Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 28

Thread: metroseksualci...

  1. #1
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Herceg-Novi
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow metroseksualci...

    sta mislite o metroseksualcima...?da pojasnim za one koji ne znaju.to su muskarci koji koriste razne kremice,depiliraju se,vode previse racuna o svom izgledu,prikrivaju neke nedostatke sminkom ...itd, cak neki vise vode racuna o svom tijelu od zena...
    Last edited by dobro-dosli; 28-04-05 at 14:25.
    sitnice cine savrsenstvo koje jedino nije sitnica.

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Jesu li to...

    ...Npr momci koji imaju 15 raalicitih parfema, 3 razlicite kreme za lice, Q10, zatim protiwu bora, za meksanje i elasticnost koze, razne kupke, obicne, zatim one koje extra pjene, i sl.
    Spadaju li ti u metrosexualce???
    Ako je tako, ja znam 1 i nemam nista protiv njega, cak naprotiv...Smijem se kad ga gledam kako se licka, ka newjesta pred udaju...Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...K ume...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bash su swatki... Fuj Ako si mushko, budi mushko
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Minas Ithil
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to su oni ka taj tvoj s avatara?
    - just make me want it -

  5. #5
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sta_ce_nama_soferima_kuca
    Bash su swatki... Fuj Ako si mushko, budi mushko

    Jes, jes..... Budi musko i ako je ikako moguce kupaj se jednom godisnje :smile:

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Voditi rachuna o higijeni je jedna stvar, ponasati se kao zena sasvim druga stvar.
    Sve u zivotu treba imati neku granicu.
    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bogu iza tregera
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Super mi je kad neko vodi racuna o higijeni,tusiranje 2 puta dnevno, parfem(1),krema za lice i to je to...
    Brate,ne idem ni ja u kozmeticki salon...
    Zamisli,dodjes kuci sa posla a tvoj dragi lezi na kaucu,a na licu mu poredjani krastavci! Uzas!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by otrovna_
    Jes, jes..... Budi musko i ako je ikako moguce kupaj se jednom godisnje :smile:
    Dobro znash da nisam na to mislio 8)
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Nekako mi to ne lezi muskarcima. Jedva svarim kad vidim momka kako se maze labelom a ne sminkama i lsicno.
    Za zene je to brate. Znas kako Bog je zenama dao sminku i telefon a momcima daljinski
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ;-)
    Quote Originally Posted by sta_ce_nama_soferima_kuca
    Dobro znash da nisam na to mislio 8)
    Znam, ali meni tepaju otrovna ;-)

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montagna Negra
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Svako ima svoje probleme, ie-b ga.

    btw, imamo ih odavno kad se malo bolje razmisli...

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobro-dosli
    sta mislite o metroseksualcima...?da pojasnim za one koji ne znaju.to su muskarci koji koriste razne kremice,depiliraju se,vode previse racuna o svom izgledu,prikrivaju neke nedostatke sminkom ...itd, cak neki vise vode racuna o svom tijelu od zena...
    Mislis o peskirima? To su zene, samo sto mozda jos uvijek nisu toga svijesni(e)
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cush parfemi pomade i peskiri mrsh tamo!!!
    da ne bi da brishem guziicu svaki put kad se poseerem?!! kako da ne!!!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Regina.

    Meni je sasvim normalno da mushkarac koristi i razne preparate za njegu kozhe i kose i kolekciju parfema i sve ono shto mu je potrebno za lichnu higijenu.. ali da se shminka, lakira notke i sl. stvari koje rade zhene - ne. :twisted: Shta vishe, gade mi se takve osobe.
    Svuda u svijetu je normalno da mushkarac vodi rachuna o sebi - jedino se kod nas to smatra "izfeminiziranim mushkarcem". Samo chekam dan kad cje se neki kloshar koji zube pere jednom godishnje smatrati facom, a mi od toga izgleda nijesmo daleko. :roll:



    Mademoiselle.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa
    Meni je sasvim normalno da mushkarac koristi i razne preparate za njegu kozhe i kose i kolekciju parfema i sve ono shto mu je potrebno za lichnu higijenu.. ali da se shminka, lakira notke i sl. stvari koje rade zhene - ne. :twisted: Shta vishe, gade mi se takve osobe.
    Svuda u svijetu je normalno da mushkarac vodi rachuna o sebi - jedino se kod nas to smatra "izfeminiziranim mushkarcem". Samo chekam dan kad cje se neki kloshar koji zube pere jednom godishnje smatrati facom, a mi od toga izgleda nijesmo daleko. :roll:
    Ili, da se nadovezem, pretjerana briga za vlastito tjelo.
    Jako malo si mogu misliti o metroseksualcima jer ih u nasim krajevima nema. Ne vjerujem cak da bi ih mogli izbrojiti na prste jedne ruke u (Podgorici i Beogradu) zajedno.
    Ljude najvise buni upravo to da se u imenu metroseksualac (metroseksualac pojavljuje seks. No osim redoslijeda slova, oni nemaju nikakve veze u smislu polne predodredjenosti.
    Metroseksualci koje gledamo u novinama, po televiziji i drugim telekomunikacijskim sredstvima ni ne primjetimo (suprotno, cak divimo im se), a za neke kvaziduplikate pricamo da su metroseksualci jer su nam krivo predocili bit rijeci "metroseksualc". Metroseksualci su ponajprije mladi ljudi kojima zivotna egzistencija u smislu materijalnih briga nije problem. Da oni uopste mogu biti to sto jesu je "krivo" upravo to, bogati su, i to toliko da si mogu priustiti sve ono o cemu mi samo sanjamo.
    Metroseksualac kao takav ima svoj stan u centru metropole - pa ne samo jedne - ima automobile koje bira po boji svoje odjece (ako hoce), i jos ah i oh svega naj-naj o cemu mi stvarno samo sanjamo... on nece da vozi svoj auto jer mu to nije potrebno - ima sofera - i posto je u svim segmentima zivota dozivotno zbrinjen, on je usmjerio svoj zivot u brigu za vlastito tjelo. Ako slucajno primjeti boru na licu, budite bez brige da ce sljedeci sat zvati svog doktora da mu napravi plasticnu operaciju i sredi mu facu u prijasnje stanje. (Znam da je glupo da uopste to pricam, ali tako je, bukvalno.)
    U svojoj brizi za vlastito tjelo metroseksualac je pretjerao, jer trazi kozmeticka stredstva za koja je do sada vazilo da su iskljucivo u domeni zena. Medju metroseksualce se smatraju heteroseksualci (ne kazem da nema medju njima i homoseksualaca i drugih ...seksualaca), koji su primjenili te navike, t.j. pretjeranu brigu za vlastito tjelo, sve u zelji da ostanu po izgledu i fizicki "cool" i na nivou drustva (kaste, sloja) kome pripadaju, "pasuju". Posto medju obicnim muskarcima nisu pronasli istomisljenike, normalno nisu ih ni mogli, oni su odabrali zene za prijatelje i savjetnike u brizi za svoje tjelo - i sada (bukvalno opet) - izmjenjuju iskustva u kozmetickim sredstvima i drugim slicnim stvarima.
    Smijesno nama, ozbiljno za njih. Ne daj bog, da pronadje sivi vlas...
    A u cemu je zapravo tako velika razlika izmedju nas i - njih.
    1. je novac (taj njima doslovce nije problem)
    2. je slobodno vrijeme koje se nadovezuje na tocku 1. (sef je sam sebi )
    3. je da pretjeruju njegom vlastitog tjela jer si to (ja cu uvijek reci tako) mogu priustiti iz razloga tocke 1.
    4. je da cak i ako su ozenjeni imaju jos vlastiti stan za svoje (samo)zadovoljavanje u smislu njege tjela.
    5. je sminka (bezbojna), lak za nokte (bezbojan), lak za kosu (bezbojan)
    6. je obuca, odjeca i sve ostale sitnice ((sve najbolje i najpoznatije marke (firme) svijeta))
    7. je da su prijatelji odredjenog sloja zena i oni se i krecu medju takozvanim dzet svjetom estrade i filma (nije potrebno da su sami te vrste);

    I ????
    U cemu je problem ????

    Neka su samo sretno - mi nismo takve srece. Ja bih bas voleo upoznati jednog metroseksualca pa da mu prodam obicnu kremicu od 10 eurica za nekih 1000 njih, nadajuci se da mu postanem stalni dobavitelj robe. Valjda bi poslije odredjenog vremena toliko odebljao na novcaniku da bi bio u stanju napraviti nesto vise za sebe i svoje hobije. U tom primjeru kupio bi si gliser - onaj od nekih 15 do 20 m duzine - a sminku bi jos uvijek prodavao njemu

    I zasto se neki muskarci toliko bune? E pa je.i ga. Odgovor ti je dan - malo je zena koje bi bile u stanju reci NE ako je pita metroseksualac da li je ZA. I zbog toga bismo ga bili u stanju ubiti, pe..ra prokletog i izrodu muskog roda.

  16. #16
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Under the moonlight, this serious moonlight
    Posts
    1,421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod nas se to zove ETNOSEKSUALAC
    A lighthouse keeper in the desert sun.

  17. #17
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Herceg-Novi
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by AisaJ
    ...Npr momci koji imaju 15 raalicitih parfema, 3 razlicite kreme za lice, Q10, zatim protiwu bora, za meksanje i elasticnost koze, razne kupke, obicne, zatim one koje extra pjene, i sl.
    Spadaju li ti u metrosexualce???
    Ako je tako, ja znam 1 i nemam nista protiv njega, cak naprotiv...Smijem se kad ga gledam kako se licka, ka newjesta pred udaju...Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...K ume...
    znas li da su Dejvida Bekama proglasili metroseksualcem,sto on i jeste,a ja mislim da nema zene koja ga nebi htjela imati,barem na jednu noc.pa ti sad vidi ,da li je to zbog novca ili sto dobro izgleda,ali je cinjenica da je metroseksualac.
    sitnice cine savrsenstvo koje jedino nije sitnica.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    I Donald Trump - recimo - koji se je nedavno ozenio onom Slovenkom Melanijom Knaus - je metroseksualac. Uvijek u drustvu najlepsih djevojaka svijeta i jedan od najbogatijih ljudi na svijetu... Nije samo Bekam, tu su jos mnogi od mladih i priznatih glumaca Holivuda za kojima padaju djevojke u nesvjest, a mnogi decki se identificiraju s njima i mastaju... Zanimljivo ne, star je, recimo, 30-35 godina, a po izgledu ima 20-25 godina. Koja zena ne bi htjela imati muza koji je ozbiljan, iskusan + mladalackog izgleda i jos joj moze pruzati sve sto joj srce pozeli, cak mir u stanu koji je samo njen...
    Ne znam da li se je Brad Pit vec svrstio medju metroseksualce, ali daleko od toga sigurno nije.
    Kriteriji za vezu, ljubav, brak i sve to su u dzet svijetu nesto drugaciji...
    Last edited by Smirnoff_ice; 01-05-05 at 19:57.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bgd
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by dobro-dosli
    znas li da su Dejvida Bekama proglasili metroseksualcem,sto on i jeste,a ja mislim da nema zene koja ga nebi htjela imati,barem na jednu noc...
    Ja ga nikad ne bih pozheljela,bez obzira na to shto je metrosexualac tako da... 8) inache,ok je da mushkarci vode rachuna o sebi,naravno ne previshe...Nego,to su svi vec rekli tako da ne ponavljam jedno te isto... :smile: A sada su se pojavili nanosexualci...Je li ko chuo za njih?Btw,kako smo krenuli,svi cemo jednog dana biti posebna vrsta sexualaca :roll:
    tra la la

    BaronesseHelene

    roke koke

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Lijepo li je pazit' svoj posa'.
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  21. #21
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svidio mi se topic vrh je
    licno mislim da njega muskog tijela u odredjenim granicama je sasvim normalna
    ja licno drzim do svoje frizure i izgleda
    nista mi nema crnje nego kada osjetim i zenu i muskraca kako se osjecaju iz usta i sa tijela
    biti metrosexualac ne znaci biti bogat, i imati svog vozaca, mozes biti metrosex. i ako zivis na zabjelu i kupujes najeftinije parfeme
    nije vazno biti marka
    vazno je misliti u tom pravcu
    ali ipak pretjerano misliti o svom izgledu i depiliranje djelova tijela, cupanje obrva i lakiranje nokata je previse
    moj glas je DJELIMICNI METROSEXUALCI SU OK!!!
    "In absenta lumini, intunericul domina "

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation Promjene...

    Svojevremeno smo vec obradili metroseksualce. Tada sam rekao skoro isto ko ti, Dukster, dovoljno je da smo uredni i cisti, brinemo za zdravlje svog tijela, da pratimo kilazu i da smo u dobroj fizickoj kondiciji...
    E sad, pogledaj stos... Djevojke u Sloveniji vise ne vole neobrijane momke. Mislim neobrijane po tijelu... Dobro, ne sve, ali promjene na pogled muskog tijela i muskost su vec ispred "ulaznih vratiju". Dlakavost muskog tijela postaje nehigienicna.

  23. #23
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Herceg-Novi
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow lazi,lazi,lazi me ti to radis najbolje...

    Quote Originally Posted by _JELENA_
    Ja ga nikad ne bih pozheljela,bez obzira na to shto je metrosexualac tako da... 8) inache,ok je da mushkarci vode rachuna o sebi,naravno ne previshe...Nego,to su svi vec rekli tako da ne ponavljam jedno te isto... :smile: A sada su se pojavili nanosexualci...Je li ko chuo za njih?Btw,kako smo krenuli,svi cemo jednog dana biti posebna vrsta sexualaca :roll:
    Bas si me uvjerila da ga nebi pozeljela ahaha ;-),jedino ako nisi nastrana.To je kao da ja kazem da ne bi Kameron Dijaz...mmmmm.A oli nam reci ko su to nanoseksualci..?
    sitnice cine savrsenstvo koje jedino nije sitnica.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    Meni je Bekam bash gadan.. :>
    Bio on metrosexualac il shto god.. Grdan je bez lijeka pp
    Lijepo je kad momak vodi rachuna o svom izgledu, higijena i tako to.. Al ne valja pretjerivat' :hammer:
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Regina.

    Mmmmmmmmmm... Ne bi mi smetalo ni da je gay.



    Last edited by kIkICa; 02-05-05 at 17:41.



    Mademoiselle.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. metroseksualci...
    By dobro-dosli in forum Ženski kutak
    Replies: 6
    Last Post: 27-04-05, 22:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •