Page 54 of 84 FirstFirst ... 44450515253545556575864 ... LastLast
Results 1,326 to 1,350 of 2080

Thread: Zimska oprema

  1. #1326
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    ​Polomiše se svi na ove zimske. Plešu li plešu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #1327
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Mene univerzalne koče u mjestu.
    Jes da su ljudi na forum rekli da su smeće ali šta mogu...

    Poslato sa pisaće mašine Galaxy Note
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #1328
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    obzirom da su mi na megana zimske pozadi kliza mi zadnji kraj

    and I luv it
    She is only here to annoy herself!

  4. #1329
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja imam neke tamo Pirelli im je ime, m+s, e sad ja vozim malo jace i imam obrtnog malo vishe zbog remapa, ali vrti tockove i to posteno...realno i ljetnje koje su bile do sad su kvalitetnije pa mozda osjecam razliku malo vishe... ali evo iz prve ruke, kazem da su danas zimske bile 2x loshije nego ljetnje... pa pricajte sto ocete

  5. #1330
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    naravno da su losije, u PG za cijelu zimu postoje prosjecno 2 dana i 4 noci kad su zimske bolje od ljetnjih
    She is only here to annoy herself!

  6. #1331
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    naravno da su losije, u PG za cijelu zimu postoje prosjecno 2 dana i 4 noci kad su zimske bolje od ljetnjih
    i to je pitanje?

  7. #1332
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    Ja imam neke tamo Pirelli im je ime, m+s, e sad ja vozim malo jace i imam obrtnog malo vishe zbog remapa, ali vrti tockove i to posteno...realno i ljetnje koje su bile do sad su kvalitetnije pa mozda osjecam razliku malo vishe... ali evo iz prve ruke, kazem da su danas zimske bile 2x loshije nego ljetnje... pa pricajte sto ocete
    Evo mene su ljetnje toyo kao nove,imam sad zimske isto toyo potpuno nove,sad sam se vratio iz bara i osjecam u krivine kad dam malo gaza da kliza ana ljetnje mi se to nije desavalo...

  8. #1333
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    naravno da su losije, u PG za cijelu zimu postoje prosjecno 2 dana i 4 noci kad su zimske bolje od ljetnjih

    Pa znam ja to, nego evo i da potvrdim i kazem, da ne bude da pricam takve stvari jer "nisam mislio na vrijeme pa mi krivo sto moram da placam x2 zimske gume" pa sam nesto ljut na divne zakone.... nego iz prve ruke kao neko ko vozi i na jedne i na druge, a najbitnija mu je sigurnost samog sebe jer ne vozi 12 na sat..

  9. #1334
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Pa normalno kad je napolje 15 stepeni evo ja jutros probao obe minerve jer sam juce odradio reglazu naprijed i nazad.. U kruzni ne snmijem preko 70 odma prednji kraj nosi.. Namjerno nocas cijeli krug uhvatih na kruzni kod volija od kombinata.. U 2goj na 50kmh pocinje da plese po malo al prati putanju.. Onda od kruznog kod lakovica prema zetatransu kad se prodje nadvoznjak ide skretanje na lijevo.isao sam 4tom 100 pustio gas pa 3 i probao da udjem 70 uz malo gasa i cim smotam volan mrvicu nosi pravo pa onda hvataju ok...
    Napumpane su na 2.0..

    Opsti utisak za ove minerve od 1-5 je neka 3 al ono pocetna 3

    Mada sigurno bi bolje ponasanje bilo da je vani bilo 5 a ne 15 stepeni..

    I tek sad vidim kako je dobro imati dobru gumu. One rainsport su za kisu kao sintelan!!!

    I tako sam se zajebao sto nisam uzeo zimsku unirojal ms66 jer na kisu ima najbolje performanse od svih guma sa adaka!!

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  10. #1335
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,688
    Thanks Thanks Given 
    1,738
    Thanks Thanks Received 
    753
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    naravno da su losije, u PG za cijelu zimu postoje prosjecno 2 dana i 4 noci kad su zimske bolje od ljetnjih
    Ako ces cijelu zimu u Pg da provedes onda ti je dosta Golf2 i tigar wintera i miran si.

    Jedino ako nije sesnaes ventila!
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  11. #1336
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koji to golf dvojka nije sesnEs ventila

  12. #1337
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    Ako ces cijelu zimu u Pg da provedes onda ti je dosta Golf2 i tigar wintera i miran si.

    Jedino ako nije sesnaes ventila!
    ne treba mi nikakav golf niti tigar, hocu da vozim ono za sta sam platio registraciju za cijelu godinu i necu da mi niko namece da vozim na losim gumama, i jos da me kazni za to
    She is only here to annoy herself!

  13. #1338
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,688
    Thanks Thanks Given 
    1,738
    Thanks Thanks Received 
    753
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Ne glupiraj se. Imas ti godina...
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  14. #1339
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    30 punih, glupiraju se oni a ne ja

    ovo je isto kao da na Tibet dje imas 2 dana godisnje bez snijega uvedu da ljeti moras imat ljetnje gume
    She is only here to annoy herself!

  15. #1340
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,152
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,618
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    naprijed michelin alpin,pozadi continental premium contact 2, kad se malo brze udje u krivinu auto bjezi preko nosa,ne mogu mu se pofatat sa prednjim krajem

    nego nesto gledam imam na drugo auto tigar winter1... koja je razlika izmedju Rotex w2500 i Tigar winter1...neko nekoga kopira,ili je ista fabrika...(prva slika rotex,druga tigar)


  16. #1341
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ista fabrika valjda, ove rotex su za napolje a tajger za sfrj

  17. #1342
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    naprijed michelin alpin,pozadi continental premium contact 2, kad se malo brze udje u krivinu auto bjezi preko nosa,ne mogu mu se pofatat sa prednjim krajem
    logicno, jer ti auto pozadi bolje drzi
    She is only here to annoy herself!

  18. #1343
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    malo mi je laknulo kad vidim da nisam jedini koji se danas loše snalazi večeras sam imao neprijatno iskustvo kad sam krenuo na primorje, na autu su mi michelin alpin doduše starija guma ali sa dobrom šarom sve 4, i izbaci me u jednoj krivini, plesao sam po putu od bankine do bankine, kroz obije trake, srećom, srećom i bogu hvala nikog u susret nije bilo, inače bih se baš loše proveo. prodjoh na kraju samo sa gomilom stresa. naravno da nije samo do guma jer jesam opuštenije ušao u krivinu, ali mi se ovo nije dosad dešavalo a vjerujem ni noćas ne bi desilo sa uniroyal rainexpert koje sam skinuo sa auta prije 10 dana.

    moje pitanje a neko ih već pomenu, jel iko uzimao uniroyal ms66,kakva su iskustva i koja joj je otprilike cijena, 195/50 15 dimenzija?

  19. #1344
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,033
    Thanks Thanks Given 
    706
    Thanks Thanks Received 
    1,900
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    meni je preko ljeta na auto naprijed bio toyo proxes cf...mislim da je ta oznaka... a pozadi premium contact 2... i toyo sam primjetio odjednom da mi je oslabio, ide auto malo preko nosa...vrti u mjesto drugom lagano... a gume presle makar 10000km manje od contija pozadi... i sad kad sam naprijed stavio neke zimske polovne hankook icebear w300... a pzdai prebacio toyo jer su novije dosta (voene godinu dana), i eto iznenadjenja, u kruzni tok se fatam sa zadnjim krajem... dje mi je conti iako pri kraju zivota drzao bez problema...

  20. #1345
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,152
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,618
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    meni su isto starije michelinke u pitanju...alpin a3 195-55-r16 model,ali ima solidnu saru i mek je... prvo su bas bucne na kisu, drugo grip im nije bas neki na ovu temperaturu,ali mislim da su ok na nizu ...dovoljno je da kazem da stepway dci 70ks slajfuje prvom i drugom i saltanje u trecu kad se nategne malo...bas sam proba na zlaticku pistu sa semafora da krenem sa 3k rpm...dok sa sve 4 kontinentalke nisam imao nikakvu kriznu situaciju niti slajfovanje(sem zimus po snijegu)... guma je bas meka,zna da mi proslajfuje na penjanje na ivicnjak sto mi se nije desavalo sa kontinentalom :-| ali tako ti je to kad su nas prisilili da na 20c vozimo na zimske

    doduse kontinentalke su bukvalno nove,imam sve 4 presle oko 30k km,s tim sto su mi trenutno samo pozadi dvije,a naprijed su ove miselinke zimske
    Last edited by Laz; 23-11-12 at 23:35.

  21. #1346
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    ista fabrika valjda, ove rotex su za napolje a tajger za sfrj

    Correct.
    TAKUMI

  22. #1347
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baron View Post
    malo mi je laknulo kad vidim da nisam jedini koji se danas loše snalazi večeras sam imao neprijatno iskustvo kad sam krenuo na primorje, na autu su mi michelin alpin doduše starija guma ali sa dobrom šarom sve 4, i izbaci me u jednoj krivini, plesao sam po putu od bankine do bankine, kroz obije trake, srećom, srećom i bogu hvala nikog u susret nije bilo, inače bih se baš loše proveo. prodjoh na kraju samo sa gomilom stresa. naravno da nije samo do guma jer jesam opuštenije ušao u krivinu, ali mi se ovo nije dosad dešavalo a vjerujem ni noćas ne bi desilo sa uniroyal rainexpert koje sam skinuo sa auta prije 10 dana.

    moje pitanje a neko ih već pomenu, jel iko uzimao uniroyal ms66,kakva su iskustva i koja joj je otprilike cijena, 195/50 15 dimenzija?
    A brate ni da je monsun bio ne bi se tako proveo,dje ti se to desilo kolko si to isao 100?Ja jesam osjetio veliku razliku ali daleko od toga da dozvolis sebe posebno na kisu pa da su ne znam kakve gume da tako ulijeces u krivine i da tako pleses po putu...

    EKV sto se tice TOYO one se izuzetno brzo trose tako da te to nema sto cudit bgm...mene su na kamion trajale nove sezonu ipo(u njihovu odbranu masu nesto kilometara je bilo)...

  23. #1348
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,033
    Thanks Thanks Given 
    706
    Thanks Thanks Received 
    1,900
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post

    doduse kontinentalke su bukvalno nove,imam sve 4 presle oko 30k km,s tim sto su mi trenutno samo pozadi dvije,a naprijed su ove miselinke zimske
    30k km presla guma i bukvalno nova??? ja toliko da predjem sa bilo kojom, zice bi mi iskakale iz nje

  24. #1349
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,033
    Thanks Thanks Given 
    706
    Thanks Thanks Received 
    1,900
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post

    EKV sto se tice TOYO one se izuzetno brzo trose tako da te to nema sto cudit bgm...mene su na kamion trajale nove sezonu ipo(u njihovu odbranu masu nesto kilometara je bilo)...

    al uospte nisu ppotrosene... sara im je bas dobra... i od tih godinu dana sto su vozene, pola vremena su bile pozadi... tj cim su kupljene montirane su pozadi... nisu se imale kad potrosit...

  25. #1350
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    A brate ni da je monsun bio ne bi se tako proveo,dje ti se to desilo kolko si to isao 100?Ja jesam osjetio veliku razliku ali daleko od toga da dozvolis sebe posebno na kisu pa da su ne znam kakve gume da tako ulijeces u krivine i da tako pleses po putu...

    EKV sto se tice TOYO one se izuzetno brzo trose tako da te to nema sto cudit bgm...mene su na kamion trajale nove sezonu ipo(u njihovu odbranu masu nesto kilometara je bilo)...
    Cojek ima istu dimenziju kao ja. Prosle godine iks puta sam isao pg-kotor-pg i po finom i po kisi. Mogu ti reci da sam jednom za 58min stigo pg-kotor i to preko sozine sa ovim uniroyal rain sport gumama u sred decembra i to je bas kisa padala pa stala.znaci mokar asvalt.

    I danas mi prednji trap bjezi kao lud i to ba presmijesne brzine. Dok sa ovim gumama i na x2 brzine kao sintelan.

    Rano je kod nas za zimske jos!

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


Page 54 of 84 FirstFirst ... 44450515253545556575864 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 47
    Last Post: 18-03-11, 11:50
  2. obavezna zimska oprema
    By fotograf in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 588
    Last Post: 08-03-11, 20:48
  3. Jesenja/Zimska prinova
    By Shiney in forum Ženski kutak
    Replies: 7
    Last Post: 03-11-06, 23:47
  4. zimska kolekcija sexa
    By TiJaNaaaA in forum Sex i erotika
    Replies: 78
    Last Post: 19-11-04, 16:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •