Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 66

Thread: Nijesam podoban a zelim ostavljati komentare na portalu Vijesti - KAKOOOOOO???

  1. #1
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Nijesam podoban a zelim ostavljati komentare na portalu Vijesti - KAKOOOOOO???

    Zanima me da li je još neko imao problema da ostavi komentar na portalu "Vijesti", ja se već duže vijeme trudim da iskometarišem neke textove sa portala ali kako se očigledno ne slažem sa njihovim stavovima mojih komentara nigdje nema, uz napomenu da nikada nijesam koristio uvredljive ili "društveno nekorektne" izraze. Sve ovo me kao nekog kome je izuzetno stalo da slobode javne riječi a naravno i slobodne štampe natjeralo da malo više obratim pažnju na kometare koji su postavljeni na samom portalu, vjerovatno i sami možete primjetiti da se u ogromnom procentu radi o komentarima koji se slažu sa uređivačkom politikom ovih novina, ne želim da donosim rane sudove ali mi se ćini da većinu ovih kometara pišu oni sami. Primjera radi, siguran sam da nikada u Crnoj Gori nijeste naišli na bilo koju situaciju, događaj, fenomen... da se svi slažu, i da svi imaju isti stav, međutim u Vijestima je tako... ako za razliku pogledate kometare na CDM i Portalu analitika vidjećete onu pravu crnogorsku zbilju đe se niko ne može usaglasiti ni oko toga kakvo je vrijeme napolju a kamoli oko politike.
    Da cijela situacija bude još čudnija već neko vrijeme ne mogu ni da se registrujem sa svog maila i budem makar "potencijalni" komentator, da li sam na nekoj njihovoj crnoj listi zato sto se ne "slažem" ne znam ali znam da o gore pomenutoj slobodi javne riječi u "Vijestima" nema ni govora. Sve mi ovo pomalo liči na neki komunistički bilten đe je sve med i mlijeko uz mali reversal što je u "VIjestima" sve čemer i jad. No bilo kako bilo odlučiću da radim ono što mi jedan prijatelj savjetovaše, citiram: "Ne čitaj ništa od crnogorske dnevne štampe jer ćeš biti puno bolje informisan"
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ironija je interesantna stilska figura!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ovako...vec sam obrisao par komentara. Necu da branim komentare i kritike drugih portala i foruma ali svakako samo konstruktivna rasprava....momentalno prelazenje u politiku i komentare tipa ''treba ih zabraniti''.....nece moci. Watch your step...
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Ovako...vec sam obrisao par komentara. Necu da branim komentare i kritike drugih portala i foruma ali svakako samo konstruktivna rasprava....momentalno prelazenje u politiku i komentare tipa ''treba ih zabraniti''.....nece moci. Watch your step...
    A ovo bi značilo What???
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Upravo ono sto sam napisao......
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  6. #6
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Bojan_PG,nit si prvi ni jedini,imaju u Vestima neku crnu listu,ako si pokušao išta suvislo da kažeš o nečemu što si htio komentarisati,stave te na crnu listi,i aj'zravo ! Ali zato,apologetama ili ,njma samima,može se sve,pa tako o nekoj ozbiljnoj temi iz politike,npr,oko manjinskih zajednica osvanu ovakvi komentari:





    Last edited by minjo; 23-11-11 at 10:34.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zezaš!? Ostavili su "Možeš misliti koliko im vjeruju"? Bruka.

    Na dosta portala je tako. Još je gore kad se nakupi po desetak komentara (dok se neki administrator smisli da ih objavi) i onda budu objavljeni istog minuta. Totalno se pogubi tok misli, ne zna se ko je na koji komentar odgovorio.

  8. #8
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Nemam nikakvih problema cesto komentarisem i dosta cesto se i ne slazem sa njima i izbacaju uvijek.

  9. #9
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    Zanima me da li je još neko imao problema da ostavi komentar na portalu "Vijesti", ja se već duže vijeme trudim da iskometarišem neke textove sa portala ali kako se očigledno ne slažem sa njihovim stavovima mojih komentara nigdje nema, uz napomenu da nikada nijesam koristio uvredljive ili "društveno nekorektne" izraze. Sve ovo me kao nekog kome je izuzetno stalo da slobode javne riječi a naravno i slobodne štampe natjeralo da malo više obratim pažnju na kometare koji su postavljeni na samom portalu, vjerovatno i sami možete primjetiti da se u ogromnom procentu radi o komentarima koji se slažu sa uređivačkom politikom ovih novina, ne želim da donosim rane sudove ali mi se ćini da većinu ovih kometara pišu oni sami. Primjera radi, siguran sam da nikada u Crnoj Gori nijeste naišli na bilo koju situaciju, događaj, fenomen... da se svi slažu, i da svi imaju isti stav, međutim u Vijestima je tako... ako za razliku pogledate kometare na CDM i Portalu analitika vidjećete onu pravu crnogorsku zbilju đe se niko ne može usaglasiti ni oko toga kakvo je vrijeme napolju a kamoli oko politike.
    Da cijela situacija bude još čudnija već neko vrijeme ne mogu ni da se registrujem sa svog maila i budem makar "potencijalni" komentator, da li sam na nekoj njihovoj crnoj listi zato sto se ne "slažem" ne znam ali znam da o gore pomenutoj slobodi javne riječi u "Vijestima" nema ni govora. Sve mi ovo pomalo liči na neki komunistički bilten đe je sve med i mlijeko uz mali reversal što je u "VIjestima" sve čemer i jad. No bilo kako bilo odlučiću da radim ono što mi jedan prijatelj savjetovaše, citiram: "Ne čitaj ništa od crnogorske dnevne štampe jer ćeš biti puno bolje informisan"
    Govor mržnje se ne toleriše, Bojane.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Oni su samo produžena ruka dan-a
    Vijesti su produzena ruka DAN-a? Ovaj post me nagnao na razmisljanje
    Vecina ljudi je zla

  11. #11
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Teško da je išta sem Revije D produžena ruka DAN-a. Mislim, dan je prije godinu ili tako nešto objavio na naslovnoj strani da je grom ubio 60 ovaca neđe u neku vukojebinu.

    Ništa nije gore od toga, sem intervju sa Ružicom Hrist.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    A ja sam primjetio da ima problema sa sajtom i da ne radi kako treba sa komentarima. nekoliko puta mi se desilo da posaljem komentar i da nije poslat uopste vec strana "visi".

    A za brisanje, kad dodjesh nekome u kucu, tako ti je to. Ja na dosta sajtova ne idem zbog toga razloga.

    Dje nisi dobrodoshao sa svojim misljenjem, sto da ide covjek.

  13. #13
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Hmm imao sam sličan problem, pisao sam i mail uredniku jer mi nijesu objavljivali komentare sa slovom "ś", dok potpuno isti sa "sj" jesu... Čak sam i malo grublji bio nego što je trebalo, ali mi je odgovorio veoma uljudno i reko da ne vrše nikakvu cenzuru po tom pitanju i da će ispitati stvar...

    Primjetio sam jedan dosta čudan bug, pa provjeri jel do toga... Kad npr uđem da pogledam sve komentare i onda dok sam na stranici đe su svi ostavim svoj, nikad ga ne objavi... Ali kad ostavim komentar ispod članka, tj kad se vidi samo prvih 5, uvijek uspije...
    #fakenews

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    to je to. Istu stvar sam ja vidio.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    A evo zakljuca se tema o studentima, meni nije jasno uopste zasto jer navedeni razlog nema veze sa mojom percepcijom teme, ali ovo je njihova kuca i oni imaju svoju percepciju.

    I sad diskutovati o tome, je neumjesno.

    Drugo sasvim opravdano je sto se u CG ljudi neumiju ophoditi jedni prema drugima. To je toliko nepostovanja pa i mrznje da je gnusno i citati. Nikakvo nezadovoljstvo ne opravdava takvo ponasanje. Koje ostavljeno samo proizvodi josh vece negativne posledice. Takvi se pustaju nerijetko, valja im je cilj da pokazu kakvih ljudi ima a mozda im je i milo da se ljudi svadjaju. I da ne spominjem bezbroj nick-ova po foruma i tih sajtova kojima je ocigledno posao da utuljuju dje gori i da zadime dje ne gori...

    Trece, pored auto-cenzure koji ljudi imaju u CG postoji i cenzura u CG medijima koja je ocigledna meni koji nisam pod njihovim dnevnim uticajem. tu nikave razlike nema izmedju njima. oni svi toboz "kritikuju" a u stvari samo maglu prodaju.

    A ja znam nekoliko puta sam probao da se borim preko njih i cim su vidjeli da je ozbiljno odma su zaustavili sve.

    Nemojte uposte da konzumirate jednosmjerne medije pogotovo ne TV i novine jer je to sve propaganda da se zapushi nezadovoljstvo i sprijeci nekakvo jedinstvo oko zajedncickih pitanja.

    Postoje neke tu tajne veze izmedju njih svih(ja neznam koje su ali su ocigledne).

    valja je to boljka civilizacije.
    Last edited by Ego_and_his_own; 23-11-11 at 17:38.

  16. #16
    Join Date
    May 2005
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih želio da neko misli da imam nešto lično protiv "Vijesti" , dugo sam njihov čitalac , a sad povremeno odem i na njihov sajt . Činjenica je međutim , da su tekstovi u tim novinama izgubili na pismenosti i da su danas na momente komični kao da ih pišu djeca iz osnovne škole . Takođe , tekstovi su dosta često sa očiglednom tendencijom da nametnu sliku o stvarima u skladu sa politikom odnosno privatnim interesima koje imaju vlasnici "Vijesti" . Ti interesi su koliko vidim isključivo materijalni , iako ih oni boje političkim razlozima . Za takve stvari postoje politika i izbori , a ne zloupotreba medija . No , kako čujem da to društvo sada formira neku partiju , onda mogu da zamislim u šta će se pretvoriti ta novina kako se izbori približe . I i kakvu će larmu da udare u svome mediju , kad na tim izborima propadnu .
    Što se elektronskog izdanja "Vijesti" tiče , ono jeste dosta ažurno i prilično brzo osvanu nove informacije , tačne ili netačne , ali je preglednost toga sajta nevjerovatno loša . Ono što je najgore , jeste omogućavanje komentara na tom portalu bez ikakve moderacije ili što je možda još gore - sa namjerom i odobrenjem moderacije da posjetioci mogu da ostave najbolesnije komentare . Javljaju se tu najbolesniji "četnici" i najbolesniji "crnogorci" , češće ovi prvi , sa pozivima na ubijanje ovoga ili onoga , nazdravljaju ako je poginuo neko ko im nije bio po volji i slično . Ne znam da li je komentarisanje na onom ukinutom portali DNMN bilo bolesnije od ovoga , ali mislim da nije . Protiv sam maltretiranja novinara tih novina i uništavanja njihovih vozila ( ukoliko to možda i sami ne čine ) , ali bi međunarodnim posmatračima trebalo dostaviti komentare koji osviću na tom portalu - prije nego krenu da ih brane po svaku cijenu , u ime slobode misli . Širenje mržnje ne može se podvesti pod tu slobodu .

  17. #17
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Vijesti su kao i svi mediji u CG (može se reći "kao i mediji uopšte") jedno veliko ..... (kroz gusto granje), ali ovo sa komentarima ne vjerujem da je cenzura nego neki tehnički problem.
    Realno, komentari se nigdje ne cenzurišu, osim ako imaju uvredljivu konotaciju, a ponekad ni tada da bi se pojačala želja za novim temama i novim odgovorima. Što bi to mogao bilo ko nepodobno da napiše da mu se to ne objavi u rubrici komentari bilo gdje, ipak to nije ni neki forum sa jasnim pravilima, nije ni naslovna strana dnevnog lista, čak nije ni neki zabačeni tekst na 11.strani.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  18. #18
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    S obzirom da sam prestao da citam dotičnu novinu posle one sramne objave video snimka Pejanovićeve smrti kad su mi se i definitvno smučili mogu potvrditi ovo što Bojan kaže da cenzura na web stranici ove novine zaista postoji naročito prema postovima koji se kritički osvrću na njihove tekstove.Neke postove koje sam pisao objavljivali su odmah da bi ih posle deset minuta uklonili iako nisu sadržali nikakvo omalovažavanje, psovku ili vrijeđanje već samo mišeljenje pojedinca.o
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  19. #19
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    S obzirom da sam prestao da citam dotičnu novinu posle one sramne objave video snimka Pejanovićeve smrti kad su mi se i definitvno smučili mogu potvrditi ovo što Bojan kaže da cenzura na web stranici ove novine zaista postoji naročito prema postovima koji se kritički osvrću na njihove tekstove.Neke postove koje sam pisao objavljivali su odmah da bi ih posle deset minuta uklonili iako nisu sadržali nikakvo omalovažavanje, psovku ili vrijeđanje već samo mišeljenje pojedinca.o
    Snimak je vec vrhunac srama i zelje za trenutnom popularnoscu... ali ima nesto sto se meni licno vise zgadilo a to je najgore moguce lazno moralisanje, cim su objavili snimak naravno ne brinuci o tome da mu to gleda familija, napravili su "drustveno odgovorni" prilog o tome je li zakonski moguce i drustveno korektno snimati sigurnosnim kamerama sire od onoga sto je firmi dovoljno za bjezbjednost... prosto je njevjerovatno da je neko imao toliko ljudskog taloga u sebi da sve to ubaci u jednu informativnu emisiju. Na jednoj stranio prikazuju kako covjek gine a onda moralisu o kamericama jesu li dobre ili ne... mozda ovaj emotikon ne prikazuje dovoljno ali je otprilike ovo ono sta osjecam prema tome :burp:
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  20. #20
    Join Date
    May 2005
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Narod voli da gleda takve stvari , koliko god da se gnuša što je to pogledao . A " Vijesti " se izgleda očajnički bore za čitaoce od "Dana" jer druge nove čitaoce ne mogu naći . Ja pogledam komentare povremeno i na portalima drugih novina i mislim da ne sadrže toliku dozu primitivizma kao ovi na portalu "Vijesti" . Moguće je i da moderacija briše ozbiljne i kritičke komentare , a ostavlja agresivne i polulude , kako bi se raspalilo komentarisanje i više kliknulo na sajt . Ko će ga znati , ali uglavnom današnji koncept te novine ne vjerujem da je zaslužio prelaznu ocjenu .

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Vijesti su produzena ruka DAN-a? Ovaj post me nagnao na razmisljanje
    rekli su im iz centrale da je to tako, nemas se sto mislit
    She is only here to annoy herself!

  22. #22
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne bih na "Vesti" trošio previše riječi...Ponoviću samo moj (dugogodišnji) stav da sam i za ovakve medije poput "Vesti" (koji služe klanovima koji se otimaju o uticaj i društveno bogatstvo CG) nego da živimo u potpunom mraku.
    Vijesti iz "Vesti" prenosim bez diskriminacije, bez obzira što o njima mislio, ukoliko iste obrađuju neki aktuelni događaj, upečatljive su u nastupu ili o istom izvijeste prve. Komentare na Portalu ne ostavljam nikada jer sam rano uočio da tu dominiraju mlađi punoljetnici od 18-24 godine (a nekad i maloljetne osobe), same opaske su neozbiljne, počesto besmislene, a uličarski žargon je suviše česta pojava. Dokle je populizam doveo "Vijesti" najbolje govori podatak da su počeli sa blizu 30 000, prije godinu išli na 18 000 primjeraka tiraža, a sad već sišli na nekih 12-13 000, od čega im preko 20% primjeraka otkupljuju u pretplati (o trošku države) službenici državnih organa, javnih preduzeća i ustanova koje "Vesti" (toBož) predstavljaju u najgorem svjetlu ali im itekako godi da uzimaju novac režima koji navodno preziru iz dna duše. Zašto se u državnim organima i ustanovama o trošku države na dnevne novine pretplaćuje i niži rukovodni kadar i tako čini klasična zloupotreba, nije tema kojom će se "Vesti" ikada baviti, jer taj novac ide njima pa im takva situacija odgovara. Ovo je samo jedan simboličan primjer licemjernog odnosa uredništva ovog medija kojem su usta puna zloupotreba, prevara, javašluka i sl...Naravno, sve dok se ne zagledava u njihove prihode...
    Dokle su stigle "Vesti" najbolje pokazuje i odluka menadžmenta da ponudi oglasni prostor za umrlice i pomene džabe, a sve ne bi li privukli čitaoce koji ih sve više zaobilaze.
    Last edited by El Re; 24-11-11 at 22:13.

  23. #23
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    Zanima me da li je još neko imao problema da ostavi komentar na portalu "Vijesti", ja se već duže vijeme trudim da iskometarišem neke textove sa portala ali kako se očigledno ne slažem sa njihovim stavovima mojih komentara nigdje nema, uz napomenu da nikada nijesam koristio uvredljive ili "društveno nekorektne" izraze. Sve ovo me kao nekog kome je izuzetno stalo da slobode javne riječi a naravno i slobodne štampe natjeralo da malo više obratim pažnju na kometare koji su postavljeni na samom portalu, vjerovatno i sami možete primjetiti da se u ogromnom procentu radi o komentarima koji se slažu sa uređivačkom politikom ovih novina, ne želim da donosim rane sudove ali mi se ćini da većinu ovih kometara pišu oni sami. Primjera radi, siguran sam da nikada u Crnoj Gori nijeste naišli na bilo koju situaciju, događaj, fenomen... da se svi slažu, i da svi imaju isti stav, međutim u Vijestima je tako... ako za razliku pogledate kometare na CDM i Portalu analitika vidjećete onu pravu crnogorsku zbilju đe se niko ne može usaglasiti ni oko toga kakvo je vrijeme napolju a kamoli oko politike.
    Da cijela situacija bude još čudnija već neko vrijeme ne mogu ni da se registrujem sa svog maila i budem makar "potencijalni" komentator, da li sam na nekoj njihovoj crnoj listi zato sto se ne "slažem" ne znam ali znam da o gore pomenutoj slobodi javne riječi u "Vijestima" nema ni govora. Sve mi ovo pomalo liči na neki komunistički bilten đe je sve med i mlijeko uz mali reversal što je u "VIjestima" sve čemer i jad. No bilo kako bilo odlučiću da radim ono što mi jedan prijatelj savjetovaše, citiram: "Ne čitaj ništa od crnogorske dnevne štampe jer ćeš biti puno bolje informisan"

    A da ti nama proslijediš neki svoj komentar javno, jer sam prilično sigurna da ne koritiš prikladan vokabular. Rijetko ko da će izbrisati stav koji izneseš na kultornom nivou.

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Bonja ovo je bilo "malo" sa strane jer im je ista politika pisanja samo što ovi imaju bolju kamuflažu ali sastav je isti..
    To nije "sa strane", nego je krajnje nepotrebno i netacno. Svaki medij u CG ima svojih falinki i dobrih strana, tako ih i Vijesti imaju. Ali kritikovanjem na pogresan nacin ne doprinosi nicemu. Sastav je sve samo ne isti, jer se Vijesti i Dan prilicno razlikuju oko vrijednosnih stvari. Uredjivacke politike im se oko nekih stvari razlikuju, a oko nekih poklapaju, dok se nacini obrade informacija uglavnom razlikuju. No, o tome se moze pisati mnogo, ali ne na ovom topicu.
    Poenta - prostora za kritiku vazda ima, ali ne za ovakvu kritiku
    Vecina ljudi je zla

  25. #25
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    BLOW
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemam nikakvih problema. dok se nisam registrovao nisam mogao postovati... sad lagano, cak sad nema nikakve cenzure no odmah ide post ka odje

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nijesam znao da postoji i ova užasna bolest
    By Ćipur in forum Medicina
    Replies: 9
    Last Post: 18-03-12, 23:18
  2. Tekstovi na portalu o sexu...
    By getaway blues in forum Sex i erotika
    Replies: 20
    Last Post: 27-04-11, 09:13
  3. Završio u bolnici zbog previše klikova na komentare
    By Břgíńjĺ in forum Sve i svašta
    Replies: 20
    Last Post: 03-11-10, 18:20
  4. Nijesam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
    By simm in forum Religija i filozofija
    Replies: 14
    Last Post: 20-01-08, 11:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •