Results 1 to 18 of 18

Thread: A sta kad odu prijatelji moji....

  1. #1
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Daleko...
    Posts
    144
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question A sta kad odu prijatelji moji....

    Pored one standardne ljubavi na relaciji muskarac-zena taknimo se one ljubavi -prijateljske bilo musko-musko,zensko-zensko,zensko-musko (usput vjerujem u musko zenska prijateljstva,pogotovo gdje postoji sex nezainteresovanost,iliti nema sanse bilo sta da se desi)...
    Nesto sto traje godinama,decenijama,i na kraju se zavrsi neslavno.
    Mislili ste da vam je kao brat (sestra),trajalo godinama a onda -nema niceg vise...
    Neka je bilo sto u pitanju:da vas je izdao na poslu (prodao vas radi napredovanja npr.),preoteo djevojku (momka) za koju (je) znao (la) da ludite za njim (njom),prestao(la) iz cista mira da kontaktira sa vama,moze i biti bezvezni razlog (svadja na fudbalu,kartama,prica oko neceg,...),politicki razlog,...
    Znam da je mozda malo teze pricati o tome bez konkretne price ali pokusajte.
    Primjeri,komentari.....
    Da li vam se desilo da vas odlazak prijatelja(ice) zaboli nista manje nego djevojke (momka)?
    "Biće dana kad me neće biti".

  2. #2
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    217
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo je tih slucaja.
    Mislim da mi je najgore bilo kad sam isla na odmor sa 5 girlfriends (jedna od njih mi je bila najbolja, sa kojom sam se vec citav zivot druzila) i kad su sve protiv mene krenule. Sve zivo su radile meni da upropaste odmor. Na kraju je ispalo da su bile ljubomorne. Samo sa tom ex-best friend sam jos u kontaktu, druzimo se ali nije vise to to. Now I have a gay best friend!!!
    buy it!!!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Regina.

    Tako neshto mi se josh uvijek nije desilo...
    Izgubila sam najbolju drugaricu prije skoro 2 godine, ali to se ne mozhe ni sa chim mjeriti.
    Jedino sam, eto, imala situaciju da mi se drugarica promijenila jer se odselila u inostranstvo i upala u neko chudno drushtvo, ali ispod te maske koju su joj poklonili kad je dobila vizu josh uvijek je ona osoba koju ja poznajem josh od vrticja.



    Mademoiselle.

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    217
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma, ja sam masu ' izgubila'. Ali sam zato naucila da cijenim one prave prijatelje!
    buy it!!!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Desilo mi se da me je drugarica koju sam znala dobrih deset godina i za koju sam mislila da nikad to ne bi mogla uciniti iznevjerila i to na takav nacin da joj to nikako nisam mogla oprostiti.Smijesno je sto posle svega cak nije ni ponudila izvinjenje sa cime me je jos vise uvjerila da je to ucinila svjesno...I boljelo je.Nikad nisam toliko bila bijesna i puna boli.Sa gubitkom sam se tesko mirila,gledala sam je kao osobu kakva je nekad bila i s kojom sam mnogo stvari podijelila.Jedan dio mene je tesko prihvatao istinu.Ali vremenom taj osjecaj boli poceo je da blijedi i kao i posle svakog kraja vremenom takva osoba prestaje da nam znaci i drzimo se onoga-svako ima svoj put.Zalosno je samo kad se sve to desava posle toliko godina druzenja.Svakako,zivot ide dalje.

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by if_the_shoe_fits
    Ma, ja sam masu ' izgubila'. Ali sam zato naucila da cijenim one prave prijatelje!
    i to je umjetnost, vjeruj mi
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Regina.

    Quote Originally Posted by if_the_shoe_fits
    Ma, ja sam masu ' izgubila'.
    "Izgubila"? To i jeste tema topika, tako da nemash zbog chega da stavljash navodnike.
    A poshto vidim da si se nadovezala na moj post, recji cju ti (shto sam i napisala u postu) da mi se to josh uvijek nije desilo. Desilo mi se da sam izgubila naj drugaricu, u pravom smislu te rijechi. Nema je vishe.

    p.s. Drugi put samo malo bolje prochitaj post prije nego shto se nadovezhesh na njega i odgovorish.



    Mademoiselle.

  8. #8
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    217
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sorry, nisam htjela da te uvrijedim.
    buy it!!!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Regina.

    Nisiiiiiiiiiii.



    Mademoiselle.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    217
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    OK, nisam domestic, tako da cesto nesto zabrljam posto pogresno shvatim. Moram reci da se na ovaj forum koriste komplikovane rijeci (which I don't know). Tako da bi mi bolje bilo da se unapred izvinem in case I offend anybody.
    buy it!!!

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    Mene je malo zaboljelo kad mi je drug rekao da ima momka, inace da ima curu bilo bi drugacije.....Narawno, i dalje smo u ok odnosima...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Zezas li ili si ozbiljna - ajde vjerujem...

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Mene je malo zaboljelo kad mi je drug rekao da ima momka, inace da ima curu bilo bi drugacije.....Narawno, i dalje smo u ok odnosima...
    Hahahahahaha, izuzetno posteno i hrabro od njega.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije sam imala na gomilu 'drugova i drugarica',ali ispostavilo se da vecina njih nisu 'pravi'.Danas imam najbolju drugaricu i druga i dobro mi je!
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Hahahahahaha, izuzetno posteno i hrabro od njega.
    Najozbiljnija moguca...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by medo
    Pored one standardne ljubavi na relaciji muskarac-zena taknimo se one ljubavi -prijateljske bilo musko-musko,zensko-zensko,zensko-musko (usput vjerujem u musko zenska prijateljstva,pogotovo gdje postoji sex nezainteresovanost,iliti nema sanse bilo sta da se desi)...
    Nesto sto traje godinama,decenijama,i na kraju se zavrsi neslavno.
    Mislili ste da vam je kao brat (sestra),trajalo godinama a onda -nema niceg vise...
    Neka je bilo sto u pitanju:da vas je izdao na poslu (prodao vas radi napredovanja npr.),preoteo djevojku (momka) za koju (je) znao (la) da ludite za njim (njom),prestao(la) iz cista mira da kontaktira sa vama,moze i biti bezvezni razlog (svadja na fudbalu,kartama,prica oko neceg,...),politicki razlog,...
    Znam da je mozda malo teze pricati o tome bez konkretne price ali pokusajte.
    Primjeri,komentari.....
    Da li vam se desilo da vas odlazak prijatelja(ice) zaboli nista manje nego djevojke (momka)?
    ne vezujem se mnogo za ljude... svi, prije ili kasnije, na ovaj ili onaj nachin, ujedu... ako nekome mogu pomoci pomoci cu, oshtetiti ga ni u kom smislu necu... odlazak ovoga ili onoga odbolujem neko vrijeme, kasnije kao da ga/je majka nikada radjala nije... ja ih dozhivljavam kao etape koje je bilo nuzhno preci u zhivotu... show must go on...

  16. #16
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Daleko...
    Posts
    144
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    ne vezujem se mnogo za ljude... svi, prije ili kasnije, na ovaj ili onaj nachin, ujedu... ako nekome mogu pomoci pomoci cu, oshtetiti ga ni u kom smislu necu... odlazak ovoga ili onoga odbolujem neko vrijeme, kasnije kao da ga/je majka nikada radjala nije... ja ih dozhivljavam kao etape koje je bilo nuzhno preci u zhivotu... show must go on...
    Svaka cast.Ja nazalost imam taj problem da mi ljudi lako prirastu uz srce.
    I kasnije kad odu...
    Ali u pravu si, show must go on.
    "Biće dana kad me neće biti".

  17. #17
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Mrdusa donja
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    U svim razdobljima naseg odrastanja nailazimo na razlicite vrste ljudi, a tek godinama uvidimo ko su nam pravi prijatelji.
    Sjetimo se djetinjstva, svi smo bili prijatelji, a godinama se to nekako prorijedilo i na kraju nam je ostao prijatelj ili dva, a ostali su samo poznanici, ljudi sa kojima dijelimo zajednicke prijatelje, drustvo, usputni prolaznici u nasem zivotu, sa kojima nema neke privatnosti.
    Gubitak pravog prijatelja sigurno je veliko razocaranje, dio njega i nase intime ode sa njim, a sa sobom moze donijeti nepovjerenje i zatvorenost u novim kontaktima.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Regina.

    Quote Originally Posted by Sova
    Gubitak pravog prijatelja sigurno je veliko razocaranje, dio njega i nase intime ode sa njim, a sa sobom moze donijeti nepovjerenje i zatvorenost u novim kontaktima.


    A prije svega mozhe dovesti do velike nezainteresovanosti za novim kontaktima i druzhenjem uopshte.



    Mademoiselle.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dragi moji sugradjani
    By Drug Tito in forum Primorski
    Replies: 8
    Last Post: 11-02-05, 22:58
  2. Prijatelji, drushtvo
    By Desert Eagle in forum Sve i svašta
    Replies: 25
    Last Post: 29-06-04, 20:30
  3. Prijatelji i prevara
    By Grofica in forum Sve i svašta
    Replies: 13
    Last Post: 13-06-04, 02:32
  4. Ko su vam prijatelji?
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 01-04-04, 21:00
  5. ljudi moji...
    By GTi in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 67
    Last Post: 28-02-04, 15:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •