Results 1 to 3 of 3

Thread: Grad Grafita

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Grad Grafita

    Dok čitah topic o uličnoj umjetnosti.. pade mi na pamet kako bi bilo vrhovno da svi napave svoj idealni grafit i pocnu islikavati zgrade u kojima žive...
    Ta svar se procuje i u pg ili nk se sjate svi crtači grafita svijeta i naprave od pga kzvek
    hehhehe postali bi jedna od najposjecenijih zemalja na svijetu nekadašnje ruglo bilo bi atrakcija br 1

    zaebali bi pariz i ostale metropole

    i dobro ima li ko kakvih prijedloga za svoju zgradu... zgradu vlade il skupshtine....

    mada za zgradu vlade najbolje bi bilo da je pokriju toliko je bljak da joj bog otac ne bi mogao pomoci

    p.s nemo te sad sa svadjama pocinjat u miru pishite volji i blagostanju
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobrodoshla ti nama
    Super ideja,nekad sam crtala grafite i nechu ti rechi kakvih sam sve problema imala zbog toga,ako ne shto drugo bar sam nauchila da krechim pa sad ne placham molera
    Nemoj mi zgradu vlade pominjat,podsjechaja me na idealan spomenik koji bi premjestila na Chepurke :twisted:
    Ideja vazda ima,samo nishta vishe dzabe... :devil:
    Kad vech pomenuste grafite,ima jedan dobar mural na Zabjelu koji je radjen u okviru nevladine organizacije za borbu protiv narkomanije,mnogo je dobar,ako ko ima fotku neka je bachi ovamo.
    U pricipu svidjaju mi se i grafiti i murali i pravi su nachin da se skrene pazhnja na trenutno stanje u zemlji i evidentne probleme mladih...borba protiv narkomanije,prevencija eidsa i sl.
    A da bi se svi sjatili,u to ne sumnjam

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahha a taman je za pechutke ne znam ja iskreno mislim il je srushit i pokrit ruglo zamisli jednu ogromnu tkaninu istapanu onako preko onog rugla.. ha no mislim da je ni to ne moza spasiti hm taman kad odem iz ove fuckin biblioteke cu fotoa u ruke da po fotkam par mojih omiljenih grafita i da ih odje prilijepim heheh
    dje su prijedlozi ajdmo dajte mal akcije

    unesite malo boje u bar u forum ak ne u sivi grad 8)

    dakle...
    a sh se tice problema oko crtanja grafita bolje moje da ne pominjem men je cijela soba iscrtana tata i mama hm.... da ne pominjem zidove od terase sam morala da razređivačem cistim i nagrdila ruke rukavice i sl... a komshije ha ha ... kad se sjetim najezim se odmah
    al nijesu me uspjeli odvuci od brljanja po zidovah sam finansijska sredstva to mogu jel...
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •