Results 1 to 2 of 2

Thread: Stara zeljeznicka stanica

  1. #1
    kravac Guest

    Default Stara zeljeznicka stanica

    Znaci:
    razgovarao minja bojanić

    Predsjednik žirija Kanskog festivala i veleposlanik mjerkao je najpodesnije mjesto na fasadi na koje bi mogao okačiti ploču sa znakom UNICEF-a. Znamenitog redatelja Emira Kusturicu zatekao sam u novskom Škveru, među neimarima koji su obavljali završne radove u bivšoj željezničkoj postaji i njegovoj budućoj »filmskoj školi«... »Ne, ovo će se zvati – Dom kulture Herceg Novi«, precizira domaćin. Potom smo obišli zbilja nesvakidašnje zdanje u koje je stalo i kino od stotinjak mjesta, kavana, galerija, filmska čitaonica, uz nekoliko gostinskih apartmana i soba u potkrovlju... Službeno, u drugoj polovini rujna u Škveru će se okupiti elita svjetskog filma, kad će, uz premijeru »Nevidljivog djeteta«, koji je Kusturica radio za UNICEF, i Dom kulture proraditi. Trenutačno okupiran plemenitim podnim kamenom koji majstori slažu »u baklavu« i klima-sustavom za buduće kino te ostalim zanatskim zavrzlamama profesor, kako ga bliski još oslovljavaju, i nije baš bio voljan za razgovor. No, ubrzo smo se »sporječkali« na temu; zašto je prvobitni naslov najnovijeg filma »Gladno srce« preimenovao u »Život je čudo«? I prepirkom starih znanaca začeli poduži razgovor, uz kompromis da zbilja život jest masovna pojava i kao takav, mnogima i nije preporučljiv!?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Castel Nuovo
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ne znam ja sam cuo iz izvora bliskih Kustirici da ce biti pusten u rad prije ljeta,pa nisu valjda ludi da propuste turisticku sezonu,ako nista radit ce kafana sigurno,a vjerovtano ce na Skveru jednog dana biti odrzana premijera filma o Maradoni
    ...konzumiram viski i opojne droge i jebavam samo zene koje briju noge...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Stara zeljeznicka stanica
    By srdjan in forum Primorski
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-05, 08:56
  2. Stara 2004. Highlights :)
    By dylan|stark in forum Ostali sportovi
    Replies: 8
    Last Post: 07-01-05, 00:37
  3. Najgledanija naša TV Stanica
    By Barbarian in forum Teenland
    Replies: 27
    Last Post: 13-11-04, 21:51
  4. Stara forum igra u poznavanju pjesama
    By Night_Blade in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-04, 21:20
  5. Stara, nova pravila na sex forumu :P
    By La_bambola in forum Sex i erotika
    Replies: 0
    Last Post: 05-02-04, 22:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •