Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 98

Thread: Uništavanje Podgorice

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by smrtko View Post
    Podgorica je kasaba,grad bez kulture. Sta tu ima da se unisti? Vjestacki grad sa vjestackim ljudima.
    Tačno tako.


  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ima li neđe da nam ova đeca igraju fudbala a da to nije na ulici ili neđe đe mora da se plati? U moje pero to je bio Stadion malih sportova i teren u Njegoševom parku (đe je sad kk Budućnost).

    I nisu nam uopšte uništili grad, meni je onda zgrada preko puta picerije Ćošak već sad najstrašnija u PG.
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  3. #28
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve sami mrzoPodgoricani..

    Pi

  4. #29
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Armagedon~ View Post
    E ni ja ne mogu da razumijem sto ce ovoliko tiskanje zgrada jedne na drugu,cemu to pobogu brate kakav je to prostorni plan,ima li ga tu uopste ili samo dodje privatnik i ubode prstom odje cu zgradu i da mi je odvojis po metra od ove zgrade.
    Kao da se Podgorica pruza samo do Starog Aerodroma,Bloka 5,Gornje Gorice i ovamo Zabjela stvarno ne mogu da razumijem....
    Eto put KAPA ona boza prostranstva i nece da se zapocne nikakva urbanizacija nista no oni to cuvaju ili za neke megalomanske projekte garant,ima da nas jedno jutro sve iznenade(ne znam ja sve nesto mislim u podsvijesti aj neka ih tamo mozda sad nemaju sredstava mozda to cuvaju za spotrske komplekse:stadione,F1stazu,MotoGP sampionat,golf terene..nego masta moze svasta)

    Sve u svemu nagrd!
    Da se nema coek cime pofalit,bez da rece uuu da ti pokaz3em Deltuu
    A evo kako je krenulo moci cemo da se falimo sa navecim brojem kruznih tokova u Evropi

    PIHH-jad mi dodje kad vidim sto se cini

    Daj Mugi jadan ne bio valjda si se naplastio vise,odrijesi kesu daj malo uredjenih zelenih povrsina malo da narod odmara oci a ne krenuo sa poplocavanjem More a zisto si je premostio za navijek vjekova
    Sto se Morace tice i treba da ima mostova ali su toliko nacickani da povezu blok i momisice a ako se desi zastoj na ulaz sa strane bjelopavlica covjek mora proc cijele rogame do bioca da bi se dokopao Podgorice ali to je veca investicija pa se niko ne bakce time :-) !!! Da ne bude da se samo kritikuje pozitivno je sto se stvari rade kvalitetno a to kosta pa se nije moguce sve postic ali ostajem pri tvrdnji da ratuju sa prirodom jer su npr. napravili obilaznicu a da nidje lada nema no kad upece munja i autom a da ne pricam pjeske je stvarno opucajuce :-)

  5. #30
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zajebajete li se da ce onamo zgradu axxaxxxaxaxxaxaxaxx Pa naravno da oce cim su ogradili onako no nesto nisam razmislja o tome.Pa nema nas na svijet.Umjesto da onamo bude trg ili nesto slicno,umjesto da bude sirina na vrh glavne ulice,dje bi trebalo da se sve otvara i puca na stadion oni gospoda prave barikade.Mozda se boje da neko ne napane stadion pa ga utvrdili sa svih strana,ta zgrada,pa Bacina,pa i akademija je u tom kompleksu,jos samo fali da maknu hitnu i postave ogromni soliter ka osmatracnicu.Eventualno gimnaziju.Ja se obradova kad su konacno makli pumpu a oni sad zgradu.Secate li se planova za Olimpijski trg iza stadiona,n astranu sto je i ono slabo uradjeno,ali sad ce se do tog trga dolazit kroz zgrade.Zajebancija cista.Nista novo.

    Ili trg glavni,to je najveci fejl u istoriji fejlova.Nikakvog smisla meni ono nema,niti ljepote,kunem vam se miliji mi je bio onaj s parkingom no ovaj sadasnji.A ona nova zgrada opstine je tek posebna prica,ka da je s Marsa pala tu.
    Last edited by TheLucas; 17-01-12 at 23:38.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa generalno sve je ljepše nekad bilo, njegoševa ulica je imala drvored u cijeloj dužini i moglo se proć kolima lagano, trg sa parkingom i one kućice iza trga gdje su prodavali strašan hot dog i male pice je bio baš super...


  7. #32
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Zajebajete li se da ce onamo zgradu axxaxxxaxaxxaxaxaxx Pa naravno da oce cim su ogradili onako no nesto nisam razmislja o tome.Pa nema nas na svijet.Umjesto da onamo bude trg ili nesto slicno,umjesto da bude sirina na vrh glavne ulice,dje bi trebalo da se sve otvara i puca na stadion oni gospoda prave barikade.Mozda se boje da neko ne napane stadion pa ga utvrdili sa svih strana,ta zgrada,pa Bacina,pa i akademija je u tom kompleksu,jos samo fali da maknu hitnu i postave ogromni soliter ka osmatracnicu.Eventualno gimnaziju.Ja se obradova kad su konacno makli pumpu a oni sad zgradu.Secate li se planova za Olimpijski trg iza stadiona,n astranu sto je i ono slabo uradjeno,ali sad ce se do tog trga dolazit kroz zgrade.Zajebancija cista.Nista novo.

    Ili trg glavni,to je najveci fejl u istoriji fejlova.Nikakvog smisla meni ono nema,niti ljepote,kunem vam se miliji mi je bio onaj s parkingom no ovaj sadasnji.A ona nova zgrada opstine je tek posebna prica,ka da je s Marsa pala tu.
    Pa oni su rekli da ce stadion da se izmjesti a ovaj postojeci ce da koriste radnici Atlas grupe i famozne Fieste za rekreaciju ili organizaciju vip koncerta :-) ...vi ka da ne gledate u kakav raskos zive bogatasi po Americi pa se cudite tim idejama :-)

  8. #33
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    trg sa parkingom i one kućice iza trga gdje su prodavali strašan hot dog i male pice je bio baš super...
    Ao, kakav flashback Kakav je samo fail ovaj sadasnji trg, uf

  9. #34
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I mali park i mostic.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Slazete li se vi da gimnazija ima preveliko dvoriste i da im ga treba malo skratit?
    You'll Never Smoke Alone..

  11. #36
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Miklose, naravno da se ne slazemo. Barem se gimnazijalci osjecaju slobodno ako to mi ostali vise ne mozemo. Doduse cim se proljepsa redovan sam gost. Za ono dvoriste se spremaju neki planovi [da se malo oplemeni sa nekim zanimljivim sadrzajima], cak mislim da su vec i gotovi ali je prica o finansijama standardna pa se tu malo usporilo.
    Grad je realno gledano ooooocajan, eto tek ponedje se moze sresti par kvadrata pametno iskoristenih al im je izgleda sudbina crna.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  12. #37
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    BLOW
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa kad moze drzava, nek sve ide u tri lijepe.

  13. #38
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zgrade zgrade zgrade i jos zgrada..... da bar oce ofarbat centar u jednu boju a ne one zgrade se raspadaju jedna ljubicasta druga zelena ka da smo u novi pazar

  14. #39
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    Miklose, naravno da se ne slazemo. Barem se gimnazijalci osjecaju slobodno ako to mi ostali vise ne mozemo. Doduse cim se proljepsa redovan sam gost. Za ono dvoriste se spremaju neki planovi [da se malo oplemeni sa nekim zanimljivim sadrzajima], cak mislim da su vec i gotovi ali je prica o finansijama standardna pa se tu malo usporilo.
    Grad je realno gledano ooooocajan, eto tek ponedje se moze sresti par kvadrata pametno iskoristenih al im je izgleda sudbina crna.
    Ja sam mislio da se sibne jedna zgrada, greote onol'ka livada u centar.
    You'll Never Smoke Alone..

  15. #40
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Da pokazem Vidocq-u koliko navijam za smislenost PG-ice nam premile i predrage... Ovo sto se sad radi, ta zgrada i to je najava rusenja stadiona i dobijenje novog, vece i onakvog kakav repka zasluzuje. To sto vi ne vidite dalje od hejta, to je druga stvar. MrzoCrnogorci.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  16. #41
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Kružni tokovi prema Marezi su strašna stvar. Vjerovatno se Mugiju diže na kružne tokove
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ja se izvinjavam ako će mojom konstatacijom ispanut da mrzim Podgoricu i Crnu Goru, ali to je više nego nerealna priča a volio bih da griješim.
    Jer mnogi posjeduju poslovne prostore, i to na loakciji centar grada, i ne mogu im se iskompenzovat u stadion na drugi kraj grada gdje god ga napravili.
    A naravno da stadionu nije mjesto u centru grada. A pošto već ima 3 tribine, i reprezentacija zaslužuje kršteni stadion koji ispunjava minimalne uslove za igranje, rušenje stadiona je više nego daleko od realizacije.

    To mi djeluje kao i priča da će se izmjestit kolektor za lokacije krivog mosta. I ta priča traje evo 20 godina. Nedavno su rekli da za to terba 32 miliona eura. A lokaciju još nijesu utvrdili. I onda će ta priča potrajat još 10 godina minimum, a volio bih da griješim.

    Niko od nas ne spori da je dosta dobrog urađeno u Podgoricu, izgrađeno je dosta novih ulica, bulevara, mostova, obnovljena je infrastruktura, napravljeno nekoliko škola, domova zdravlja, oblizanica...

    I nijedan park! Samo je zelena površina koju isti obuhvataju značajno smanjenja.

    U arhitektonsko-građevinskom pogledu PG je promašaj totalni. Pogledajte samo prostor oko hrama. Umjesto da je ono ostavljeno kao jedna velika zelena površina, načičkane su zgrade jedna preko druge i sa balkona zgrade se može uskočit u hram. Sramotno kako je uništen.
    Da ne pišem koliko je zgrada na mjesto parkova i igrališta između zgrada posađeno.
    Zgarda iza restorana Maše - uništen park i igralište.
    Zgrada iza mašinske škole - uništen park i igralište.
    Zgrada kod Jusovače - kapljice sa terase padaju na asfalt.
    Zgrada iza Pobjede
    - smanjena površina parka i igralište.
    Nova zgrada Vlade!?
    Sjetite se gdje je prvobitno bio Maxim planiran i bio bi posađen da se Aco Đukanović nije pridružio pobunjenim građanima tog kvarta.

    I to su samo neke zgrade, ima ih još vjerovatno, a za sve ove zgrade gore nabrojane nigdje parking napravljen nije.

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #43
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Ada mozda i hram preselimo, a mozda neko voli pogled na hram. Smiruje ga i to. Ili uznemirava, vec po potrebi.

    Nego, a sto se ne bunite ako vam se ne svidja ili imate bolje prijedloge? To mi kod cikota nikad nije bilo jasno, bez zveka.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  19. #44
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ada e, ne buni se narod. Ne ide na rasprave oko urbanističkih planova i tako to.
    I niko ne proziva od medija i sudova Mugija, pa on i dalje ne dozvoljava da radnik sa psom vodičem dođe na posao. Svi su ga čuli da će nagradi prvo rješenje za centar grada ali je ipak odlučio da radi drugorangirano.

    Nego dobro, ne bunimo se.


    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #45
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Serif je serif.

    A ko ste vi?
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  21. #46
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    tako je, samo celicna cizma komunizma, zivjela zaostavstina ...........
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  22. #47
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Doseljenik iz Titograda.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #48
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post

    Zgrada kod Jusovače - kapljice sa terase padaju na asfalt.
    Kud ces boljeg i veceg primjera od onoga prizora onamo.

    Nova zgrada Vlade!?
    Kakva je ono besmislica u svakom mogucem smislu.
    .....
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  24. #49
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svakakvi krimici danas prave zgrade, previshe je debila upalo u taj posao i to je rezultat smanjivanja parkova i zelenih povrsina po gradu.

    Da se nadovezem na Herculesov post, poljana pored parka preko morache (izmedju Gurmana i Elektro skole da priblizim ovima sto ne znaju) tu smo se ka djeca odirali od fudbala , ali je morao Tomo tu da posadi zgradu i kraj priche.

  25. #50
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Ao, kakav flashback Kakav je samo fail ovaj sadasnji trg, uf
    Mislim d nista grdje od onoga nije moglo bit'.Pa ljudi sprdate li se vi?
    Kakva je ono fontanica bila i onaj most mrceni sa onim tuskim kucicama iza.Dajte ljudi Mojkovacki trg je ozbiljnije od onoga izgledao.
    aj popij casu jaja

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Uništavanje pasa zbog pomodarstva
    By Dutch in forum Kućni ljubimci
    Replies: 32
    Last Post: 07-05-10, 19:16
  2. Od Titograda do Podgorice...
    By metuzalem in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 55
    Last Post: 05-04-08, 02:07
  3. saune podgorice
    By NAND in forum Sve i svašta
    Replies: 4
    Last Post: 09-12-06, 21:15
  4. Mapa Podgorice
    By Jedi knight in forum Sve i svašta
    Replies: 4
    Last Post: 05-12-06, 17:37
  5. Kvartovi Podgorice
    By DzoniS in forum Centralni
    Replies: 86
    Last Post: 01-07-06, 08:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •