot. Pa ako ima neko neka se javi,ne trazim mnogo

    O.o
    Vazno je da je naglasio kojeg oce A da volis pse otisao bi u azil i uzeo dzekija

  17. #17
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    TITOGRAD
    Posts
    1,015
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    majka mi je rekla ne iz AZILA :-)

    Inviato dal mio XT910 usando Tapatalk
    _____________________________

    PAZZA INTER
    067021911

  18. #18
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da je nepotrebno da me toliko kritikujete,bar ja tako smatram,ja sam izrazio svoju zelju...:/ al ako je to vase misljenje ok shvatam

  19. #19
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bar
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma čoek traži psa, a ne popovanje.

    Ako imate dajte, pa neka proba. U suštini, kod držanja pasa, glavna je dobra volja i ljubav.

    Best wishes!!!

  20. #20
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala milose na podrsci ! . Vjeruj mi imam volje i ljubavi za takvu stvar i to dosta !

  21. #21
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    kako su ti komšije otrovale tog haskija? Na koju foru?
    ja bih ti izašla u suret ali ako ti otruju psa kojega ti dam???
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #22
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma to su bili neki stari ljudi kojima je sve smetalo,stari kao stari..pa posle su mi roditelji isli kod njihovog sina da se zale i on ih je poveo sa sobom dole na primorije valjda tako da sada nema problema oko toga,ako bi mi izasla u susret ja bih ti bio najzahvalniji na svijet vjeruj mi...ja sam gore naveo koje mi je zelja da imam..dogo argentino labrador vucjak..

  23. #23
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ali kako su ga otrovali? Je li ti pas pušten bio, bez nadzora? Tako ga može otrovati ko god hoće?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by FortunaPG View Post
    ma to su bili neki stari ljudi kojima je sve smetalo,stari kao stari..pa posle su mi roditelji isli kod njihovog sina da se zale i on ih je poveo sa sobom dole na primorije valjda tako da sada nema problema oko toga,ako bi mi izasla u susret ja bih ti bio najzahvalniji na svijet vjeruj mi...ja sam gore naveo koje mi je zelja da imam..dogo argentino labrador vucjak..
    Ne znam oćes li bas skupiti sve te koje zelis ali Zvoncica ima stene labradora. E sad nijesam siguran da li bi bio sretan zbog toga poklona jer bi svaki drugi dan provjeravala da li je "u dobre ruke" kuchak dosao

  25. #25
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa vidi ja zivim u zgradu,i sa druge strane zgrade imam dvoriste malo sa bastom i livadom i svim i pas mi je tu stalno pusten bio setao je,tu mozda ima 30 metara kvadratnih i zaogradjeno je bilo i sve,ali kapija je bila siroka toliko da si mogao ruku da prebacis i oni su sigurno stavili neki otrov tablete ne znam vec sta u hranu i otrovali ga,moji su pomislili da su komsije jer su sve pricali kako dje ubit "djavoljeg psa" i to su uradili,posli su kod njih gore na stan i pitali ih jesu li to oni oni su u pocetku govorili da nisu dok mi nismo zvali njihovog sina i oni su posle sve prriznali i on ih je odma posle 2-3 dana poveo sa sobom,i od tada ja nemam svog psa ..i zato sam pokrenuo ovde temu jjer sam cuo da su neki ljudi ovdje dobili svog psa jer su imali neku slicnu situaciju kao ja i bilo je darezljivih na forumu pa su castili jedno stene

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Vruca Voda, A nemam Bojler!
    By *monte081* in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 28-07-10, 16:09
  2. Replies: 31
    Last Post: 05-07-10, 12:35
  3. Nemam zvuka !!!
    By oktagon in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 31-08-08, 16:24
  4. Nemam disk C:
    By nermin in forum Software
    Replies: 6
    Last Post: 23-08-05, 13:14
  5. nemam ideju za subject :)
    By vIbes in forum Ženski kutak
    Replies: 31
    Last Post: 26-01-05, 12:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •