Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 42 of 42

Thread: Kako reagirate?

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nihil je rekao,shto podrzavam i sama,da,ako je tema atraktivna,privlachna,diskutabilna,vrijedi je postaviti,bez obzira ko ju je postavio.Ali,ako tema u bilo kojem smislu omalovazava Nick koji ju je postavio(iliti osobu koja stoji iza tog nicka),onda je to vec pitanje za razmatranje...
    Ne znam koji je problem ovdje eksplicitan?
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  2. #27
    Goran69 Guest

    Default

    Ipak je ovo trebalo bez imenovanja ......

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    oprosti, sofija, ali meni se neshto chini da imash malo previshe slobodnog vremena...
    nije ok to shto ti je neko objavio pm, ali ja nikada ne polazim od posledica nego od uzroka, tako da iz tog razloga chekam smirnoff-ovo obrazlozhenje...
    vidim samo da ti ne znash da li bi se shalila ili svadjala i svaku primjedbu dozhivljavash kao napad na tvoju lichnost...
    bez nervoze...

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sad ce biti, drz' se dobro Adrijana

  5. #30
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Mrdusa donja
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Mene sad zivo zanima sta je pisalo u tim Sofijinim postovima na sexu i erotici. Ako doticni moderator ima kopije, ne bi bilo na odmet da obradimo i te tekstove kad smo vec pozvani na diskusiju. Ili je moderator bio toliko mudar da ti je kopiranjem privatnog posta ipak htio nesto reci !?

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    sofija, sama protiv svih!!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  7. #32
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja bi ve ZAMOLJELA da se ne svadite ovudijen!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sofija u potpunosti te podrzavam - SAMO NAPRIJED!!!

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DJE SE KOPAJU TVOJI
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  10. #35
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down pa pa paranoja

    Quote Originally Posted by Crnogorac_Dukljanin
    Ja mislim da mi mrzimo sofiju a ???? :burp: Em smo svi odje nekulturni ,glupi ,gadni ,pokvareni itd itd em smo stetni ,stvarno sram da ne "bidne" sramski :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :evil: Izgleda da ova curica ,ima jakoooo velje pubertetske probleme ,pa je odlucila da makar nama odje na saajtu kaze ko je bos kad nemoze doma ili sa momcicem ;-) :lolblue:


    Ao muke teske odje ,nikad izljes iz puberteta :lolblue:
    Ne-znam, Crnogorac_Dukljanin da li me ti mrzis ili ne. Sto znam i uostalom je da si vazda nedorecen. Posto nemas u vidu da se ukljucis dobronamjerno u temu onda mogu da zakljucim i ovdje da si me nasao omalovazati. Sta ti to treba? Sta ti treba da sebe takodjer poistovjecivas sa ostalim. Ovo su prvo tvoje trdnje. Tvrdis da su ''svi'' meni ovdje losi kako navodis. Batali djede to skrabanje kad me vec nazivas nekom klinkom sa bubicama u bavljenu moje psihoanalize. Sta ti i to treba. Kad prcas onda prcaj. Inace, batali ne vrti se sav svijet oko tebe. Mozda ti i onaj DiDi pomogne savjetodavno posto se on takodjer okrece kad se ne okrece. Ako decko imas na umu i dalje da me namjerno omalovazavas kao i ta tvoja druzina slobodno mozete na PM da nastavite. Ovdje nema to svrhu.


    I, nema kad opet pogledam nista radi teme napisano. Sem licno da me napuca. Primjerno moderatori, ili ... sta?
    °Die Gegenwart ist die Zukünftige Vergangenheit°

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sofija
    Batali djede to skrabanje
    Hahahahahahhaahhahha! Cus djede...Hahahahahhaahhah!!!
    Kako sad ima da saspe po njoj....
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Nista licno sofija

    Quote Originally Posted by sofija
    Cao,
    reci posto si moderator na sex i erotika, zasto su mi izbrisani postovi? Ali samo korrektno bih te zamoljela!
    Zato tolerises one komentare kao sto su od ******************* i ostali kod kojih se pravis slijep.
    Quote Originally Posted by Smirnoff ice
    Cao,
    samo se ti lepo opusti i ne sikiraj se. Izbrisao sam ih jer si sve sto si mislila vec rekla i to stoji netaknuto. Da nisam poslednje tri izbrisao doslo bi do svadje a ja to ne volim.
    Komentari drugih su posljedica a ti si bila uzrok - pa ih zbog toga nisam izbrisao. Ako zelis nastaviti postiranjem na toj temi onda pokusaj to napraviti bez elemenata vredjanja drugih forumasa pa te ni oni nece vise spominjati.
    Nista licno nije u mom stavu, uzivaj, zezaj se i pre svega sve dobro.
    Pozdrav, Smirnoff

    A sada predlazem da se vratimo pitanju autora teme:

    - Dakle, cure sta bi napravile da se vam ovo desi?,

    ... uz to da mene stvarno interesira bi li pristale na takav snimak za 500 eurica pod gore navedenim uslovima
    A mozda i neka/o zna zasto cure uvijek cucnete u nezgodnoj situaciji
    Ne bi niko ni znao da je to bio tvoj PM da ga nisi ti ovdje spomenula. A kako su reagirali forumasi na sada izbrisane postove moze se vidjeti iznad ovog kopiranog posta/odgovora na SiE.
    I jos to, metoda je djelotvorna jer od tada su decki mirni ko bubice

  13. #38
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb relax

    Quote Originally Posted by tweet
    Ne sprdaj se s ovcama alo :evil:
    Gdje ti to vidis sprdjavu? :roll:

    Quote Originally Posted by adriana
    oprosti, sofija, ali meni se neshto chini da imash malo previshe slobodnog vremena...
    Cinilo ti se ili lililo je privatna stvar i ne vidim nigdje da kad se vec obracas meni da se ja onda posto to radis trebam i tebi da obratim. To sto neko radi na forumima u diskusiji je da pitas jasnije i da se uputis valjda ipak na osnovno pitanja-odgovori zadate teme. Samo da ti dam do znanja.
    Quote Originally Posted by adriana
    nije ok to shto ti je neko objavio pm, ali ja nikada ne polazim od posledica nego od uzroka, tako da iz tog razloga chekam smirnoff-ovo obrazlozhenje...
    Ja sam dala jasno vidljivu primjerno PM osobe koja je se to osudila da objavi. Ovdje se ne trazi konkretno ta osoba niti je to dato, nego, dolje idu neka druga opsta pitanja. Sad jasnije? Naravno da se doticna osoba moze prikljuciti diskusiji. Zasto da ne. Ja cu tu osobu koja je to objavila negdje drugdje obrazlozeno konfrontirati, kad se bude i ticalo bas ''njega'' odnosno njegove zlupotrebe. Svi su dobrodosli ako imaju na umu da doprinesu a ne da odnesu i omalovaze temu.
    Quote Originally Posted by adriana
    vidim samo da ti ne znash da li bi se shalila ili svadjala i svaku primjedbu dozhivljavash kao napad na tvoju lichnost...
    Ocigledno je da ti bas ne vidis da mi se ovdje licno obracas. Kakve to veze ima da li se ja salim ili ne salim, sa li sam ozbiljno uzela da me neko napada. To je tvoja prepostavka pa tako da ti potpuno bez nervoze mogu reci sta te intereuje iako to nije tema. Nisam ti ni drug ni prijatelj ni ostalo pa da me savjetujes. Neznam cemu licno obracanje kad o tome zboris. Ja tu mogu uzeti licno kao i ne. To je individualna stvar... pa zato nemas potrebe da me prozivas bez potrebe. :roll:
    °Die Gegenwart ist die Zukünftige Vergangenheit°

  14. #39
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question neke ptice nikad ne polete

    Quote Originally Posted by Sova
    Mene sad zivo zanima sta je pisalo u tim Sofijinim postovima na sexu i erotici. Ako doticni moderator ima kopije, ne bi bilo na odmet da obradimo i te tekstove kad smo vec pozvani na diskusiju. Ili je moderator bio toliko mudar da ti je kopiranjem privatnog posta ipak htio nesto reci !?
    Ako te zanima onda se moras intereno obratiti onima koji su zaduzeni za to i ako ti oni to dozvole sa mojom suglasnocsu, onda slobodno. Ovako radoznalost ti nista ne pomaze. Pozvana si rado na topik, zasto da ne. Sta mislis uopste na postavljena pitanja kad si onako zainteresovana. Da li i ti rado objavljivas tudje privatne poruke? Sta mislis o tome? Pusti sad primjerno osobu koja je i to zasluzila po mom misljenu da je i sto puta napomenem iako to nigdje samovoljno ne cinim. Idete uostalom u pogresan pravac. Citajte ljudi - ko boga vas molim! :mrgreen:
    °Die Gegenwart ist die Zukünftige Vergangenheit°

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sofija, ja mislim da je glavni krivac svega sto si se ti naprecac zaljubila u onoga Crnogorac_Dukljanin, a ni on nije bas imun na tebe

  16. #41
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile samo sta?

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Sofija, ja mislim da je glavni krivac svega sto si se ti naprecac zaljubila u onoga Crnogorac_Dukljanin, a ni on nije bas imun na tebe
    Cuti djaole! Ima da mu cuje. :mrgreen: Nisi ni ti daleko. :devil:
    °Die Gegenwart ist die Zukünftige Vergangenheit°

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Da prekinemo vise ovu nebuloznu diskusiju...

    Sofija, ja sam bio vise nego fer prema tebi i izasao ti u susret na PM kopajuci po obrisanim postovima svadje tvoje i Crnogorca_Dukljanina, jer ti nisi napravila kopije (kako si mi rekla) i sve ti to uredno poslao, a sada napadas moderatore na lijenosti i neuredjivanju topica u kojem se svadjas i protivrijecis svima!? Ako smatras da takvi postovi NE treba da stoje na ovom topicu, zasto svaki quotujes, pa odgovoris (da ne kazem obrusis svakome) i na kraju svih odgovora trazis zastitu od moderatora i da se brisu svi topici vezani za temu?

    Od pochetka si se postavila drchno prema svima, a sa takvim stavom ne mozes daleko dogurati, makar na ovom forumu...

    I razlog zbog kojeg zakljuchavam topic je taj da se vecina izjasnila sto misli o Smirnofovom djelu, a i sam on je dao objasnjenje za svoj postupak, i kao sto sam rekao u prethodnom postu- to je dalo rezulata...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 35
    Last Post: 24-11-12, 16:31
  2. Momir Bulatovic: "Pravila cutanja"
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 37
    Last Post: 01-11-10, 17:51
  3. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •