View Poll Results: Da li ce i koliko Legija robijati ?

Voters
47. You may not vote on this poll
  • Bice oslobodjen na kraju procesa

    10 21.28%
  • Odlezace nekoliko godina

    19 40.43%
  • Dobice 40 godina zatvora

    18 38.30%
Page 6 of 16 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 377

Thread: Crna Gora je u zajednici sa majkom kriminalaca !

  1. #126
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Misliš na moj prethodni post ?

    Ako su svi mediji u Srbiji to objavili kao prvu vijest, na BKTV prva vijest, predsjednik Srbije se oglasio povodom ubistav trogodišnje djevojčice, ne vidim razloga zašto bih ja to krio u ovom topicu ?

  2. #127
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato sto je jadno da ovako jezivu vijest, koje se grozi svako normalan, koristis u ovom besmislenom topicu. Dijete od tri godine je mrtvo, a ti akcenat stavljas na Srbiju kao majku kriminala.Imas li ti srce?

  3. #128
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iva_kot
    Zato sto je jadno da ovako jezivu vijest, koje se grozi svako normalan, koristis u ovom besmislenom topicu. Dijete od tri godine je mrtvo, a ti akcenat stavljas na Srbiju kao majku kriminala.Imas li ti srce?
    Ja samo ljudima pokazujem kako je po uzoru na kriminal u Srbiji nastao skoro sav kriminal u Crnoj Gori.

    Ovaj topic je odgovor na laži o neviđenom kriminalu u CG.

    Ovaj topic pokazuje đe se pravi kriminal nalazi !
    Last edited by G R A D; 23-07-05 at 21:17.

  4. #129
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D
    Ja samo ljudima pokazujem kako je po uzoru na kriminal u Srbiji nastao skoro sav kriminal u Srbiji.

    Ovaj topic je odgovor na laži o neviđenom kriminalu u CG.

    Ovaj topic pokazuje đe se pravi kriminal nalazi !
    Ne vrijedi da ti objasnjavam, znam da si ulozio maksimalan intelektualni napor za ovaj copy/paste.

  5. #130
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by G R A D
    Ja samo ljudima pokazujem kako je po uzoru na kriminal u Srbiji nastao skoro sav kriminal u Srbiji.
    Ubio me Bog ako shvatam šta je ovim ''pisac'' hteo da kaže???

  6. #131
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Ubio me Bog ako shvatam šta je ovim ''pisac'' hteo da kaže???
    Ispravio sam.
    Sad sam siguran da ćeš shvatiti.

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by G R A D
    Ja samo ljudima pokazujem kako je po uzoru na kriminal u Srbiji nastao skoro sav kriminal u Crnoj Gori.
    Sada mi je mnogo lakše.

    Mislio sam da je po uzoru na kriminal u Srbiji nastao skoro sav kriminal na ovoj planeti. Budući da je u pitanju kikiriki Republika Crna Gora, onda je to zanemarljivo.

  8. #133
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Ogluvio kolko ga je tukla policija.Dobro je prosa.U Srbiji-ljudska prava nepoznanica

    Ogluvio kolko ga je tukla policija. Dobro je prosa. U Srbiji su ljudska prava nepoznat pojam. Nikad nijesu culi...

    Blic
    =======================================



    Optužbe za torturu u zatvoru

    Moj sin više ne čuje od batina


    BEOGRAD - Komandir Gabor Marković odvukao je mog sina u prostoriju broj 50 koju tamo, u subotičkom zatvoru, zovu „soba za mučenje“. Tukao ga je palicom svugde po telu. Šutirao. Rukama udarao. Probio mu je udarcima bubnu opnu i sada moj Milomir sa 23 godine više ne čuje na to uvo. Moj sin je pogrešio i za to dopao zatvora. On nije ubica ili kriminalac. Svoje će da da odsluži, ali to ne znači da tamo u zatvoru mogu da rade s njim šta hoće. Samo želim da se živ vrati kući - priča za „Blic“ Beograđanka Gordana Jovanović, majka osuđenika Milomira Jovanovića.

    Jovanović je osuđen na 13 meseci zatvora i ostala su mu još dva meseca do isteka kazne. Trenutno je izdržava u zatvoru u Subotici. Osuđen je za razbojništvo, kada je s drugarima na Adi Ciganliji presreo dva mlada para i preteći plastičnim pištoljem pokušao da im iznudi pare. Nemili događaj u zatvoru u Subotici zbio se 7. jula. Milomir je, mimo utvrđenog reda, otišao umesto drugog osuđenika da telefonira. Potom je, kako kaže Gordana Jovanović, usledilo brutalno premlaćivanje.

    Dragoljub Lončarević, direktor Uprave za izvršenje zavodskih sankcija u Ministarstvu pravde, kaže da je pokrenut postupak i formirana komisija na nivou zatvora koja treba da utvrdi odgovornost komandira.

    - Ne želim ništa da prejudiciram, ali biće utvrđeno da li je Marković prekoračio ovlašćenja i, ukoliko jeste, biće preduzete zakonom propisane mere - novčana kazna ili otpuštanje - najavljuje Lončarević.

    Roditelji Milomira Jovanovića su od drugih zatvorenika saznali da im je sin prebijen. Zvao ih je dan posle batinanja njegov drug i rekao: „Obavezno dođite i povedite advokata“.

    Gordana ističe da nadležni nisu hteli da puste advokata s Milomirovim ocem u zatvor. Ušao je naknadno i, kada je video Milomira, zahtevao je da ga pregleda lekar specijalista.

    - Otkako je prebijen, sin me je zvao samo jednom i rekao: „Mama, ne sekiraj se. Popuštaju me malo bolovi. Ali, uvo nikako, na levo ne čujem uopšte. Malo mi se muti kada gledam. Još teško hodam. Ali, rane će da zarastu“ - kaže Gordana Jovanović.

    Dragoljub Lončarević kaže da je „dežurni stariji stražar Marković primenio sredstvo prinude kada je utvrdio da lice nije upisano u evidenciju za telefoniranje“.

    - Po Markovićevoj izjavi, na način kako je dozvoljeno - gumenom palicom, bez ruku i nogu. Primarijus dr Kasa je pregledao osuđenog i konstatovao modricu na levom ramenu. Dao je uput za traumatološki pregled da ne bi došlo do neočekivanih komplikacija. Osuđeni nije hteo da ode na traumatološko i tek posle tri dana odveden je na pregled kod specijaliste za uho grlo i nos. Nađeno je da je leva bubna opna perforirana i da je bilo krvarenja - kaže Lončarević.

    Gordana kaže da su im u zatvoru ponudili pogodbu.

    - Hteli su da se sve zataška. Počeli da se cenkaju kada je advokat bio u zatvoru s mojim mužem: kao da će pustiti Milomira kući ako ništa ne prijavimo. Nismo pristali. On će da odsluži svoje i da izađe za dva meseca, ali za ovo treba da se zna. Danas moje dete, sutra nečije tuđe, a može da prođe i gore - ističe Gordana Jovanović i dodaje da zbog sinovljeve bezbednosti traže da on bude premešten u neki drugi zatvor do kraja kazne.

    U subotičkom zatvoru nisu bili raspoloženi za izjave.

    Željka Jevtić

  9. #134
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D
    Ja samo ljudima pokazujem kako je po uzoru na kriminal u Srbiji nastao skoro sav kriminal u Crnoj Gori.

    Ovaj topic je odgovor na laži o neviđenom kriminalu u CG.

    Ovaj topic pokazuje đe se pravi kriminal nalazi !
    Kriminal nije nastao po uzoru na Srbiju,vec je posledica dugorocnog perioda tranzicije i pada jednog sistema vrijednosti (komunizama) i etke koja je gradjena sa istim.Cinjenica koja govori u prilog tvrdnje je njegova prisutnost u drugim zemljama dugorocne tranzicije.Za razliku od kukavicluka crnogorskog posrnulog drustva,Srbija je pocela da se obracunava sa svojim kriminalom(malo po malo). A mi...
    "hell_is_a_truth_seen_too_late"

    T.Hobbes

  10. #135
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poslije slucaja ubistva trogodisnje djevojcice koji je zabranjen za prikazivanje na CdMu, iako je to udarna vijest u samim srpskim medijima, evo jos jednog slicnog slucaja iz Srbije.

    Na CdM sve su prilike, nije dobro prikazivati istinu sa kim zivimo u zajednici i sto se desava u drugom dijelu zajednice.

    Istina nije dobra i steti !

    A evo jos jednog slicnog slucaja iz Srbije.

    Blic
    ===================================




    Skrivali silovanje da ne pukne bruka


    SMEDEREVO - Zamenik okružnog državnog tužioca Gordana Maksimović podnela je zahtev za pokretanje pripremnog postupka protiv D.M. (15) zbog sumnje da je u julu prošle godine u kući svojih hranitelja u Miloševcu silovao njihovu šestogodišnju ćerku.


    Slučaj je stigao do policije i suda kada je majka devojčice primetila neobično ponašanje D.M. Veštačenjem lekara specijalista konstatovano je da kod devojčice postoje tragovi i povrede koje ukazuju na silovanje. Za krivično delo zapuštanja maloletnog lica odgovaraće otac i baba devojčice. Oni su majci savetovali da slučaj ne prijavljuje da ne bi pukla bruka. Maloletni D.M. smešten je u drugu hraniteljsku porodicu, a Opštinsko tužilaštvo u Velikoj Plani usvojilo je privremenu meru prema kojoj se devojčica dodeljuje na staranje majci.

    U Centru za socijalni rad u Smederevu nisu želeli da komentarišu slučaj jer je još u fazi istrage.

    J. Z.

  11. #136
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Rekoh li vi ja da pojam "ljudska prava" jos nije stigao u Srbiju !

    Ja mislim da ce ovi policajci odgovarat, za ovo.
    Mjeseca Linburga, godine 2...

    Blic
    =========================================


    Mladići prebijeni u policijskoj stanici

    BEOGRAD - Fond za humanitarno pravo (FHP) traži od generalnog inspektora MUP-a Srbije da efikasno i brzo sprovede istragu zbog zlostavljanja građana Aleksandra Petrovića i Ivana Marinkovića u OUP Stari grad u Beogradu. U saopštenju FHP-a navodi se da su 5. jula u ranim jutarnjim satima trojica uniformisanih policajca OUP Stari grad neovlašćeno upala u stan Aleksandra Petrovića u Fruškogorskoj ulici br. 3 u Beogradu i brutalno ga pretukla, kao i Ivana Marinkovića iz Beograda, koji je tom prilikom, bio prisutan.

    Na navodni poziv stanara iz komšiluka zbog glasne muzike sa radija, patrola policije pojavila se na vratima navedenog stana zahtevajući od Aleksandra da smanji buku. Neposredno pošto je postupio po nalogu i zatvorio vrata stana, policajci, koji su po svoj prilici bili u alkoholisanom stanju, razvalili su vrata.

    Od tog trenutka pa do 11 časova nad Aleksandrom Petrovićem i Ivanom Marinkovićem počinje surova tortura. Ruku vezanih lisicama i oboren na pod, Aleksandar je trpeo udarce po glavi i telu pendrekom, rukama i nogama. Batinanje se nastavilo i u službenim kolima i po privođenju u prostorije OUP Stari grad, navodi se u saopštenju.

    Ivan Marinković je, takođe, bio zlostavljan u više navrata u prostorijama policije, i to na naročito surov i ponižavajuć način, između ostalog udarcima pendrekom po tabanima, zbog čega je intervenisala i Hitna pomoć.

    U policiji su zadržani sve do podneva a da im nije saopšten razlog zašto su zadržani, niti su im uručena rešenja o zadržavanju i puštanju na slobodu. Uz pretnje pritvorom i krivičnim prijavama, bez obrazloženja zbog čega i za koje krivično delo, prinuđeni su da potpišu tobožnje izjave o događaju koje im nisu ni predočene.


    ----------------------------------------------------------------------

  12. #137
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Vjeruj mi da nisam procitao tvoj post niti imam namjeru da procitam bilo kakvu od tih gluposti koje lijepis na forume ali sam procitao naslov i to mi je dosta da ti samo kazem da toga ima i ovdje ako ne i vise !!! Znam kad su Milovi panduri isprebijali 2 moja druga zato sto im je bilo dosadno a izgovor im je bio da su bili mnogo sumnjivi pa ti vidi sad...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #138
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro
    Vjeruj mi da nisam procitao tvoj post niti imam namjeru da procitam bilo kakvu od tih gluposti koje lijepis na forume ali sam procitao naslov i to mi je dosta da ti samo kazem da toga ima i ovdje ako ne i vise !!! Znam kad su Milovi panduri isprebijali 2 moja druga zato sto im je bilo dosadno a izgovor im je bio da su bili mnogo sumnjivi pa ti vidi sad...
    Pa jesu li tvoji drugovi to prijavili ?
    Je li to izaslo u javnost ?

  14. #139
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by G R A D
    Pa jesu li tvoji drugovi to prijavili ?
    Je li to izaslo u javnost ?
    Vise su mi poznanici nego drugovi tako da nisam imao niti imam neki blizak kontakt sa njima ali o tom slucaju su svi znali , makar ovdje... Da li je izlazilo u javnost ? Pa ovdsje kod nas u javnost izlazi samo srpski kriminal koji je jako stetan sa ovu crnogorsku omladinu i kako je milo poklonio 50 miliona hrvatima a prosjecna plata u CG nije dovolja da se jedno prehrani a ne familija... Nego da ne skrecem sa teme nisu smijeli da prijave jer prije nego sto su i pokusali panduri su im zaprijetili a onda se kulturno izvinili da nisu bili u normalnom stanju i da se nece vise ponoviti ...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #140
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D
    Pa jesu li tvoji drugovi to prijavili ?
    Je li to izaslo u javnost ?
    Izaslo je u javnost da su policajci tukli Nikolu Ivanovica iz Budve ni krivog ni duznog, nikad se nije otkrilo ime policajca kao ni razlog batinanja.
    Javnost zna da je gliserom ubijen Dragan Trifunovic, cijela Budva zna da ga je ubio policajac, svi cute. Njegove kolege su ga sklonile, nasao se gliser i evo godinu dana ne moze da se otkrije ko ga je vozio.
    Zato, Gradu batali ovu pricu, nije u redu da manipulises smrcu djece da bi pokazao kakva je Srbija zemlja. Sto nisi pisao kako su na Verusi zamalo silovali dijete iz Kotora. Zasto nisi pisao o slucaju pedofilije u Bijelom polju? Ili to sve nije istina?

  16. #141
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iva_kot
    Izaslo je u javnost da su policajci tukli Nikolu Ivanovica iz Budve ni krivog ni duznog, nikad se nije otkrilo ime policajca kao ni razlog batinanja.
    Javnost zna da je gliserom ubijen Dragan Trifunovic, cijela Budva zna da ga je ubio policajac, svi cute. Njegove kolege su ga sklonile, nasao se gliser i evo godinu dana ne moze da se otkrije ko ga je vozio.
    Zato, Gradu batali ovu pricu, nije u redu da manipulises smrcu djece da bi pokazao kakva je Srbija zemlja.
    Pa onda smrcu djece manipulise i BKTV i RTS i BLIC i GLAS i KURIR i VECERNJE i B92 ...
    I predsjednik Srbije Tadic.
    I ja !

    Quote Originally Posted by iva_kot
    Sto nisi pisao kako su na Verusi zamalo silovali dijete iz Kotora. Zasto nisi pisao o slucaju pedofilije u Bijelom polju? Ili to sve nije istina?
    Sto ti to nijesi objavila, nego izmisljas neke price sa planine Veruse ?
    Objavi ko ti brani.
    Ja samo pokaujem da nam je sav kriminal nastao po uzoru na krominal u Srbiji.

    Zamisli da udjem u arhive GLASA, BLICA da povadim tek onda NEVIDJENE primjere, SPEKTAKULARNE primjere najkrimnalnije evropske zemlje - Srbije

    Hoces da zivis sa Srbijom a da u CG nema nista kriminala ?????????????????
    Hoces da se ....

    E, ne moze.

    A jos da se lazemo, kako se to u CG desava tek tako...

    Kad postanemo suverena drzava imacemo mini, minimalni kriminal u CG.

  17. #142
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D


    Sto ti to nijesi objavila, nego izmisljas neke price sa planine Veruse ?

    A jos da se lazemo, kako se to u CG desava tek tako...

    Kad postanemo suverena drzava imacemo mini, minimalni kriminal u CG.
    I sta reci na ovako visokouman post. Ok, samo ti objavljuj ako ces tako lakse da prebrodis svoje psiho krize. Pozdravljam te i nadam se tvom skorijem izlijecenju.

  18. #143
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iva_kot
    I sta reci na ovako visokouman post. Ok, samo ti objavljuj ako ces tako lakse da prebrodis svoje psiho krize. Pozdravljam te i nadam se tvom skorijem izlijecenju.
    Bilo je na ovom forum 1000 postova o svercu cigara i kobajagi kriminalu u CG, kad ono, Talijani nijesu ni optuznicu podigli!

    Samo ti citaj ovaj edukativni topic i uzivaj u njemu...

  19. #144
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Beogradska policija uhvatila šestoricu kolega ?! Kolege mafijasi, ili policajci ??


    Novi klan mafijaski u Srbiji !
    POLICAJCI !
    Sestorica policajaca u Srbiji formirali bandu !

    Blic
    ==========================



    Beogradska policija uhvatila šestoricu kolega sa Vračara

    Uhapšeni policajci koji su pljačkali građane


    BEOGRAD - Beogradska policija uhapsila je prekjuče šestoricu svojih kolega iz OUP Vračar osumnjičenih da su u poslednjih nekoliko meseci izvršili nekoliko razbojništava teških čak 39.000 evra, saznaje „Blic“.


    Akcija na razotkrivanju policajaca razbojnika počela je pre dva meseca, a prekjuče su uhapšeni i privedeni istražnom sudiji Okružnog suda u Beogradu. Akciju je vodilo Odeljenja za suzbijanje imovinskih delikata a u rad je bilo uključeno i Odeljenje za kontrolu zakonitosti.

    Identitet uhapšenih, kao i konkretna dela za koja se terete uhapšeni, beogradska policija drži u najvećoj tajnosti jer se na slučaju i dalje radi. „Blicu“ je juče potvrđeno da je akcija nastavljena hapšenjem još nekoliko osumnjičenih i dokazivanjem još nekih krivičnih dela, tako da bi novčana vrednost počinjenih razbojništava mogla da bude veća za još nekoliko desetina hiljada evra.

    Uhapšeni policajci razbojništva su izvodili organizovano, maskirani fantomkama, a žrtvama su pretili službenim pištoljima. Policija je kolege razotkrila pre dva meseca, kada je počelo njihovo praćenje i prikupljanje materijalnih dokaza.

    Načelnik SUP-a Beograd general Milorad Simić danas će na konferenciji za novinare objaviti identitet uhapšenih.

    T. M. S.

  20. #145
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sprema se linč ubice deteta

    Evo ga i Mališa



    Glas
    ===================================



    U CZ-u povećane mere bezbednosti ispred samice Mališe Jevtovića

    Sprema se linč ubice deteta


    BEOGRAD - Mališa Jevtović (31) iz Beograda, koji je 16. jula, u Zvezdarskoj šumi, do smrti silovao trogodišnju Katarinu Janković, i dalje se nalazi u samici Centralnog zatvora u Beogradu. Kako saznajemo, pritvorenici prave plan za njegov linč. Uprava zatvora povećala je mere bezbednosti u zatvoru i ispred samice u kojoj je Jevtović.

    Njemu je posle saslušanja kod istražnog sudije određen pritvor od 30 dana, jer je osumnjičen za obljubu i protivprirodni blud nad trogodišnjom Katarinom Kajom Janković, koja je usled zadobijenih povreda preminula ovog vikenda. U pritvoru je i majka zlostavljane devojčice, Ana Filipović (26), koja je osumnjičena da je kršila porodične obaveze i za saučesništvo u zločinu.

    Prema prvim informacijama, stravičan zločin počinjen je 16. jula u subotu, u Zvezdarskoj šumi, gde su Jevtović i Filipovićeva odveli devojčicu u šetnju. Međutim, priča koju su ispričali policiji, a u utorak i istražnom sudiji Okružnog suda je drugačija. Naime, osumnjičeni sve negiraju i tvrde da je devojčica povrede zadobila pošto je pala sa kreveta, posle čega su je oni odmah odveli u KBC "Zvezdara". Posle tri sata dete je umrlo na odeljenju , a lekari su zbog stravičnih povreda koje je imalo na telu slučaj prijavili policiji. Jeftović pred policijom tada izjavljuje da su optužbe da je obljubio devojčicu "budalaštine" i da je "zgrožen", te da "o tome ne želi da razgovara".

    Lekari iz Gradske bolnice odmah su posumnjali da je dete zlostavljano jer je imalo prepoznatljive povrede po telu. Posle obdukcije, koja je urađena u Institutu za sudsku medicinu, biće poznato više detalja. Kako Glas saznaje, devojčica je imala brojne povrede unutrašnjih organa, naprslu jetru, a utroba joj je bila gotovo pokidana. Leđa su joj bila modra, a po obrazima je imala tragove prstiju, najverovatnije usled stezanja.

    Jevtović je bio u vezi sa Anom Filipović i više puta je njenu trogodišnju ćerku odvodio na skrovita mesta u Zvezdarsku šumu i, dok je majka čekala, seksualno se iživljavao nad devojčicom, udarajući je pritom snažno rukama i nogama po glavi i telu. Ana Filipović se duže vreme nematerinski ponašala prema devojčici, tukla je i kinjila bez razloga, navodi se u saopštenju policije.

    Advokat Svetozar Vujačić prekjuče je odbio da zastupa Jevtovića.
    - S obzirom na tragičnu sudbinu deteta, način nanošenja povreda i uzrok smrti, kao čovek i kao roditelj nisam pronašao ni jedan racionalan razlog da osumnjičenog Jevtovića i dalje branim, a da mi pri tom savest bude mirna - rekao je on.

    On je istakao da je takvu odluku doneo iz moralnih razloga , bez obzira na to što je, kako je dodao, kao profesionalac obavezan da pruži pravnu pomoć svakoj osobi koja to od njega zatraži.
    - Svesno kršim kodeks advokatske etike, prvi put za 22 godine staža, u definitivnom i čvrstom uverenju da sam ja pre svega čovek i roditelj, pa tek onda advokat - dodao je Vujačić.

    Ekipa Glasa

  21. #146
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default U cuvenoj Narodnoj Biblioteci Srbije umrla od droge ?!?!

    Citas knjigu u glavnoj biblioteci kad pored tebe neko preblijedi, zabali i umre !
    I to neko od 25 godina.
    Pomislis: "Sanjam li ja ovo, je li ovo radnja iz ove knjige, ili sam u zemlji Srbiji"?



    Kurir
    =========================


    Smrt u biblioteci

    NARKOMANKA SE PREDOZIRALA


    BEOGRAD - Nepoznata ženska osoba, starosti oko 25 godina, preminula je u petak u Narodnoj biblioteci u Beogradu. Kako smo nezvanično saznali, reč je o devojci koja se prethodno predozirala neutvrđenim narkoticima, i kada je ušla u biblioteku, pala je na pod. Zaposleni su odmah pritrčali devojci da joj pruže pomoć, ali ona nije davala znake života. Na lice mesta ubrzo su došle ekipe policije i Hitne pomoći, ali su lekari mogli samo da konstatuju smrt.

    (Z. M.)

  22. #147
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Revolveraš radio za presjednika Srbije Tadića ! Nista neuobicajeno...

    Da se ovo desilo u Crnoj Gori, ******** bi vristale do neba, MIkijev Zabavnik (Dan), bi svaki dan pisao o tome, a u Srbiji je ovo sasvim normalno i uobicajeno !!!

    Glas
    ==========================



    Nađen mrtav Dejan Panić, koji je u Boru ranio dve osobe

    Revolveraš radio za Tadića


    BOR - Pres služba predsednika Srbije Borisa Tadića saopštila je juče Tanjugu da je vodnik Vojske SCG Dejan Panić, koji je ranio dvojicu radnika u kafiću "Ponoćni ekspres" u Boru, bio angažovan u širem obezbeđenju predsednika Republike. Tadić je zatražio od nadležnih organa SCG da obave hitnu istragu o tom slučaju i da o rezultatima obaveste javnost. Panić(23) je pronađen mrtav na izlasku iz Bora, na arheološkom lokalitetu Kampija prema selu Slatina. On je pretprošle noći ispalio više hitaca u dvojicu "bezbednjaka", pred oko 500 gostiju u restoranu "Ponoćni ekspres". Pored tela pronađen je i pištolj, tako da se pretpostavlja da je Panić izvršio samoubistvo. Leš je slučajno pronašao jedan od meštana koseći visoku travu na lokalitetu.

    Izbacivači u "Ponoćnom ekspresu" Slobodan Stojanović - Buca (stalno zaposlen u SO u obezbeđenju funkcionera) i Dragan Vladisavljević, pod budnim su nadzorom lekara Kliničkog centra u Beogradu i još su u životnoj opasnosti. To je jedino što su nam rekli dežurni u toj bolnici.

    U Borskom SUP-u zasad još ne daju zvanične podatke, ali su obećali da će saopštenje za javnost, najverovatnije, biti izdato u ponedeljak. Očevici pričaju da se ceo obračun dogodio veoma brzo i da je posle pucnjave nastao haos. U tom metežu, jedan metak je rikošetirao i pogodio u nogu Aleksandra Lemajića, a više gostiju je povređeno prilikom bekstva.

    - Začuo sam tri pucnja, ali nisam odmah reagovao. Odjedanput sam video kako ispred mene pada Buca Stojanović. On je hteo da spreči revolveraša da izađe napolje. Pre toga je ustreljen Crni. U opštoj panici, odgurnuo sam nekoliko ljudi kako bi desetak devojaka iz našeg društva moglo da istrči napolje. U toj gužvi povredio sam nogu - kaže Dušan Jakić.

    Panić je rođen i odrastao u Boru, a oni koji ga poznaju kažu da je bio miran i skroman. Nikada nije pokazivao znake agresivnosti. Pištolj je, veruju, potegao u izuzetno teškim okolnostima. Prisutni u restoranu ističu da su izbacivači bez prinude Panića poslali kući, zato što se svađao sa jednim od gostiju.
    Policija je povela opsežnu istragu ovog slučaja.

    B.F.

  23. #148
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Otac sum*nja u sa*mo*u*bi*stvo

    Vecernje Novosti
    =========================================


    Otac sum*nja u sa*mo*u*bi*stvo



    BOR - De*jan Pa*nić (23), vod*nik Voj*ske SCG, ko*ji je u su*bo*tu dva ča*sa na*kon po*no*ći u bor*skom ka*fi*ću "Mid*najt eks*pres" hi*ci*ma iz pi*što*lja "CZ 99" te*ško ra*nio Dra*ga*na Vla*di*sa*vlje*vi*ća (32), zva*nog Cr*ni, i Slo*bo*da*na Sto*ja*no*vi*ća (30), po*zna*ti*jeg kao Bu*ca, rad*ni*ke obez*be*đe*nja tog lo*ka*la, pro*na*đen je uju*tru mr*tav na jed*noj li*va*di ne*da*le*ko od me*sta ob*ra*ču*na. Nje*gov leš pro*na*šao je Bo*ra*nin Jon Mi*lo*še*vić. - Trak*to*rom sam ko*sio de*te*li*nu, ka*da sam u tra*vi pri*me*tio ne*što za šta sam u pr*vom tre*nut*ku po*mi*slio da je džak - ka*zao nam je, još uvek vid*no uz*bu*đen Mi*lo*še*vić. - Na*pra*vio sam krug i okre*nuo vo*zi*lo da "uda*rim" još je*dan ot*kos. On*da sam u tra*vi ugle*dao čo*ve*ka ka*ko leži. Za*u*sta*vio sam trak*tor, mal*te*ne, ne*ko*li*ko cen*ti*me*ta*ra od te*la i ta*ko iz*be*gao da ga, bu*kval*no, pre*po*lo*vim "ma*ka*za*ma".
    Mi*lo*še*vić je od*mah po*zvao kom*ši*je ko*je su ubr*zo sti*gle na li*ce me*sta. Pa*nić je, ob*li*ven kr*vlju, ležao na le*đi*ma sa pro*strel*nom ra*nom iz*nad de*snog uva. Pi*štolj, šar*žer sa mu*ni*ci*jom i ruč*na tor*bi*ca na*la*zi*le su se ne*da*le*ko od nje*go*vog te*la.
    Po*li*ci*ja, ko*ja je po*tvr*di*la da se ra*di o vod*ni*ku Voj*ske SCG osum*nji*če*nog za ra*nja*va*nje dvo*ji*ce rad*ni*ka obez*be*đe*nja "Mid*najt eks*pre*sa", pret*po*sta*vlja da je Pa*nić pre*su*dio se*bi hi*cem u usta, ne*po*sred*no na*kon ob*ra*ču*na u ka*fi*ću.
    Mi*ki*ca Pa*nić, otac De*ja*na Pa*ni*ća, po*tvr*dio je za "No*vo*sti" da je nje*gov sin bio pri*pad*nik "Ko*bri", elit*ne an*ti*te*ro*ri*stič*ke je*di*ni*ce Voj*ske SCG, kao i to da je jed*no vre*me obez*be*đi*vao i re*zi*den*ci*ju Bo*ri*sa Ta*di*ća, pred*sed*ni*ka Sr*bi*je.
    - Moj sin je bio mi*ran mo*mak, ko*ji ni mra*va ne bi zga*zio i ko*ji se ni*ka*da ni sa kim ni*je po*sva*đao - kroz su*ze nam je pri*čao Mi*ki*ca Pa*nić, ko*ji ima još dve ćer*ke. - Me*ne su ju*če držali na in*for*ma*tiv*nom raz*go*vo*ru u bor*skoj po*li*ci*ji od 10 do 12 sa*ti, tra*že*ći od me*ne da im kažem da li me je De*jan zvao, a on je već bio mr*tav. Po*sle sve*ga, ja lič*no sum*njam da je on iz*vr*šio sa*mo*u*bi*stvo, već sam si*gu*ran da je ubi*jen. Znam mog si*na, on ni*ka*da ne bi di*gao ru*ku na se*be... Su*o*či bi se od*go*vor*no sa onim što je, ili ni*je po*či*nio i od*go*va*rao ako tre*ba.

    TE*ŠKE PO*VRE*DE

    ZDRAV*STVE*NO sta*nje Slo*bo*da*na Sto*ja*no*vi*ća je tre*nut*no sta*bil*no, ali le*ka*ri is*ti*ču da su za*do*bi*je*ne po*vre*de iz*u*zet*no kom*pli*ko*va*ne i da on još ni*je van životne opa*sno*sti.
    - Sto*ja*no*vić je do*šao k se*bi, ali su mu te*ško ozle*đe*ni želudac, pan*kre*as, cre*va i kič*ma, zbog če*ga po*sto*ji mo*guć*nost i da osta*ne ne*po*kre*tan - ka*zao nam je dr Mo*mir Gvo*zde*no*vić, hi*rurg u be*o*grad*skom Ur*gent*nom cen*tru, ko*ji je ope*ri*sao Sto*ja*no*vi*ća. - S dru*ge stra*ne, i Vla*di*sa*vlje*vić je do*šao k se*bi, ali je i da*lje u kri*tič*nom sta*nju. On je sme*šten u šok-so*bu i le*ka*ri se bo*re za nje*gov život.

    TA*DIĆ ZA*TRA*ŽIO IS*TRA*GU

    - PRES služba pred*sed*ni*ka Sr*bi*je Bo*ri*sa Ta*di*ća sa*op*šti*la je da*nas Ta*nju*gu da je vod*nik Voj*ske Sr*bi*je i Cr*ne Go*re De*jan Pa*nić, ko*ji je ra*nio dvo*ji*cu rad*ni*ka u ka*fi*ću "Mid*najt" u Bo*ru, bio angažovan u ši*rem obez*be*đe*nju pred*sed*ni*ka Re*pu*bli*ke.
    Ta*dić je zatražio od nadležnih or*ga*na SCG da oba*ve hit*nu is*tra*gu o tom slu*ča*ju, i da o re*zul*ta*ti*ma oba*ve*ste jav*nost.


    Lj. TRI*FU*NO*VIĆ 24.07.2005, 19:02:03

  24. #149
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Djecak htio da se ubije zbog Vladike Srpske pravoslavne Crkve ! Istina je, ne sanjate

    Vladika srpske pravoslavne crkve - pedofil !
    Vladika hej, Vladika !
    Djecak htio da se ubije zbog Vladike Pahomija !

    Blic
    ============================



    Suđenje vladici Pahomiju

    Jedan od dečaka razmišljao da se ubije


    NIŠ - Na sutrašnjem nastavku suđenja Tomislavu Gačiću (53), vladici Pahomiju, koji je optužen da je zloupotrebom položaja episkopa Eparhije vranjske počinio bludne radnje nad četvoricom maloletnika, u Opštinskom sudu u Nišu pojaviće se svi oštećeni mladići osim najmlađeg. Po savetu psihijatra, zbog preživljene traume, dečak neće svedočiti, potvrdio je za „Blic“ advokat Dragan Nikolić iz Vranja, koji sa kolegom Aleksandrom Stojkovićem zastupa oštećene.

    - U vreme izvršenja krivičnog dela za koje se tereti optuženi, najmlađi dečak je imao 14 godina pa je sve to najteže podneo. Zbog traume, imao je i suicidne ideje. Po savetu neuropsihijatra iz Vranja, za njega ne bi bilo dobro da se u skorije vreme pojavi pred sudom jer je ovaj događaj ostavio na njega direktne posledice pa je potrebno još vremena da se sredi. Sadašnji susret sa optuženim bi se još teže odrazio na njega - objasnio je Nikolić.

    Nikolić kaže da su svi oštećeni do sada saslušavani po tri puta - u SUP-u, kod istražnog sudije i na prethodnom glavnom pretresu u Vranju, što je na sve njih ostavilo traga.

    - I najmlađi dečak je tri puta davao iskaz i sva tri puta je, kao i ostali oštećeni, ponovio istu priču - sa pikantnim detaljima, vremenski i prostorno određenu, svaki put potpuno jednaku. Davanju izjava je prisustvovao i psiholog da bi mogao da opservira ličnosti dečaka. On je po njihovim reakcijama ocenio da ne lažu i da su preživeli šok zbog toga što im se desilo - tvrdi Nikolić.

    Prethodnom ročištu prisustvovao je samo jedan od oštećenih mladića - sada učenik srednje škole, dok su dvojica bila odsutna zbog polaganja ispita u Solunu na završnim godinama studija teologije. Nikolić je kazao da će se najmlađi dečak pojaviti na sudu da ponovo da izjavu do kraja suđenja, a da će se prethodno na ročištu pojaviti njegova majka.

    Branko Janačković

  25. #150
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iz Bangladesa preko Crne Gore u Evropu

    Istraga koja je pokrenuta povodom pokusaja ilegalnog prevodjenja drzavljana Bangladesa preko teritorije Crne Gore otkrila je postojanje velikog medjunarodnog svercerskog lanca, koji je pocinjao u Aziji a zavrsavao u zapadnoj Evropi, objavila je podgoricka “Republika”, pozivajuci se na neimenovanog policijskog sluzbenika u Beranama.

    Prema policijskim saznanjima, tri osobe iz Crne Gore koje su ukljucene u svercerski lanac a sada se nalaze u pritvoru, prokrijumcarile su 23 drzavljanina Bangladesa, dok je jos skoro dvjesta trebalo da bude prebaceno u roku od dvadesetak dana.

Page 6 of 16 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 19:53
  2. Replies: 11
    Last Post: 15-06-09, 13:10
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 12:20
  4. Vlahovic: Crna Gora ne želi da bude neciji pristup na more !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 28-03-05, 05:39
  5. Kad spoznas istoriju ,znaces buducnost sto ti nosi !!
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 29-10-04, 12:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •