Page 13 of 24 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast
Results 301 to 325 of 585

Thread: Izlasci u nk...

  1. #301
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maxeen View Post
    Da da daaa svi nesto pljujete na taj Dodge i Trotoar a da se kladimo da se svi nadjete tamo u sitne jutarnje sate sve cu vas pronaci kad dodjem u nk ima da pijete na moj racun cijelu noc al u taj Trotoar. Nego zasto se toliko pljujete zar je bitno ko je seljak a ko seljacina a ko maloooogradjanin il cime da nazovem , sta treba da sjedimo u neki cool kafic da bi se vidjelo da smo u fazonu ili ne daj boze da nas ne vide tamo pa nismo u trendu, kad svi dobro znamo da u neke kasne sate kad se cvrcne po koja nije vazno gdje cu da sjedim taman narodnjaci pichili cijelo vrijeme bitno je da su ljudi oko nas pravi i ono drustvo koje nam odgovara. Ja licno sam zamrzla diskoteke i svu on doom doom muziku kako je ja nazivam od koje mi je muka i loodih likova kad se okrenes i vidis da su svi na necemu u nekom loodom elementu nego sreca vidis ih tad i mozda nikad vise jer u jednom peto milionskom gradu lutrija je da ces sresti istog covjeka danas i sutra. Iskreno da vam kazem sad da sam tamo otisla bi u naj vecu birtiju samo da cujem nasu muziku i da vidim nase ljude oko sebe a ni naj manje mi ne bi bilo bitno ko su odakle su sa sela iz grada i koje opstine i plemena :razz: .Eh tako sad kad zahvaljujuci vama znam gdje ne treba ici ja ipak odoh da malo obidjem ta mjesta prvo pa cu onda da gloomim cool i odem na fancy mjesta kako se to vec naziva tamo mada cisto sumnjam da ce da me drzi dugo na jednom mjestu tako da cu da ipak na kraju da odem u Amici posto je to jedino mjesto koje pamtim da je bilo ok da se ode na kafu a da me ne zaboli glava...mislim sve dok se ne okrenem ka korzu koji je pun i dan i noc "nevjerovatno al istinito" gdje se odrzavaju naj vece trac patije i rekla kazala!!! pozdrav svima i b good and happy 4ever.
    Razumijem sta pokusvas da kazes, ali tvoj stav je posljedica toga sto zivis u inostranstvu a opstepoznato je da dijaspora malo "proseljacki" sto se tice muzike, iz ciste nostalgije
    Naravno da je bitnije s kim si, ali kad vec mozes da biras dje ces, zasto bi isla tamo dje je neka ocajna muzika
    Kako Vaša bolest ?

  2. #302
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znate ono kako u gastarbajerskoj pjesmi, Bora Corba kaze da praziluk iz dupeta viri... E pa to je manje-vise to...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  3. #303
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo jedne smijesne pricice, na koju naidjoh na netu, i za koju se ne zna ni jel istinita... Nema puno veze sa izlascima u Nk, ali posto je procitate, shvaticete da izlazak moze ponekad da bude vrlo vrlo interesantan...

    copy + paste =

    Nemacki drzavljanin (poslovni covek) isao autom iz Beograda ka Madjarskoj granici...
    Isao je prema Subotici, mislim da je to bio put Senta - Subotica ...
    Isao je malo brze, nesto malo preko ogranicenja... Odjednom, na put iskoci neka poveca zivotinja... Zbog vece brzine, nije mogao da zakoci , i udario je zivotinju, koja je odletela malo ispred, uz samu ivicu puta...
    Auto je bio malo ostecen..
    Nije odmah bio svestan koju zivotinju je udario, stao je , izasao iz auta i otisao do zivotinje. Nasao se u soku kada je ugledao kengura , gledao je u pregazenu zivotinju u cudu, i nije mogao da shvati kako kengur u Srbiji da mu iskoci na put... Na pameti mu je bila Australija, ali Srbija...
    U njegovom pravcu nailazi putem policijski 101... Auto se zaustavlja i iz auta izlazi jedan policajac i prilazi da vidi sta se desilo. Kada ga je Nemac ugledao, jos jedan sok ! Policajac koji je izasao iz Zastave 101 srpske policije je bio crnac . Covek je zastao, zbunio se, crnac mu se obratio na srpskom , a kada je video da Nemac ne razume srpski jezik, obratio mu se cistim engleskim jezikom... Nemac poceo da histerise, uhvatila ga je drhtavica, pandur mu je prisao, ovaj ga odgurnuo, pandur ga uhvatio, stegao, protresao i jos jednom pitao na engleskom da li je sve u redu, sta mu je....
    Nemac je pao u nesvest obliven hladnim znojem ....
    Sta se desilo ...
    Iz Subotice, iz zoloskog vrta je pobegao kengur, koji se nasao na putu kada je Nemac naleteo... A pandur je crnac koji je nekoliko godina pre dosao iz Amerike u Srbiju i tu ostao... razmena studenata, sezonski rad , ili neznam vec zasto... Uglavnom, veliki skup slucajnosti, na koje Nemac nije ostao ravnodusan
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  4. #304
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na istom forumu odakle je ova prethodna prica, na istom topicu, idu i sledece (obratite paznju na drugu i trecu, jer je rijec o Niksicu):

    Btw. Forum je sa srbijanskog sajta...

    -------------------------------------------------------------------------
    Ovo se desilo u Juznoj Africi:
    U jednoj bolnici su pacijenti umirali odmah posle prve noci provedene na odeljenju za teske slucajeve... Posto se to desavalo konstantno , bez obzira da li je pacijent u tezem ili laksem stanju, uprava bolnice je jedne veceri naredila da se izvrse dodatne provere aparata za infuziju, ocisceni filteri klima uredjaja, sve isproveravano nekoliko puta... Ipak, i sledeceg jutra pacijent je izdahnuo u toj sobi...
    Onda je uprava posumnjala na ljudski faktor i postavila skrivene kamere ... I bili su u pravu...
    Sledeceg jutra se na kameri jasno vidi sta se zapravo desavalo...
    Cistacica je ujutru dolazila prva, i trazila strujni steker, posto je u sobi bio samo jedan , i to prikljucen , ona je ne razmisljajuci o tome sta radi, iskljucivala aparat za odrzavanje zivota, ukljucivala njen ususivac.. zavrsava njen posao , vracala sve kako je bilo i odlazila... Nije ni razmisljala da svojim grubim nehatom lisava ljude zivota..

    ------------------------------------------------------------------------

    u svakom slucaju,u Niksicu je jedan mladic prelazio preko groblja u sred noci,kako je hodao pored krsova, otkopcana jakna mu je zakacila za jednog od njih.Covjek se prestravio,misleci da ga je neko povukao za darderobu.Sto je najjace,kad je pao u nesvjest,probudila ga je DARKERKA!!!!Covjek nikad u zivotu nije vidio takvu nakazu,dalje ne znam sta se desilo,kazu da ga je srce o`kinulo%)

    ------------------------------------------------------------------------

    Neki lik u Niksicu je vidio pijanog komsiju kako se tetura pored dosta nabujalog potoka,posto je bio s njim u losijim odnosima,jer su se sudili zbog imanja,htio je da ga kao gurne u potok, a onda da ga izvuce...i da naravno ispadne da ga je spasio.To mu je bio najbolji nacin da pridobije komsiju,da ovaj pomjeri medju.I tako...on ti ga gurne u nabujali potok,i ovaj se udavi.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  5. #305
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maxeen View Post
    Da da daaa svi nesto pljujete na taj Dodge i Trotoar a da se kladimo da se svi nadjete tamo u sitne jutarnje sate sve cu vas pronaci kad dodjem u nk ima da pijete na moj racun cijelu noc al u taj Trotoar. Nego zasto se toliko pljujete zar je bitno ko je seljak a ko seljacina a ko maloooogradjanin il cime da nazovem , sta treba da sjedimo u neki cool kafic da bi se vidjelo da smo u fazonu ili ne daj boze da nas ne vide tamo pa nismo u trendu, kad svi dobro znamo da u neke kasne sate kad se cvrcne po koja nije vazno gdje cu da sjedim taman narodnjaci pichili cijelo vrijeme bitno je da su ljudi oko nas pravi i ono drustvo koje nam odgovara. Ja licno sam zamrzla diskoteke i svu on doom doom muziku kako je ja nazivam od koje mi je muka i loodih likova kad se okrenes i vidis da su svi na necemu u nekom loodom elementu nego sreca vidis ih tad i mozda nikad vise jer u jednom peto milionskom gradu lutrija je da ces sresti istog covjeka danas i sutra. Iskreno da vam kazem sad da sam tamo otisla bi u naj vecu birtiju samo da cujem nasu muziku i da vidim nase ljude oko sebe a ni naj manje mi ne bi bilo bitno ko su odakle su sa sela iz grada i koje opstine i plemena :razz: .Eh tako sad kad zahvaljujuci vama znam gdje ne treba ici ja ipak odoh da malo obidjem ta mjesta prvo pa cu onda da gloomim cool i odem na fancy mjesta kako se to vec naziva tamo mada cisto sumnjam da ce da me drzi dugo na jednom mjestu tako da cu da ipak na kraju da odem u Amici posto je to jedino mjesto koje pamtim da je bilo ok da se ode na kafu a da me ne zaboli glava...mislim sve dok se ne okrenem ka korzu koji je pun i dan i noc "nevjerovatno al istinito" gdje se odrzavaju naj vece trac patije i rekla kazala!!! pozdrav svima i b good and happy 4ever.

    amici je nekad bio dobro mjesto, sad je cisti fenseraj....


    nemoj ko da me pogresno shvati, idem i tamo
    ...

  6. #306
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je Amici vrh nekad bio. Sad ne znam kako je, jer sam jako rijetko u NK. Ali skoro kad sam bio u NK na par dana, isto je bilo ok...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  7. #307
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Executor View Post
    tamo dje se fura narodna muzika tu me necesh naci...
    Ni mene bez na sto
    Io ci credo!

    Welcome



  8. #308
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    Ni mene bez na sto
    sta ces na stolu?!

  9. #309
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Parallel Universe
    Posts
    614
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    niksic je brat ;p

  10. #310
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    cuh da ce da se pravi neki "splav" nedje na krupac valjda ?!
    ...

  11. #311
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Amsterdam, NL
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes neshto se pravi.... Neki kafic ili neshto ...Uglavnom brzo napreduju.
    God places the heaviest burden on those who can carry its weight. ttwis

  12. #312
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je dobro! Treba Krupac forsirat' vjerujte mi!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  13. #313
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    haha simapticna ideja nego vidjecemo sta ce ispasti od toga, znajuci kako funkcionisu stvari u nasem gradu...
    Kad bi to trebalo da bude otvoreno?
    Kako Vaša bolest ?

  14. #314
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Bio sam sinoc tamo, vidio sam neke stubove itd, valjda ce da izdaju camce, pedaline i tako te stvari. A na gornjem spratu vjerovatno kafic
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  15. #315
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    sta ces na stolu?!
    Sa visine lakshe razbijam chashe :mrgreen:
    Io ci credo!

    Welcome



  16. #316
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    Sa visine lakshe razbijam chashe :mrgreen:
    Onda...PODRZAVAM!!!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  17. #317
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Parallel Universe
    Posts
    614
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    cudo da se ranije nijesu sjetili krupca...
    Jos samo da daju zeleno svijetlo za zurke na bedem i vrh

  18. #318
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bedem je najjace mjesto u gradu bre... Samo sto treba nk mozgovima x godina da to shvate...
    A sto se tiche Krupca i tih prica ako je uopste istina - nece potrajati ni 20 dana... Preveliki smo mi seljosi da bi tako nesto radilo...
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  19. #319
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da, super su bile one zurke na Bedemu, prije nekoliko godina, vise se ni ne sjecam tacno... I ona gostovanja isto stvarno ekstra... Bas steta sto su unistili onaj prostor
    Kako Vaša bolest ?

  20. #320
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako je kad su poceli da kontrolisu ko ide na bedem posto je skroz ruiniran. To samo mi mozemo, da nesto gradimo i ljusnemo u to milione, a posle toga ne zastitimo investiciju. Nadam se da ce neki privatnik ponuditi da obnovi ono sto je unisteno, a da ce mu opstina to dati u zakup na odredjeno vrijeme. Npr terasu na kojoj su mnoge grupe bile gosti (mika ti se narocito sjecas ruskih cigana ), a i onu veliku pozornicu ili kako se vec zove.

  21. #321
    Join Date
    May 2004
    Posts
    171
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma bedem je najljepse mjesto u nk za organizovanje raznih manifestacija..super prostor..
    ljeto prije nego sto je zatvoren svaki vikend su organizovani neki koncerti ili zurke,a posjecenost 0 ..svi oce da idu da se shetaju korzom,grad krcat,niko ne je6e bedem...mada ljepse i da dodje 5 ljudi no da dolazi svakakva stoka...kasnije je sve srusheno,oni reflektori i chuda...
    _____________________________
    __________________________________________

  22. #322
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TrOuBlEsOmE View Post
    Bedem je najjace mjesto u gradu bre... Samo sto treba nk mozgovima x godina da to shvate...
    A sto se tiche Krupca i tih prica ako je uopste istina - nece potrajati ni 20 dana... Preveliki smo mi seljosi da bi tako nesto radilo...
    valjda ce to da otvori vlasnik amicija, i bice kao neki otvoreni sank eto
    ...

  23. #323
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Halfway between the gutter and the stars ...
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Daj Bože da uspije...Meni je Krupac oduvijek bio idealno mjesto za organizovanje ljetnjih žurki (plaža,šuma,alkohol,žene :grin: ) samo što niko to nije sproveo u djelo.Tu cak i da uleti neki kombi ili sličan vid prevoza za ljude koji su bez auta i prevoza da ide od centra do krupca i nazad na svako sat vremena bilo bi extra.Znam da je u Italiji tako regulisano pitanje provoda u tim lokalima koji su izvan gradova (gradovi su velicine Nikšića da se razumijemo).Pa je o5 super funkcioniše sve extra i ako moraš da se klackaš po 20tak min i više da bi do kluba došao...Samo da ima ljudi sa inicijativom i malo znanja u toj oblasti i Krupac i Bedem bi bili vrh za provod no taj dan ko zna kad ce doci.
    Aliquando et insanire iucundum est ~ ~ It is sometimes pleasant even to act like a madman. Seneca

  24. #324
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cookie uvijek ima neke inforamcije prije svih ostalih hm...

    Jeste culi da Rambo Amadeus svira u Montenegro Pub-u 22. :twist:
    Kako Vaša bolest ?

  25. #325
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post

    Jeste culi da Rambo Amadeus svira u Montenegro Pub-u 22. :twist:
    Samo da ne donese kasetofon, upali ga i ode
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

Page 13 of 24 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •