Page 1 of 7 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 161

Thread: Facebook vs veza

  1. #1
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default Facebook vs veza

    Primjećujem da se parovi sve više svađaju oko fenomena zvanog facebook čak neki i raskidaju....
    Pa pitanja:
    da li ste imali problema sa curom/momkom oko facebooka?
    da li vam smetaju razna udvaranja vašoj curi/momku?
    da li ste pomoću njega otkrili nešto o svojoj polovini?
    da li ste davali šifru svojoj polovini?
    oni koji jesu da li je došlo do zloupotrebe?
    na kraju kako ste se postavili kad je došlo do nekog problema, da li stvarno taj facebook toliko značajan da bi bio uzrok svađa, pa čak raskida?

  2. #2
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    pa ono, ako znas da podesis privacy u pravo vrijeme, nema problema... ali me jebe ovo sto sad iskace kad god komentarisem nekom nesto, pa me to ogranicava...

    Ali redovno mi se desi, da mi sestra, a ona to namjerno stavi neku pjesmu na zid i stavi :****
    Onda stizu poruke, ko ti je ovo, nemoj lagat, kakava sestra kad prezime nije isto, kako od ujaka, pa kako ti se prezivaju...
    Njak Njak Njak

  3. #3
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Ali redovno mi se desi, da mi sestra, a ona to namjerno stavi neku pjesmu na zid i stavi :****
    Onda stizu poruke, ko ti je ovo, nemoj lagat, kakava sestra kad prezime nije isto, kako od ujaka, pa kako ti se prezivaju...
    da da poznato mi je to... a imaš opciju da podesiš da može samo tvoje postove vidjeti tuđe ne

  4. #4
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    ma sve ja to podesim, samo ono sto iskace iznad chata ne moze...
    Njak Njak Njak

  5. #5
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    FB je cisto razaranje licnosti. Totalni idiotizam. Izbrisala sam jednog po jednog prijatelja, jednu po jednu sliku, grupu, a zatim ugasila nalog. Ne zato sto sam stetna ili krijem nesto, vec zato sto je glupo da mi stranci (tu racunam sve poznanike koji se deklarisu kao 'prijatelji') rovare po privatnosti. Vezano za temu, moj dragi je uvijek bio protiv fb uopste i nikad nije imao otvoren nalog, mene nije provjeravao niti mi trazio sifru, samo me je zamolio da njegove slike ne postavljam nekako... nismo mi u tom fazonu da se provjeravamo. Ipak, znam dosta njih kojim je fb nista drugo nego spijunka. Kolega mi se bas zalio kako ne moze nista postaviti sto se njegova ljepsa polovina nece ukljuciti da nesto izmudruje. To mi je tako bzvz, kao uostalom i sve sto se tice fb.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nikad se nijesam falio po fejzbuku da sam u vezi, vidim da je to popularno, kompleksi sta li vec...
    da li mi smetaju udvaraci mojoj curi? apsolutno ne.
    a password ne bih dao ni majki, da vi je znat sta sve pisem
    No signature here.

  7. #7
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,053
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _Ingrid_ View Post
    FB je cisto razaranje licnosti. Totalni idiotizam. Izbrisala sam jednog po jednog prijatelja, jednu po jednu sliku, grupu, a zatim ugasila nalog. Ne zato sto sam stetna ili krijem nesto, vec zato sto je glupo da mi stranci (tu racunam sve poznanike koji se deklarisu kao 'prijatelji') rovare po privatnosti. Vezano za temu, moj dragi je uvijek bio protiv fb uopste i nikad nije imao otvoren nalog, mene nije provjeravao niti mi trazio sifru, samo me je zamolio da njegove slike ne postavljam nekako... nismo mi u tom fazonu da se provjeravamo. Ipak, znam dosta njih kojim je fb nista drugo nego spijunka. Kolega mi se bas zalio kako ne moze nista postaviti sto se njegova ljepsa polovina nece ukljuciti da nesto izmudruje. To mi je tako bzvz, kao uostalom i sve sto se tice fb.
    Upravo tako !
    Razumijem da je neko javna lichnost pa da ima fb ili tweeter,a sve ostalo,nemam komentar ,dovoljno si rekla .
    ...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Primjećujem da se parovi sve više svađaju oko fenomena zvanog facebook čak neki i raskidaju....
    Pa pitanja:
    da li ste imali problema sa curom/momkom oko facebooka?
    da li vam smetaju razna udvaranja vašoj curi/momku?
    da li ste pomoću njega otkrili nešto o svojoj polovini?
    da li ste davali šifru svojoj polovini?
    oni koji jesu da li je došlo do zloupotrebe?
    na kraju kako ste se postavili kad je došlo do nekog problema, da li stvarno taj facebook toliko značajan da bi bio uzrok svađa, pa čak raskida?
    FB mi je cisto za zajebanciju sa drustovom sa fakulteta i da se ponekad cujem sa ovima sto se se "razbjezali" po inostranstvu...
    Tako da i tu sifru,ne dajem,ali i ne krijem,ako smo kod nje kuci ili tako nesto uvjek je i sacuvam na komp njen da ne kucam stalno...
    Kasnije vec kad raskinemo i promjenim,cisto da joj ne padne kakva glupost na pamet

    p.s. nikad djevojci ne trazim sifru niti je provjeravam preko fb i tako ta cuda.. :S
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Primjećujem da se parovi sve više svađaju oko fenomena zvanog facebook čak neki i raskidaju....
    Pa pitanja:
    da li ste imali problema sa curom/momkom oko facebooka?
    da li vam smetaju razna udvaranja vašoj curi/momku?
    da li ste pomoću njega otkrili nešto o svojoj polovini?
    da li ste davali šifru svojoj polovini?
    oni koji jesu da li je došlo do zloupotrebe?
    na kraju kako ste se postavili kad je došlo do nekog problema, da li stvarno taj facebook toliko značajan da bi bio uzrok svađa, pa čak raskida?
    Nikakvih problema tu nema.Problemi su tamo negdje iza toga,tj sumnja i nepovjerenje u partnera se na neki nacin potvrdjuju kroz tu drustvenu mrezu i cesto su nekima opravdana kad bolja polovina bez previse obzira istice sebe kao slobodnjaka(ne govoreci o granici normale vec svemu sto ih prelazi).S obzirom da je dosta namazanih ljudi i problem povjerenja tako i veci nije ni cudo sto ljudi traze na profile taj neki pechat za svoju sumnju,da necim sebi dokazu da su u pravu ako tu nesto ne stima i sl.Nije da je bas naivan taj fb ali svakako nije glavni krivac i uzrok svadja i razlaza niti treba da bude,to su price za djecu(kao i davanje ili trazenje sifre). Ima inace dosta materijala cime se sve ljudi sluze posredstvom te mreze.
    Ovo sam ti uopsteno rekla pa upakuj ovo sve nekako u ova tvoja pitanja. Sto se mene licno tice ja ne bih imala puno vremena za te potvrde no ako bi doslo zadnje vrijeme izmedju mene i nekog iz drugih nefejsbukovskih razloga,pa ako tog nekog iz nekih razloga ne bih zeljela da imam niti osjecam blizu sebe,imam opciju unfriend.

    Last edited by Artemis; 03-01-12 at 01:34.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #10
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Desilo se nesto nevjerovatno,kad sam prvi put u zivotu bio spreman da fb ugasim za sva vremena i bio cvrsto rijesen da to uradim jer ga mrzim iz dna duse ..moja ljepsa polovina me je molila,molila i molila da ga vratim.Tako da sam morao da je poslusam(jer bi odma posumnjala da nesto mutim) i sad ga mrzim jos vise jer mi neda da ga se oslobodim.jednostavno kao da je postao dio mene i kao da moram da ga imam.I ranije sam ga gasio i vracao,ali tada sam ga vracao cisto zato sto sam bio zavistan od njega.A sad kad je ta zavisnost prosla ja i dalje ne mogu da ga se oslobodim,jer je postao potreba svakodnevnice.Jeste da se nista ne mora,ali definitivno fb je postao jedan cudan fenomen,bar za mene.Nastavljam borbu i cekam dan kad cu ga def ugasiti za sva vremena

  11. #11
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    nikad nikome password nisam dao od bilo kog naloga, maila ili foruma, niti cu..
    djevojka da bi bila sa mnom morala je da ga izbrise..
    e da, znam nekoliko primjera dje razara, a nedje je i razorio vezu..
    nije on sam, glava ipak odlucuje ali je on umnogome pomogao..

  12. #12
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam, deblja polovina nema nalog
    nismo imali problem
    sifre ne trazimo jedno drugom
    boli me patka, moze da pise sto oce, pisem i ja pa sto? da mi nece zabranit? ili ja njemu? ))
    dva i dva su tri

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Fejsbuk je postao bezkonkurencijski saputnik nasih zivota i zbilja je zivot bez njega tesko zamisliti. Nekad su se nasi cobani dovikivali s brda i bilo je ono "oooooj Milusa dodji pod onaj plast, po mogućnosti bez gaća imam nesto vazno da ti pricam". Sad je to fino i moderno i kaze se "dodji da te lajkujem, duso moja". U sustini zbilja je nezamislivo kako se nasi djedovi i babe spandjase bez facebookovanja, ali svakako im je zivot bio siromasniji i prazniji. Ja licno bez njega (mislim facebooka) nikako ne mogu i kad legnem navijem sat da svake dvije ure zvoni i da provjerim sta se desava, da nije kakav bezobraznik napastovao profil moje najdraze ili da je ne lajkuju sa pogresne strane.
    Sto se tice razmjene sifri valjda o tome ne treba pricati jer to se podrazumijeva. Kad sa njom dijelim i cipele mijenjamo, a one zuljaju ka djavo cim ih nataknem na nogu, a njoj klamću ka pratljaca, valjda mogu i te sifre koje ne bole da se mijenjaju tj. razmjenjuju. Na kraju sve je zajednicko, svako dobro i zlo, a kad sve onda i sifre.
    E tu opet postoji jedna sitnica. Kad se malo podzapamo ja sve zapisujem sta sam tamo pisao jer ona moze u ljutnji nesto prepraviti pa onda bruka medjunarodno-virtualno umrezena. Jedini nesporazumi su oko Bubble Island i Bejeweld Blitz pa ako ikad dodje do raskida to će se desiti zbog svadje koja je igra bolje i da li je pametnije i uzbidljivije igrati jednu ili drugu.
    Sa druge strane ova drustvena mreza je i dvostruko drustveno korisna. Kad ne znas dje je zenska a nije kod drugarice, onda je garant na fejs, a sa druge kad znas neku naivnu avetinju lako ga izlijecis preko ove mreze. Natakaris sliku neke bombe pa mu zakazes sastank kad je savrseno vrijeme tj. kad lije kisa ili neki strasni smrzać. Kad se vrati i ponovo pojavi na fejs odma je duplo pametniji.
    Zbilja ja ne mogu shvatiti da ima ljudi koji ne vole fejs i koji ne uzivaju u prostranstvu i savrsenstvu izuzetne korisnosti i zadovoljstva.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    You must spread some Reputation around before giving it to Hari Krisna again.



    Hvala Lepo

  15. #15
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    ljudi, kao i obicno, (ne)svjesno skliznu u totalnu krajnost, pa je to i danas slucaj sa hejtovanjem fejsbuka kao najveceg zla savremenog doba, izniklog direkt iz pakla :-)

    ipak, problem je uvijek i uvijek samo u nama i mi smo ti koji odlucujemo koliko cemo nekoj zanimaciji, razbibrigi i sl dozvoliti da zagospodari nama. Ima gomile stvari na koje se covjek moze navici i postati zavistan, ali nije ta stvar kriva za to. Nije duvan kriv sto je neko zavisnik. Nije video igrica kriva sto dijete 15 sati ne trepce uz nju. Nije tv uredjaj kriv sto ima zavisnika koji se ne pomjeraju od njega.. Nekad se, sjetite se, i za mobilne telefone kad su se pojavili govorilo 'piiii, to samo ovi sisnjari i bukaci koriste, pa se dice da ih svi vide..ja ga, vala, neeecu imaat..', pa danas svi imamo po mob, neko i po 2-3..
    Tako da je taj telefon izuzetno korisna stvar. Tv takodje vrlo koristan ko ima mjeru. Video igrica je super razbibriga, ko ima mjeru! Facebook je, recimo, odlicno sredstvo da ljudi odrzavaju komunikaciju na jednom nivou na kojem nikad ne bi mogli obzirom da zive daleko jedno od drugog, a bliski su (rodjaci, dugogodisnji prijatelji i sl). Takodje, ne moras sestru koja zivi u Skandinaviji da pitas svako malo 'sta ima', posto vidis aktuelnosti iz njenog zivota, pa je odmah spopadnes sa direktnim komentarima.. i tako... Samo je pitanje da li cemo mi vladati sredstvima koja trebaju da nam olaksaju zivot, ili smo beskicmenjaci koji cemo dozvoliti da ona zavladaju nama! A kad zavladaju, onda ide standardno: "Pih, to je zlo jedno! To je sraaanje! To samo kreteni koriste.." i sve ostalo sto ide uz mentalitet naseg iskompleksiranog naroda...


  16. #16
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    vecina stvari koje si naveo izmisljena je radi manipulacije, nije kriva TA stvar vec oni koji su je izmislili..

  17. #17
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    ne sprdaj se, fix, ako neka stvar olaksava zivot u nekoj mjeri, treba da postoji. Ako nesavjesnim rukovanjem, upotrebom ta stvar postaje destruktivna, naravno da nije kriva ta stvar, niti taj koji ju je izmislio. Svi mi imamo svakakve nozeve u kuhinji i sa njima se mogu uzasne stvari uciniti sebi i drugima, pa nam ne pada na pamet da ih izbacimo iz upotrebe.. jer su korisni!


  18. #18
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    da, ali ako ga u nekoj mjeri (MANJOJ) olaksava a u VECOJ otezava mislim da ne zasluzuje da bude popularna..
    a inace nozevi su se koristili i u doba P.N.E. tako da ti poredjenje bas i nije na mjestu

  19. #19
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da li ste imali problema sa curom/momkom oko facebooka?
    da li vam smetaju razna udvaranja vašoj curi/momku?
    da li ste pomoću njega otkrili nešto o svojoj polovini?
    da li ste davali šifru svojoj polovini?
    oni koji jesu da li je došlo do zloupotrebe?
    na kraju kako ste se postavili kad je došlo do nekog problema, da li stvarno taj facebook toliko značajan da bi bio uzrok svađa, pa čak raskida?
    __________________________________________________ __________
    Svako pametni se neće naći na face-u kad je zaljubljen
    Parovima bi trebalo da gode 'udvaranja' samo da se ne prelazi granica...to je samo dokaz da ste i dalje IN
    Svojoj 1/2 ne bih dao ni poruke na tel da mi gleda a ne da dam zeleno svijetlo za šifru...(Prevara se ne može kontrolisati ali može stanje uma
    Na kraju, svaka moja đevojka je bila slična meni i zaključili smo da je face tot shit jer je napravljen da bi se kontrolisala široka narodna masa a raskidi i tome sl...to smo radili bez face-a koji inače nije bio uzročnik
    Vi se smijete meni jer sam drugačiji, a ja se smijem vama jer ste svi vi isti

  20. #20
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    da, ali ako ga u nekoj mjeri (MANJOJ) olaksava a u VECOJ otezava mislim da ne zasluzuje da bude popularna..
    a inace nozevi su se koristili i u doba P.N.E. tako da ti poredjenje bas i nije na mjestu
    o tome da li zasluzuje da bude popularan nisam pricao.. Govorio sam o tome kako su nasi ljudi skloni extremnim stavovima, pa je tako i u ovoj prici. Ili im je fb smisao zivota ili su svi koji koriste fb gubavci :-)
    poredjenje je na mjestu, jer sam naveo bitnu slicnost, a ako okrenemo ka razlikama, banalizovacemo stvar. Noz je obicno od metala, fb je na ekranu.. noz je za rezanje, fb za komunikaciju... tako se obesmisljava prica, a to necemo valjda...

    btw, volio bih da cujem kako se to racionalnim koriscenjem fb-a u VECOJ mjeri otezava zivot? Mislim da ti je jasno da grijesis, ali ipak da cujem...


  21. #21
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    no fb no problems, za mene kao da ne postoji, i dalje volim gradjenje poznanstava uzivo i konkretno a ne preko nekakvih lajkova i smaranja...............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  22. #22
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovizionizi potpuno si u pravu. ljudi obozavaju da pripisuju svoje slabosti visku iskusenja koje se nadje pred njima. In the deathcar...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  23. #23
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    nikoga nisam nazvao gubavcem, i nista nemam protiv ljudi koji imaju facebook.. racionalnim koriscenjem bilo koje stvari ne mozes otezati zivot.. ali neracionalnim itekako mozes..

    1. odredjeni dio tvoje privatnosti je ugrozen
    2. posmatraju te razni inspektori MUPa
    3. gubis osjecaj za druzeljubivost
    4. ja sam ka dijete maslinsko po vas dan trca oko kuce i u potok kod perlinga i igra "lopte" i nisam se u kucu uvlacio a 3 kompjutera smo imali.. IMA sam djetinjstvo, druzio sam se.. pa je dosa mIRC dje su Bozije muke bile da ti neko rece kako se preziva.. a tek o laznim imenima i prezimenima da ne pricam.. pa sam chatova po 15 dana sa nekom curom pa tek tad "steknemo uslove" da se upoznamo, nedje na kafu (rizik od PRZENJA).. MENI je to sve imalo neku posebnu car.. a sad na fb eno ti sve o njoj, eno joj guzica viri na svaku drugu sliku, puci usne, vidis sto slusa, dje izlazi, sa kim se druzi, nemas je sto pitat kad se vidite bez okle ti je ujcevina..
    5. naveo sam vec, navescu opet.. xx primjera iz drustva znam koji su ili raskinuli ili se redovno posvadjaju zbog facebooka.. koristili ga oni racionalno ili ne, veza im se raspade..

    te price na fb imam ujaka iz australije sa kim se ne cuh eo 20 godina i sl su mi tako bzv jer je SKAJP po meni mnogo bolja opcija za te stvari..

    ponavljam, ko voli nek izvoli, protiv nemam nista..

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    no fb no problems, za mene kao da ne postoji, i dalje volim gradjenje poznanstava uzivo i konkretno a ne preko nekakvih lajkova i smaranja...............
    same thing.. no face no problemS ..

  25. #25
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,605
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    Na fb-u ne radim ništa što ne radim inače, tako da ne može doći do nesporazuma i svađe zbog njega... Koristim ga da se dogovorim sa društvom za izlazak i sl, da se čujem sa ljudima sa kojima nijesam u mogućnosti da se vidim... Provjerim par puta dnevno ima li šta zanimljivo, isto kao što provjerim smiješne slike i sl na forumu i to je to...

    Moram priznati da sam na početku bio "navučen", al to nije dugo trajalo...
    #fakenews

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Veza na daljinu
    By mae west in forum Ljubav
    Replies: 80
    Last Post: 23-11-10, 20:37
  2. Veza sa oženjenim
    By MarkizaDeSad in forum Ženski kutak
    Replies: 15
    Last Post: 13-08-09, 11:02
  3. Ljubav i veza
    By nihil in forum Ljubav
    Replies: 27
    Last Post: 21-06-06, 11:18
  4. veza...
    By mc_dralje in forum Ljubav
    Replies: 12
    Last Post: 02-12-05, 18:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •