Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 66 of 66

Thread: Nijesam podoban a zelim ostavljati komentare na portalu Vijesti - KAKOOOOOO???

  1. #51
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    jutros sam pokusao ostaviti kometar u kojem je pisalo: "Zar iko u Crnoj Gori zeli arapski scenario???"
    ne vjerujem da ti nisu komentar objavili zbog samog komentara, vjerovatno si na black listi zbog nekog komentara od prije, koliko sam ja vidio oni objavljuju i komentare ljudi sklonih vlastima(koji onda dobiju masu negativnih ocjena)..a ovo gore za sat i po i nije puno komentara za sajt koji posjećuje toliko ljudi..
    She is only here to annoy herself!

  2. #52
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ne vjerujem da ti nisu komentar objavili zbog samog komentara, vjerovatno si na black listi zbog nekog komentara od prije, koliko sam ja vidio oni objavljuju i komentare ljudi sklonih vlastima(koji onda dobiju masu negativnih ocjena)..a ovo gore za sat i po i nije puno komentara za sajt koji posjećuje toliko ljudi..
    e ne znam stari moj sta da ti kazem, pokusao sam sa nekoliko naloga i mailova ali nece pa nece, ustvari hoce kada im odgovara kometar
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  3. #53
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Jesi probao ovo što sam ti rekao... Komentar ostavljaj ispod članka direktno, tj ne ulazi u komentare prvo...
    #fakenews

  4. #54
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Imao sam i ja iskustvo sa njima gdje sam pobrisan.
    naime, dao sam komentar poodavno na tekst objavljen povodom silovanja maloljetnice u BP.
    Povela se rasprava, gdje se svaljivala krivica na žrtvu u pokušaju da se indirektno kritikuje facebook. Navodno je ona objavljivala provokativne fotografije koje su dovele do flerta,kasnije i ugovorenog sastanka na kojem se desio taj gnusni čin.

    Ja i jedna gospođa smo postovali da ne postoji njena krivica zbog njene dobi i da je u pitanju silovanje koje se ne može opravdati ma šta ona uradila. Pobrisani smo, vjerovatno dalekovidni moderatorčić je vidio dobru priliku da podrži sopstveni negativni stav prema FB-u i tako spasi svijet.

    Uglavnom su ostali nevjerovatni komentari koji osuđuju akt,ali ipak postoji podijela krivice.

    O političkim temama suvišno je govoriti...

  5. #55
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i zvek zivi je obrisan
    Here and There

  6. #56
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upravo je četvrti put promjenjen tekst o izjavi koju je dao Medo,i to sve u sat vremena,a kako su se usijali telefoni


    http://www.vijesti.me/vijesti/medoje...a-clanak-49286
    Last edited by minjo; 29-11-11 at 16:04.

  7. #57
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question Zasto nije obrisan komentar 3?

    A komentari su

    Komentari

    1. Brank0 | 29.11.2011. u 17:30h
      Promjene su svakako potrebne jer se od cijele Evrope vlast jedino u Crnoj Gori nije mijenjala 66 godina.
      Svakako ti Medojeviću nijesi čovjek koji može da stane na čelo tih promjena i koji može to da sprovede u djelo.
      Ti si svoje otprdio!
      (izvinjavam se na rječniku ali ne postoji prikladniji izraz da to predstavi)

      pohvali3
      pokudi0


    2. south park | 29.11.2011. u 16:25h
      Lado Tajovic | 29.11.2011. u 16:17h

      sve ti je ovo LELEjska gora.

      pohvali3
      pokudi0


    3. Lado Tajovic | 29.11.2011. u 16:17h
      Jedno pitanje za urednika ovog portala. Ovo vam jer treci put da mijenjate ovaj tekst koji se u bitnome svaki put razlikuje od prethodne promjene. Da li ste se konacno dogovorili o nacinu na koji ce te prenijeti ovu vijest? Meni je ona verzija gdje je akcentovano Medojeviceva teza da mediji ne treba da budu profesionalni bila dobra. Znaci li to da ste u medjuvremenu usvojili ti njegovu tezu pa sve promijenili?

      pohvali10
      pokudi1


    4. Comy | 29.11.2011. u 15:33h
      Medo bi stajao 50% bolje,da odmakne poslaničke klupe od povratnika srebreničke radne akcije.

      pohvali6
      pokudi9


    5. majaaa | 29.11.2011. u 15:26h
      Ooo kada će da se pojavi neka opozicija da nije nastavak pozicije??Postoji li to??S vama na ulice??SVI ste vi DPS!!Tolko para i izbora..a đe su vam rezultati neki??Svi ste isti, zato se ne folirajte da mrzite Dps..Kako je moćno to biti političar...laprdaš nekakve gluposti i dobijaš platu za to...vrh!




    Daj vise odmora jeziku nego rukama.

  8. #58
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ako ne znam zašto je to tako, da li je tehničke prirode ili neke druge ''više sile'', da pitam da li se i vama dešavalo na gorepomenutom portalu da:

    Klikente ''Pohvala'' na neki komentar koji odobrava tekst novinara gorepomenutog portala i vaša 1 pohvala proizvede 3-4 pohvale, jednim vašim klikom.

    Primjer: Čitam komentar koji ima 8 ''pohvala'', kliknem i ja na dugme ''pohvala'', nakon mog klika brojka skoči na 11.

    Meni se to dešavalo više puta. Onda sam obratio pažnju i samo se dešava na komentare koji podržavaju tekst koji je u tom trenutku predmet komentarisanja.

    Onda sam eksperimentisao, jer sam pomislio da je to zbgo prevelike posjete i velikog broja pregleda u tom trenutku, pa sam na nekom drugom tekstu išao na ''pokuda'', nikada preko 1 ''pokuda'' nije upisana.

    p.s. Na ovo sam počeo da obraćam pažnju tek kada mi je više prijatelja reklo da se njima isto dešava.

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Te pohvale i pokude nisu dobro napravljene.

    prakticno ako imash vishe browsera mosh klikcat koliko ocesh.

    Tako da to nema veze nikakve.

  10. #60
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Klikente ''Pohvala'' na neki komentar koji odobrava tekst novinara gorepomenutog portala i vaša 1 pohvala proizvede 3-4 pohvale, jednim vašim klikom.

    Primjer: Čitam komentar koji ima 8 ''pohvala'', kliknem i ja na dugme ''pohvala'', nakon mog klika brojka skoči na 11.
    Misteriozno povećanje u broju pohvala i pokuda ne znači ništa drugo sem da je još neko u međuvremenu kliknuo plus ili minus - tačnije od kad ste otvorili datu stranicu.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  11. #61
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brisu sve komentare koji se napisu protiv jehovinih svjedoka i ostalih sektaskih organizacija koja siju zla u svim drustvima u koja se ukorijene... Zasto??
    prije no sto umrem ja želja mi je ta, sahranite me u dres Čelika...

  12. #62
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uspio sam da nekako prijavim, cisto experimata radi i sve je funkcionisalo (pisao sam na sportskim stranama da ne bude zabune) dok nisam ovo napisao:

    Drage Vijesti,
    Zaklinjem vam se da cu se od sada slagati sa svim vasim tekstovima, pohvalno pisati o njima i sherovati ih na fb, cak i onada kada budem znao kao vise puta do sada da ne pisete istinu, ali sta je istina u onosu na nas fantastican odnos koji gajimo od kako postoji ovaj portal, ja pisem - vi brisete, ja se prijavljujem - vi me blokirate, ja dislajkujem neciji kometar ono nešto neće, ja stisnem like a ono izađe makar tri nova... evo drage moje vijesti od sada cu biti maksimalno pohvalan prema vama, je li vazi da smo opet drugari moji dezinformatori stari
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  13. #63
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kingston View Post
    Brisu sve komentare koji se napisu protiv jehovinih svjedoka i ostalih sektaskih organizacija koja siju zla u svim drustvima u koja se ukorijene... Zasto??
    Isto važi i za nas sektaše iz CPC-a...
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    ... evo drage moje vijesti od sada cu biti maksimalno pohvalan prema vama, je li vazi da smo opet drugari moji dezinformatori stari
    Zbilja cudno da ti nijesu objavili taj komentar
    Nije mi namjera da branim Vijesti i licno mislim da je zalosno nasto su sad te novine spale, ali u ovim kritikama se zaboravlja osnovna stvar.
    To je njihova kuća, oni odredjuju "kucni red" oni su ga tako utvrdili, a svi mi nista vise nego (ne)pozvani gosti, pa ko voli nek izvoli. U sopstvenoj kući ma koliko bila naopaka ili idealna ne dozvoljamo da nas neko vrijedja pa ni oni.
    Nevezano za ovo citirano i da Bojan ne pomisli da se nesto odnosi na njega, jer se moze postavlti pitanje na koji nivo se svodi njihova ocjena uvredljivog ili nedopustljivog za objavljivanje, ali na ljutnju nema mjesta kad se uvijek moze naći bolje i po sopstvenoj ocjeni prijatnije mjesto.
    Prica " profesionalni mediji, ...sloboda rijeci... " su floskule i najcesce zamjene teza, a na to se obicno pozivamo kad se urednici ne slazu sa nasim misljenjem koje je naravno apriori ispravno, objektivno, bezgresno.....

  15. #65
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vijesti i Dan sa Monitorom blokiraju osnivanje "samoregulatornog novinarskog tijela" samim tim napravili su žutilo u CG.

  16. #66
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kingston View Post
    Brisu sve komentare koji se napisu protiv jehovinih svjedoka i ostalih sektaskih organizacija koja siju zla u svim drustvima u koja se ukorijene... Zasto??
    И ја се то исто питам!!!
    Матер им свједочанску, украли су ми 5 кила љешника из подрума. Ко зна што сад раде с тим противу нормалног народа...
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nijesam znao da postoji i ova užasna bolest
    By Ćipur in forum Medicina
    Replies: 9
    Last Post: 18-03-12, 23:18
  2. Tekstovi na portalu o sexu...
    By getaway blues in forum Sex i erotika
    Replies: 20
    Last Post: 27-04-11, 09:13
  3. Završio u bolnici zbog previše klikova na komentare
    By Břgíńjĺ in forum Sve i svašta
    Replies: 20
    Last Post: 03-11-10, 18:20
  4. Nijesam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
    By simm in forum Religija i filozofija
    Replies: 14
    Last Post: 20-01-08, 11:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •