Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 29 of 29

Thread: Hitno Potreban Video Clip Crne Gore

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montagna Negra
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Prva stvar, koju eto ne znaš iako si iz Marriota, je da na DVD prezentaciji Maestrala, Sv. Stefan je i previše zastupljen i pomenut. A to je džabe reklama, i nije tolko ok za Maestral, jer jelte reklamira konkurente.
    Dalje oko Sv. Stefana... ne znam reklamira li se išta više od njega preko bilo čega... A sa tolko džabe reklama da posluje kako bi se trebalo poslovat, danas bi bio extra elitno mjesto. Jer ovo danas nije ta elita o kojoj govorim.

    Što ne idu pare u CG? Što Slovenci i ostali treba da vode naše hotele i ostala čuda?
    Prvo... 31 milion je Crna Gora dobila od prodaje Maestrala i ulaganja u njega! Osim toga i dosta radnih mjesta u CG sa kojima se buka vlada kako ih je ona obezbijedila-a nije no hotel tj Slovenci, i turista, i standarda!
    CG i njeni građani se ne umiju bavit turizmom i to je tako! Jer da znamo što, ne bi bili danas sa njim tamo đe smo - na početak! Volio bi i ja da je sve to CGorsko i da mi svi to radilo, ali ne umijemo ili nećemo. To je tako i ne možemo mijenjat. A ja izigravat patriotu i krepavat od gladi radi svoje bruke i neznanja. nešto ne bi.
    I neka dođe bilo ko drugi, ko umije da radi posa, ako već mi ne umijemo.
    Maestral je u CG igrom vremena posta nešto što je definisalo smisao turizma građanima CG. Postavio standrarde takođe! To je moga i Montengro Stars Group ili bilo ko od ovih koji dolaze da su bili brži.

    Kolko god para išlo za Sloveniju, neka ide. Jer prosječna plata u CG je ono što je minimum u hotelu (za sezonce). Isti hotel daje stipendije radnicima, šalje ih na kurseve jezika, etc. tj investira u njihovo znanje konstantno, što od nikoga u CG nijesam ili ostali nijesu doživjeli. Jesu, ali rijetko. On ima od toga dosta, i to je logično isto ka i ja ili neki radnik a/k/a win-win situation.

    Tako da mi tvoja priča apsolutno nije jasna... ili te cima neka nervoza

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam vidio DVD, medjutim ja ne ocekujem ako se reklamira Maestral na tom DVD-iju da ce neko otic na Sv. Stefan vise nego u Maestral. Naravno ako bi bio DVD samo o Sv. Stefanu otisli bi samo tamo. Dalje, Sv. Stefan je bio samo primjer, a slicnih ima dosta. Recimo hotel Belvi, jesi ga vidio? Da li mu hvali standard mozda? I kolko je to bolji Maestral od Belvija sada. Otvarao se prije neki dan mozda si ga vidjeo.
    Montenegro Stars ima standard sto se vidi iz onog poslovnog hotela u sred Budve, a i Splendida sto se tice standarda, mada je hotel kao hotel nije bio 5* zbog nekih drugih okolnosti, al' ce biti jer su ga srusili i prave novi. Ima i u HN par ekstra hotela.
    Da ne radimo kako treba ne radimo To svako zna.
    Montenegro stars takodje salje ljude po Francuskoj na 'treniranje' i edukaciju, bilo je to i na TV. Sad me muka da trazim po netu.
    Da je dobila Crna Gora jeste, al' samo u kratkom periodu, taj 31m ce se brzo potrosit jer to nije mnogo za drzavni budzet. A nije zaposljeno vise ljudi nikako, jer svaki privatni biznis radi na tome da zaposljava manje a radi posao efikasnije kako bi smanjio troskove dok je sa drzavnim druga stvar. Medjutim, 200e prosjek CG, su plate i u vecini drugih hotela. To je standard u svim hotelima za sezonce.
    Da je Maestral dobar dobar je i odlican, a da je on top topova i vrh vrhova, nije.

    Cima me nervoza
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montagna Negra
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Arrow

    DK danas sam naisa na knjizaru u PG [prekomorache-kod Montenegro banke] dje prodaju dvd Bola Boskovica. Muzika i video spotovi Crne Gore. 35 € je cijena.

    Promo-materijal CG ti 90% mogu nabavit, ali javicu tachno vremenom. Tj ti se javi kad dodjesh u PG [1og Juna dolazish?] da to sredimo zajedno sa dvd-em Maestrala.

    Ojha!!

  4. #29
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Lausanne, CH
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hello,

    Drago mi je da "cujem" da nijesam zaboravljena

    Dolazim u Pg 17og juna...... Cd kupujem sigurno a PUNO PUNO hvala za Promotivni materijal

    Vidimo se u CG

    Dusica
    ---Lock, stock, fuckin' lot---

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  3. Replies: 0
    Last Post: 22-02-05, 17:03
  4. Ustavna Povelja
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 26-12-04, 02:24
  5. 14 mart 2002 dan rodjenja Srbogore
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-04, 18:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •