View Poll Results: Da li ce i koliko Legija robijati ?

Voters
47. You may not vote on this poll
  • Bice oslobodjen na kraju procesa

    10 21.28%
  • Odlezace nekoliko godina

    19 40.43%
  • Dobice 40 godina zatvora

    18 38.30%
Page 16 of 16 FirstFirst ... 61213141516
Results 376 to 377 of 377

Thread: Crna Gora je u zajednici sa majkom kriminalaca !

  1. #376
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Juče u centru Bora

    Uhapšen narkoman


    Bor, 7. januara (Beta) - Milan Nedeljković (24) iz Bora, uhapšen je sa velikom količinom zlatnih lančića koje je opljačkao iz zlatare "F" u centru Bora, rečeno je danas novinarima u borskom SUP-u. Navedeno je da je Nedeljković juče oko 15 časova opljačkao zlataru, tako što je od prodavačice zatražio da mu pokaže modele zlatnih lančića, a kada mu je ona prinijela rolnu sa pedesetak primjeraka on joj ih je istrgao iz ruke i pobjegao. Nedeljković je ubrzo uhvaćen, pošto je radnica istrčala iz radnje i dozvala patrolu policije koja ga je sustigla i savladala. Nedeljković, koji je registrovani narkoman, sumnjiči se i da je dan ranije opljačkao optičarsku radnju "Eho optik" u borskom Domu zdravlja.



    Pucnjava u podne u beogradskom naselju Karaburma
    Jedan mladić poginuo, policajac teže povrijeđen
    Beograd, 7. januara (Tanjug) - Jedan mladić je poginuo, dok je policajac Vladan Karancilofski (22) teže povrijeđen juče oko 12 časova u beogradskom naselju Karaburma, rečeno je Tanjugu u Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije. Policajci su pokušali da legitimišu dvojicu mladića, koji su počeli da bježe, a jedan od njih je otvorio vatru na pripadnike MUP-a. Prilikom razmjene vatre policajaca i mladića, jedan od njih, čiji identitet nije saopšten, poginuo je, dok je Karancilofski teže povrijeđen i nalazi se na reanimaciji u Urgentnom centru u Beogradu.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #377
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    PREDSJEDNIK POKRETA SNAGA SRBIJE SE POJAVIO NA MITINGU SVOJE STRANKE I PORUčIO

    Karić: Koštunica je patolog i šef mafije


    Ja sam Vojislava Koštunicu proglašavao za patrijarha srpske demokratije, a on je patolog, najcrnji đavo u ovoj zemlji i zlo neviđeno, poručio je Karić pred nekoliko hiljada građana

    Beograd, 17. januara – Predsjednik Pokreta snaga Srbije Bogoljub Karić pojavio se na mitingu stranke Pokret snaga Srbije, čiji je predsjednik i okupljenim poručio da je premijer Srbije Vojislav Koštunica patolog i šef mafije koja je opljačkala Srbiju.
    „Ja sam Vojislava Koštunicu proglašavao za patrijarha srpske demokratije, a on je patolog, najcrnji đavo u ovoj zemlji i zlo neviđeno“, poručio je Karić pred nekoliko hiljada građana.
    On je rekao i da Koštunici ne smetaju lopovi, i izdajnici koji sjede pored njega, oni koji su opljačkali Nacionalnu štedionicu i druge banke, kao i da mu ne smeta ni to što se Srbija smanjuje do beogradskog pašaluka.
    “Njemu smetam ja i Pokret snaga Srbije, jer sve to znam. Znam i kako je organizovana kampanja protiv Zorana Đinđića, jer se isti scenario sprovodi i protiv mene", rekao je Karić.
    On je aktuelnu vlast optužio da je uništila ekonomiju i da je opljačkala sve što je vjekovima stvarano u Srbiji, a “Koštunica je šef mafije koja je opljačkala Srbiju", poručio je Karić na mitingu u centru Beograda.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Page 16 of 16 FirstFirst ... 61213141516

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 18:53
  2. Replies: 11
    Last Post: 15-06-09, 12:10
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  4. Vlahovic: Crna Gora ne želi da bude neciji pristup na more !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 28-03-05, 04:39
  5. Kad spoznas istoriju ,znaces buducnost sto ti nosi !!
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 29-10-04, 11:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •