Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 66 of 66

Thread: Cedomir Jovanovic:zlocinci vladaju a crkva (SPC) ih blagosilja!imai dragogAMFILOHIJA!

  1. #51
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down grand parada

    pa ocekivao sam takav obilat odgovor(reply) u tvome stilu,karakteristichno prosipanje pameti.mnogo uzaludnih rijeci ...
    zaniljivo do sad ti nisu valjali 'pravi' crnogorci tj. boshnjaci i shiptari a evo sad ti ni mi bosancherosi ne valjamo .e ebiga sad.postajes pravi crnogorski nacista.neka neka.mora da si u prethodnom zivotu (prije '97) dok se nisi turboprocrnogorcio bio clan srpske radikalne stranke.
    "savest mi je cista ali su mi ruke prljave"
    cheda strejter drogu nikada nije okusio,posebno ne u shilerovoj na casovima plivanja,pravi sportista.ali je zato pri vrhu na top listi najvecih politickih i moralnih prostituki u srbiji- a ima ih na tone.cim vidim ko ga sve podrzava jasno je koja je ura.
    i ne **** ga niko 2% zato je tu i dje je.klasican potonuli politicar sto skrece paznju na sebe senzacionalnim izjavama.ono pojavljivanje u par stranoplacenickih i estradnih emisija i nije neka medijska paznja.u insajderu nije bas bio narocito ubjedljiv,mlati rukama cijelo vrijeme riche iz svog mozga,a cim voditeljka postavi neko nezgodno pitanjce utanji glas,gleda u pod,nesto mrmlja,duri se i dijete vidi da laze ko pashche.
    a sto se stanja u DBu i BIA tice,tamo se ne zna ko koga ebe ...
    da li je prica o zlocinackom udruzivanju tacna?da li je pukovnik risto radovic(onaj sto je kstio malog chedu) zaista bio instruktor JSO-a? ja nesto mislim da nije.
    b92 cini pravi potez sto dovodi takve budalashe raste im gledanost samo tako.zabava za shiroke narodne mase.bolje no spanske spaunice.

    e to u vezi marsicanina bio si blizu.ne uzima kilo heroina dnevno ali zato stuche kilo loze i shteku marlbora dnevno.lijeceni alkoholicar.
    Last edited by \H2SO4/; 20-04-05 at 23:04.

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam bio niciji clan, samo te podsjecam sto si a sta pokusavas da predstavljas. Ne mrzim nikog, vec mi nije pravo kad se recimo Monterico tuda prosipa kako je 101% Crnogorac i to sa Cetinja, a znamo okle je i sto je. Isto tako i to..

    Na casovima plivanja nikad nije bio, kao sto je i sam rekao u Silerovu je bio u Novembru. Ako ti mislis da se na otvorenom bazenu moze kupat i Novembar onda bravo tebi, ti si pravi kurirov pacijent. Ko ga sve podrzava? Da cujemo..
    Znas li mozda da su svi finansijeri DS-a u Djindjicevo doba stali uz Cedu recimo? Pocev od Markovica, preko Bebe, i mnogih drugih.. Ja mislim da to dovoljno govori, mada sobzirom da si ti Karmin, vi slavite 12. Mart kao praznik, pa me ne bi zacudilo da ti ovo bude nejasno.
    Ne **** ga niko 2%? Zasto stalno Kostunicina stranka prica i demantuje Cedu, zasto to radi Covic, Sami, SPC, SPS, MUP, .. A nikad ne podnesu tuzbu? Ceda je odmah tuzio Kurir i NIN posle objavljivanja transkripta i NIN-ovih pisanja po posjecivanju zatvora.
    Ajde objasni to ako mozes.. Kako to da ih je frka da sto brze izadju u javnost, a ovamo kad treba da dokazu da to nije istina ne smiju?
    On tebi rice, jer tvoj mentalni sklop nije u mogucnosti da razumije to sto on prica. I to je svima jasno. Ti ga optuzujes, jer ga ne razumijes, tebi je crno pred ocima. Pa ti se cini da rice, i da mlati rukama..
    Ceda je kad su ga prozvali i poveli na info. razgovor otisao na poligraf i dokazao istinu, ajde da vidimo dr. Kalasnjikov kad ce da ode? Posle svih lazi tih legijalista? Ajde da vidimo kad ce to Jocic da uradi?! A?
    Sta tebi smeta Ceda najvise, vjerovatno zato sto je uhapsio Milosevica jer to nije bilo 'legalno'. Zato sto se suprostavio klanovima u Srbiji. I ti ga optuzujes za Silerovi, a prvi Kostunicini ljudi (koji je veliki patriota?!) su isli u tu istu Silerovu, taj isti Kostunica je rekao za pobunu JSO da je to kao kad doktori strajkuju, pa se protivio zakonima za organizovani kriminal.. Svo vrijeme je stopirao. I sad ti nadje da kazes Ceda je kriminalac i on ide u Silerovu? Da on je isao i to je rekao, i kako i zasto. Kada cemo da cujemo zasto su isli Sami, Bulatovic, Covic, Nalic..?!
    To sto ti mislis, okaci o rep, misljenje ti je ko guzica, svako ga ima. Potrebni su ti argumenti..
    b92, dovodi takve budale.. Da, i zato 55% ljudi posle Insajdera sa Bebom, kaze da mu vjeruje. Zato emisiju gleda par miliona njudi. Zabava za siroke narodne mase? Ne, prije ce biti da je pokusaj da se sazna istina. Koju Kostunica, Bulatovic, Jocic nikada nece reci i pored toga sto su pozivani u tu istu emisiju!!
    A zasto nece? Pa zato sto sve receno u vezi njih je istina.. Sta drugo moze da bude?
    Ne jebu ga 2%, al' izadju u javnost odma, upadaju u b92 sa naoruzanim obezbjedjenjem!!
    b92 dovodi budale, BK dovodi budale, Studio B dovodi budale, Slobodna Evropa dovodi budale jedino RTS sa onim nacionalistom na vrhu ne dovodi budale vec sve obrazovane ljude, za ljude sa tako mizernom tezinom sive mase, koji ne vide dalje od nosa.

    I sta ces ti da kazes? Prosipanje pameti, i mnogo bespotrbnih rijeci.
    Nekome je sve ovo jasno i bez ovolikih objasnjenja, al' tebi mora da se crta, jer jos ne mozes da shvatis koliko si u krivo posao.. Probudi se Bosanceros, nije ti ovo '91!!
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Shoker, ja se bojim da neces uspjeti objasniti i da je trud uzaludan

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Mačkatici spaljivana tela?
    21. april 2005. | 15:41 | Izvor: Beta
    Beograd -- Institut za izveštavanje o ratu i miru objavio je da su u Mačkatici, blizu Surdulice, u maju 1999. spaljivana tela Albanaca.

    Pozivajući se na anonimne izvore IWPR navodi da su u Mačkatici, blizu Surdulice, u visokim pećima spaljivani leševi Albanaca, stradalih u vreme ratnih zbivanja na Kosovu. Četiri anonimna sagovornika IWPR-a navela su da su kamioni s leševima dolazili u krug topionice aluminijuma u Mačkatici, po mraku, 16. i 25. maja 1999.

    Izvor, čiji status i zanimanje nisu otkriveni, naveo je da su leševi dopremani iz Metohije, uglavnom iz Prizrena, Đakovice i Peći i okolnih sela.

    "Kada bi kamion otišao, na scenu su stupali 'čistači', koji su proveravali da neki deo tela ili lične stvari nastradalih ne ostanu na asfaltu ispred ulaza u topionicu", kaže sagovornik IWPR-a. On je rekao da je izbor pao na Mačkaticu zbog njene blizine Kosovu, jer je udaljena oko 170 kilometara od Prizrena, i zbog relativne anonimnosti, pošto je malo kome van fabrike bilo poznato da u njoj postoje visoke peći.

    "Više od 10 kamiona"

    Drugi izvor IWPR-a, bivši inspektor Državne bezbednosti Srbije, aktivan u vreme tih događaja u Mačkatici, uveravao je IWPR da policija ima precizne i sistematske podatke o tome kako su tela spaljivana u Mačkatici.

    "Ljudi koji su učestvovali u čitavoj akciji u to vreme boravili su u hotelu 'Teranda' u Prizrenu. Takva akcija je dugo pripremana i nije mogla biti urađena za dan ili dva. U policijskoj dokumentaciji sve lepo piše, od šifrovanog naziva čitave akcije, preko spiska ljudi koji su boravili u hotelu 'Teranda' i radili na 'asanaciji terena', sve do onih koji su utovarivali kamione i dovozili ih u fabriku u Mačkatici, gde je stvar preuzimao Legija sa svojom ekipom.

    Treći sagovornik je izjavio da se tačno zna ko su bili vozači, a ko pratioci kamiona s leševima, ko je bio zadužen za prikrivanje akcije u fabrici, a ko je direktno rukovao pećima pri spaljivanju. On tvrdi da su poznata i imena ljudi kasnije zaduženih za uklanjanje tragova u fabrici, pa i onih za prikrivanje istine u lokalnoj javnosti, i na kraju, postoji spisak političara koji su sa svim tim bili upoznati, još u vreme planiranja akcije.

    Nijedan od izvora IWPR-a nije mogao da proceni broj tela koja su istovarena i spaljena u Mačkatici, mada je jedan od izvora rekao da su leševi transportovani u više od 10 kamiona.

    Ko je pomenut

    O "slučaju Mačkatica" prva je progovorila direktorka Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić. Ona je među odgovornima za "Mačkaticu" pomenula bivšeg ministra policije Vlajka Stojiljkovića, tadašnjeg potpredsednika Vlade Srbije Nikolu Šainovica i tadašnje načelnike Javne i Državne bezbednosti MUP-a Srbije Vlastimira Đorđevića i Radomira Markovića.

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zna Bosanceros da je Cheda u pravu...hehehe ne dajte se prevariti kako ne zna - zato ga i mrzi
    jer Bosanceros (CO(NH2)2),Karma,Njegus,Janko23,gromada i hiljade njihovih klonova su upravo ljudi o kojima Cheda prica.Hiljade takvih kroz Crnu Goru i milioni kroz Srbiju i dalje obitavaju i dalje su zedni krvi i i dalje oce haos i kriminal jer na to su navikli...tu se najbolje pronalaze.
    zna dobro CO(NH2)2 i njegova vesela ekipa da je genocid izvrsen nad Muslimanima i Albancima ali nece da priznaju,cak i kad priznaju to rade posprdno i prave od toga shalu.
    nesretni Bosanceros je pravi primjer parazita,kojih se Crna Gora nakupila zadnjih 15 godina.Po svim osobinama predstavlja parazita.1991 kad je prebjega u Crnu Goru Milo mu je da lichnu kartu,smjestio ga...ne samo njega...vec njih 15 000 u citavi Herceg Novi...da bi ti paraziti unishtili sve shto se i malo moglo povezati sa rijecju "kultura" u herceg novom i da bi ti isti paraziti svih ovih godina tom istom Milu koji ih je spasio danas zeljeli - smrt.Danas je HN grad kakvim ga opisuje Andrej Nikolaidis... nisu li chudni ti paraziti.
    takav raspaćak poput CO(NH2)2 je na svu srecu marginalizovan.sa njim zajedno i Karma i Janko i Njegus i Homoljac i Konstantin i ostala svita.
    ljudi koji podrzavaju etnicka ciscenja,klanje,ubijanje i pljackanje,aminovano i podrzano od strane SPC,ne mogu pricati o demokratiji.Vas upravo ovo shto sam naveo u startu diskvalifikuje prava na pricu o demokratiji i ljudskim pravima.To Evropa dobro zna...znaju da,kad god se chuje "Srbi su ugrozeni i oce svoja prava",Srbi oce da porobljavaju i ubijaju i zato znaju kako ce sa vama.Nedje bombama nedje pricom.Kod nas se srecom to sa vama zavrsava pricom.
    Smeta vam Cheda Jovanovic?zashto?jer govori istinu...a na to ste alergichni.Sram ga bilo shto je izrucio vaseg Oca Slobodana Milosevica Hagu.Neka se stidi shto pominje zlocine svojega naroda pred kraj 20-og vijeka.Tachno se zna da je Koshtunica,premijer Srbije,podrzavao akcije i na kraju ubistvo Zorana Djindjica koji je vama bio trn u oku.Zbog vas je Srbija ruku za ruku sa Ruandom.Djindjic je krenuo Srbiju da spaja sa Evropom.Priznao zlocine svoga naroda,najveceg zlocinca isporucio sudu...cim se klima kriminala promijenila zasmetalo je i ubili su ga.
    Ponovicu shto je i sh0cker reka:niko od ljudi koje je Cheda prozvao nije podnio tuzbu protiv njega.Normalno da nije jer znaju da gube slucaj.NIko nema hrabrosti da izadje na TV (bilo koju) ili na Insajder B92 i da rece shto misli..normalno da nema jer bi izgubili i to malo podrshke koju imaju.Vodja onih iz SPS-a dolazi u B92 sa pistoljem?Zasto ako Cheda lupa gluposti?CO(NH2)2 imas li ti odgovore na ova pitanja ili ne?Sva je prilika koliko vidim da nemas.Parazit i ne zeli odgovore,nema ni svoje "ja"...samo oce da se shlepa dok mu je dobro..poslije ubija domacina...Srbiju ste ubili ..odje na vasu zalost ima jos zdravog tkiva

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajde sad posteno reci da li ti ocekujes da oni razumiju ovo sto si napisao?

  7. #57
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default savest mi je cista ali su mi ruke prljave

    ma sve sam vas razumio.
    koja prdnjava majko sveta.
    da da meni je crno pred ocima,nedostatak sive mase sto da se radi.ali mislim da je veci problem kod vas sto imate i viska mase,ali kafenkaste.izgleda nagomilalo se naslaga brabonjaka u tintarama forumske intelektualne elite.chobanska posla.sto god da reces ovci to je istina i samo istina.i ne znam sto se konstanto sprdate bosancerosima.vladika miras je original bosanceros i izbjeglica pa vam ne smeta.mada i milo mi je sumnjiv sa onakvom glavurdom u ondnosu na tijelo no nema veze o tome drugom prilikom
    nego da skratimo sa chedom.ponavljate non stop jedno te isto.ali dobro idemo redom.mislim da je ipak bilo casova plivanja u shilerovoj posto je bio glavni chovjek za odnose sam mafijom u vladi zorana djindjica.pa on,beba i djindjic su napravili od zemunskog klana drzavnu istituciju.ali ako on kaze da je bio samo jednom onda sigurno bio je samo jednom i to mu dodje kao istina.
    sto je cudno sto kostunica i ostali 'stalno demantuju cedu a nikad ne podnesu tuzbu".odgovor je jednostavan- zasto reklamirati budalashe i stvarati senzacije oko laprdaljki.kulturno dematuju i kraj.nego kad smo vec kod tuzbi nisam primjetio da je cheda tuzio onog navodnog pripadnika 63.padoranske sto je pokusao atentat.malo chudno tuzi kurir i nin radi 'lazi' a covjek oce da ga ubije i chedica preko toga predje tek tako.zaista hriscanski od njega nema sto(ko tebe kamenom ti njega hlebom).
    intervju potpuno identican sa bebinim - neodredjen i neuvjerljiv.dernjava,arlaukanje,mlataranje rukama i silne prozivke.zar se tako ponasaju ljudi koji govore istinu?ne bih reko.dokazi su pusta dramaturgija,chedina jacha strana izgleda.nek se batali politike dovljno je potonuo.to u vezi poligrafa je tek jak argument pa znas li koliko finti postoji za varanje tih testova?i dje u onakvom stanju sav histerican i paranoichan da ide na poligraf a suumnjam da je toga uopste i bilo.chujem da su isjekli dio emisije u kojem kaze kako ce staviti pishu na panj ukoliko se ispostavi da govori neistinu .
    emisuju gleda po miliona.zabava za shiroke narodne mase.naravno.cheda prolupo to ti dodje isto kao kad esmeralda prevari rikarda,fernando je sin enrikeov,rubi je prohodala i sl. pizdarije...
    stranoplacenicka b92 je povecala gledanost za koji procenat.dzordz sorosh zadovoljno trlja ruke i gura cedi koji euro u dzep za dobro obavljen posao.'istina' se saznala,broj ovaca se povecao i svi srecni i zadovoljni.poseban specialitet b92 je velicanje i preuvelicavanje ratnih zlocina.natasa kandic,sonja biserko i njima slicni imaju mnogo posla u zadnje vrijeme.evo sad je aktuelno ovo u machkatici.koliko su samo shiptari spalili srba u klechki ali se nesto ne sjecam da su kandicka i ostali pisali o tome.valja nisu zaduzeni za srpske zrtve...
    u vezi 12.marta si bio blizu.zao mi je djindjica kao cojeka ali ne kao domaceg izdajnika i agenta njemacke obavestajne sluzbe.ubilo ga preveliko shurovanje sa mafijom.sto da se radi jedan strani placenik manje.samo steta sto ga nisu spichili crnom strijelom (12,7mm) nego sa njemackom g3. (koristimo domace proizvode ) a daj sto das.dobro je i to.
    da se podsjetimo malo:
    9. Maj 1999 Zajednicka izjava Zorana Djindjica i Mila Djukanovica upucena NATO-u:"Nemojte potpisivati nikakav sporazum o kraju bombardovanja, jer to omogucava Milosevicu da se odrzi na vlasti" (nemacki list "rajn-cajtung")
    21. Maj 1999 Zoran Djindjic se zali Rojtersu da ga okrivljuju za poziv na nastavak bombardovanja (prenosi agencija Rojters)
    17. Maj 1999 Zoran Djindjic: "Ako se zivotna situacija naroda u Srbiji pogorsa i ako se unisti energetski sistem drzave, Milosevic ce morati da potpise sve sto zahtevate.
    (Izrealski list "Haaerz")
    17. Maj 1999 Zoran Djindjic: "Jugoslavija se mora bombardovati" (Der Spiegel 20/1999:
    21. Maj 1999 Pitanje: "Zasto ne trazite od NATO-a kraj bombardovanja? Djindjic odgovara: "To nije realisticno" (Nemacki list "tagescajtung")
    26.Maj 1999 Djindjic ponavlja svoj poziv na bombardovanje Jugoslavije i izjavljuje "Ja sam najomrazenija osoba u Srbiji" (nemacki dnevnik na ZDF).
    E zaboravih


    intruderu sto je s tobom crno dijete.ti prso nachisto.rekoh li ti ja par puta da se ne trebas mene bojat ovo je samo internet chavrljanje.boze boze sto si se osokolio ovim shockerovim postom.
    neki od partije dobiju komad salame,neki po koju cepanicu a ti si vidim dobio na tone vjestackog djubriva co(nh2)2.pa sad izgleda ne znas sto ces sa tolikom kolicinom.mogu mislit kako je veselo kod tebe doma.svi se onako chili i veseli razdragano gadjaju sa tom masom.uzivate u izobilju, blagoc se vama.no smanji malo izgleda da te zestoko ubilo u tintaru.
    slabo ti ide ovo pod****vanje potrudi se malo vise.nego aj redom da ti odgovaram.
    vidji ako te zanima moji su dosli u boku-srpsko primorje malo prije 1991. prije nekih tri i po vijeka tako da nemam izbjeglicki status.nemam se sto stidjet,pa nisam ko vi sto se stidite da vam je djede bio srbin a sad ste navodno i neke druge rase.
    smanji malo citanje ckla i monitora.izgleda da ti nikolaidis i ona prdnjava o hn-u jos zvoni u glavi.o tome smo ja i ti vec pricali ja sam ti sve fino napiso,sto sad ponavljas ko papagaj.dodji vamo prosetaj se malo pored mora provjetri mozak izlijeci se od srbofobije.
    u hn je dobila opozicija i sto sad.propast crne gore a?pochini oli svega ti.navedi mi primjere kako to izbjeglice kulturno degradiraju hn?mozda veoma mali procenat onih sto su dobili licne karte ako na tu 'nekulturu' mislis.ili ono chuo si od sestre neke majcine prijateljice kako je ta chula da su se neki pjani bosanci takmicili u podrigivanju na nekom saucescu.onda na pashenogovoj izlozbi slika neki iz zvornika je mrljo sline po zidovima i slikama.batali se tih prica.
    nije ih milo spasio nego mi bokelji sto smo ih fino primili,vi bi ih sve rascerali,ni sami sa sobom ne mozete. *ebe se milu i za bosance i za cg.(bitna mu je samo podrska ovaca i njegovih podanika)
    ee da se znalo da ce oni danas glasat za opziciju zavrsili bi ko oni muslimani sto ih je crnogorska policija istri****la(primjeri cojstva i junastva).sad je vec kasno za takve akcije.genocid nad muslimanima i albancima?reko bih da je obrnuto.napr. u srpskim selima oko srebrenice pobijeno je priblizno isto srpskih civila koliko i muslimana u srebrenici – ali to nije medijski aktuelno pa se ne recuna.kosovo je etnicki cista teritorija tako ne bi se reklo pa je tamo nekakvog pokolja civila bilo.
    a zanimljivo cas se sprdas “kako su srbi dobili po *ichki” a cas nabijas nama srbima na nos kako se klalo i ubijalo.srbofobija te totalno ali totalno nagrdila.klanje i ubijanje pominjes u svakom postu.idi lijeci se sto da ti kazem.ratovi su zavrsili.
    paraziti?crnogorci nekome to da rechu kakav apsurd.pa crna gora ti dodje kao neka prikolica srbiji.e sad kad to shlepovanje ne ide bas najbolje srbija ne valja,neprijateljska drzava.koliki vam samo reket mi bokelji placamo od turizma i od nasih preduzeca.i vi da nas smatrate parazitimaaj dobro to no prosle godine pred izbore dps je placo hrvatima da nama zatvore vodu,pazi ti to.
    ne bih reko da su samo srbi ugrozeni vec i cijela crna gora sa ovakvim 'demokratskim' zamlatama na vlasti.
    srbija ko ruanda velis a? a montenegro ti doje kao neki diznilend ili mozda milov privatni bambilend.prije bi reko ko juznoamericka banana drzavica.i mora da su srbi krivi za to.

    ovo vam je vrh vrhova:
    Ponovicu shto je i sh0cker reka:niko od ljudi koje je cheda prozvao nije podnio tuzbu protiv njega.

    evo i ja cu malo da ponovim.
    aj ovako da vam pojednostavim.cheda nije digao tuzbu ni protiv kostunice ni protiv pukovnika radovica ni protiv spc-a ni protiv vojske ni protiv mupa ni protiv padobranca vec samo protiv toalet nina i wc kurira.
    koji djurac ovi prozvani njega da tuze.samo ga demantuju i ajde zdravo.oni su 'navodni' krivci i treba da budu optuzeni jel tako?ako je ovaj domaci sud neadekvatan nek se obrati medjunarodnom i zdravo.
    znaci u pitanju je nista drugo no pusta prdnjava.ciganska posla zborim vam ja.klasicni postupci potonulih politicara.sjetite se batica,chanka,dane i vuka....

    Ili ipak je to istina posto je ona sirovina revolveraska iz sps-a mlatila pistoljem.ko zna

    e sad ajde jos jedan reply od po 5 kila pa da tupimo u nedogled.samo ovaj put nemojte one finte ko crna djeca : bosancherosu,klempo,coro,glavonjo...
    Last edited by \H2SO4/; 22-04-05 at 20:38.

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne mogu da vjerujem da si iskoristio oba grama mozga i napisa vishe od jedne recenice

    i opet bez argumenata

    i tebe da se bojim?hahahah....junak si jedino sa mishem i tastaturom

    poz isprdo

  9. #59
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a vidm ja slabo ti nesto kopchash.super ukapiro si da nisam bosanska izbjeglica.veliki pomak.
    evo nadjoh zanimljivu slicicu mozda ti pojasni nesto.e sad ti samo spoji ta dva zrnca vjestackog djubriva ( co(nh2)2 ) u tintari i baci pogled .
    http://img179.echo.cx/img179/2765/cheda6tv.jpg

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada co(nh2)2 je rezervisan za tebe Bosanceros...
    no podji do Beograda vidji place li Legija da ga obrises poshto ste jun(a)ci oboje

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije potreban replay od po kile, jer ti samo lupetas.
    Prvo, Ceda nije rekao da je bio jedan put u Silerovu, vec 2-3, svaki put sa Legijom, i bio je u Novembru. Ne u Julu il' Avgustu, tako da nije mogao da se kupa. A ti i dalje to isto tupis.
    Drugo, pricas poligraf moze da se zezne, ima finte ima ono ima ovo, mozda tebe varuju oci? Odakle znas da ovo sto ja pisem zapravo je ono sto ja pricam? Mozda su nas stvorili vanzemaljci kao eksperiment?! Naravno da je moguce zeznuti svaki zakon, al' to ne znaci da svako ko ode na pligraf moze da ga zezne i da poligraf nije mjerodavan. To je radjeno pred Anketnom komisijom. A sjeti se ko je bio tamo.
    Trece, opet tupis o kulturnom demantu, i ludom sudjenju. Veca se pridaje vaznost covjeku u javnosti kad ga pominjes nego na sudu, jer je to uvijek poslednja vijest. I nikad nije praceno na TV. Tako da nikad nije cirkus..
    Cetvrto, nije dr. Djindjic surovao sa mafijom pa je napravio od nje instituciju. Zemunski klan je postojao prije dr. Djindjica. Dr. Djindjic nije saradjivao sa mafijom u bukvalnom smislu, jer su vodje klana bile pukovnici policije(Legija), nizi clanovi zamjenici sefova (Bracanovic) i sefovi (Bulatovic) DB, sefovi vojske i Generlstaba (Tomic, Pavkovic), predsjednici (Kostunica), savjetnici predsjednika (Nalic), predsjednik skupstine SCG (Sami), clanovi DB-a (Spasojevic), priznati advokati i sudije, i mnogi drugi. On nije surovao sa klasicnom mafijom, vec sa pravom drzavom u drzavi koja je bila pod kontrolom Kostunice. Dakle nije to bila klasicna mafija sa ulice, vec drzavnici, nije je napravio dr. Djindjic vec Kostunica. I tu je velika razlika!! Sto se vidi iz pobune Crvenih Beretki koja je komandovana od strane Siptara i Legije, a sa Kostunicinom podrskom, i javnim opravdanjem. Sve zajedno sa svjedocima, kad Siptar kaze 'samo Kostunica moze da prekine'. Sto se vidi iz ne izglasavanju zakona protiv organizovanom kriminala, cime bi se ubrzao proces hvatanja istih. Direktno je kocen neizglasavanjem DSS-ovih poslanika!
    Cetvrto, Sonja Biserko se bavi srpskim zlocinima jer je mnogo vise pocinjeno sa Srpske strane. Ako ti ne priznajes Sonju Biserko, onda ok.. Sve je jasno. Ne mora nista da se prica, sem da zacepis i da kazes ocu u 16. vijek ko **** UN, STO, EU, Hag.. **** mi se, ocu da budem crna rupa u Evropu.
    Peto, da se osvrnem na demante jos jednom. Mijenjas teze pa ti nije jasno, Ceda ne moze da tuzi tog covjeka jer nema dokaze il' nisu bas za javnost (dojava insajdera) pa nece da ih kaze otvoreno. Al' ko tu zapravo treba da tuzi je vojska, jer je ona optuzena da nesto radi, a ne Ceda. Ko god je ista netacno rekao za Cedu, on ga je tuzio. I naravno demantovao na TV, a ne demant bez tuzbe. To znaci da tuzeni nemaju dokaze!! Znaci iznio si totalnu glupost, da Ceda tuzi nekog koga sam Ceda proziva Al' vidjeli smo kako oni resavaju probleme, sa pistoljem pa u TV, sa sve govoreci kako ce 'njegovi' ljudi iz hercegovine da ubiju Cedu, i da je vec pricao sa Legijinom zenom.
    Sesto, mlataranje rukama, urlikanje i to sto ti objasnjavas kao intervju Cedin, jer glupost. Al' ne cudi jer ti nisi sposoban da ga shvatis. To sto ti nazivas cirkusom je notorna glupost, al' ti to pricas iz jednog razloga, o tvojim ljubimcima je recena istina. Pogotovo u 2 Insajderu kada je objasnjeno kako su pojedini htjeli da ubiju Cedu, kad je poslao Milosevica u Hag. Kako se Kostunica protivio tome.. Kako.. To tebi smeta pa ti lici na cirkus.
    Sedmo, ti isprdku iz Bosne, ti koji si zbog Milosevicu u HN, ti koji unistavas taj isti HN, izvukao si iz konteksta rijeci dr. Djindjica, i onda one zvuci onako zlocinacki. Inace to ne cudi, jer ti i Karma (isti soj) ste srecni sto je dr. Djindjic ubijen jer vi smatrate da on nije bio 'patrijota' i srBin, dok cio svijet je otvorio vrata njemu.. itd, itd. Al' nemoj na njega da prebacas pricu jer si tu jos gori.
    Osmo, isprdku Bosanski, nadji neke bolje argumente i nesto cime mozes da potrkijepis pricu pa se vrni.. Ipak je moralo pola kile, jer cemo te opismenit i doprijet do sive mase, ovako!!
    Last edited by sh0cker; 23-04-05 at 00:29.
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad ce on po deseti put da rece isto

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Intruder, moras imati strpljenja, pa mu davajte znanje u malim dozama, a kad on primijeti da to i nije bas teso razumjeti mozda i sam pozeli nesto nauciti

  14. #64
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    od crnogorskih ovaca,teladi i raznoraznih neosoja sa izrazitom krizom identiteta da se mnogo toga naucitit.sto da vam recem no hvala za svo to silno znanje i nauku.

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by \H2SO4/
    od crnogorskih ovaca,teladi i raznoraznih neosoja sa izrazitom krizom identiteta da se mnogo toga naucitit.sto da vam recem no hvala za svo to silno znanje i nauku.
    Ne kloni duhom. Ako si dosad ucio od ovaca, teladi.... ne znaci da si nesposoban da naucis i od ljudi.
    Prilagodice se gradivo tvojim mogucnostima i jos jednom molim Shokere i Intrudera da ovu njegovu dirljivu ispovijest imaju u vidu i dostojnim pedagoskim metodama omoguce mu dalje napredovanje.

  16. #66
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Ocekivao si sta?
    Da ti dokazem da Ceda nije narkoman? A ti kazes da je narkoman zato sto ima podocnjake?
    Pa sta da ti kazem, da Marsicanin uzima kilo heroina dnevno, jer ima dvije kese ispod ociju? To da ti kazem jel?

    Da ti kazem da se Ceda ne pojavljuje samo na b92?
    Pa ne pojavljuje se na b92, bio je dva puta na BK, Studio B, Slobodna Evropa i davao intervjue. Pa ne mislis valjda da ce RTS da ga pozove mozda?!

    Sta da ti odgovorim?
    Da ti odgovorim na one gluposti u kojima kazes da oni nece da ista kazu argumentovano jer ih ne jebu 2%?
    Pa ako ih ga ne jebu 2%, zasto sat vremena posle objavljivanja Insajdera I, DSS odma demant, MUP odma demant, SPC odma demant, Sami (DSS) odma demant, Covic odma demant, al' niko od njih ne podnese tuzbe?! Pa zar nije to dovoljno.. Pa posle drugog insajdera predsjednik SPS ulazi sa naourazanim obezbjedjenjem u B92, zato sto ga je Ceda prozvao?!
    Pa ne interesuje ih?
    Interesuje ih mnogo, mnogo ih interesuje samo sto nemaju ni jedan jedini argument..

    Koliko je jak? Toliko je jak da kao zadnja opcija koja je ostala DB-u Srbije, da posle par mjeseci konstantnog, svakodnevnog blacenja Cedmoria Jovanovica (skoro da nije bilo izdanja da ga nema na naslovnoj strani) preko toalet-papira kurira, objavljuje transkripte razgovora za koje se ispostavilo da su netacni? Za koje se pojavljuju ljudi i kazu da su to njihovi razgovori.. I sta da ti odgovorim?
    Da ti odgovorim na najvecu budalastinu 'Spasojevic i Lukovic su ubijeni' a mi smo ludi pa nismo to znali jel?

    Na dvije strane prozivas coeka bez ijednog argumenta, i lazes, i pitas me za odgovor? Da ti odgovorim na sta covjece?
    Na tvrdnje da je Ceda narkoman jer ima podocnjake?!
    Bosancerosu, nisam ti ja kriv sto si rodjen u Bosnu, a nisi ni ti.
    sto se topis u srpske nesrece

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •