Page 1 of 24 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 585

Thread: Izlasci u nk...

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Izlasci u nk...

    Gdje trenutno najvishe izlazite i zbog cega? Meni se cini da je provod mnogo loshiji nego recimo prosle ili prije 2 godine. Montenegro Pub je postao nekako vishe nalik vrticu gdje se skupljaju piplice od 15-16 god i momchici koji su ranije ishli u "fensi" mjesta ili nisu ishli nidje dalje od svojih prigradskih naselja... U Jazz mi je totalno bezveze atmosfera. Londonski je kao i uvijek...neatraktivan... Itd... Necu vishe, raspisacu se pa onda ovaj topic nece lichit ni na shta. Aj...bachajte razmisljanja :P
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Location
    New York, New York, United States
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    blago recheno u niksic se nema dje izac

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk-bgd
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    blizu si. ali nije bas da nema dje da se izadje...
    zavisi sta ko slusa, zar ne ?
    ako slushash narodnu i tako to, taj zvuk i sve sto podsjeca na to, ima mnogoooooo dobrih mjesta da izadjes. seljak je chovjek koji zivi na selu, poljoprivrednik. a seljachina je karakterna osobina, koje mnogo ima u niksicu.

    ja volim buena vistu, tamo mi je opustena atmosfera, muzika je super, bez ijedne zamjerke. u london nijesam bio, pokusacu.
    pab je nekad bio dobar, chuo sam da sam sad prestar za tamo.
    u jazz nije loshe nedjelju dana posle stizanja novih cd-ova. kasnije ti je smor...
    dalje, krivo mi je sto posle buena viste nemas dje da odes, prinudjen si da odes u diskoteku, dje su se, ponovnim otvaranjem, malo promijenili ljudi koji dolaze... ali opet je ******.

    jedva chekam da se otvori bedem, tamo nije bilo loshe proshle godine, muzika je bila ok, samo ljudi fali
    I'm coming out of my cage...

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako je Bole. Mada meni je i Buena Vista smor. Mjesta za "ove sa poljoprivredno-ratarskim karakternim osobinama" nikada nisu bila problem. Pitanje je sta je sa nama koji ne slushamo "turbo dizel bezolovni sound"?! Tacno je... nekad se i ja osjetim prestarim u Montenegro Pubu. Nije losh ni onaj Hemingvej...mada... E ne znam... ajmo dalje
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta znam , sto se tice izlazaka ako si u dobrom drustvu svejedno dje ces , u pub odem jednom u 2 mjeseca dobro si rekao Luka [ vrtic ] , obicno izadjem u Hemingvej ili Buena Vistu , onaj Jazz je bzvz kad zabazdi iz njega a jedne iste pjesme pustaju evo god. dana . Posle 12 se nema dje nego u diskoteku ili u Pg

    Sve u svemu lo$eeeee

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaboravih reci da je sad 10 puta bolje izaci preko dana .... neka terasica.. caj,kafa,sok... sunce ....

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trenchtown
    Posts
    70
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je recheno.Otkad je Montenegro postao naporan,nemam dje izac'..Ne znam kakav je onal novi lokal (u nekom USA stilu,chini mi se) pored 'Kojchin 3'..
    em pi mark

  8. #8
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mPmarcom
    Sve je recheno.Otkad je Montenegro postao naporan,nemam dje izac'..Ne znam kakav je onal novi lokal (u nekom USA stilu,chini mi se) pored 'Kojchin 3'..
    Da, tacno je. New York se zove lokal, medjutim nesto nije atmosfera...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  9. #9
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    jes da sam mlad ali bi se totalno sa bolom slozio...ebes ti lokale dje ide TurboFolk...P.S. kadda gostuju ovi grandovci u trotoar treba napraviti Zicaru Zupa-Trotoar!!!)

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    1,055
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chush ovih sad, juche ste mi iz gimnazije izashli i sad ste odjednom prestari za gimnazijalce. A bjezh'te 'e cu vas nabit noga
    Za mene je trenutno najbolji lokal Montenegro Pub, iako se u zadnje mjesec-dva mnogo izshmikerzovao, iskomercijalizovao.. nazovite to kako hocete.. ne mogu da shvatim likove koji slushaju narodnu (chitaj: seljachku) muziku, a izlaze u Pub zato shto je to "kul", "fensi", i shto tamo sve "shminke" grada Nikshica izlaze.. a maxe..
    Za Jazz sam premlad. Hemingway me ne privlachi, kao ni Londonski.. Dodge i kompanija mi ne padaju na pamet.. Trotoar mi posebno ne pada na pamet .. Tako da je Pub my shelter .
    Nadam se da ce na Bedemu ove godine biti bolje, proshle godine je bilo ok, opushtencija totalna.. fin pogled - panorama ovog mrtvog grada (za koji bi se mozhda moglo reci u tim trenucima i da je lijep).. samo da je bilo malo vishe ljudi.. al ok, nadajmo se boljem!
    be the change you want to see in the world.

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Location
    New York, New York, United States
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BOLOGMO
    Zaboravih reci da je sad 10 puta bolje izaci preko dana .... neka terasica.. caj,kafa,sok... sunce ....
    da upravu si bleka

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Location
    New York, New York, United States
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DigitalMax
    jes da sam mlad ali bi se totalno sa bolom slozio...ebes ti lokale dje ide TurboFolk...P.S. kadda gostuju ovi grandovci u trotoar treba napraviti Zicaru Zupa-Trotoar!!!)
    da...kada je bio onaj velikisnijeg trotoar PRAZAN ALI PRAZAN kada nema autobusa...trotoar=seljaci for me

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus
    Da, tacno je. New York se zove lokal, medjutim nesto nije atmosfera...
    Kako ce biti atmosfera u 6 kvadrata , dodje 10 ljudi i fullira se

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk-bgd
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @The_Infinite: nijesmo mi prestari za gimnazijalce, daleko od toga ali ne bi ni ti izlazio u neki lokal dje ce biti svi skoro 4 godine mladji od tebe. osjecas se kao ponosni tata.

    @BOLOGMO: to je lokal neki tipa "che"-a...? 20 ljudi i krcato, premalo je to za dobru atmosferu. mada nekad i to odgovara. che ima strava muziku, terasa je ok, nekako mi je fino i tamo da sjedim.
    I'm coming out of my cage...

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by {-_-}
    @The_Infinite: nijesmo mi prestari za gimnazijalce, daleko od toga ali ne bi ni ti izlazio u neki lokal dje ce biti svi skoro 4 godine mladji od tebe. osjecas se kao ponosni tata.

    @BOLOGMO: to je lokal neki tipa "che"-a...? 20 ljudi i krcato, premalo je to za dobru atmosferu. mada nekad i to odgovara. che ima strava muziku, terasa je ok, nekako mi je fino i tamo da sjedim.
    Opet se slazhem sa Bolom. Bole you're my man Ja se stvarno osjecam kao Big Daddy u MN Pub-u pored piplica od 15-tak god. Naravno maturantkinje i maturanti su ok. Ne vrijedjaj se premudri Lazare Perovicu, doci ces i ti brzo na Bolovo mjesto, a jos brze na moje... Shvatices onda!
    New York bi bio super lokal, bez obzira na kvadraturu kad bi doshli pravi ljudi. Kad si u dobrom drustvu i kad su oko tebe ljudi koji znaju kako da naprave provod i od nichega nije bitno jesi li u Zupi niksickoj ili u Wyomingu
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trenchtown
    Posts
    70
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by {-_-}
    @The_Infinite: nijesmo mi prestari za gimnazijalce, daleko od toga ali ne bi ni ti izlazio u neki lokal dje ce biti svi skoro 4 godine mladji od tebe. osjecas se kao ponosni tata.

    @BOLOGMO: to je lokal neki tipa "che"-a...? 20 ljudi i krcato, premalo je to za dobru atmosferu. mada nekad i to odgovara. che ima strava muziku, terasa je ok, nekako mi je fino i tamo da sjedim.
    Che je ok,ali chesto ima shmek neke trave
    A,mozda grijeshim,mozda kuvaju chaj..
    em pi mark

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Angry

    m.pab je pocheo da se,blago recheno, raspada ... tachno je shto weli brat luxi da dolaze swe djeca i wecina "fensera" iz trotoara se preselila u m.pab .....swaq noc izbijaju neke frke,tuche....... jedino shto tamo walja je muzika pushtaju muziku da walja... a za ostalo ....... shta znam u jazz nema stmosfere a inace je lokal ok ,buena wista puff tamo ako bude mladje duse od 27 il' 28 god ... sta je ono club penzionera .... a za ostalo je shit !!!!!!!!!

  18. #18
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja u Nk zivim odnedavno,na pocetku mi je sve bilo onako bezveze.Medjutim nakon godinu dana sam zakljucio da ovaj grad ima dusu i vjerujte imate i lijepa mjesta za izlaske,samo sto ste vi nekako monotoni.Koga briga ko izlazina tom mjestu,ako je tebi lijepo i ako si u dobrom drustvu.Ovdje je fora da svi stoje i sjede pogleda uprtih u vrata i gledaju ko ce sledeci uci,kakav je to izlazak,malo ko igra,svi se mjerkaju bez obzira na pol i godine.To je manaa ne mjesta za izlaske.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk-bgd
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @mPmarcom: ja jos nijesam osjetio travu tamo, mada, ruku na srce, rijetko izadjem u che.

    @vesa: ali ja ne mogu da se fino opustim, kad je tu neki umisljeni kriminalac i sve u lokalu gleda popreko. nervira me ta napeta atmosfera...
    a ovo za igranje se moram sloziti. svi stoje kao statue, pi. dodjes u diskoteku i igras, svi te gledaju ko da si lud. bljak... odje u bg te gledaju kao da si lud ako ne igras. mada i to cemo promijeniti

    @Executor: ja imam ispod 27 i izlazim chesto u buena vistu
    I'm coming out of my cage...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    1,055
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me cheka ljeto
    be the change you want to see in the world.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Halfway between the gutter and the stars ...
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The_Infinite
    /me cheka ljeto
    ...ma brate i to sto kazesh -vala smo isposhtovali ovaj montenegro ja, ti, kum i boya ako je iko ove jeseni i zime. Vrijeme je za rock i techno zurke na bedemu!;-)
    Aliquando et insanire iucundum est ~ ~ It is sometimes pleasant even to act like a madman. Seneca

  22. #22
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fast_and_Furious
    ...ma brate i to sto kazesh -vala smo isposhtovali ovaj montenegro ja, ti, kum i boya ako je iko ove jeseni i zime. Vrijeme je za rock i techno zurke na bedemu!;-)
    Ja se nadam da ce ljetos biti zurki u Pub-u i na bedemu. Ja cu se truditi da organizujem ponesto, koliko je to u mojoj moci Koristim ovu priliku da se zahvalim svima koji dolaze na nashe #montena Techno i Rock zurke i svima koji pomazu prilikom realizacije istih!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    1,055
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo ako je mladi Mrvaljevic raspolozhen, mozhemo se potruditi da #montena dobije i svoje rap zhurke.. mislim ono
    Shto se techno/rock zhuraja tiche, idem samo na one koje su pod organizacijom DJ Peka, odnosno Luximusa.. aj prijatno
    be the change you want to see in the world.

  24. #24
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The_Infinite
    Eo ako je mladi Mrvaljevic raspolozhen, mozhemo se potruditi da #montena dobije i svoje rap zhurke.. mislim ono
    Shto se techno/rock zhuraja tiche, idem samo na one koje su pod organizacijom DJ Peka, odnosno Luximusa.. aj prijatno
    Hahaha to to... Pa evo, obradovacu vas... uskoro dolazi DJ Peko i planiramo jednu mnogo jaku zurku. Naravno, u organizaciji i realizaciji DJ Peka & Luximusa kao sto ste i navikli...
    Svakako podrzavam predlog za rap zurku! Napravite je... raja ce doci
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  25. #25
    Join Date
    May 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    73
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face In darkness blood is black,not red!!!

    To bi bilo super Luka,al dje ce to da bude??? U mon?
    Inace che je fin lokal ali premali prostor...mon je BIO fin sad naprosto mozes SVAKOG sresti....taman ko sto ste rekli za ostale ``narodnjacke`` lokale-smor!a i sve ostalo ``novo`` sto se otvori bude ful mjesec dana pa nista.....sve u svemu ceka nas ljeto....i bedem...i zurke... FINE MUZIKE!!!!
    kako za koga fine al kome se ne svidja da je zdravo....i to...LJETTTTTOOOOOO
    I see the sadness in their eyes
    Melancholy in their cries
    Devoid of all the passion
    The human spirit cannot die
    Look at the pain around me
    This is what I cry for
    Look at the pain around me
    This is what I'll die for...

Page 1 of 24 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •