Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast
Results 126 to 150 of 155

Thread: srebrenica

  1. #126
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronimo View Post
    Vjerovao ili ne,jos nijedan tvoj link otvorio nijesam.A i necu,pri ovoj pameti
    Nemoj, nemoj, strah te je veliki, da svijest ne pocne da ti se mijenja.


    jer mi je odavno jasno kakvim se ti ''dokazima'' sluzis.
    Najjacim na svijetu. Ne postoje jaci. :blah:


    PS:E,dje nije vojvoda Djujic ziv,da se isprsis pred njega i zagrmis:
    -Momcilo,jadan,ti nijesi Srbin!Srba sa ove strane Drine nikad nije bilo!To ti je sve veljeserbska propaganda!
    To bi bilo bas veselo.
    Momcilo JESTE bio Srbin, al mu tata nije bio Srbin, jer mu je tatu 1918. kralj Aca dekretom proglasio za Srbina.
    Znaci Momcilov tata i Momcilo (bio je mali), postali su Srbi 1918.

  2. #127
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    505
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dusanp View Post

    Dok su Srbi imali svoje kraljeve, vi ste bili ugarski svinjari i sluge, a Aleksandar je učinio najveći greh prema Srbima, jer je bečke konjušare i ugarske svinjare i sluge uključio u Jugoslaviju.
    Ej,nemoj tako.Nijesu to bili samo srpski nego i hrvatski kraljevi.Karadjordjevici,zamisli.
    Srbi-Turci-Italijani a kraljevi Hrvatima.
    Eeeee,moj Max,sad te razumijem.Na vas se svako zivi izredjao...
    Ja sam samo tu da vreme brze proleti...

  3. #128
    Join Date
    May 2008
    Posts
    178
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najgora je stvar kada čovjek počne da vjeruje u sopstvene laži i nebuloze....
    Serbien Uber Ales!

  4. #129
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronimo View Post
    Ej,nemoj tako.Nijesu to bili samo srpski nego i hrvatski kraljevi.Karadjordjevici,zamisli.
    Srbi-Turci-Italijani a kraljevi Hrvatima.
    Eeeee,moj Max,sad te razumijem.Na vas se svako zivi izredjao...
    To sam zaboravio da napomenem.
    3 Karađorđevića(ne jedan nego TRI) su bili i hrvatski kraljevi i Hrvati treba da ih slave a ne da ih pljuju i nazivaju "svinjarima", jer su oni učinili više za Hrvate nego bilo koji austrijski car/ugarski kralj.

    Da nije bilo nepromišljene jugoslovenske avanture Karađorđevića sada bi max95 bio Arpad,Lajoš ili Ferenc a i Zagreb bi se zvao Agram.

  5. #130
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronimo View Post
    ...
    Ti onda,vjerovatno,ni ono sto se desilo u Srebrenici ne smatras za zlocin jer su i tamo ljudi bili pod apsolutnom zastitom UNPROFOR-a.
    ...
    JA SMATRAM i to zlocinom, ali ti kazem da ne znam da li to pravo posmatra tako. Sobzirom da su nastradali vojnici od strane vojnika. Srebrenica je ipak par ekselans zlocinackog pokolja civilnog, bespomocnog, zarobljenog stanovnistva, koji je po obimu, 'efikasnosti' i metodama prevazisao svaki drugi.
    ♩♬

  6. #131
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    JA SMATRAM i to zlocinom, ali ti kazem da ne znam da li to pravo posmatra tako. Sobzirom da su nastradali vojnici od strane vojnika. Srebrenica je ipak par ekselans zlocinackog pokolja civilnog, bespomocnog, zarobljenog stanovnistva, koji je po obimu, 'efikasnosti' i metodama prevazisao svaki drugi.
    Zločina jeste bilo u Srebrenici, jednako kao i u svim drugim ratovima zločini su nemonovni na svim stranama. Sjetite se ''koleteralne štete'', zar i to nije zločin, ili to milosrdni anđeo pažljivo bira. I ovo nije objašnjavanje jer ovdje naučiti nekoga je samo iluzija. Srebrenica... pošto toliko svi plačemo nad njom (a i treba jer svaku nevinu žrtvu bi makar suzom trebalo spomenuti). Da bilo je žrtava ali genocida nije bilo. brojke od preko 7000 poginulih civila su netačne. I nemojte da ovdje sad prebrojavamo ali genocida definitivno nije bilo. Pravnički termin genocida kao i njegovo prano tumačenje zahtijeva malo širu elaboraciju. Ali neću sad o tome, samo me interesuje znate li vi gdje je Srebrenica? Znate li gdje je Bratunac? Znate li koliko je srpskih civila (ali pažljivo čitajte CIVILA) pobila patriotska liga Nasera Orića? Znate li išta o posledicama i uzrocima? Sve vi znate a neželite da znate bilo šta. I moji vajni političari, vi koji se stalno ovdje provlačite po forumu, mislite da svaka dreka i galama mora napraviti rezultat, ili onom Gebelsovom politikom 100 puta izgovorena laž zvuči kao istina. Smanjite doživljaj.

    I moj dobri Ćipure, bez uvrede, ajde pokušaj pročitati bilo koji istorijski fakt, dokument ili bilo šta drugo a što nije poteklo iz pera Šerba Rastodera, Rotkovića, Nikolaidisa... probaj iznenadi nas.

    Prije neko veče sam dočekao i čudo neviđeno da nam o istoriji na državnoj TV priča pjesnik. I sav se rasplinuo oko objašnjavanja vezanim za kapelicu. Avaj i ustvrdi skoro Njegoš je antisrbin. A on pjesničko pero pod orlovim kršem, samo nastavlja tijem putevima. Super nam je, milina jedna.

  7. #132
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Tako je!

    Quote Originally Posted by bgogy View Post
    najgora je stvar kada čovjek počne da vjeruje u sopstvene laži i nebuloze....
    ... i kad počen da vjeruje da su mitovi prava istorija!

  8. #133
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ROVCA View Post
    Zločina jeste bilo u Srebrenici, jednako kao i u svim drugim ratovima zločini su nemonovni na svim stranama. Sjetite se ''koleteralne štete'', zar i to nije zločin, ili to milosrdni anđeo pažljivo bira. I ovo nije objašnjavanje jer ovdje naučiti nekoga je samo iluzija. Srebrenica... pošto toliko svi plačemo nad njom (a i treba jer svaku nevinu žrtvu bi makar suzom trebalo spomenuti). Da bilo je žrtava ali genocida nije bilo. brojke od preko 7000 poginulih civila su netačne. I nemojte da ovdje sad prebrojavamo ali genocida definitivno nije bilo. Pravnički termin genocida kao i njegovo prano tumačenje zahtijeva malo širu elaboraciju. Ali neću sad o tome, samo me interesuje znate li vi gdje je Srebrenica? Znate li gdje je Bratunac? Znate li koliko je srpskih civila (ali pažljivo čitajte CIVILA) pobila patriotska liga Nasera Orića? Znate li išta o posledicama i uzrocima? Sve vi znate a neželite da znate bilo šta. I moji vajni političari, vi koji se stalno ovdje provlačite po forumu, mislite da svaka dreka i galama mora napraviti rezultat, ili onom Gebelsovom politikom 100 puta izgovorena laž zvuči kao istina. Smanjite doživljaj.

    I moj dobri Ćipure, bez uvrede, ajde pokušaj pročitati bilo koji istorijski fakt, dokument ili bilo šta drugo a što nije poteklo iz pera Šerba Rastodera, Rotkovića, Nikolaidisa... probaj iznenadi nas.

    Prije neko veče sam dočekao i čudo neviđeno da nam o istoriji na državnoj TV priča pjesnik. I sav se rasplinuo oko objašnjavanja vezanim za kapelicu. Avaj i ustvrdi skoro Njegoš je antisrbin. A on pjesničko pero pod orlovim kršem, samo nastavlja tijem putevima. Super nam je, milina jedna.
    VAma srbima sve sto ne odgovara je ili izmisljeni ili netacno(nedavno se to vidjelo na vaterpolu, a i za odbojku protiv amera ste se bunili da ste pokradeni). Ajde mi reci da su i one silne masovne grobnice izmisljene i da je ona hladnjaca puna leseva isto izmisljena? Pa daj covjece sto se srbi tripuju da su neki narod da bi neko bio protiv njih? srbi su na ovome svijetu niko i nista (ali ne samo oni , nego i hrvati i crnogorci i bosnjaci...). Shvatate li ljudi da nas niko nista ne pita, da se mi na ovome svijetu nista nepitamo.
    Potpuno je nebitna Srbija na ovome svijetu da bi Evropa ili amerika kovala zavjere protiv njih. Ne tripujte se da ste neka vazna drzava!!!

  9. #134
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ROVCA View Post
    Zločina jeste bilo u Srebrenici, jednako kao i u svim drugim ratovima zločini su nemonovni na svim stranama. Sjetite se ''koleteralne štete'', zar i to nije zločin, ili to milosrdni anđeo pažljivo bira. I ovo nije objašnjavanje jer ovdje naučiti nekoga je samo iluzija. Srebrenica... pošto toliko svi plačemo nad njom (a i treba jer svaku nevinu žrtvu bi makar suzom trebalo spomenuti). Da bilo je žrtava ali genocida nije bilo. brojke od preko 7000 poginulih civila su netačne. I nemojte da ovdje sad prebrojavamo ali genocida definitivno nije bilo. Pravnički termin genocida kao i njegovo prano tumačenje zahtijeva malo širu elaboraciju. Ali neću sad o tome, samo me interesuje znate li vi gdje je Srebrenica? Znate li gdje je Bratunac? Znate li koliko je srpskih civila (ali pažljivo čitajte CIVILA) pobila patriotska liga Nasera Orića? Znate li išta o posledicama i uzrocima? Sve vi znate a neželite da znate bilo šta. I moji vajni političari, vi koji se stalno ovdje provlačite po forumu, mislite da svaka dreka i galama mora napraviti rezultat, ili onom Gebelsovom politikom 100 puta izgovorena laž zvuči kao istina. Smanjite doživljaj.
    Da su Alija i Orić ispoštovali rezoluciju OUN po kojoj je Srebrenica morala da bude demilitarizovana ne bi se ništa desilo.Iz zone koja je trebala da bude demilitarizovana svakodnevno su lansirani napadi na susedne opštine, a Orić je u nekim periodima kontrolisao i 80% teritorije opštine Bratunac, gde su vršena ubistva srpskih civila.
    Iz demilitarizovane zone ne bi smelo da bude nikakvih vojnih aktivnosti.

    Ovo ne opravdava Mladića koji nije smeo da strelja zarobljene pripadnike muslimanskih formacija ali sem njega, tu su Alija,Orić i drugi kao njegovi saučesnici, jer su njihove zajedničke aktivnosti kao saizvršilaca rezultirale ubistvima zarobljenika.

  10. #135
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Na obije strane je bilo ubijanja civila, ali samo pogledajte koliko je poginulo srba a koliko muslimana? Pa nezna se broj masovnih grobnica koje su pronadjene koje su pune muslimanskih civila, a nesto bas ne znam koliko je nadjeno masovnih grobnica sa srpskim civlima

  11. #136
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Na obije strane je bilo ubijanja civila, ali samo pogledajte koliko je poginulo srba a koliko muslimana? Pa nezna se broj masovnih grobnica koje su pronadjene koje su pune muslimanskih civila, a nesto bas ne znam koliko je nadjeno masovnih grobnica sa srpskim civlima
    Dobri moj Igore,

    kao prvo potrudi se da se ne hvališ svojim neznamnjem, a posebno kada pokušavaš da polemišeš o tako ''teškim'' temama kao što su zločini i ljudski životi. Toliko o neznanju o masovnim grobnicama srba.

    Drugo, opet ovu temu svoditi na vaterpolo... ali avaj teško je nekom ko bi trebao da bude formiran čovjek objašnjavati o tajnim organizacijama (ali evo tema za naučiti probaj sa masonima, ili organizacijom ''lobanja'' u USA, ili sa sionskim mudracima) i o njihovoj politici globalizma. Jesmo sitni, niko i ne kaže drugačije. Dalje tvoje obraćanje: Vi Srbi... miriše na malo šovinizma. Ja se nijesam predstavio srbinom a ti već znaš da jesam. Ja sam srbin jednako koliko i crnogorac.. ako već pitaš o teritorijalnoj i nacionalnoj opredijeljenosti. Međutim objašnjavati ti da su nam predci osjećali serbsku krvcu u sebi a teritorijalno bili vezani za ova brda teško je ako to već nijesi shvatio.

    Još jednom nemoj se naći uvrijeđenim jer nijesam imao takvu namjeru, ali molba nemoj šarati politiku, sport, žrtve... dosta nam je toga od strane ovih novopečenih.

    Evo nadam se da će naš dobri Ćipur pokrenuti temu kako se to u našoj miloj Crnoj Gori desilo da obične kriminalčine prepakujemo u novokomponovane biznismene pa da svi veselo damo doprinos razradi teme zakrpa na gaćama osiromašenog crnogorskog življa. Ili pardon uspjela nam turistička sezona pa se i ne živi loše.

  12. #137
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ROVCA View Post
    Dobri moj Igore,

    kao prvo potrudi se da se ne hvališ svojim neznamnjem, a posebno kada pokušavaš da polemišeš o tako ''teškim'' temama kao što su zločini i ljudski životi. Toliko o neznanju o masovnim grobnicama srba.

    Drugo, opet ovu temu svoditi na vaterpolo... ali avaj teško je nekom ko bi trebao da bude formiran čovjek objašnjavati o tajnim organizacijama (ali evo tema za naučiti probaj sa masonima, ili organizacijom ''lobanja'' u USA, ili sa sionskim mudracima) i o njihovoj politici globalizma. Jesmo sitni, niko i ne kaže drugačije. Dalje tvoje obraćanje: Vi Srbi... miriše na malo šovinizma. Ja se nijesam predstavio srbinom a ti već znaš da jesam. Ja sam srbin jednako koliko i crnogorac.. ako već pitaš o teritorijalnoj i nacionalnoj opredijeljenosti. Međutim objašnjavati ti da su nam predci osjećali serbsku krvcu u sebi a teritorijalno bili vezani za ova brda teško je ako to već nijesi shvatio.

    Još jednom nemoj se naći uvrijeđenim jer nijesam imao takvu namjeru, ali molba nemoj šarati politiku, sport, žrtve... dosta nam je toga od strane ovih novopečenih.

    Evo nadam se da će naš dobri Ćipur pokrenuti temu kako se to u našoj miloj Crnoj Gori desilo da obične kriminalčine prepakujemo u novokomponovane biznismene pa da svi veselo damo doprinos razradi teme zakrpa na gaćama osiromašenog crnogorskog življa. Ili pardon uspjela nam turistička sezona pa se i ne živi loše.
    Tebi se niko nije ni obracao ali si se ti sam ocigledno pronasao, je rsi vidio da sve ovo sto sam napisao je ziva istina.
    A ovo sto velis da su "osjecali serbsku krvcu u sebi" , kako kome , meni su se uvijek kao crnogorci izjasnjavali u uvijek je kroz njih tekla crnogorska krv. A evo ti pavidji da nisu jedini moji kroz koje je tekla crnogorska krv. Nego pogledaj kao su se ovi ljudi izjasjavali (ovo ti je 1907 godine bilo, imas datum gore)
    http://img235.imageshack.us/img235/1...icdacic8fm.gif

  13. #138
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ROVCA View Post
    o tajnim organizacijama (ali evo tema za naučiti probaj sa masonima, ili organizacijom ''lobanja'' u USA, ili sa sionskim mudracima)
    Upravo si sebe diskvalifikovao iz bilo kakve ozbiljne diskusije.

  14. #139
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovdje mudraca..trebalo bi formirat odbor makar..da ne propane...
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  15. #140
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ROVCA View Post
    Dobri moj Igore,

    kao prvo potrudi se da se ne hvališ svojim neznamnjem, a posebno kada pokušavaš da polemišeš o tako ''teškim'' temama kao što su zločini i ljudski životi. Toliko o neznanju o masovnim grobnicama srba.

    Drugo, opet ovu temu svoditi na vaterpolo... ali avaj teško je nekom ko bi trebao da bude formiran čovjek objašnjavati o tajnim organizacijama (ali evo tema za naučiti probaj sa masonima, ili organizacijom ''lobanja'' u USA, ili sa sionskim mudracima) i o njihovoj politici globalizma. Jesmo sitni, niko i ne kaže drugačije. Dalje tvoje obraćanje: Vi Srbi... miriše na malo šovinizma. Ja se nijesam predstavio srbinom a ti već znaš da jesam. Ja sam srbin jednako koliko i crnogorac.. ako već pitaš o teritorijalnoj i nacionalnoj opredijeljenosti. Međutim objašnjavati ti da su nam predci osjećali serbsku krvcu u sebi a teritorijalno bili vezani za ova brda teško je ako to već nijesi shvatio.

    Još jednom nemoj se naći uvrijeđenim jer nijesam imao takvu namjeru, ali molba nemoj šarati politiku, sport, žrtve... dosta nam je toga od strane ovih novopečenih.

    Evo nadam se da će naš dobri Ćipur pokrenuti temu kako se to u našoj miloj Crnoj Gori desilo da obične kriminalčine prepakujemo u novokomponovane biznismene pa da svi veselo damo doprinos razradi teme zakrpa na gaćama osiromašenog crnogorskog življa. Ili pardon uspjela nam turistička sezona pa se i ne živi loše.

    ti si nasao da zoves nekog novopecenim.. ti covjece smrdis na neznanje..
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  16. #141
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jos jedna vesela vulgarizacija veoma ozbiljne teme, koja se u interpretaciji najcrnogorskijih i najsrpskijih patriota (ovog puta ojacana i sa jednom najhrvatskijim) pretvara u cirkus.
    Nevrijedno komentara, osim za ovaj post, jedan od najindikativnijih kada je u pitanju kombinacija neobrazovanosti i drskosti mijesanja u teme za koje se ne posjeduje elementarno znanje

    Quote Originally Posted by max95 View Post
    tako su "preko noci" svi pravoslavci od triglava do djevdjelije postali "srbi".
    a Hrvatski etnicki korpus "preko noci" izgubio
    na stotine tisuca svojih gradjana.
    Etnicki korpus gubi svoje gradjane? Pa to dvoje su u direktnoj opoziciji. Etnicki korpus moze da gubi samo sunarodnike, dok drzava moze da gubi gradjane. Shodno tome - navodna asimilacija pravoslavnih gradjana Hrvatske nema veze sa gubicima hrvatskog etnickog korpusa, koji se ponajvise formirao na osnovama katolicke vjeroispovjesti...

    Izvinjavam se na smetnji.
    Vecina ljudi je zla

  17. #142
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Tebi se niko nije ni obracao ali si se ti sam ocigledno pronasao, je rsi vidio da sve ovo sto sam napisao je ziva istina.
    A ovo sto velis da su "osjecali serbsku krvcu u sebi" , kako kome , meni su se uvijek kao crnogorci izjasnjavali u uvijek je kroz njih tekla crnogorska krv. A evo ti pavidji da nisu jedini moji kroz koje je tekla crnogorska krv. Nego pogledaj kao su se ovi ljudi izjasjavali (ovo ti je 1907 godine bilo, imas datum gore)
    http://img235.imageshack.us/img235/1...icdacic8fm.gif
    hhaha da nebi cipura ko zna sta bi ti o sebi mislio hahahahaha
    do kad ce ovaj narod dokazivat koje odakle je i sta je cccccc
    Last edited by ni na nebu ni na zemlji; 06-08-08 at 20:22.
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  18. #143
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    opet treba znati i sta je cenzus uradio identitetima.. kao i znati znacenje i razlike etnickog i nacionalnog identiteta.. no ne daj boze da se o tome misli.. to bi odmah bilo osudjeno na emotivni luksuz...
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  19. #144
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ni na nebu ni na zemlji View Post
    do kad ce ovaj narod dokazivat koje odakle je i sta je cccccc
    Mislim da su tu temu otvorili početkom devedesteih Amfi i društvance oko njega, zar ne bi tako?

  20. #145
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ni na nebu ni na zemlji View Post
    hhaha da nebi cipura ko zna sta bi ti o sebi mislio hahahahaha
    do kad ce ovaj narod dokazivat koje odakle je i sta je cccccc
    I prije i posle i sa njim i bez njega ja sam CRNOGORAC i uvjek sam to bio i svi su moji to bili. Nego ti vidji sto si ti !!!

  21. #146
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Mislim da su tu temu otvorili početkom devedesteih Amfi i društvance oko njega, zar ne bi tako?
    Potpuno se slazem a to se vidi i po popisima . Tek se posle toga pojavio ovoliki broj srba u Crnu Goru !!!

  22. #147
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dusanp View Post
    Aleksandar Karađorđević nije bio svinjar niti samoproglašeni kralj.1918 godine kralj je bio Petar Karađorđević a Aleksandar je bio regent.

    Dok su Srbi imali svoje kraljeve, vi ste bili ugarski svinjari i sluge, a Aleksandar je učinio najveći greh prema Srbima, jer je bečke konjušare i ugarske svinjare i sluge uključio u Jugoslaviju.




    znaci, godine gospodnje 900 i neke, na poviesnoj
    karti evrope stoji crno na bilo:

    KINGDOM OF CROATIA

    znaci, ipak su Hrvati imali svoje kraljestvo,
    dok bugarska gubernija,raska,koja ce postat tek nekih 300
    godina kasnije i "srbija"(samo dragi bog zna kako,zasto
    i na osnovu cega)to jos nije.



    dusko,kakva je ovo bre vatikansko-nemacka svinjarija?

    ti kasapi serbske nejaci jednostavno zaboravili da ucrtaju "srbiju",...ZAVERAAAA bre,majku im..:lolblue:

  23. #148
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by max95 View Post
    znaci, godine gospodnje 900 i neke, na poviesnoj
    karti evrope stoji crno na bilo:

    KINGDOM OF CROATIA

    znaci, ipak su Hrvati imali svoje kraljestvo,
    dok bugarska gubernija,raska,koja ce postat tek nekih 300
    godina kasnije i "srbija"(samo dragi bog zna kako,zasto
    i na osnovu cega)to jos nije.



    dusko,kakva je ovo bre vatikansko-nemacka svinjarija?

    ti kasapi serbske nejaci jednostavno zaboravili da ucrtaju "srbiju",...ZAVERAAAA bre,majku im..:lolblue:
    Ti kao da ne znas da su se kroz citavu istoriju samo zavjere pravile protiv Srbije i dalje nastavljaju da se rade te zavjere. Svi su protiv Srbije

  24. #149
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    I prije i posle i sa njim i bez njega ja sam CRNOGORAC i uvjek sam to bio i svi su moji to bili. Nego ti vidji sto si ti !!!
    igrom slucaj ja znam sta sam odakle sam i uopste ne zelim da se trudim da dokazujem ko sam i sta sam ili odakle su moji i sta su
    a ako razmislis malo bolje ili ako hoces sacekaj jos neko vrijeme pa ces vidjet da kad malo ostaris te stvari pocinjes da marginalizujes
    e sad najvaznija stvar je jeli neko CRNOGORAC ili srbin ili hrvat ili musliman itd
    ako je to najvaznija stvar onda za nas nema nade
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  25. #150
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znate sta me interesuje

    1 Koje fakultete ste zavrsili ili studirate li dje (nije ovo kljucno ja priznajem, ali pomaze)?
    2 Dalje odakle "znate" to sto "znate".
    2a) Jeste li uzeli u obzir kredibilitet izvora - pa cak i ako vam je tatica...
    3 Jeste li citali ista relativne literature - cisto da se poneki koncept razjasni, pa da se bolje zaokruzi percepcija..

    Savjet : One sto ih interesuje, sto bi da se guraju naprijed, for the sake of it, citajte malo o cenzusu, etnicitetu i slicno.. nadjite fine literature i fine izvora.. Zaboravite na uber nacionaliste, i/ili sabane..

    Jer ovo sto citam je prosto kasapljenje... iskreno...
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. U Potocarima ukopano novih 338 zrtava cetnickog genocida
    By Kralj Tvrtko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 30
    Last Post: 12-07-04, 05:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •