Results 1 to 25 of 25

Thread: U jesen pocinje....

  1. #1
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default U jesen pocinje....

    Evo svjeze informacije. Pokret za nezavisnu, evropsku i normalnu crnu goru fata zaleta. U jesen polako pocinje ofanziva, izgleda da cemo konacno stat na brod sa svom rijesenoscu da se predje na drugu stranu, daleko od smrada tijela koja polako i neumitno trunu.
    Lukovic je sredinom 90tih pominja vajmarsku srbiju. Ankete pokazuju da najkonzerativniji uzrast u srbiji predstavljaju ljudi od 19 do 25 godina!!!
    S kim su ovi nasi naumili da zive, ili bolje, pod kim???

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default znamo...

    u 2006 Crna Gora ce najzad postati samostalna!

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znam zasto smo MI presli u defanzivu. Zna se da je napad najbolja odbrana, i takva odbrana nam je u karakter usadjena.

    Treba li smo ZAHTIJEVAT da se drzavna zajednica zove Crna Gora i Srbija, isto tako da toj zajednici Cetinje ili Podgorica bude glavni grad. Nije se trebalo dat srbima da imaju ministra inostranih poslova (na koje je sad Vuk Draskovic). Jezik u tu zajednicu bi treba da se zove Crnogorsko-srpski. Ima jos dosta toga.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down nastavak srpskih marifetluka

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    .

    Treba li smo ZAHTIJEVAT da se drzavna zajednica zove Crna Gora i Srbija, isto tako da toj zajednici Cetinje ili Podgorica bude glavni grad. Nije se trebalo dat srbima da imaju ministra inostranih poslova (na koje je sad Vuk Draskovic). Jezik u tu zajednicu bi treba da se zove Crnogorsko-srpski. Ima jos dosta toga.

    Prema politickom dogovoru u ministarstvima Odbrane i Inostranih poslova treba da dodje do automatske rotacije. Dakle zamjenici, koji su iz Crne Gore da postanu ministri, a dosadasnji ministri njihovi zamjenici. Ovo bi moralo da slijedi po automatizmu. Vukovic je to javno trazio, ali su Srbi to za sada odbili.

    SRBI PONOVO IZVRDAVAJU DOGOVORE !!!

  5. #5
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice ofanzive i defanzive, mi smo se uspjesno postavljali prema svakom, bez prema srbima.
    Ne ocekujes od "brata" da ti dodje s ledja i zabije noz u ista, nikako!
    A srbi ka srbi...
    Svi ce oni jedan dabn pod sljivu, a to im je srbin predskaza, ne ja. Nas ce bit vazda, ako nista drugo do pomen jednog malog junackog naroda koju mocno Otomansko carstvo nije uspjelo da slomi.
    I Brem Stoker je pisao o nama.
    Svoje smo mjesto u istoriji obezbijedili, sad je na red konacni ispit - referendum. Tu nemamo pravo na kiks. Jer nas nece bit. Pojesce nas Matijini i anfilohijevi demoni ako se4 ne maknemo od njih. Ionako svaki dan reze i trzaju na nas i na nase jos uvijek zdravo crveno meso.
    Crna Gora danas pokazuje kakva je zemlja - majka svih svojih naroda. Lise jednog sto mu je blizi Beograd no Cetinje.
    A srbi ka srbi...
    Svi ce oni jedan dabn pod sljivu, a to im je srbin predskaza, ne ja.
    Pozdrav

  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Ne znam zasto smo MI presli u defanzivu. Zna se da je napad najbolja odbrana, i takva odbrana nam je u karakter usadjena.

    Treba li smo ZAHTIJEVAT da se drzavna zajednica zove Crna Gora i Srbija, isto tako da toj zajednici Cetinje ili Podgorica bude glavni grad. Nije se trebalo dat srbima da imaju ministra inostranih poslova (na koje je sad Vuk Draskovic). Jezik u tu zajednicu bi treba da se zove Crnogorsko-srpski. Ima jos dosta toga.
    Cekaju da ti i Popushky dodjete iz Holandije tj. Njemacke!

    HAHAHAHAHAHA!

    Izgleda da se moze zivjeti od SOCIJALE, cim ste ovuda po citav dan!?

    MARSH PROSJACKO-DUPELIZACKA KOLONIJO!

  7. #7
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dupelisac si ti vazda bio i osta kretenu jedan pokvareni. Ti i tvoja sorta. Ne kucam ja iz vasih svabija i ostalih srpskih matica no odavde pobro kretenoidni majku ti ****m da ti ****m kretensku izdajnicku ****a li ti materina.
    Mene su odje svi moji, a moji su da su od govana bar su moji, a tebe eto tvojija po raznija svabija kucaju.
    Pacovi prvi napustaju brod koji tone - to ste vi srbi - pacovi. **** vas anfi i njegovi ka sto vas jebu mjesto da vam Boga prizivaju, oni vas s ledja A????
    Kretenu jedan idi u majine nadji nakog popa da ti stavi tvrdu vjeru z guza ****o jedna

  8. #8
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crrncogorac
    Dupelisac si ti vazda bio i osta kretenu jedan pokvareni. Ti i tvoja sorta. Ne kucam ja iz vasih svabija i ostalih srpskih matica no odavde pobro kretenoidni majku ti ****m da ti ****m kretensku izdajnicku ****a li ti materina.
    Mene su odje svi moji, a moji su da su od govana bar su moji, a tebe eto tvojija po raznija svabija kucaju.
    Pacovi prvi napustaju brod koji tone - to ste vi srbi - pacovi. **** vas anfi i njegovi ka sto vas jebu mjesto da vam Boga prizivaju, oni vas s ledja A????
    Kretenu jedan idi u majine nadji nakog popa da ti stavi tvrdu vjeru z guza ****o jedna
    DOBRO SHIPTARU, CEMU DREKA I TA SILNA PRDNJAVA.
    SAMO OPUSTENO I NA DUDLANJE...

    "Tu qifte nana me shkije"

  9. #9
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Aj ti pod majine nadji popa primi tvrdu vjeru s ledja pikice jedna pikasta
    Vi ste valjda naucili kroz istoriju da ga primate pa ne mozete bez primanja eh...
    Prekrsti se i reci OP!kad ti trvrda vjera guzu para!

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by abvgd
    "Tu qifte nana me shkije"
    e zna sam da ti je ovo maternji

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking HHHHeeeee

    Sta bi ovo ljudi!!!
    Izvinjavam se pojedincima ako ih uvrijedi sa ovo- Ljudi. Pokvariste ovaj pametni Topik, pa svi koji nijesu slijepi znaju da cemo bit u Februaru NEZAVISNI!!! koji je onda problem? cemu vrijedjanje za Boga zivog. Ja sam uvjeren da je i ABVGD isto Crno Gorac! samo sto jos nije prestao da vjeruje u proslost, ali ce se i on uvjerit jos koji mjesec.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  12. #12
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Jao Brzi mogu samo da zamislim preplasene face srba kvislinga kad cuju da smo ubjedljivom vecinom na referendumu postali konacno svoja drzava.
    Svanuce nama u inat vama, rujna zora najljepsa od shih zora. A crnogoski barjak ce da se viori pod onom zgradom u Njujorku, pa kad budem isa onim bulevarom mocu da kazem mom americkom prijatelju: eto, nas nema mnogo, stavise, svi bi stali u jedan vas kvart, ali imamo istoriju dugu 1000 godina, svoje vladare, svoje dinastije, svoje bitke i svoj ponos, bas kao sto vi imate dzez.
    Oba nasa pokreta crnogorski i crnacki nastali su iz patnje, ropstva i mizerije ljudskog duha, da bi dotakli savrsenstvo, vi kroz note mi kroz emancipaciju.
    Sto se nedade u lance turske vezati nedade se ni u lance srpske vezati...
    Iceje lance ****m li ga, lanci su lanci, a crnogorci ne ljube lance.
    NIKAD!
    Nego vidi je li to pop, jes. A je li ono Pedja Bulatovic, jes. Vidi, vidi prima popovu tvrdu vjeru s guza. Eh Pedja, Pedja, a moga si da zivis ka coek, ka crnonogorac, znas li JADAN DA SU TI SRPSKI ZANDARI DJEDA ZIVOGA ODRALI E JE BIO CRNOGORSKI KOMITA, JADAN.

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by crrncogorac
    Jao Brzi mogu samo da zamislim preplasene face srba kvislinga kad cuju da smo ubjedljivom vecinom na referendumu postali konacno svoja drzava.
    Svanuce nama u inat vama, rujna zora najljepsa od shih zora. A crnogoski barjak ce da se viori pod onom zgradom u Njujorku, pa kad budem isa onim bulevarom mocu da kazem mom americkom prijatelju: eto, nas nema mnogo, stavise, svi bi stali u jedan vas kvart, ali imamo istoriju dugu 1000 godina, svoje vladare, svoje dinastije, svoje bitke i svoj ponos, bas kao sto vi imate dzez.
    Oba nasa pokreta crnogorski i crnacki nastali su iz patnje, ropstva i mizerije ljudskog duha, da bi dotakli savrsenstvo, vi kroz note mi kroz emancipaciju.
    Sto se nedade u lance turske vezati nedade se ni u lance srpske vezati...
    Iceje lance ****m li ga, lanci su lanci, a crnogorci ne ljube lance.
    NIKAD!
    Nego vidi je li to pop, jes. A je li ono Pedja Bulatovic, jes. Vidi, vidi prima popovu tvrdu vjeru s guza. Eh Pedja, Pedja, a moga si da zivis ka coek, ka crnonogorac, znas li JADAN DA SU TI SRPSKI ZANDARI DJEDA ZIVOGA ODRALI E JE BIO CRNOGORSKI KOMITA, JADAN.
    Jesi ti Zvekijev sin ?

  14. #14
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dovedi mi zvekija i saznaces!

  15. #15
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Nisam ja bez veze pomenuo emancipaciju.
    MOGU DA DOKAZEM DA U CRNOJ GORI CRNOGORCI IMAJU IQ 53% VECI OD SRBOGORACA.
    STAVISE SRBBOGORCI SU NA NIVOU TULJANA,

    PS IZVANJAVAM SE SVIM TULJANIMA KOJI SU NASLI RAZLOGA DA SE UVRIJEDE ZBOG STAVLJALJA ISTIH U KORELACIJU SA SRBOGORCIMA

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Jel pratite vi popise djeco? Kako je krenulo pod jednu sljivu cete stati vi Dukljani, bez da se gurate - a ne mi Srbi. Jer nas svakim danom sve vise i vise u Crnoj Gori - a vas sve manje.... Gotovi ste...

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Jel pratite vi popise djeco? Kako je krenulo pod jednu sljivu cete stati vi Dukljani, bez da se gurate - a ne mi Srbi. Jer nas svakim danom sve vise i vise u Crnoj Gori - a vas sve manje.... Gotovi ste...
    Nemas problema, ali do tada imamo 65,000 vise od vas (jos devet godina, fore da pregrupisete snage, do sljedeceg popisa).
    Last edited by Petar Mrvaljevic; 06-05-05 at 15:42.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  18. #18
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    u nezavisnoj ce se nasa braca Crnogorci koji se sada zovu Srbima vracati svojim korijenima i opet cemo imati oko 72% Crnogoraca kao i uvijek!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Jel pratite vi popise djeco? Kako je krenulo pod jednu sljivu cete stati vi Dukljani, bez da se gurate - a ne mi Srbi. Jer nas svakim danom sve vise i vise u Crnoj Gori - a vas sve manje.... Gotovi ste...
    shto i dokazuju rezultati zadnjih izbora u Niksicu

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    shto i dokazuju rezultati zadnjih izbora u Niksicu
    To mora da su komunisti zakuvali (i pokojni Papa).
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    u nezavisnoj ce se nasa braca Crnogorci koji se sada zovu Srbima vracati svojim korijenima i opet cemo imati oko 72% Crnogoraca kao i uvijek!

    Prijatelju!
    Vidjeces kad C.Gora postane Nezavisna, svi ovi Srbogorci ce postat C.Gorci i pjevat drugu pjesmu odma sjutra dan, i nece se znat koje bio Srbin a ko C.Gorac-svi C.Gorci....?
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  22. #22
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by abvgd
    Cekaju da ti i Popushky dodjete iz Holandije tj. Njemacke!

    HAHAHAHAHAHA!

    Izgleda da se moze zivjeti od SOCIJALE, cim ste ovuda po citav dan!?

    MARSH PROSJACKO-DUPELIZACKA KOLONIJO!
    Nemoj tako, pa nas Omer je na cafe-u samo 20-tak sati dnevno. Ostatak radi u Red Light District-u.

  23. #23
    Join Date
    May 2005
    Location
    Nezavisna Drzava Crna Gora
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa u Niksicu ih potukosmo ,pa u Baru , pa na Cetinje pa tako dalje aooooo nagrdismo ih ka turci sto ih nagrdise 500 godina !!!!!
    Niti pisnu niti zubi skrinu zatocnici mrijet naviknuti !
    NezavisnaSuverena Drzava Crna Gora !!!

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Ne mrznjom ka oni, kumim vas Bogom i svetijem Petrom Cetnskijem

    I sa Srbima iz Srbije i sa nashim Srbima, samo lijepo , blago i melemno,
    Crnogorci nijesu samo junaci, da brane sebe od drugoga,
    no najvaznije od svega, treba da su LJUDJI, DA BRANE DRUGE OD SEBE.

    Molim vas i kumim, ka shto je sveti Petar mirio zakrvljena i posvadjena Crnogorska plemena, da njima ne pravite drushtvo u mrznji, predrasudama i uvredama, nego nacerajte sebe da ih volite, ovakve kakvi su i kakve nam ih je Bog dao, da ih chuvamo od nas samih.

    Ako mi nijesmo ka oni, onda da to dokazemo u praksi, ja njih nikad ne vrijedjam, ne uzvracam uvrede, oni su moja izgubljena braca, treba da ih vrnemo doma jer kad su daleko od stada, onako izgubljeni i sami, pochnu pomalo da bleje, kao da zovu u pomoc da nam se pridruze u nash obor i tabor Crnogorski, mi treba sa shakom soli da smo spremni kad se vrnu, jer oni chine shto znaju, a ne znaju shto chine, djeci maloljetnoj ne treba uzimati za zlo shto probaju da se samostalno krecu, zamijenimo im pelenu da ne zaudara, pa ih potapshemo po ramenu i po glavi dako im proradi siva masa, i otvore ochi i pogledaju oko sebe i vide najljepshe parche plavog neba, i najljepshe vrhove Crnogorskih gora i plavetnilo Crnogorskog mora.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #25
    Join Date
    May 2005
    Location
    Nezavisna Drzava Crna Gora
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobri moj Milovane ,lasno cemo mi sa serbendama u CG ;-) Oni su svi ka brankovici (ada kuca im ga daje) pa ce se obrnut ka pred oluju !!!!! Crna Gora je vazda bila Drzava Majka svije ljudi nacija i nacijonalnosti ,bez obzira koje vjere i religije bili, dok godj smatraju CG za njinu drzavu tako ce se ophodit zsa njima !!!
    Niti pisnu niti zubi skrinu zatocnici mrijet naviknuti !
    NezavisnaSuverena Drzava Crna Gora !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Hattrick
    By zaro in forum Ostali sportovi
    Replies: 548
    Last Post: 22-03-05, 00:38
  2. Pocinje eksploatacija nafte i gasa !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 22
    Last Post: 13-12-04, 08:01
  3. Jesen na jezeru
    By Chegevara in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 11
    Last Post: 31-10-04, 21:48
  4. Studijska jesen
    By Chegevara in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 0
    Last Post: 07-10-04, 01:36
  5. U noci izmedju 12. i 13. avgusta pocinje meteorska kisa
    By Barbarian in forum Sve i svašta
    Replies: 33
    Last Post: 24-08-04, 00:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •