Page 1 of 7 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 155

Thread: srebrenica

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default srebrenica

    Chula sam da je na pravnom fakultetu u beogradu odrzano predavanje na temu "10 godina od oslobadjanja Srebrenice".

    je li to istina, ustvari je li to moguce?!?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  2. #2
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Location
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Radi o tribini pod naslovom "10 godina od oslobođenja Srebrenice" koju je htjelo da organizuje društvo studenata Pravnog Fakulteta "Nomo Canon" i da pozovu da na toj tribini govore idioti kao što su general u penziji, Radovan Radinović i sljedbenica Radovana Karadžića, novinar i publicista, Ljiljana Bulatović.Inače što da se očekuje od fakulteta na kome predaje Kosta Čavaški i drugi pojedinci koji su obožavaoci lika i djela Radovana Karadžića.
    Na sreću ta tribina je otkazana.

    Evo ti link gdje ima nešto o tome:
    http://www.danas.org/articletext/200...9ddff420e.html
    Last edited by HIGHLANDER; 26-04-05 at 09:21.

  3. #3
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Velikosrpskoj propagandi je nazalost uspjelo da predstavi Srebrenicu kao poslijedicu navodnih zlocina Bosnjaka u okolini a cijeli proces u Hagu je predstavljen odvratnim- Mi vama zlikovce a oni nama novac,tako da 90% Srba ne osjeca ni minimum kajanja.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto ih ne odbranise oni silni naseri,nakoti i raznorazni el mudzahedini ...

  5. #5
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    Velikosrpskoj propagandi je nazalost uspjelo da predstavi Srebrenicu kao poslijedicu navodnih zlocina Bosnjaka u okolini a cijeli proces u Hagu je predstavljen odvratnim- Mi vama zlikovce a oni nama novac,tako da 90% Srba ne osjeca ni minimum kajanja.
    minimum kajanja?
    to sto oni osjecaju je patologija brate cista!!!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbija je zemlja za izucavanje patoloshkih slucajeva
    toliko plodno tlo da bi joj pozavidjele i Ruanda i Zair

    mislim da nema zemlje u svijetu dje je toliko razvijen kolektivni duh u podrzavanju ZLOCINA SVOG NARODA

    u srbiji se to zove PATRIOTIZAM
    patriota si kad pjevas pjesme o ubijanju u srebrenici ...takodje si patriota kad se hvalis kako si ubijao i silovao zene
    patriota si kad pricas kako si pokra sve televizore i zlato iz sela

    PATRIOTA SI KAD ZNAS DA SU LESEVI ALBANACA ZAKOPANI PO CITAVOJ SRBIJI I TO PREDSTAVLJAS DJECI KA TRIJUMF SVOGA NARODA

    da cemo se vishe odvojit od ovija umobolnika...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down Cemu ovo?

    Quote Originally Posted by intruder
    Srbija je zemlja za izucavanje patoloshkih slucajeva
    toliko plodno tlo da bi joj pozavidjele i Ruanda i Zair

    mislim da nema zemlje u svijetu dje je toliko razvijen kolektivni duh u podrzavanju ZLOCINA SVOG NARODA

    u srbiji se to zove PATRIOTIZAM
    patriota si kad pjevas pjesme o ubijanju u srebrenici ...takodje si patriota kad se hvalis kako si ubijao i silovao zene
    patriota si kad pricas kako si pokra sve televizore i zlato iz sela

    PATRIOTA SI KAD ZNAS DA SU LESEVI ALBANACA ZAKOPANI PO CITAVOJ SRBIJI I TO PREDSTAVLJAS DJECI KA TRIJUMF SVOGA NARODA

    da cemo se vishe odvojit od ovija umobolnika...
    Jel i ti to mislis da su svi ili vecina Srba poput ovih sto izvrcu cinjenice za svoje politicke ciljeve? Ako to mislis onda radis isto sto i ta bagra, izvrces cinjenice za svoje politicke ciljeve, pa tako predstavljas sve Srbe kao umobolne u cemu vidis razlog odvajanja. CG treba da bude nezavisna na referendumu na kojem ce gradjani prepoznati interes od takve drzave, a ne interes DPSa, Mila i onih koji zive od njegove vlasti i sluze mu na racun ostatka grdjana CG. ... Ova dvije ekipe koje se predstavljaju kao ekstremni srpski i crnogorski nacionalisti, chetnici i dukljani, samo traze i izmisljaju negativne stvari kod ovih drugih da bi sijali mrznju i netrpeljivost. ... Sramotno.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Angry

    Quote Originally Posted by nihil
    Jel i ti to mislis da su svi ili vecina Srba poput ovih sto izvrcu cinjenice za svoje politicke ciljeve? Ako to mislis onda radis isto sto i ta bagra, izvrces cinjenice za svoje politicke ciljeve, pa tako predstavljas sve Srbe kao umobolne u cemu vidis razlog odvajanja. CG treba da bude nezavisna na referendumu na kojem ce gradjani prepoznati interes od takve drzave, a ne interes DPSa, Mila i onih koji zive od njegove vlasti i sluze mu na racun ostatka grdjana CG. ... Ova dvije ekipe koje se predstavljaju kao ekstremni srpski i crnogorski nacionalisti, chetnici i dukljani, samo traze i izmisljaju negativne stvari kod ovih drugih da bi sijali mrznju i netrpeljivost. ... Sramotno.
    Slazem se. Ne mogu da vjerujem da neko moze da mrzi narod zbog pojedinaca. Visok procenat tih mrzovoljnih cistih Crnogoraca (tada Crnogoraca, srpskog porijekla) je cak i podrzavao te pojedince, zbog kojih sad mrzi sve Srbe i Srbiju. Pa Milo Djukanovic, danas najveci inspirator mrznje prema Srbima, je tada bio SA tim pojedincima i njihovom politikom. Zalosno je koliko je naivan i slijep ovaj narod.
    Daj ti mene dobar posao, dobru platu i dobru ekonomiju pa ako mi posle posla, odmora i uzivanja ostane vremena mozemo pricat o Srpstvu i Crnogorstvu.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    Chula sam da je na pravnom fakultetu u beogradu odrzano predavanje na temu "10 godina od oslobadjanja Srebrenice".

    je li to istina, ustvari je li to moguce?!?
    Beograd je grad od nekoliko miliona stanovnika. Nije nista cudno da ima takvih slucajeva, narocito zbog cinjenice da je rat u BiH ne tako davno zavrsen.
    Pa evo u Francuskoj je prije nekoliko mjeseci osvanulo jevrejsko groblje svo isprejano simbolima fasizma i Hitlera. Ogranicenog naroda ima svuda.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    Srbija je zemlja za izucavanje patoloshkih slucajeva
    toliko plodno tlo da bi joj pozavidjele i Ruanda i Zair
    Ne znam za Zair, ali Srbi ipak ne mogu prestic Ruandu.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Slazem se. Ne mogu da vjerujem da neko moze da mrzi narod zbog pojedinaca. Visok procenat tih mrzovoljnih cistih Crnogoraca (tada Crnogoraca, srpskog porijekla) je cak i podrzavao te pojedince, zbog kojih sad mrzi sve Srbe i Srbiju. Pa Milo Djukanovic, danas najveci inspirator mrznje prema Srbima, je tada bio SA tim pojedincima i njihovom politikom. Zalosno je koliko je naivan i slijep ovaj narod.
    Daj ti mene dobar posao, dobru platu i dobru ekonomiju pa ako mi posle posla, odmora i uzivanja ostane vremena mozemo pricat o Srpstvu i Crnogorstvu.
    evo obojici cu odgovorit ovim postom

    prvo shrek od tebe sam i ocekiva da pogreshno shvatis shto ja recem,s obzirom na tvoje mentalne sposobnosti to me i ne chudi
    kako si ti zakljucio da ja mrzim Srbe kao narod meni ne ide u glavu ali ka shto rekoh to me ne chudi
    sa tobom u paketu i Vojislav Kostunica aka nihil...isti je Vojo...on bi sve po zakonu ali da je zakon malo vishe na strani Srba..poshteno nema shto
    jedno je kad recem "kolektivni duh" drugo je kad recem ili pomenem "(citavi) narod"
    mene uopshte ne interesuje kako cete me vas dvojica klipana okarakterisat...crnogorski nacionalista,fashista,nacista...nebitno
    shrek ne zivi odje pa ne zna shto se radi...nihil mozda zivi mozda ne ali se vidi da oce srbi da budu ravnopravniji od drugih

    je li normalna drzava u kojoj se u 21. vijeku objavljuje spisak JEVREJA sa njihovim imenima i adresama?moram li pomenut plakate kojima je oblijepljen beograd koji pozivaju na unishtenje svih rasa i naroda,multikulturalizma i savremenih poroka sa zapada???nije toliko tragichno to shto ti ljudi proklamuju koliko to - shto niko od javnih lichnosti to ne osudjuje!
    cak i kad se nadje pojedinac da to osudi JAVNOST ga proglasi - izdajnikom

    shrek velis "u Francuskoj je prije nekoliko mjeseci osvanulo jevrejsko groblje svo isprejano simbolima fasizma i Hitlera.Ogranicenog naroda ima svuda."
    u to ne sumnjam ali mi samo rechi ovo - podrzava li zvanichka Francuska takve ispade?NE JA MISLIM
    srbija podrzava...moram li po stoti put stavljat sliku koshtunice sa pushkom na kosovo??? taj covjek je sad premijer srbije!!!
    sve vishe raste podrska srpskim radikalima koji otvoreno podrzavaju rasizam,klanje i ubijanje..sve shto je unazadilo srbiju...kad to podrzava VECINA gradjana onda mozemo slobodno pricat o "kolektivnom duhu"
    to shto su spremni da se suoche sa greshkama i istorijo m i da otvoreno pricaju o ZLOCINIMA SVOGA NARODA ljudi poput sonje biserko,chede jovanovica,vladana batica i drugih uopshte ne skida krivicu sa naroda
    narod je vlast

    i kakva je to prica da milo djukanovic ugrozava srbe?
    cime su to ugrozeni?

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Carski
    Da smo mi Srbi normalni kao ostali svet, ne bi bilo crnogorske nacije.
    to je ta srpska demokratija

    naravno voja koshtunica...ups...nihil na ovo ostaje i gluv i slijep
    totalno se odomacio obicaj da srbi druge nipodastavaju,omalovazavaju i brishu sa lica zemlje

    ko se pobuni protiv toga onda je on - ANTISRBIN

    samo dalje od mene..shto dalje

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder


    shrek velis "u Francuskoj je prije nekoliko mjeseci osvanulo jevrejsko groblje svo isprejano simbolima fasizma i Hitlera.Ogranicenog naroda ima svuda."
    u to ne sumnjam ali mi samo rechi ovo - podrzava li zvanichka Francuska takve ispade?NE JA MISLIM
    srbija podrzava...moram li po stoti put stavljat sliku koshtunice sa pushkom na kosovo??? taj covjek je sad premijer srbije!!!
    sve vishe raste podrska srpskim radikalima koji otvoreno podrzavaju rasizam,klanje i ubijanje..sve shto je unazadilo srbiju...kad to podrzava VECINA gradjana onda mozemo slobodno pricat o "kolektivnom duhu"
    to shto su spremni da se suoche sa greshkama i istorijo m i da otvoreno pricaju o ZLOCINIMA SVOGA NARODA ljudi poput sonje biserko,chede jovanovica,vladana batica i drugih uopshte ne skida krivicu sa naroda
    narod je vlast

    i kakva je to prica da milo djukanovic ugrozava srbe?
    cime su to ugrozeni?
    Intruder,
    Navedi mi primjere dje to Zvanicna Srbija podrzava takve ispade?
    Pominjes Kostunicu, a zaboravljas da je nas doskorasnji presjednik republike i sadasnji presjednik vlade ohrabrivao napade na Dubrovnik i slikavao se sa dobrovoljcima JNA. Prije nego pocnes osudjivati druge pogledaj prvo sebe, tj nas.
    Ovo sto si rekao za radikale je zalosna cinjenica.
    Dje sam to rekao da Milo ugrozava Srbe? Milo ugrozava Crnogorce.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    kako si ti zakljucio da ja mrzim Srbe kao narod meni ne ide u glavu
    Prije nedje si postovao reply mene u kome si naveo 5-10 razloga zasto mrzis SRBE. Nisi rekao pojedince rekao si Srbe.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down Ekstremno

    Quote Originally Posted by intruder
    sa tobom u paketu i Vojislav Kostunica aka nihil...isti je Vojo...on bi sve po zakonu ali da je zakon malo vishe na strani Srba
    A po cemu bi ti? Ti mora da si neki hermafrodit, pa malo po zakonu a malo po kriminalu, pa se onda pravis neobavijesten kao Kostunica ili pricas o tranzitu kao Djukanovic. E nema, ja nisam izmislio zakone, ne trazim ih ja niti neka neformalna grupa nego Zapad. Ako se pozivas na civilizovani Zapad onda bi morao da znas da je postivanje (pot)pisanih ugovora, sporazuma i zakona najznacajnije obiljezje te civilizovanosti. Ako zakon nije dobar nije ga trebalo potpisivati, a ne potpisati pa onda pokusavati izigrati i time losu situaciju u drustvu ciniti jos gorom. ...
    Quote Originally Posted by intruder
    mene uopshte ne interesuje kako cete me vas dvojica klipana okarakterisat...crnogorski nacionalista,fashista,nacista...nebitno
    shrek ne zivi odje pa ne zna shto se radi...nihil mozda zivi mozda ne ali se vidi da oce srbi da budu ravnopravniji od drugih
    Ti si sebe okarakterisao sa onim sto si napisao i ja te upozoravam da je ta izjava sovinisticka i fasisticka. Mogao bi se izviniti Srbima kao Djukanovic Hrvatima, ili je i to politicka foliraza? Da te podsjetim, napisao si ovo:
    da cemo se vishe odvojit od ovija umobolnika...
    Posto si prethodno pisao o Srbima i Srbiji i posto zelis da se odvojis od istih, a kolektivno ih nazivas umobolnicima ne praveci ni najmanju ogradu da se to odnosi na srpske nacionaliste, fasiste i slicno, onda je jasno da ti radis isto samo sa pozicija crnogorskog nacionalizma, bolje receno, ekstremima koji sebe nazivaju dukljanima. Dukljani postaju prepoznatljivi po tome sto mrze sve sto ima ikakve veze sa Srbijom i Srbima.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Intruder,
    Navedi mi primjere dje to Zvanicna Srbija podrzava takve ispade?
    je li ko od VLASTI osudio te ispade?
    je li predsjednik Tadic dosha na Kosovo ignorisuci Albance i kontaktiranjem samo sa Srbima?
    tako se vodi drzava???
    Quote Originally Posted by shrek
    Pominjes Kostunicu, a zaboravljas da je nas doskorasnji presjednik republike i sadasnji presjednik vlade ohrabrivao napade na Dubrovnik i slikavao se sa dobrovoljcima JNA. Prije nego pocnes osudjivati druge pogledaj prvo sebe, tj nas..
    ne...ne zaboravljam ali ne pricamo odje o nashoj vlasti vec o srpskoj vlasti koja meni smeta
    otvori topik o nashoj i pricacemo nashiroko
    problem je shto svi idete sa razlozima tipa "ako su oni loshi - pa evo i nashi su","ako su oni ubijali - eo i mi cemo" dje srbija tu i mi...I ETO DJE SMO DOSHLI

    Quote Originally Posted by shrek
    Dje sam to rekao da Milo ugrozava Srbe? Milo ugrozava Crnogorce.
    jos gora tvrdnja
    kako?

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    A po cemu bi ti? Ti mora da si neki hermafrodit, pa malo po zakonu a malo po kriminalu, pa se onda pravis neobavijesten kao Kostunica ili pricas o tranzitu kao Djukanovic. E nema, ja nisam izmislio zakone, ne trazim ih ja niti neka neformalna grupa nego Zapad. Ako se pozivas na civilizovani Zapad onda bi morao da znas da je postivanje (pot)pisanih ugovora, sporazuma i zakona najznacajnije obiljezje te civilizovanosti. Ako zakon nije dobar nije ga trebalo potpisivati, a ne potpisati pa onda pokusavati izigrati i time losu situaciju u drustvu ciniti jos gorom. ....
    pljunuti Voja Koshtunica
    dodjes li mu neki rod?
    samo je problem shto ratni zlocinci pishu zakone

    Quote Originally Posted by nihil
    Ti si sebe okarakterisao sa onim sto si napisao i ja te upozoravam da je ta izjava sovinisticka i fasisticka. Mogao bi se izviniti Srbima kao Djukanovic Hrvatima, ili je i to politicka foliraza? Da te podsjetim, napisao si ovo:
    da cemo se vishe odvojit od ovija umobolnika...
    Posto si prethodno pisao o Srbima i Srbiji i posto zelis da se odvojis od istih, a kolektivno ih nazivas umobolnicima ne praveci ni najmanju ogradu da se to odnosi na srpske nacionaliste, fasiste i slicno, onda je jasno da ti radis isto samo sa pozicija crnogorskog nacionalizma, bolje receno, ekstremima koji sebe nazivaju dukljanima. Dukljani postaju prepoznatljivi po tome sto mrze sve sto ima ikakve veze sa Srbijom i Srbima.
    vec sam shreku odgovorio o "kolektivnom podrzavanju" pa procitaj
    i zamjenama teza samo sebi idete na shtetu ,meni ne...
    blago fakultetu sa takvim profesorom

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i dalje preskaces da se izjasnis o ovome :
    Quote Originally Posted by Carski
    Ovoga si puta u pravu. Da smo mi Srbi normalni kao ostali svet, ne bi bilo crnogorske nacije.
    izvoli nihil...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    pljunuti Voja Koshtunica
    dodjes li mu neki rod?
    samo je problem shto ratni zlocinci pishu zakone
    Jel ti to EU i Solanu nazivas ratnim zlocincima?
    Quote Originally Posted by intruder
    vec sam shreku odgovorio o "kolektivnom podrzavanju" pa procitaj i zamjenama teza samo sebi idete na shtetu ,meni ne...
    Kakva je ovo izjava: da cemo se vishe odvojit od ovija umobolnika...? Da li je to demokratska, gradjanska, proevropska, tolerantna, pedagoska i sl. ili nacionalisticka, sovinisticka, fasisticka i sl.? Kakva?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    je li ko od VLASTI osudio te ispade?
    je li predsjednik Tadic dosha na Kosovo ignorisuci Albance i kontaktiranjem samo sa Srbima?
    tako se vodi drzava???

    ne...ne zaboravljam ali ne pricamo odje o nashoj vlasti vec o srpskoj vlasti koja meni smeta
    otvori topik o nashoj i pricacemo nashiroko
    problem je shto svi idete sa razlozima tipa "ako su oni loshi - pa evo i nashi su","ako su oni ubijali - eo i mi cemo" dje srbija tu i mi...I ETO DJE SMO DOSHLI

    jos gora tvrdnja
    kako?
    Jadan ti je primjer. Ne dokazuje uopste da zvanicna Srbija podrzava ispade o kojima smo pricali. A ja cu ti reci zasto nemas primjera.
    Sve i da zvanicnici zele da podrzavaju takve ispade ne smiju od EVROPE! Evropa sve budno prati i svaki pogresan potez kaznjava.
    Sto se vlasti tice, ponovo ti kazem: Ne mozes da sudis drugom kad si i sam 3 puta gori u tome. Shvati to vise.
    Prvo mi reci zasto izmisljas da sam rekao nesto sto nisam?
    Onda mi nabroj makar 5 dobrih stvari koje je Milo uradio za nasu zemlju od pocetka njegove vladavine i ja cu ti reci onda kako ugrozava CGorce!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Jel ti to EU i Solanu nazivas ratnim zlocincima?
    hahahahahahah pa ti stvarno mislis da ces ovom zamjenom teza biti neki evropljanin u nashim ocima
    ne pricam o evropi
    pricam o srbiji
    i kad smo vec kod Solane zna se ko ga je osudio na 20 godina robije

    Quote Originally Posted by nihil
    Kakva je ovo izjava: da cemo se vishe odvojit od ovija umobolnika...? Da li je to demokratska, gradjanska, proevropska, tolerantna, pedagoska i sl. ili nacionalisticka, sovinisticka, fasisticka i sl.? Kakva?
    to je iskrena izjava..prije svega iskrena
    da si i malo inteligentan vidio bi,opet ponavljam,da su umobolnici ljudi koji podrzavaju zlocine i ubijanja i to slave ka pobjedu svoga naroda
    to shto insistiras na tome shto sam rekao ti bas i nije od koristi ...samo pokazauje nivo inteligencije ali po treci put odbijas da se izjasnis o rijecima Carskoga

    shto je demokrato?

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Ocajne politike

    Quote Originally Posted by intruder
    i dalje preskaces da se izjasnis o ovome :
    izvoli nihil...
    Koliko puta ti trebam ponoviti da izmedju srpskih i crnogorskih nacionalista ne pravim sustinsku razliku. Naravno, srpski nacionalizam je opasniji jer moze da pokrene vece mase, ali nacionalizam je vrlo losa politika koja prosjecnom covjeku nanosi ogromnu stetu. Inace, to sto ove sprske nacionaliste koji se vole nazivati chetnicima ne razmatram jeste sto su potpuno izduvali, a ovo sto je ostalo obnavlja retoricke lekcije zahvaljujuci dukljanima koje je Djukanovic oformio za potpirivanje nacionalne netrpeljivosti u CG. Kao sto je u Srbiji bio glavni problem sto je sa drzavnog nivoa uzgajan nacionalizam, tako je i sada glavni problem u CG sto drzavna vlast uzgaja nacionalizam. Neuporedivo drasticniji i uzasniji po posljedicama porblem je u Njemackoj izazvala fasisticka drzavna vlast. Zato, problem je u vlasti, a ne u narodima. ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Jadan ti je primjer. Ne dokazuje uopste da zvanicna Srbija podrzava ispade o kojima smo pricali. A ja cu ti reci zasto nemas primjera.
    Sve i da zvanicnici zele da podrzavaju takve ispade ne smiju od EVROPE! Evropa sve budno prati i svaki pogresan potez kaznjava.
    Sto se vlasti tice, ponovo ti kazem: Ne mozes da sudis drugom kad si i sam 3 puta gori u tome. Shvati to vise.
    Prvo mi reci zasto izmisljas da sam rekao nesto sto nisam?
    Onda mi nabroj makar 5 dobrih stvari koje je Milo uradio za nasu zemlju od pocetka njegove vladavine i ja cu ti reci onda kako ugrozava CGorce!
    ne mogu da nabrojim...kakve to veze ima?
    1998 je sacuvan mir..to bi moga jedino lijepo rec..
    i ..shto si dobio sad?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Koliko puta ti trebam ponoviti da izmedju srpskih i crnogorskih nacionalista ne pravim sustinsku razliku. Naravno, srpski nacionalizam je opasniji jer moze da pokrene vece mase, ali nacionalizam je vrlo losa politika koja prosjecnom covjeku nanosi ogromnu stetu. Inace, to sto ove sprske nacionaliste koji se vole nazivati chetnicima ne razmatram jeste sto su potpuno izduvali, a ovo sto je ostalo obnavlja retoricke lekcije zahvaljujuci dukljanima koje je Djukanovic oformio za potpirivanje nacionalne netrpeljivosti u CG. Kao sto je u Srbiji bio glavni problem sto je sa drzavnog nivoa uzgajan nacionalizam, tako je i sada glavni problem u CG sto drzavna vlast uzgaja nacionalizam. Neuporedivo drasticniji i uzasniji po posljedicama porblem je u Njemackoj izazvala fasisticka drzavna vlast. Zato, problem je u vlasti, a ne u narodima. ...
    daj mi primjer u kojem crnogorci tlache drugi narod ili vjeru a svoju uzdizu do neba

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    hahahahahahah pa ti stvarno mislis da ces ovom zamjenom teza biti neki evropljanin u nashim ocima
    ne pricam o evropi
    pricam o srbiji
    i kad smo vec kod Solane zna se ko ga je osudio na 20 godina robije
    E pa nije zamjena teza, vec mene Kostunica kada je u pitanju zakon, pravo, obavijestenost i slicno vezano za CG ni malo ne interesuje, niti sa CG ima ikakve veze. Ja govorim o Beogradskom sporazumu, o Ustavnoj povelji i ostalim aktima koje je Djukanovic potpisao sa EU i Solanom. Taj potpis je kljucan primjer nepostovanja zakona i Ustava. Sta se radi u CG po tom pitanju u vezi mnogo cega od pivare, preko Jugopetrola, zeljezare, aluminijskog itd. itd. moglo bi se u nedogled nabrajati. Vlast koja direktno rusi zivot gradjana, posebno Crnogoraca, kao vecinskog i drzavotvornog naroda. A ti skreces pricu na Kostunici i nacionalizam kod Srba. E to nije vise problem CG, vec je ova vlast problem CG.
    Quote Originally Posted by intruder
    to je iskrena izjava..prije svega iskrena
    da si i malo inteligentan vidio bi,opet ponavljam,da su umobolnici ljudi koji podrzavaju zlocine i ubijanja i to slave ka pobjedu svoga naroda
    To da li je iskrena ili ne nije nimalo bitno jer se ovdje ne radi o licnosnim odnosima vec o politickim raspravama u koje spada i kritika politickih projekata zasnovanih na nacionalizmu. Tvoja izjava je osudila citav narod kao umobolan, jer si napisao da se treba "odvojiti od ovija umobolnika" sto sasvim jasno upucuje na tvoj odnos prema Srbiji i Srbima, a ne prema ratnim zlocinicima. Trebas jasno da kazes da se izvines zbog toga sto si rekao, a ponovi koliko god hoces puta da su oni koji su pocinili ratne zlocine umobolnici.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

Page 1 of 7 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. U Potocarima ukopano novih 338 zrtava cetnickog genocida
    By Kralj Tvrtko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 30
    Last Post: 12-07-04, 05:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •