Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!

    Republika“ saznaje - Laporta riješio problem trenera KK Barselone

    Duško Ivanović preuzima Barsu


    Crnogorski košarkaški stručnjak Duško Ivanović, uskoro će postati trener španske Barselone, saznaje Republika iz španskih košarkaških krugova. „Republika“ takođe saznaje da će u fotelju sportskog direktora sjesti bivši reprezentativac „plavih“ Zoran Savić, koji tu funkciju obavlja u italijanskom Klimamiju, a koji je zajedno sa Ivanovićem svojevremeno nosio dres Jugoplastike iz šampionskih dana. Na taj način riješena je zagonetka koja je trajala nekoliko dana od kada je predsjednik Barselone Žoan Laporta najavio da je za sljedeću sezonu, što se tiče košarkaškog kluba, obezbijedio najboljeg stručnjaka Evrope. Očigledno da Laporta nije ostao imun na Ivanovićeve uspjehe sa Taukeramikom. U prilog ovoj informaciji ide i činjenica da je prvi čovjek Taukeramike Hozean Kereheta u nekoliko navrata ove sezone bezuspješno pokušavao da privoli na produžetak saradnje. Ivanović za sada ne želi zvanično da potvrdi ovu informaciju kako bi sačuvao mir u ekipi pred fajnal-for Evrolige i završnicu ACB lige.

    http://www.republika.cg.yu/naslovna....ijest&id=19415

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam htio da brishem topik jer smatram da ovakve vijesti treba da se nadju na ovom forumu pa sam promijenio naslov topika , shto znachi da se nebi otvara topik za svaku stvar i kosharke evo vam jedan za sve to , pa udrite !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bodiroga napušta Barselonu?

    Jedan od najuspešnijih igrača u istoriji košarkaške sekcije FC Barselona Dejan Bodiroga, odigrao je možda i poslednji meč za katalonski klub.

    Trogodišnji ugovor koji je kapiten reprezentacije SCG imao sa Barselonom istekao je posle eliminacije od madridskog Estudijantesa,a za sada nije poznato gde će Dejan nastaviti svoju karijeru.

    Sa klubom iz Katalonije Bodiroga je u tri sezone osvojio 5 trofeja, a sve je kulminiralo pre dve sezone osvajanjem Evrolige.

    Stvari za našeg igrača pa i ceo tim, zakomlikovale su se odlaskom trenera Svetislava Pešića početkom godine.

    Ostaje pitanje šta će biti sa timom kojem predstoji rekonstrukcija. Španski mediji već nedeljama nagadjaju da će novi tandem trener – sportski direktor biti Duško Ivanović (TAU) i Zoran Savić (Skipper).

    Ugovori su istekli i Ilijevskom i Drejeru, ali klub ima opciju produžetka saradnje na još jednu sezonu, dok “ostatak” ekipe (Grimao,Dela Fuente, Gasol...) ima višegodišnje ugovore.

    Sa druge strane, kako prenose beogradski i španski mediji za Bodirogu su zainteresovani CSKA, bivši klub Panatinaikos, ali i milanski Armani u gde je Dejan počeo svoju sjajnu inostranu karijeru.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  4. #4
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Zna li ko igrali josh Sasha Djordjevic za onaj Armani ?!

  5. #5
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Cool

    Mislim da je ove sezone igrao,a za 2005/6 ne znam oce li... 8-)

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Kako je veceras u Pioniru C.Zvijezda demolirana!!! 104-68

    Ne znam da li je u CG bilo prenosa , ali za navijace C.Z. u Crnoj Gori bi bolje bilo da nisu imali prilike gledati vecerasnju utakmicu.Partizan u dobroj formi i na dobrom je putu da osvoji 4. uzastopnu titulu. Zvijezda ima popravni u cetvrtak , makar da dogura do minus 20 poena.:lolblue:
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Kako onaj Partizan unisti Crvenu Zvezdu sto je ono. Bilo je 40 razlike jednom, a na kraju "samo" 36
    Auuuuuu bruka.


    Ni buducnost nije gubila sa 36 razlike od partizana ove godine :yipiiii:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Question

    Druze kad se odluci$ za koga navija$ onda komentari$i...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog
    Druze kad se odluci$ za koga navija$ onda komentari$i...
    Druze mislim da vrlo dobro znas za koga navijam. Ako to jos nisi shvatio nema ti pomoci.
    P.S. Stop bi onim momcima te padose onako?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #10
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Question

    Kako bje$e ono: groblje u ko$arci,buducnost u fudbalu,bu2 u odbojci,lovcen u rukometu?
    Blaga nama s takvim "navijacima"...
    No da ne smaramo narod vi$e,samo cu reci da je veceras pobijedila jedna
    velika KRADJA!!!I da sam ponosan $to navijam za klub (jednina Milo$e!)
    Crvena Zvezda...

    P.S.Znam da ce$ bacit jo$ 1 "moja_mora_bit_zadnja" post pa se bar potrudi
    da bude ne$to s imalo smisla...

  11. #11
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo nocas je bilo sramno i bestidno.
    sto rece jedan nasem forumu najvece zadovoljstvo je kad u teskom porazu osjetis za kakvog giganta navijas...
    bravo zvezdo...
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog
    Kako bje$e ono: groblje u ko$arci,buducnost u fudbalu,bu2 u odbojci,lovcen u rukometu?
    Blaga nama s takvim "navijacima"...
    No da ne smaramo narod vi$e,samo cu reci da je veceras pobijedila jedna
    velika KRADJA!!!I da sam ponosan $to navijam za klub (jednina Milo$e!)
    Crvena Zvezda...

    P.S.Znam da ce$ bacit jo$ 1 "moja_mora_bit_zadnja" post pa se bar potrudi
    da bude ne$to s imalo smisla...
    Ganci moj, ti znas dobro da navijam za buducnost kad god ona ovdje igra protiv bilo koga, a u ostalim situacijama vecinom za partizan. Znma ja da tebe boli kad gabelji izgube utakcie ali nisam ti ja kriv Luka, sport je to.
    Nego vama su uvijek sudije krive cccccc
    Greote ogrijesise se na ovu zivjezdu cccccc
    Postove ja ne bacam, nego postujem i moja ce bit zadnja dok god smatram da sam u pravu i dok me niko ne proziva.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Partizan je realno bolji od Zvezde ali kriminalno je kako im sudije pomazu da naglase to cak i kada nije takva situacija na terenu!

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Jes sudije su nagrdile partizan, u prvu pogotovo, vujosevic je na tribine zavrsio, a onda je onaj abudabi kako li se vec zove izjavio da partizan bez sudija bi dobio mozda samo atlas.
    Boze.....
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko godje ocekivao od zvezde ista veliki je optimista..partizan i hemofarm su za klasu ispred svih,nazalost

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Avdalović odlazi, ostali ostaju?

    Odlazak kapitena ekipe, Vuleta Avdalovića, trebalo bi da bude jedini značajan ovog leta, kada je u pitanju prvak Srbije i Crne Gore, Partizan Pivara MB !!!


    Bogavac i zvanično u Breoganu !!!

    Velikim finalom Atlas Pils Superlige i porazom od Partizana, kapiten Hemofarma Nebojša Bogavac završio je svoju epizodu u Hemofarmu.

    Kapiten Vrščana potpisao je dvogodišnji ugovor sa ekipom Leće Rio Breogan iz Luga

    32-godišnji bek bio je sa prosečno 15 poena po meču najbolji strelac Hemofarma u Gudjerligi koja je ove sezone i pripala narandžastima iz Vršca.

    Bogavac je u ekipu Hemofarma prešao 2001.godine!!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NBA Draft 2005 (TV B92)

    Noćas se u Njujorku biti održan NBA draft. Pravo prvog izbora ima ekipa Milvokija a prema najavama na binu u Medison Skver Gardenu kao prvi pik izlaze Australijanac hrvatskog porekla Andrej Bogut ili krilo Severne Karoline Marvin Vilijams. Na ovogodišnjem draftu nema spektakularnih igrača poput LeBrona Džejmsa koji bi svojim dolaskom poptuno okrenuli situaciju u jednom klubu, ali je ovogodišnji draft po kvalitetu i broju dobrih koledž košarkaša, jedan od „najdubljih“ u poslednjih godina.

    SCG imaće nekoliko predstavnika na draftu, igrače Refleksa Ilića koji je zadržao prijavu ,Popovića i Majstorovića, kao i Miljana Pupovića koji se nisu prijavili za najveću pijacu igrača, ali mogu biti birani.

    Američki stručnjaci očekuju da će centar Mile Ilić biti izabran možda čak i u prvom krugu. TV B92 direktno će prenositi ovogodišnji draft koji počinje u 1 posle ponoći.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zhrijeb za Evroligu - Partizan u 8 sheshiru!!!
    1. sesir: Makabi, Tau Keramika, Panatinaikos.
    2. sesir: CSKA, Efes Pilsen, Beneton.
    3. sesir: Armani Milano, Ulker, AEK.
    4. sesir: Klimamio, Montepaski, Barselona.
    5. sesir: Real Madrid, Cibona, Zalgiris.
    6. sesir: Prokom Trefl, Unikaha, Olimpija.
    7. sesir: Olimpijakos, Bamberg, Ortez.
    8. sesir: Partizan, Strazbur, Litvos Ritas.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  19. #19
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Nju Džersi Netsi poništili su trejd sa Portland Treil Blejzersima za Šarifa Abdur-Rahima i doveli su Marka Džeksona iz Filadelfije. Trejd za Abdur-Rahima je prekinut prošle nedelje pošto devetogodišnji NBA veteran nije prošao lekarske preglede. Netsi nisu saopštili koje to medicinske probleme ima krilni igrač, ali je predsednik Netsa Rod Torn rekao da je to nešto za šta ni sam Abdur-Rahim ni Blejzersi nisu znali.

    Nju Džersi su zato doveli 30-godišnjeg Džeksona iz Siksersa za novac i buduće pikove na draftu. Džekson je prošle sezone u proseku imao 12 poena i 5 skokova, a pre Filadelfije nastupao je za Voriorse i Minesotu

    ---------------------------------------------------------------

    Minesota Timbervulvsi produžili su ugovor sa Markom Madsenom, a doveli su Nikolosa Ckitišvilija. Madsen je bio slobodan agent, a prethodne dve sezone proveo je u Mineapolisu. Oni je potpisao petogodišnji ugovor.

    "Mark toliko donosi našem timu. Nije sve u statistici, on je energičan i ima neverovatne radne navike. On je sjajan saigrač i odličan momak", rekao je Kevin MekHejl, potpredsednik kluba.

    Gruzijac Ckitišvili je svoje prve dve i po sezone u NBA proveo u Denveru, da bi prethodnu sezonu završio u Golden Stejtu. U karijeri je u proseku beležio 3 poena i 1.8 skokova i impresionirao je stručni štab Timbervulvsa na letnjoj ligi.

    ---------------------------------------------------------------

    Reprezentativac SCG Vladimir Radmanović krenuo je u subotu iz SAD ka Kopaoniku, gde plavi nastavljaju pripreme za EP – bez dogovora sa čelnicima Soniksa oko novog ugovora.

    Kako prenose lokalni mediji u Sijetlu Radmanović je dobio nekoliko ponuda za produžetak saradnje sa svojim jedinim timom u dosadašnjoj četvorogodišnjij NBA karijeri.

    Prema prvoj varijanti Soniksi su ponudili našem igraču šestogodišnji ugovor vredan 42 miliona dolara. Druga mogućnost je da Radmanović potpiše jednogodišnji ugovor vredan 3,2 miliona dolara i onda sledeće sezone kao potpuno slobodan igrač ponovo izadje na tržište.

    U medjuvremenu, tokom Radmanovićevog boravka u SAD i pregovora pojavila se još jedna mogućnost – da reprezentativac SCG potpiše kraći ugovor koji mu je ponudjen, ali za sada nije poznato o kojoj sumi i za koji vremenski period Soniksi nude saradnju svom igraču. Podsetimo, prva zvezda ekipe Rej Alen produžio je ugovor sa Sijetlom za 85 miliona dolara, dok su iz ekipe otišli Džerom Džejms, Denijels, a u toku su pregovori sa još dva igrača: Ronaldom Marejem i Redžijem Evansom

    ---------------------------------------------------------------

    Prva zvezda Minesote Kevin Garnet mogao bi da predje u ekipu Detroita u zamenu za Bena i Rašida Valasa kao i dva pika prve runde narednih draftova.
    Ovaj gotovo neverovatan scenario preneo je kolumnista “Toronto San-a” Bil Heris pozivajući se na anonimne izvore . Heris nije naveo kom klubu je blizak njegov “izvor”.

    Iako je novi trener Detroita Flip Saunders godinama saradjivao sa Garnetom u Minesoti (pa tako neke logike za ovakav potez Pistonsa i ima) predsednik kluba iz Mičigena Džo Dumars odbacio je ovu špekulaciju rečima da Detroit želi da sačuva startnu petorku koja je već dve sezone u samom vrhu NBA.

    ---------------------------------------------------------------

    Bivši košarkaški reprezentativac SFRJ i Hrvatske, Toni Kukoč, i iduće sezone nosiće dres Milvokija. Baksi su u petak sa Kukočem produžili ugovor na još jednu sezonu i tako udovoljili želji prvog pika na draftu ove sezone, Endrjua Boguta, da mu Kukoč bude mentor.

    Kukoč će i četvrtu sezonu zaredom nositi dres Baksa u čijim je redovima prosečno ubacivao 8,7 poena uz 3,7 skokova i 3,1 asistencije.

    "Oduvek sam bio obožavalac Tonijeve igre. Uz njegovo znanje i iskustvo Baksi će dobiti novu dimenziju na parketu, koja će sigurno pomoći ovim mladim igračima", izjavio je novi trener Baksa Teri Stots.

    Velike zasluge za Tonijev ostanak sigurno imaju i izjave prvog pika ovogodišnjeg drafta Endrjua Boguta koji je u više navrata isticao kako bi mu bilo lakše kada bi igrao uz svog mentora Tonija Kukoča. Kuki je potpisao jednogodišnji ugovor vredan nešto manje od dva milona dolara.

    Kukočev agent Herb Radoj je izjavio: "Toni je oduševljen. Kontaktiralo me je pet-šest ekipa. Od samog početka Toni je rekao da probam da se dogovorim da ostane u Baksima. On voli kako su ga navijači primili. To je bio glavni razlog zbog kojeg je ostao ovde. Pore toga može da bude pravi mentor mladim igračima. On je košarkaški genije, zbilja razume košarku."

    ---------------------------------------------------------------

    LA Klipersi potpisali su novi višegodišnji ugovor sa svojim centrom Željkom Rebračom.

    Reprezentativac SCG prošle sezone postizao je 5.8 poena uz 3 skoka za 16 minuta u igri. Rebrača je prošle sezone odigrao 58 utakmica za Kliperse.

    Podsetimo, “Rebarac” je već 4 godine u najjačoj ligi na svetu i u tom periodu nastupao je za Detroit, Atlantu i Kliperse.

    Finansijski detalji ugovora nisu saopšteni, ali pojedini mediji u Kaliforniji preneli su da je u pitanju trogodišnji ugovor vredan oko 10 miliona dolara.

    ---------------------------------------------------------------

    Marko Jarić ostaje u LA Klipersima i naredne sezone. Generalni menadžer kluba Eldžin Bejlor izjavio je na konferenciji za novinare na kojoj je predstavljeno novo pojačanje Katino Mobili, da će Klipersi parirati svakoj ponudi zainteresovanih klubova za svog ograničeno slobodnog igrača:

    »Očekujem da ostane, nismo upoznati sa činjenicom da želi da predje u neki drugi klub» rekao je Bejlor i dodao da ga vesti da Jarić želi u neki drugi klub gde bi dobio veću minutažu, ne zabrinjavaju previše:

    »Mnogi igrači su to izjavljivali, pa su se vraćali u «svoje» timove».

    Za Jarića su bili zainteresovani Denver Nagetsi ,Klivlend Kavalirsi i Minesota Timbervulvsi, medjutim, sada ostaje pitanje da li su spremni da reprezentativcu SCG ponude ugovor za koji su sigurni da Klipersi ne mogu da pariraju.

    ---------------------------------------------------------------

    Igor Kokoškov ostaje pomoćnik u Detroit Pistonsima, prenosi lokalna štampa u Mičigenu.

    Novi trener Flip Saunders saopštiće do kraja nedelje svoje pomoćnike u svom novom klubu, a jedini trener koji je radio i u eri Lerija Brauna je jedino pomoćnik Željka Obradovića.

    Detroit Free Press” navodi da će pomoćnici Saundersu biti Sidni Lov (nekadašnji prvi trener Memfisa i Minesote i pomoćnik Saundersu u T-vulvzima) i Don Zirden (radio zajedno sa novim prvim trenerom u CBA i Minesoti od 2000.godine).

    Ime još jednog asistenta za sada nije poznato, a isti izvor navodi da je mesto Igora Kokoškova sigurno dolaskom novog “stafa”.

  20. #20
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Post

    Quote Originally Posted by Vlado
    Marko Jarić ostaje u LA Klipersima i naredne sezone. Generalni menadžer kluba Eldžin Bejlor izjavio je na konferenciji za novinare na kojoj je predstavljeno novo pojačanje Katino Mobili, da će Klipersi parirati svakoj ponudi zainteresovanih klubova za svog ograničeno slobodnog igrača:

    »Očekujem da ostane, nismo upoznati sa činjenicom da želi da predje u neki drugi klub» rekao je Bejlor i dodao da ga vesti da Jarić želi u neki drugi klub gde bi dobio veću minutažu, ne zabrinjavaju previše:

    »Mnogi igrači su to izjavljivali, pa su se vraćali u «svoje» timove».

    Za Jarića su bili zainteresovani Denver Nagetsi ,Klivlend Kavalirsi i Minesota Timbervulvsi, medjutim, sada ostaje pitanje da li su spremni da reprezentativcu SCG ponude ugovor za koji su sigurni da Klipersi ne mogu da pariraju.

    ---------------------------------------------------------------
    Jaric je presha u Minesotu u zamjenu za Sam Cassella...
    Trade je star po` mjeseca (koliko ja prochitah na net)
    Think DifferentStay Innovative

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest
    Usput: Danas je Kobiju 27-mi rodjendan.
    zadnji mu bio

  22. #22
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    South side
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikola Loncar potpisao za Partizan!
    Milos Vujanic u Barsi!
    Last edited by nazgul; 06-09-05 at 17:34.
    ...k'o mnogo puta do sada - on sanja
    kako beskrajno pada...

  23. #23
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    South side
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milan Gurovic zvani ***** ustaska potpisao je za drvenu zlezdu!

    Zena ti je ***** Milane, Milane, Milaneeeeee!!!
    ...k'o mnogo puta do sada - on sanja
    kako beskrajno pada...

  24. #24
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Nazgul $to bi sad rekao cica Draza... 8-)

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest
    http://btjunkie.org/torrent?do=downl...&label=Michael

    Utakmica: Jordan 69 poena 2 CD-a.

    To je kad je postavio licni rekord.
    Malo sam se razocarao jer je postigao tih 69 sa produzetkom.
    I kad sam cuo da mu je rekord prije toga bio 63 poena iz 2 produzetka.
    A posle 3 cetvrtine je imao 51-poen.

    Znam da je Kobiju rekord 56 poena ali je igrao samo 3 cetvrtine.
    ti uporedjujes Jordana i Kobija?? pfffffffffffffff ti nisi normalan

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najvaznije vijesti......
    By osmijeh_andjela in forum Politika generalno
    Replies: 13
    Last Post: 14-04-08, 21:01
  2. MMS vijesti za korisnike Monet-a
    By newsman in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 4
    Last Post: 28-01-05, 00:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •