Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 102

Thread: kamere u manastiru Ostrog

  1. #26
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zena bez imena View Post
    Glupo pitanje.
    Evo pojasni zasto je glupo?Ja bih volio da mi ukazes na moju glupost.Ionako imaju ove crkve sto se na kucu narucuju ,a ne jos da se penjem uz one strane da poginem nedje radi jedne molitve.
    aj popij casu jaja

  2. #27
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smrtko View Post
    Evo pojasni zasto je glupo?Ja bih volio da mi ukazes na moju glupost.Ionako imaju ove crkve sto se na kucu narucuju ,a ne jos da se penjem uz one strane da poginem nedje radi jedne molitve.
    Glupo je raspravljati.
    And so it is. The shorter story. No love, no glory. No hero in her sky.

  3. #28
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    mozda mu bog salje uputstva na sms ?
    ja ti garantujem da je bio LiveScore i pratio .....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  4. #29
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne nije ni malo glupo nego daj obrazlozi ako si uopse znala sto ces da pise.
    Last edited by smrtko; 18-01-12 at 15:54.
    aj popij casu jaja

  5. #30
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    kamere su i super, ljetos kad sam vodio neke prijatelje iz novog sada gore, ulazimo dje su mosti svetog vasilija, pop u jednu ruku tel i nesto cacka, a u drugu krts drzi da ga vjernici poljube, izvadih tel da slikam al neki momcic krenu da se svadja samnom pa rekoh da ne pravim jos vecu zajebanciju batalih, al sramno
    vazno je da si ti izvadio da slikas taj dogadjaj

  6. #31
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MimiR' View Post
    Cujes li da je moguce da se monitoring nadzora obavlja preko wireless-a? Sta ti je cudno tu? Ja ih vidjeh dostinu i u jugice i u lade.
    ne sporim ja to da negdje možda se koristi u te svrhe... al gledaj nadzor prostorija ne rade sveštena lica nego obični ljudi... Ja vaistinu vidjeh fb profile (nemoj me sad tjerati da ih tražim po fb) i popa u jeep-u i to kakvom
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  7. #32
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    US/MNE
    Posts
    1,358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cak i ako nijesi religiozan, nepristojno je postavljati takvo pitanje.

  8. #33
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto opet pitam?
    aj popij casu jaja

  9. #34
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	e-aj-ne-mogu-sad.jpg 
Views:	133 
Size:	47.4 KB 
ID:	76008

    Nemojte se nervirat
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  10. #35
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    ne sporim ja to da negdje možda se koristi u te svrhe... al gledaj nadzor prostorija ne rade sveštena lica nego obični ljudi... Ja vaistinu vidjeh fb profile (nemoj me sad tjerati da ih tražim po fb) i popa u jeep-u i to kakvom
    Treba li bos da ide samo da bi zadovoljio misljenja takvih poput tebe ? Ako je svesteno lice ne znaci da ne treba da bude u toku sa desavanjima u svijetu...
    Smrtko je obican provokator zeljan paznje koju sam moze da dobije na forum i nidje vise

  11. #36
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesam provokator no vas fino pitam niko ne umije da odgovori.I ne znam sto vam smeta kad se spomene MINICRKVA.Nijesam ja uveo taj trend nego vase vodje i nindze iz SPC.
    aj popij casu jaja

  12. #37
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Ljudi ja samo da vam kazem da vam je moj savjet da se ne salite i komentarisete na racun manastira a narocito manastira Ostrog, pa bili vjernici ili ne. To sto postavljaju kamere to rade da se sprijece kradje itd..... ali nasli ste veoma losu temu za razgovor jer pazite, odozgo Veliki Bog sve vidi. Postoji mnogo slucajeva sta se lose desavalo sa ljudima koji su lose pricali i koji su se sprdali za vrijeme komunizma o manastiru Ostrog.... zato ponavljam, manite se ove teme....

  13. #38
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smrtko View Post
    Zasto opet pitam?
    пошто је литар скорупа?

  14. #39
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ljudi ja samo da vam kazem da vam je moj savjet da se ne salite i komentarisete na racun manastira a narocito manastira Ostrog, pa bili vjernici ili ne. To sto postavljaju kamere to rade da se sprijece kradje itd..... ali nasli ste veoma losu temu za razgovor jer pazite, odozgo Veliki Bog sve vidi. Postoji mnogo slucajeva sta se lose desavalo sa ljudima koji su lose pricali i koji su se sprdali za vrijeme komunizma o manastiru Ostrog.... zato ponavljam, manite se ove teme....
    Daj jeedan primjer?
    Samo nemoj one babske price poveo sam invalida i on je prohodao.Gluvi je procuo i slijepi progledao.Puno mi je spolovilo ovih prica ,evo mi tetka ide svako malo i moli se a svi hendikepirani.
    aj popij casu jaja

  15. #40
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by eyesburn View Post
    Treba li bos da ide samo da bi zadovoljio misljenja takvih poput tebe ? Ako je svesteno lice ne znaci da ne treba da bude u toku sa desavanjima u svijetu...
    Smrtko je obican provokator zeljan paznje koju sam moze da dobije na forum i nidje vise
    eyeburn ne idi u ekstreme, nikad oni bosi nisu bili, niti im iko to traži... al prestavljaju neku skromnost... ne kažem da su svi takvi... znam ja pojedine koji u meni su budili veliko poštovanje al nažalost takvih je bilo vrlo malo... minimalno...
    da bi se kupio jeep treba dosta para... da li su te pare mogle poći nekoj porodici na ivici gladi zašto se oni kao trude!
    i nikad ne bih rekla da je pop da ga časna nazvala nije velečasni... kad sam dolazila skriptu da dam drugarici koja je plaćala sobu kod njih dok je studirala! a sličnih primjera ima još...
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  16. #41
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smrtko View Post
    Daj jeedan primjer?
    Samo nemoj one babske price poveo sam invalida i on je prohodao.Gluvi je procuo i slijepi progledao.Puno mi je spolovilo ovih prica ,evo mi tetka ide svako malo i moli se a svi hendikepirani.
    нису они хендикепирани,већ здрави,јер је њихова душа здрава,они ће се спасити.

  17. #42
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smrtko View Post
    Daj jeedan primjer?
    Samo nemoj one babske price poveo sam invalida i on je prohodao.Gluvi je procuo i slijepi progledao.Puno mi je spolovilo ovih prica ,evo mi tetka ide svako malo i moli se a svi hendikepirani.
    kralju prvo procitaj sta sam napisao jadan nebio.... ja sam rekao da su se lose stvari desavale ljudima koji su lose pricali i sprdali se o Ostrogu i to narocito ima kroz narod da prica koje se vezuju za vrijeme komunizma.... citiracu sam sebe: `` Postoji mnogo slucajeva sta se lose desavalo sa ljudima koji su lose pricali i koji su se sprdali za vrijeme komunizma o manastiru Ostrog``.... nisam pominjao ljude koji su ozdravili ili nesto tako... zato ne trci pred rudu.... ovo je bio moj savjet a ko oce da poslusa neka poslusa radi svog zdravlja, a ko nece, a ono opet nek mu je na zdravlje

  18. #43
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mihajlo View Post
    нису они хендикепирани,већ здрави,јер је њихова душа здрава,они ће се спасити.
    ​potpisujem!

  19. #44
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    eyeburn ne idi u ekstreme, nikad oni bosi nisu bili, niti im iko to traži... al prestavljaju neku skromnost... ne kažem da su svi takvi... znam ja pojedine koji u meni su budili veliko poštovanje al nažalost takvih je bilo vrlo malo... minimalno...
    da bi se kupio jeep treba dosta para... da li su te pare mogle poći nekoj porodici na ivici gladi zašto se oni kao trude!
    i nikad ne bih rekla da je pop da ga časna nazvala nije velečasni... kad sam dolazila skriptu da dam drugarici koja je plaćala sobu kod njih dok je studirala! a sličnih primjera ima još...
    шта је студирала,теологију?коме је плаћала?мало појасни...

  20. #45
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mihajlo View Post
    нису они хендикепирани,већ здрави,јер је њихова душа здрава,они ће се спасити.
    Oce spasice se sto 40 godina ne mog normalno da zive a mici se tamo casti ti.Sustina je da bog ne postoji a ni sveci no odh u off.Pomolite se za mene i moje spasenje.
    aj popij casu jaja

  21. #46
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    kralju prvo procitaj sta sam napisao jadan nebio.... ja sam rekao da su se lose stvari desavale ljudima koji su lose pricali i sprdali se o Ostrogu i to narocito ima kroz narod da prica koje se vezuju za vrijeme komunizma.... citiracu sam sebe: `` Postoji mnogo slucajeva sta se lose desavalo sa ljudima koji su lose pricali i koji su se sprdali za vrijeme komunizma o manastiru Ostrog``.... nisam pominjao ljude koji su ozdravili ili nesto tako... zato ne trci pred rudu.... ovo je bio moj savjet a ko oce da poslusa neka poslusa radi svog zdravlja, a ko nece, a ono opet nek mu je na zdravlje
    prvo ne vjerujem da se iko sprdao manastiru Ostrog ni za vrijeme komunizma ni sada... l da te podsjetim za vrijeme komunizma tada su išle sve 3 vjere, a sada??? zar nije veća sprdnja staviti eloksiranu bravariju nego reći kako popovi treba da poštuju sveca i ne pričaju preko mobilnog dok su u manastiru...
    trebao bi da razgraničiš neke stvari ...
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  22. #47
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mihajlo View Post
    шта је студирала,теологију?коме је плаћала?мало појасни...
    studirala nije teologiju... plaćala je časnim ..
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  23. #48
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    eyeburn ne idi u ekstreme, nikad oni bosi nisu bili, niti im iko to traži... al prestavljaju neku skromnost... ne kažem da su svi takvi... znam ja pojedine koji u meni su budili veliko poštovanje al nažalost takvih je bilo vrlo malo... minimalno...
    da bi se kupio jeep treba dosta para... da li su te pare mogle poći nekoj porodici na ivici gladi zašto se oni kao trude!
    i nikad ne bih rekla da je pop da ga časna nazvala nije velečasni... kad sam dolazila skriptu da dam drugarici koja je plaćala sobu kod njih dok je studirala! a sličnih primjera ima još...
    Ima takvih primjera kao sto ti kazes al ja mislim da ima vise primjera dje crkva pomogla nekom ...

  24. #49
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Почетак требало би да је довољан,да објасни неке ствари вама који тако размишљате.

    Не идите у манастире ако тамо обраћате пажњу на то дал свештеник вози џип,или имају златни есцајг или нови ајпод,и да ли је неко обукао армани или исцијепану робу,дал је неко физички хендикепиран,или је мало заостао у развоју.тамо смо сви исти сви смо МАЛИ.

    у манастир се иде за спасење своје душе,не љубиш ти руку свештенику(име и презиме),јер је он тај и тај, већ тако узимаш благослов Божији.размислите о томе ви који ситничарите.

  25. #50
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    prvo za tvoju informaciju, za vrijeme komunizma, isti ti komunisti su pravili od crkava i manastira stale i drzali krave alooo!! a popove i svestenike su jahali! a postoje zapisi da su ljudi za koje se znalo da su te stvari radili umirali preko noci iz cista mira.... a manastiru Ostrog takodje postoje zapisi o takvim slucajevima.... u donji manastir Ostroga stari je stala bila napravljena!! o cemu ti bre pricas aloo... svesna nisi sta se radilo sa manastirima za vrijeme komunizma.... uostalom pitaj djeda ili oca..... ja nisam pominjao ni popove ni svece ni eloksiranu bravariju..... tako da aj vozi polako....
    Moj djed pokojni je bio vjernik i umro je u sred noci sto to znaci?
    aj popij casu jaja

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako je Jegor Stroganov pronašao cerku u Manastiru Praskvica
    By G R A D in forum Religija i filozofija
    Replies: 3
    Last Post: 24-08-10, 19:33
  2. Na Cetinjskom manastiru promijenjeno znamenje
    By shrek in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 69
    Last Post: 16-08-07, 08:05
  3. Liturgija u Cetinjskom manastiru
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 443
    Last Post: 10-05-07, 15:14
  4. Intervencije Srpske Pravoslavne Crkve Na Manastiru Ostrog...
    By Regi in forum Religija i filozofija
    Replies: 3
    Last Post: 04-10-05, 10:48
  5. OSTROG
    By Zvek_Zivi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 23
    Last Post: 23-02-05, 02:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •