Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 49 of 49

Thread: Đukanović: Referendum između februara i maja 2006.

  1. #26
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Ostavi se Amfilohija i njegovog nabijanja pameti kroz guzicu.


    Sekula Drljevic je bio VJECITI OPOZICIONAR. Bio je protiv autokratske vladavine Kralja Nikole. Pa je bio protiv srpske okupacije Crne Gore.

    Jedno vrijeme je podrzava Italijansku "oslobodilacku" vojsku, zbog Kraljice Jelene (ako imas pojma ko je ona), kad je vidio da se radi o fashistickom pokretu suprostavio se i njima i skonca zivot u koncentracioni logor nedju u Chesku ili Austriju.
    ma ne nabijam ja odje nikome nista u prkno.pusti se vise i amfilohija i ilariona.

    vjeciti opozicionar znaci tvrdoglavost epsko-telecih razmjera a jos i prototip crnogorskog licemjerstva pa dje ces grdje.pa takvih splacina nemos nidje u svijet nac.malo je podrzavo kralja nikolu pa se zaebo, malo je podrzavo karadjordjevica pa se i tu na zalost zaebo.onda dodjose fasisi i gled cuda i tu se preracuno.budaletina na kub.

    no mi te price oko kraljice jelene nece bit nikada jasne.kakve veze zabarska okupacija ima s njom.
    isto ono kad uvate nekog crnogorskog shanera u italiji pa kad taj cijelo vece u celiji zavija na pun mjesec redjinaa elenaa,redjina elenaaa,majka italia .. !?

  2. #27
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Nimalo mi se ne svidja ovo "najvjerovatnije". Mnogo lici na vec vidjene prevare...
    To bi mu zadnje bilo (da prevari i ovaj put).
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  3. #28
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by \H2SO4/
    ma ne nabijam ja odje nikome nista u prkno.pusti se vise i amfilohija i ilariona.

    vjeciti opozicionar znaci tvrdoglavost epsko-telecih razmjera a jos i prototip crnogorskog licemjerstva pa dje ces grdje.pa takvih splacina nemos nidje u svijet nac.malo je podrzavo kralja nikolu pa se zaebo, malo je podrzavo karadjordjevica pa se i tu na zalost zaebo.onda dodjose fasisi i gled cuda i tu se preracuno.budaletina na kub.

    no mi te price oko kraljice jelene nece bit nikada jasne.kakve veze zabarska okupacija ima s njom.
    isto ono kad uvate nekog crnogorskog shanera u italiji pa kad taj cijelo vece u celiji zavija na pun mjesec redjinaa elenaa,redjina elenaaa,majka italia .. !?

    Kako zavijas ti kad tebe Ilarion ubachi u celiju? Kad si se krstio zadnji put?
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  4. #29
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aoo samo vam je ilarionov pimpek u mislima.boze boze
    ma sad ce vam doc ilarion u cpc pa da ako vam se smanje oni silni redovi ispred mirasheve ordinacije.strpljenja.
    eviva

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    To bi mu zadnje bilo (da prevari i ovaj put).
    Zbog cega zadnje?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  6. #31
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Zbog cega zadnje?
    Sto mislis?
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Sto mislis?
    Ti objasni kada si vec rekao da bi mu to biti zadnje.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  8. #33
    Join Date
    May 2005
    Location
    Nezavisna Drzava Crna Gora
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    H2SO4/
    Senior Member ki$elino sto utece iz Dobrote a ???? Aooo a to je jedina bolniza za degenericne tj. debilne osobe na teritoriji CG a ti si jedan od njih !!!!!
    Niti pisnu niti zubi skrinu zatocnici mrijet naviknuti !
    NezavisnaSuverena Drzava Crna Gora !!!

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Budalo Amfilohijeva,

    Sekula Drljevic je ubijen u koncentracioni logor od strane Njemaca, jer je bio na stranu pravde i slobode.
    Sekula Drljevic je jado bio premijer kvislinske marionetske vlade Crne Gore i kad ga je narod pocerao pobjegao je kod Pavelica koji ga je postavio za ministra u svojoj vladi NDH. Pomijesao sam Stedimliju i Drljevica. Drljevica je ubio jedan crnogorski *****k, u Judenbergu u Austriji da osvijeti 30.000 zena djece i ljudi , tj zbeg crnogorskih *****ka koje je Drljevic obecanjima da ce im postedeti zivote nagovorio da se predaju ustasama. Nakon toga ****** su ih pobile sve u logoru Jasenovac ukljucujuci Pavla Djurisica.

    Evo sta kaze enciklopedija Wikipedia ko je bio Sekula:

    Sekula Drljevic was a Montenegrin separatist and Nazi collaborator who was born in Ravni, Moraca in 1884. His anti-Serb adaption of the song "Oj Svijelta Majsa Zoro" has been adopted by many modern-day Montenegrin separatists as an unofficial national anthem of Montenegro. The song itself was supposed to be combined with the Serbian national anthem, "Boze Pravade" in alternating verses, though the motion to adopt this as the official anthem of the joint state of Serbia and Montenegro was struck down after objections by Serbian Orthodox leaders.

    Drljevic himself is described by some as a 'true patriot' and by others merely as 'a Fascist and a Nazi'. He led the group of Montenegrin separatists that established the 'Provisional Administrative Committee of Montenegro' as a collaborationist organ of the Italian government on 17th April 1941 at Cetinje, the former capital of Montenegro. He became the leader of 'Independent Montenegro' for just a day, on July 12th, 1941 under the auspices of Hitler and Mussolini, and he was deposed by popular movement the next day. He also deceived and led to their deaths thousands of Montenegrin citizens in 1944 and was declared a war criminal by The State Commission for Establishing the Crimes of the Occupiers and Their Helpers in the February of 1945. He was killed later that year in Judenburg, Austria.



    No da se osvrnemo da lik i djelo ideologa dukljanskog nacionalizma - Savica Markovica Stedimlije.



    Last edited by Janko23; 10-05-05 at 01:53.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by nihil
    Nimalo mi se ne svidja ovo "najvjerovatnije". Mnogo lici na vec vidjene prevare...
    Kako kazu u Srbiji DOK JE SOLI BICE I OVACA(BRAVA).... :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  11. #36
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ilarionovo i Amfilohijevo ucerivanje vjere daje svoje plodove. Istoriju falsifikujete na sve moguce nacine.


    Sekulu Drljevica nije ubio ni cet.nik ni ust.asa ni niko drugi do Njemci. Ostalo su puke neutemeljene izmisljotine, isto ka sto cet.njaci zbore da su ubili i ust.asu Anta Pavelica - sto su notorne gluposti i SPC izmisljotine.

    Sekula Drljevic se uvijek borio za slobodu naroda i nikad nije ucestvova ni u kakve zlocine, iako bi veljesrpska propaganda tako voljela da ga oslika jer je bio protiv cet.nickog pokreta.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Ilarionovo i Amfilohijevo ucerivanje vjere daje svoje plodove. Istoriju falsifikujete na sve moguce nacine.


    Sekulu Drljevica nije ubio ni cet.nik ni ust.asa ni niko drugi do Njemci. Ostalo su puke neutemeljene izmisljotine, isto ka sto cet.njaci zbore da su ubili i ust.asu Anta Pavelica - sto su notorne gluposti i SPC izmisljotine.

    Sekula Drljevic se uvijek borio za slobodu naroda i nikad nije ucestvova ni u kakve zlocine, iako bi veljesrpska propaganda tako voljela da ga oslika jer je bio protiv cet.nickog pokreta.
    Прво на crocafe да обавијестиш браћу о новим фалсификатима (наравно ако те буду хтјели саслушати ), па онда Града и Звека Сировинка под руку и да лијепо публикујете све ово што до 2005. нисмо знали и на крају наравно желим да се прославите и постанете познати

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    To bi mu zadnje bilo (da prevari i ovaj put).
    Postoji ona izreka da "ako me neko prevari jednom, vratiću mu, a ako me prevari dva puta, onda sam ja budala pa neka me i vara", tako da se nikako ne bih sloio s ovim tvojim da bi "mu to bilo zadnje", jer, ponovo bi (ne)zavisni intelektualci i svi ostali nali opravdanje za Gazdu - slatke li su mrvice s Gazdine trpeze, a?!

  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan poziv iz Washingtona i svece biti kao i ranije samo shto se bojim ovaj put Marlboro nece imati mogucnosti se odrzati na poziciji koju trenutno ima....

    A dobra je ova sto neko gore pomenu :

    "Dok ima soli ima i brava"

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cush, Sekula na Wikipediji oznacen kao separatista. I, cush, da se neko poziva na Wikipediju kad svi znaju kako se uredjuje i ko tamo prenosi tekstove i "istorijske istine".

    Sekula Drljevic je bio za uniju CG i Srbije. Napisao je i brosuru: "Borba za carinsku, vojnu i diplomatsku uniju izmedju Crne Gore i Srbije" i odrzao jak govor u Skupstini. No tada nije bilo interesovanja.

    Poslije zvjerske okupacije Crne Gore 1918. godine, Sekula je vidio o cemu se radi i postao suverenista. Sto je ironicno jeste sto drzim u ruci pismo gdje Sekula cestita Pavlu Djursicu prijem u crnogorsku vojsku, kako ga stavlja pod svojom komandom i kako mu naredjuje kako i sta dalje da radi.

    Eh, Pavle, Pavle... nas mali suverenisto

  16. #41
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pavle je suverenista taman ka Amfilohije (kad se spandja s Milom prije nekoliko godina), a taman su istoga morala. Bolje nam je da su nam takvi neprijatelji, no da se ravnaju s nama.
    Last edited by Petar Mrvaljevic; 18-05-05 at 23:44.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  17. #42
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by \H2SO4/
    ma ne nabijam ja odje nikome nista u prkno.pusti se vise i amfilohija i ilariona.

    vjeciti opozicionar znaci tvrdoglavost epsko-telecih razmjera a jos i prototip crnogorskog licemjerstva pa dje ces grdje.pa takvih splacina nemos nidje u svijet nac.malo je podrzavo kralja nikolu pa se zaebo, malo je podrzavo karadjordjevica pa se i tu na zalost zaebo.onda dodjose fasisi i gled cuda i tu se preracuno.budaletina na kub.

    no mi te price oko kraljice jelene nece bit nikada jasne.kakve veze zabarska okupacija ima s njom.
    isto ono kad uvate nekog crnogorskog shanera u italiji pa kad taj cijelo vece u celiji zavija na pun mjesec redjinaa elenaa,redjina elenaaa,majka italia .. !?

    Nije uopste bitno sto mislim o tvome pripovjedanju ovdje.
    Jedino u sta sam 100% ubjedjen je da procentualno u Crnoj Gori ima najvise 'takvih splacina' nego bilo gdje u Svijetu, a i sire. ))

    Pozdrav!
    No comment

  18. #43
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by monteboy
    Jedan poziv iz Washingtona i svece biti kao i ranije samo shto se bojim ovaj put Marlboro nece imati mogucnosti se odrzati na poziciji koju trenutno ima....

    A dobra je ova sto neko gore pomenu :

    "Dok ima soli ima i brava"

    Sa takvim razmisljanjem i vjerovanjem, dosta je Brava u C.Goru.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Zlatilo se vrijeme kad je O.Z.N'a (odsjek za zastitu naroda) operirala na teritoriji Jugoslavije !!!!....tada se znalo sto se smjelo a sto se nije smjelo radit....

  20. #45
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    433
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li ko da se opkladi samnom u 100 E , ja tvrdim da nece biti referenduma do kraja 2006

  21. #46
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Referendum je na Agendu.

    Evo i ja se kladim! ali samo u malo visu sumu na oko 1000 Evra, da ce bit referenduma u 2006 godinu. Za 100 evra nebi se pocijenjivao. Ajde prosrpske sanjalice ako ste sigurni da ga nece biti, pare na vidjelo ako imate M*** ????
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  22. #47
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Evo i ja se kladim! ali samo u malo visu sumu na oko 1000 Evra, da ce bit referenduma u 2006 godinu. Za 100 evra nebi se pocijenjivao. Ajde prosrpske sanjalice ako ste sigurni da ga nece biti, pare na vidjelo ako imate M*** ????
    Nemaju ni para ni muda. Jesi li zna da srbija zivi od donacija sa zapada? Svaki put kad idu tamo kukaju da ne mogu da vrate dug (Pariz, London).
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  23. #48
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Petre!
    svi se klade a para nidje, ja se ne kladim ako nijesam siguran zato na svaki njihov evro ja se klagim sa mojih 10evra, da ce bit referenduma u 2006.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Jesi li zna da srbija zivi od donacija sa zapada? Svaki put kad idu tamo kukaju da ne mogu da vrate dug
    A mi zivimo od nase privrede, koja cveta ka' nikad do sad. A ni dugova nemamo uopste. Bar ne neku ozbiljniju cifru. Sta je za jedan ovoliki narod i njegov privredni kapacitet tricavih 500-600 miliona eura? Nista! Najjaci smo! :roll:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Branko Vojicic: Trinaest godina od rata za mir
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 14
    Last Post: 29-05-10, 20:12
  2. Referendum na ljeto 2006
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 11-04-05, 13:16
  3. PREMIJER CRNE GORE MILO DJUKANOVIC: REFERENDUM FEBRUARA 2006
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 25-02-05, 10:57
  4. Evropa: referendum ne pre 2006 i rezerva prema Uniji drzava
    By Carski in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 03-10-04, 19:07
  5. Solana: Referendum ne prije 2006.
    By veliki majstor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 23
    Last Post: 02-07-04, 20:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •