Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 32 of 32

Thread: Dosadi li?

  1. #26
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako moze jedan divan, bozanstveni, pre|epi chin da dosadi ... josh sa pravom osobom ... pa se ne bira ni mesto ni vreme ...
    I wOn'T bITe ............... mUch .........

  2. #27
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DUKSTER
    sta to nijesam proba GAGA?

    pa ti kazes mislio si da nema nista ljepse od cokolade. Znas onaj vic o djedu i unuku, kad djed unuku kaze da je od coklade sladja oni..., a on dodje kod babe i kaze joj 'baba, baba, reka mi je djed da je od cokolade sladja p.ic.ka', a baba mu odgovori 'e moje dijete, nije djed proba q.ra.c'.
    no mozda si ga proba... sto znam ja...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI
    Za razliku od ovih apologeta sex-a ja cu ti odgovoriti sa jeresi.. (iako ga i sam sasvim volim)


    ...
    zvek...mislim.....
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  4. #29
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne dosadi...Da je los vjerovatno bi bio dosadan,ali kad je dobar tesko bogami.....A najgora ti je frka kad taj dobar seks koji nikako ne dosadi stane na nekoliko dana u mogucnosti da ste u svadji...Uh brate...To je definitivno da poludis...

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool I to je zivot

    Ipak se tu krije jedna mala tajna. Ona ne bi trebala biti recept za bolji sex, ali puno muskaraca s vremena ne vreme skoci preko ograde da bi se toliko radije vratili u poznat zagrljaj.
    Nemoj to sad neko uzeti kao savjet za varanje ili prevaru... Svojevremeno smo pricali o takvoj "prevari" pa bi se mozda morali malo podsjetiti i toga.
    Slicno je sa zenama ako nemaju nikakvog prediskustva. To ih kopka, a neki partneri posle takvog iskustva dodju do zakljucka da je njihov sex do sada bio cista dosada... Hmmmm, zeznuto, jelda?

  6. #31
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Ipak se tu krije jedna mala tajna. Ona ne bi trebala biti recept za bolji sex, ali puno muskaraca s vremena ne vreme skoci preko ograde da bi se toliko radije vratili u poznat zagrljaj.
    Nemoj to sad neko uzeti kao savjet za varanje ili prevaru... Svojevremeno smo pricali o takvoj "prevari" pa bi se mozda morali malo podsjetiti i toga.
    Slicno je sa zenama ako nemaju nikakvog prediskustva. To ih kopka, a neki partneri posle takvog iskustva dodju do zakljucka da je njihov sex do sada bio cista dosada... Hmmmm, zeznuto, jelda?
    Slazem se sa ovim,mada ipak mislim da ne ide svako preko ograde zato sto je seks dosadan.Neki,a najcesce zene,rade to zbog nedostatka ljubavi,sa zeljom da budu voljeni onako kako nisu.Kada osjete da se taj neko ne daje punim srcem...Kada muskarac ide "preko" cesto mu se zna oprostiti ali kada zena to ucini vise nista nije isto.Ni za nju,ni za njega.

  7. #32
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Uh,ubiste me u pojam sa odgovorima:hammer: vala ovo ispade da je bolje neimat djevojku,zhenu,no povremeno na crno jednu i gotovo:neutral::trashcom::mad:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Koliko brzo stupate u sexualne odnose???
    By DiDa in forum Sex i erotika
    Replies: 118
    Last Post: 11-11-11, 11:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •