Results 1 to 10 of 10

Thread: na prodaju: 15" monitor i slushalice

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default na prodaju: 15" monitor i slushalice

    Na prodaju:

    1. IBM G41 15" monitor. Rezolucije u kojima se koristi su 800x600@85Hz i 1024x768@70Hz, mada sam ga ja (uz sve forceware drajvere iz 6x.xx serije) uglavnom koristio na 960x600 i 960x640, obije rezolucije na 85Hz, sto i nije loshe za jedan 15" monitor! 8) Razlog prodaje: nabavio Samsung 757dfx 17" , do sad me IBM sasvim fino sluzio, na konfiguraciji vrijednoj ~1000e :P Cijena: 40e
    2. Philips SBC HP120 slushalice. Kupljene u Italiji (Bari), prije 4 godine. Uglavnom "lezale", poceo sam ih aktivnije koristiti tek prije cca pola godine. Imaju volume control zasebno za lijevi i desni zvucnik i stereo/mono prekidach, sve na samim slushalicama (ne na kablu). Dobro ochuvane, bez ogrebotina. Razlog prodaje: kupio Sennheiser HD555 (BG price 140 eura). Senn je ipak Senn! 8) Cijena: 20e.

    Moguce raznorazne kombinacije&kompenzacije, uz moju ili vashu doplatu, uglavnom za PC hardver (recimo, ochuvan Logitech mish iz MX serije, 6600 GT AGP VIVO uz doplatu, Altec Lansing 5.1 zvucnici, (...), mada sve dolazi u obzir teoretski).

    Za fotke, vidi atatchmente (btw, koristi li iko ovu opciju kad postuje?)

    Dodatne informacije i ponude na joriq<ludo_A>cg.yu <ludo_A> = @
    ili 067 501 240 (no SMSs, just calls!).
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    posto ta graficka

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,369
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    Druze ne prodaje on graficku, nego kompenzacija sa grafickom dolazi u obzir. Citaj mu post bre
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upravo tako

    mada, imam i jednu MSI 5600 vtdr na prodaju, ali info o tome na mail ili telefon. Mada, za nju vec ima 2 interesenta
    Last edited by patuljasti_dvometras; 15-04-05 at 00:47.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PS ako bi neko ponudio 512MB brand name memorije na 400MHz, to je nesto sto mi treba recimo
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    republic
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jesu li cemu te slusalice(jacina i kvalitet zvuka),ja saam hteo da kupujem,pa zasto ne bih tebe usrecio.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Ja sam ih cuo i vrhunske su za te novce. On ima Sennheisera od 140 EUR i razlika se jedva primjeti.
    She is only here to annoy herself!

  8. #8
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clockwork
    jesu li cemu te slusalice(jacina i kvalitet zvuka),ja saam hteo da kupujem,pa zasto ne bih tebe usrecio.
    pa sta da ti kazem, najbolje da dodjes sam i probas Zvuk je vrlo subjektivna stvar, ali ako ti kazem da sam u startu bio prilicno razocaran kad sam dobio Sennheiser HD555, jer sam puk'o prilicno para za relativno mali kvalitativni pomak, dovoljno sam ti rekao. Sto se tiche glasnosti, neces se pozaliti, budi siguran Mada, to zavisi i od izvora zvuka (sa mini linije skoro mogu da ih koristim kao zamjenu za manje zvucnike). Nisu izbirljive sto se tice izlaza, izvora zvuka i sl (za razliku od Senna, zbog kojeg jednostavno MORAM da kupim Audigy 2 ili nesto slichno), rade sasvim ok i sa walkmanima, diskmenima, zvucnim karticama (...), a ako imas veliki "banana" konektor na izvoru zvuka na kojem planiras da ih koristis, dacu ti i pozlaceni adapter pride

    Ako ne mozes da dodjes da probas, mogu ih donijet do grada, i walkman da ih ushtekamo, mada nije to "to" probati ih sa walkmana. A onda mozemo poc do Sony shopa, cisto da uporedis zvuk sa njihovim top modelom, koji je ~55e tamo (meni su ga ushtekali da probam, nisam mogao da vjerujem kako plitak zvuk daju!)
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  9. #9
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    update: monitor spushtam na 30e, slushalice i dalje 20e (clockwork ima problema da nadje baby sitterku i dodje da ih proba&nosi , pa je ponuda ponovo otvorena za sve ).
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  10. #10
    Join Date
    May 2005
    Posts
    713
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slushalice proshle (daaavno), monitor od sad pa nadalje i ubuduce 25e, prednost cash, mada (teoretski) moguce kompenzacije za npr. 256 MB 400MHz CL2.5 DDR memorije, mx310, itd. Ponude na private (obrati paznju: imam "novi" nick!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. FUCKERS IDU NA PRODAJU
    By seerotheenya in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 21
    Last Post: 17-02-05, 23:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •