View Poll Results: Ko je bolji igrac?

Voters
133. You may not vote on this poll
  • Jordan

    101 75.94%
  • Bryant

    32 24.06%
Page 1 of 23 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 567

Thread: Jordan vs Bryant

  1. #1
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default Jordan vs Bryant

    Ko je po vama bolji?

  2. #2
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lebron james

  3. #3
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan je Majkl Dzordan.

    Brajant je jedini njegov dostojan nasljednik... sad pocinje era modernog atlete, sportiste u punom smisllu te rijeci kao sto je Lebron Dzejms, ali nema predispozicije da bude bolji od gore navedenih..najvise zbog tehnike koja mu je slaba strana.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Bolji je Jordan jos uvijek,ali kad Bryant zavrsi karijeru vidjecemo ko je bolji
    Sivonju od Jamesa ne ubacujte u ovu pricu,daleko je on od ove dvije velicine
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  5. #5
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    Jedan je Majkl Dzordan.

    Brajant je jedini njegov dostojan nasljednik... sad pocinje era modernog atlete, sportiste u punom smisllu te rijeci kao sto je Lebron Dzejms, ali nema predispozicije da bude bolji od gore navedenih..najvise zbog tehnike koja mu je slaba strana.
    Nema tehnike, to jeste kao njih dvojica, ali zasto je to bitno kad ima strasnu statistiku i dobro igra?

  6. #6
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    vidjecemo kad brajant zavrsi karijeru. za sad odlicno gura.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  7. #7
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Bolji je Jordan jos uvijek,ali kad Bryant zavrsi karijeru vidjecemo ko je bolji
    Sivonju od Jamesa ne ubacujte u ovu pricu,daleko je on od ove dvije velicine
    Ti konstantno pricas kao da Bryant ima 25 godina.
    Ko ce ga to stic? Kako ce to Bryant na kraju karijere imat preko 30 poena prosjek karijera?
    Nemoj mi samo rec da gledas koje bolji po broju prstenova

  8. #8
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Nema tehnike, to jeste kao njih dvojica, ali zasto je to bitno kad ima strasnu statistiku i dobro igra?
    pricamo o najboljem igracu svih vremena. briga me za statistiku. ima bolju od dzordana masu igraca koji su losiji od njega , to nije bitno. Dzordan ipak nije sa ovog svijeta

  9. #9
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Ti konstantno pricas kao da Bryant ima 25 godina.
    Ko ce ga to stic? Kako ce to Bryant na kraju karijere imat preko 30 poena prosjek karijera?
    Nemoj mi samo rec da gledas koje bolji po broju prstenova

    Naravno da se gledaju prsteni,Kobe za sad 4,Jordan 6 + Kobe ima da igra jos sigurno 5-6 godina
    Zar je malo koseva dao u zadji sekund,zar ne igra sad sa 32 sa slomljenim prstom,zar nije tehnicki savrsen?
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  10. #10
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Mitch Richmond, naravno.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Glasah za Jordana. i ako mi je Kobe generalno naj omiljeni igrac nba lige ikad... imao sam prilike da gledam lakerse protiv jordana tj chicaga jos od vremena kad su igrali jones van exel i tadasnji 18-godisnji brajant koji je i tada igrao strasno protiv tadasnjih zvijeri lige kao sto su jordan, hardavej itd... od tada se vidjelo kakva ce to igracina biti... po meni on treba uzet jos 2-3 prstena da bi ga mogli uporedit sa M.J-jom.
    Covjek (M.J) je probio sve barijere, bio je pravi lider, sam je pobjedjivao sve zivo... sjetimo se samo njegovih igara protiv jute. kad je pauzirao dvije godine odmah je houston uzeo 2 puta redom prsten. Cim se on vratio opet je chicago harao.
    Dok je brajant uzeo dosta sampionskih titula ali je tu zasluge imao i oneal najmanje 50%
    Objektivno i ako nikad nisam bio njegov fan niti volio chicago, on je najbolji igrac svih vremena i tu se sva prica zavrsava.

  12. #12
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Naravno da se gledaju prsteni,Kobe za sad 4,Jordan 6 + Kobe ima da igra jos sigurno 5-6 godina
    Zar je malo koseva dao u zadji sekund,zar ne igra sad sa 32 sa slomljenim prstom,zar nije tehnicki savrsen?
    hahahahhah....
    E pa onda nemam osto pricat ovdje jer je onda Bil Rasel najbolji igrac svih vremena jer ih ima vise neko Kobe i Jordan zajedno

  13. #13
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Spidey131 View Post
    Glasah za Jordana. i ako mi je Kobe generalno naj omiljeni igrac nba lige ikad... imao sam prilike da gledam lakerse protiv jordana tj chicaga jos od vremena kad su igrali jones van exel i tadasnji 18-godisnji brajant koji je i tada igrao strasno protiv tadasnjih zvijeri lige kao sto su jordan, hardavej itd... od tada se vidjelo kakva ce to igracina biti... po meni on treba uzet jos 2-3 prstena da bi ga mogli uporedit sa M.J-jom.
    Covjek (M.J) je probio sve barijere, bio je pravi lider, sam je pobjedjivao sve zivo... sjetimo se samo njegovih igara protiv jute. kad je pauzirao dvije godine odmah je houston uzeo 2 puta redom prsten. Cim se on vratio opet je chicago harao.
    Dok je brajant uzeo dosta sampionskih titula ali je tu zasluge imao i oneal najmanje 50%
    Objektivno i ako nikad nisam bio njegov fan niti volio chicago, on je najbolji igrac svih vremena i tu se sva prica zavrsava.
    Potpuno tacno, svako ko prati kosarku sjetice se kad je Onil bio u LA i kad je bio povrijedjen 11 utakmica, skor LA za tih 11 utakmica bio je 1-10

  14. #14
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    hahahahhah....
    E pa onda nemam osto pricat ovdje jer je onda Bil Rasel najbolji igrac svih vremena jer ih ima vise neko Kobe i Jordan zajedno

    I Bil je velikan,ali ova dvojica su jednostavno odskocili+igraju(Jordan je igrao) u modernom i supermodernom dobu
    Svako ce ti rec' da je Jordan najbolji igrac svih vremena(imao sam srece da ga gledam) i cinjenica je da je Kobe jedini koji moze da se mjeri s njim i ima jos da igra.
    Davao je i Pedja Stojakovic po 25 koseva da i njega ubacimo u ovu pricu?
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  15. #15
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    I Bil je velikan,ali ova dvojica su jednostavno odskocili+igraju(Jordan je igrao) u modernom i supermodernom dobu
    Svako ce ti rec' da je Jordan najbolji igrac svih vremena(imao sam srece da ga gledam) i cinjenica je da je Kobe jedini koji moze da se mjeri s njim i ima jos da igra.
    Davao je i Pedja Stojakovic po 25 koseva da i njega ubacimo u ovu pricu?
    Nije jedini, zasto LeBron ne moze, zato sto ti se ne svidja njegov stil igre?

  16. #16
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spidey131 View Post
    Glasah za Jordana. i ako mi je Kobe generalno naj omiljeni igrac nba lige ikad... imao sam prilike da gledam lakerse protiv jordana tj chicaga jos od vremena kad su igrali jones van exel i tadasnji 18-godisnji brajant koji je i tada igrao strasno protiv tadasnjih zvijeri lige kao sto su jordan, hardavej itd... od tada se vidjelo kakva ce to igracina biti... po meni on treba uzet jos 2-3 prstena da bi ga mogli uporedit sa M.J-jom.
    Covjek (M.J) je probio sve barijere, bio je pravi lider, sam je pobjedjivao sve zivo... sjetimo se samo njegovih igara protiv jute. kad je pauzirao dvije godine odmah je houston uzeo 2 puta redom prsten. Cim se on vratio opet je chicago harao.
    Dok je brajant uzeo dosta sampionskih titula ali je tu zasluge imao i oneal najmanje 50%
    Objektivno i ako nikad nisam bio njegov fan niti volio chicago, on je najbolji igrac svih vremena i tu se sva prica zavrsava.
    Pipen nema nikakvih zasluga naravno za Chicagove titule...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. #17
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    hahahahhah....
    E pa onda nemam osto pricat ovdje jer je onda Bil Rasel najbolji igrac svih vremena jer ih ima vise neko Kobe i Jordan zajedno
    treba gledat zasluge tj doprinos koje je jedna igracina dala svom timu da bi se osvojile titule. ovdje pricamo o liderima, najboljim igracima, ne o sporednim ulogoma tipa stiv kera, rodmana, horija itd..

    Niko ne osporava tvoju pricu, ali budi malo objektivniji... meloun, barkli, juing i druzina su batalili kosarku a nikad nista osvojili nisu ali su zato medju 100 najboljih igraca svih vremena...

    ipak da bi bio jedan od najvecih moras imati barem 4-5 osvojenih prstena i neki prosjek od 27-30 koseva po mecu

  18. #18
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Nije jedini, zasto LeBron ne moze, zato sto ti se ne svidja njegov stil igre?
    Ne zato sto mi se ne svidja,vec zato sto probija na cistu snagu.Sad mu prolazi,cim dodje u Kobe-ove godine vidjecemo oce li
    Ne mozes valjda uporedijvat' Jamesa sa Jordanom i Kobeom
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  19. #19
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Pipen nema nikakvih zasluga naravno za Chicagove titule...
    Pipen? ne no kukoc tj rodman
    nemoj zaebavat brate, pipen je bio dobar igrac ali nista posebno on je bio samo jedan bek kojeg je dzekson fino uklopio u ekipu...

    ne mozes to tako uporediti, sjeti se samo igara koje je pruzao robert hori za lakerse... nista vise nije pruzao pipen za chicago...

  20. #20
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Taj isti Hori je najjaci 6. igrac ikad
    Ali ga precera malo za Pipena,a?
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  21. #21
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Spidey131 View Post
    treba gledat zasluge tj doprinos koje je jedna igracina dala svom timu da bi se osvojile titule. ovdje pricamo o liderima, najboljim igracima, ne o sporednim ulogoma tipa stiv kera, rodmana, horija itd..

    Niko ne osporava tvoju pricu, ali budi malo objektivniji... meloun, barkli, juing i druzina su batalili kosarku a nikad nista osvojili nisu ali su zato medju 100 najboljih igraca svih vremena...

    ipak da bi bio jedan od najvecih moras imati barem 4-5 osvojenih prstena i neki prosjek od 27-30 koseva po mecu
    Pa sve se slazemo, moras imat, Jordan ima 30.1 prosjek karijere, a niko ne moze rec da je bio skrt jer ima 5.7 asistenica po utakmici.
    Prstenova moras imat to stoji, ali isto je glupost smao gledat po tome. Stokton i Melou nemaju prstenova, a Darko Milicic ima dva i onda je darko bolji od njih, glupost.
    Treba gledat sve i meni je po svemu Jordan bolji

  22. #22
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Ne zato sto mi se ne svidja,vec zato sto probija na cistu snagu.Sad mu prolazi,cim dodje u Kobe-ove godine vidjecemo oce li
    Ne mozes valjda uporedijvat' Jamesa sa Jordanom i Kobeom
    Pazi, sto ima veze njegov stil i sto radi?
    On strasnp igra i nije bitan stil, i ne zaboravi da momak tek na kraju godine puni 26, znaci ima on jos dosta da igra.
    Ali da ne pocinjemo tu pricu, jer je tema Jordan vs Kobe

  23. #23
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Glasah izmedju ove dvojice Jordana , a mislim da ce biti LeBron... nego godine pred nama ce pokazati
    Kreč, kolica i mešalica.

  24. #24
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Otvori temu kad Kobe zavrsi karijeru,sad je svakako Jordan bolji,najbolji je svih vremena.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    mislim da se bukvalno svakim danom razlika izmedju njih dvojice smanjuje. jordan je legenda, i uvijek ce biti dovoljno razloga i cinjenica koje ce potkrijepiti to. jednostavno je postao klasik, kao beethoven, dostojevski, pele ili the beatles. ili meryl streep. s druge strane, kobo ima neko ludilo u koje kad upadne djeluje zastrasujuce dobro. ne znam... trenutno jordan, mozda vec sledece sezone kobo.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

Page 1 of 23 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Turska...Sirija... Jordan... Egipat... Sa Kolima??
    By alpejcino in forum Putovanja
    Replies: 71
    Last Post: 14-02-16, 20:17
  2. P: Air Jordan i Nike majice
    By Jedi knight in forum Ostali oglasi
    Replies: 117
    Last Post: 03-09-10, 12:05
  3. Ivana Jordan
    By Genius in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 07-10-04, 19:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •