Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 76

Thread: Koliko

  1. #51
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    241
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema nista ljepse no kad ti djevojka prica sve o bivsem dje su bili kad sto je pricao kako ju je zasmijaovao i tako to... ja ponekad nazovem tog bivseg i vidim ima li neke sanse da se pomire jer ona bas sa merakom prica o njemu...

  2. #52
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    over the rainbow...
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Robovlasnica View Post
    Ne zelis da cujes o proslosti... strah svojih slabosti. Nesigurnost. Ja sam vazda sigurna u sebe i znam da sam bolja od proslih a i buducih, mozda ne za njega ali za nekog drugoga da. Ima boljih djevojaka sigurno ali i boljih muskaraca.. vrcali su se i bivsi poslije krahova. Upoznaj pa nauci. A bogomi ovaj moj je divota zahvaljujuci bivsoj. hVALA JOJ.
    Ne zelis cuti o proslosti nije isto sto i ne zanima te proslost. Meni nije potrebno da znam kakve su bile bivse da bih znala da sam ja najbolja za njega. Ne vidim svrhu zasto bi pricali o bivsima i kakve su veze bile i sl.
    The taste was sweeter...

  3. #53
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a faktor da se ljudi mijenjaju i sa nekim odluce biti bolji nego ikad, a proslost ukazuje na neke mracne strane , dal je zelis cuti i dal si sigurna da mu mozes vjerovati ? proslost se vadis amo u situacijama kad je nesto za nauk, ili kroz neke saljive momente, i dosta, fino neka koleginica jednom davno napisa da je sto valjao ne bi bio bivsi, idemo dalje
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  4. #54
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    241
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo sad ispade ako nekoga ne interesuju neke nebitne stvari partnerovog bivseg partnera tj neke romanticne veze koja vise ne postoji odma je NESIGURAN u sebe i slicno. Po meni prica bez poente je dosadna i potenciranje price o bivsem kako vam je lijepo bilo i tako to... samo govori o tome kako ti zalis za tim vremenom... a to su neke stvari koje ne mora partner da ti cuje.

  5. #55
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montequilla View Post
    Nema nista ljepse no kad ti djevojka prica sve o bivsem dje su bili kad sto je pricao kako ju je zasmijaovao i tako to... ja ponekad nazovem tog bivseg i vidim ima li neke sanse da se pomire jer ona bas sa merakom prica o njemu...
    hahahaahahahhahah ja svaku moju djevojku mirim sa bivsim.
    No signature here.

  6. #56
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    pricamo sa uzarenom tinejdzerkom, ljudi moji, a takva rabota se mora zavrsit tako sto cemo na kraju bit popisani.. bataljujmo


  7. #57
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Robovlasnica View Post
    Ne zelis da cujes o proslosti... strah svojih slabosti. Nesigurnost. Ja sam vazda sigurna u sebe i znam da sam bolja od proslih a i buducih, mozda ne za njega ali za nekog drugoga da. Ima boljih djevojaka sigurno ali i boljih muskaraca.. vrcali su se i bivsi poslije krahova. Upoznaj pa nauci. A bogomi ovaj moj je divota zahvaljujuci bivsoj. hVALA JOJ.
    Ti kao da izlaziš sa njom, a ne sa tim momkom


  8. #58
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Robovlasnica View Post
    Ne zelis da cujes o proslosti... strah svojih slabosti. Nesigurnost. Ja sam vazda sigurna u sebe i znam da sam bolja od proslih a i buducih, mozda ne za njega ali za nekog drugoga da. Ima boljih djevojaka sigurno ali i boljih muskaraca.. vrcali su se i bivsi poslije krahova. Upoznaj pa nauci. A bogomi ovaj moj je divota zahvaljujuci bivsoj. hVALA JOJ.
    Bravo zeno!
    Ća je život vengo fantažija!

  9. #59
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Robovlasnica View Post
    Ne zelis da cujes o proslosti... strah svojih slabosti. Nesigurnost. Ja sam vazda sigurna u sebe i znam da sam bolja od proslih a i buducih, mozda ne za njega ali za nekog drugoga da. Ima boljih djevojaka sigurno ali i boljih muskaraca.. vrcali su se i bivsi poslije krahova. Upoznaj pa nauci. A bogomi ovaj moj je divota zahvaljujuci bivsoj. hVALA JOJ.
    Nije to strah nit nesigurnost. Prije ce biti da je sigurnost. Sigurnost da tu osobu volis vise nego ikog u ovom trenutku, inace ne bi bio sa njom. Ako zracis ovakvom vrstom sigurnosti partner nece nikad osjetiti potrebu da zna sta si ti radio sa nekim prije. Ako, sa druge strane, pokazujes redovno neke trzavice, normalno je da ce se i partner interesovati i ispitivati to od ljubomore. Mene stvarno ne zanima sta je bilo i sta ce biti, al ovako je dobro
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  10. #60
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nego sto je. Ja bas zbog sigurnosti ne osjecam ljubomoru, mene je to kao interesantno da znam ka sto bih pitala druga ili drugaricu, ono ne mora pricat, ne silim ja nikog nego ako pitam a kaze ne boli me, tacnije boli me briga sto se tice ljubavi nase nego to iz radoznalosti a svoje se ne plasih.

  11. #61
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    241
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je bas obratno i ti oces da slusas o tome i pravis se kao ne smeta ti... cisto da pokazes kako si ti presigurna ono ADA ZNAM O CEMU PRICAS. Nesigurnost se manifestuje na masu nacina... )) ali to je normalan osjecaj ljubo9more... ko nije ljubomoran njemu nije ni stalo.

  12. #62
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko nije ljubomoran kako rece? Kuku, ti imas ispod 16? Rechi da imas inace...

  13. #63
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam zasto pokusavamo da predstavimo ljubomoru kao nesto pozitivno. Postoji milijardu nacina da se pokaze privrzenost na ljepsi nacin. A ja inace i drustvo rijetko pitam za bivse, jer sigurno postoji dovoljno dobar razlog zasto su bivse. Pitacu ih uvijek sta je sad, i onako me nikad te stvari nijesu previse zanimale.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  14. #64
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    241
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi... ne pricam o LJUBOMORI E NE MOZES SA DRUGARICAMA DJE CES KO JE TO STO JE TO... o normalnoj ljubomori... to vam je u DNK... Naopr... ti si mi djevojka i ja pocnem da pricam... "kako je faca ona mi drugarica... znas od onog druga... "i onda 300 komplimenata svidja mi se ovo kod nje a kako ona ovo... i ti nisi ljubomorna|???? tebe onda nije briga ocu li te ja zamijenit... ali mojne sad pricu JA SIGURNO ZNAM DA NECE A AKO NADJE BOLJU NEKA ZAMIJENI... znaci nasao ju je vidis... Ne pricam o ljubomori kao nacinu iskazivanja ljubavi... nego mladi ste pa ucite

  15. #65
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije greota bit mlad i neiskusan nego star a neiskusan hahaha
    A sad, tacno tako, ako imas bolju sretan ti put

  16. #66
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    a faktor da se ljudi mijenjaju i sa nekim odluce biti bolji nego ikad, a proslost ukazuje na neke mracne strane , dal je zelis cuti i dal si sigurna da mu mozes vjerovati ? proslost se vadi samo u situacijama kad je nesto za nauk, ili kroz neke saljive momente, i dosta, fino neka koleginica jednom davno napisa da je sto valjao ne bi bio bivsi, idemo dalje
    Ovo boldovano je tacno ono sto imam reci na ovu temu. Ponekad situacija ili normalna konverzacija nalaze da se pomene neka bivsa veza kao sto rece za nauk ili neka blam situacija za smijanje.
    Ko nema problem sam sa sobom i svojim mozgom nece imati ni sa bivsim partnerovim vezama. Ko u sebi gaji razne patoloske bolesti ljubomore i nesigurnosti imace problem i sa slucajnim prolaznikom a kamoli sa pricom o bivsim. Glupo je potencirati pricu ispitivacku, razradjivati do detalja prosle veze u 9 tomova, ali je isto tako i glupo precutkivati nesto poucno sto bi u nekoj svakodnevnoj situaciji rekli samo zato sto u kontektstu morate pomenuti bivseg.
    Naravno ne neke glupe price kao sto neko navede: "vidis na onoj klupi sam se ljubila sa bivsim". Moronska pointless izjava.
    Last edited by fm_group; 10-01-12 at 14:46.

  17. #67
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prijatelju ako imalo drzis do sebe neces to raditi iz postovanja prema njoj, jer napraviti nekog ljubomornim je najlaksa stvar na svijetu. Osloboditi nekog je mnogo tezi cilj, ali dostizan.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  18. #68
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    241
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Robovlasnica View Post
    Nije greota bit mlad i neiskusan nego star a neiskusan hahaha
    A sad, tacno tako, ako imas bolju sretan ti put
    Najveci je problem kad te niko nece ni kad si mlada ni stara pa se ti tjesi na forum hahah

  19. #69
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Problem je kad si star pa jos imas nekog ko te oce a visis po forumu , hahaha

  20. #70
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljubomora, prošlost, stvarnost...što se desi ovdje?
    Vi se smijete meni jer sam drugačiji, a ja se smijem vama jer ste svi vi isti

  21. #71
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    na pochetku veze, moja jubav i ja smo rekli jedno drugom shto smo imali na te teme. sad tome nema mjesta ni u jednom trenutku, vec se gleda u buducnost.
    shvatam ja i dobre i loshe strane toga, ali smo mirne savjesgti ushli u vezu i isplanirana je i zajednichka buducnost. zar nije bolje shto smo davno jedno drugom rekli shto smo imali, nego da to za par godina ispliva na povrshinu.
    ps. mozhda smo nas dvoje ludi, ali imamo slobodu isprichat sve jedno drugom. nema svadje, rasprave, svako iznese argumente i nadje se sredina. zato tako dobro i funkcionishemo
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  22. #72
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da svakog zanima ponesto, ali opet s druge strane nije prijatno... ja ipak ne zelim pominjati to pred dragom osobom,niti pitati ista o tome... jedino u slucaju da njega bas nesto interesuje, naravno da bih mu odgovorila...

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG, CG; NS, RS
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    97
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luv_is_a_verb View Post
    na pochetku veze, moja jubav i ja smo rekli jedno drugom shto smo imali na te teme. sad tome nema mjesta ni u jednom trenutku, vec se gleda u buducnost.
    shvatam ja i dobre i loshe strane toga, ali smo mirne savjesgti ushli u vezu i isplanirana je i zajednichka buducnost. zar nije bolje shto smo davno jedno drugom rekli shto smo imali, nego da to za par godina ispliva na povrshinu.
    ps. mozhda smo nas dvoje ludi, ali imamo slobodu isprichat sve jedno drugom. nema svadje, rasprave, svako iznese argumente i nadje se sredina. zato tako dobro i funkcionishemo
    Ovo!

  24. #74
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam i previse iskren, sve sam dokumentovao na forumu, tako da ako neka ima nekog koja poznaje nekog, a taj zna za CDM forum, pisi propalo

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Pomenuh samo jednu i odma skoci, evo je imas na fb za prijatelja... E jbmti rodjendan...
    no fb, no problem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Koliko?
    By oktagon in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 36
    Last Post: 29-07-07, 19:21
  2. Za koliko...
    By mc_esseny in forum Nauka generalno
    Replies: 11
    Last Post: 27-05-07, 08:38
  3. 3 hdd-a..koliko?
    By E_K_V in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 22-07-06, 22:31
  4. Sta,dje,koliko?
    By neka_coce in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 8
    Last Post: 29-04-05, 22:09
  5. Koliko jos?
    By Denunciator in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 15-09-04, 17:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •