Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 66

Thread: Cedomir Jovanovic:zlocinci vladaju a crkva (SPC) ih blagosilja!imai dragogAMFILOHIJA!

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Cedomir Jovanovic:zlocinci vladaju a crkva (SPC) ih blagosilja!imai dragogAMFILOHIJA!

    11. april 2005.
    ČEDA PROTIV CRKVE!
    Čedomir Jovanoviću optužio Amfilohija, mitropolita crnogorsko-primorskog, da je kriv za ubistvo premijera Đinđića?!
    BEOGRAD - Bivši potpredsednik Vlade Čedomir Jovanović rekao je u intervjuu TV B92 da je Đinđića ubilo "zločinačko udruženje" koje čine delovi SPC, Vojske, policije i službi bezbednosti?! Prema dostupnim delovima intervjua, čiji će ..

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink malo reklame - javite se, znam najbrzi nacin da hitno otputujete...

    Ma Čedo bi mogao ubrzo da pravi društvo Đikiju...

    http://www.astro-art.net/forum/viewt...=516&start=105

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ne treba da nas čudi, ako je Čeda Jovanović (ili Čeda Narkoman, kako ga po Beogradu zovu) protiv Crkve, jer od kada to da su mafijaši i njihove pridvorice za Crkvu? A da Čeda Jovanović ima ili da je makar imao tesne kontakte sa mafijom (Čane, Zemun-klan itd., a sa Čanetom druži nam se i Milo), to je svima nama poznato..
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Ma Čedo bi mogao ubrzo da pravi društvo Đikiju...

    http://www.astro-art.net/forum/viewt...=516&start=105

    Mozda bi Amfilohiju to mjesto prije pripalo za svoja nedjela.
    Last edited by Brzi; 11-04-05 at 16:49.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  5. #5
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    NASTAVAK!klupko zlocina se odmotava

    Dssovci-politicki inspiratori atentata!

    Zlocinacko udruzenje (dio VSCG,dio SPC i DSS!!!)



    BEOGRAD - Bivši potpredsednik Vlade Čedomir Jovanović (35) rekao je na jučerašnjem nastavku suđenja za ubistvo premijera Zorana Đinđića da su premijer Vojislav Koštunica i njegovi najbliži saradnici ..

    dalje:

    BEOGRAD - Vodnik prve klase Miroslav D. Petrović tvrdi da Vojska SCG pruža utočište haškom beguncu, generalu Ratku Mladiću, i da su gardisti Dražen Milovanović i Dragan Jakovljević 5. oktobra prošle godine ..


    .................................................. ...........................

    itd.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool Nastavak

    Čedomir Jovanović, svedok o ubicama Đinđića
    Zvezdan nije ubio samo Đinđića
    - Nemam dokaza da je Vojislav Koštunica učestvovao u ubistvu Zorana Đinđića, ali je odgovoran za njegovu smrt - izjavio je juče Čedomir Jovanović, bivši potpredsednik Vlade Srbije, u Specijalnom sudu na suđenju za ubistvo premijera.

    Ovim Jovanovićevim rečima prethodilo je objašnjenje da je Koštunica u predsedničkoj kampanji podgrevao javnost protiv Đinđića koristeći pisma Ljiljane Buhe, supruge svedoka saradnika Ljubiše Buhe Čumeta, u kojima je ona optuživala Đinđića, Jovanovića i svog muža da su kriminalci.

    Svedočenje jednog od najbližih saradnika Zorana Đinđića dugo se očekivalo, pošto su ga tokom suđenja u vezu sa kriminalom dovodili mnogi optuženi, a prvenstveno Milorad Ulemek Legija. Jovanović je juče izneo seriju optužbi na račun sadašnjeg premijera Koštunice i članova njegovog kabineta.

    - Borba sa organizovanim kriminalom je zakasnila zbog nespremnosti Koštunice da se uključi u nju. Da nije bilo protivljenja DSS-a da se zakon o organizovanom kriminalu usvoji u junu 2002. godine, kada smo već imali Ljubišu Buhu kao svedoka saradnika, mi sada ovde ne bismo govorili o Zoranu kao čoveku kojeg više nema - rekao je Jovanović.

    Čedomir Jovanović je naglasio da je premijer ubijen u akciji “Stop Hagu” kako bi se sprečilo hapšenje komandanata Jedinice za specijalne operacije, kao i da nema sumnje da su Ulemek i zemunski klan ubili Đinđića.

    - Koštunica je stvorio priče da mi urgiramo kod Karle del Ponte da optuži one sa kojima hoćemo da se obračunamo. Do ovog trenutka nisam čuo da je podignuta nijedna haška optužnica protiv Ulemeka, niti protiv Zvezdana Jovanovića. U Srbiji je postojalo zločinačko udruženje, ono i danas funkcioniše bez obzira na to da li su pripadnici tog udruženja u Hagu, CZ-u ili na slobodi - pričao je Jovanović.

    Svedočeći o pobuni JSO u novembru 2001. godine, Jovanović je rekao da su iza pobune stajali prvooptuženi Ulemek i šef zemunskog klana Dušan Spasojević.

    - Suština pobune je Ulemekovo svedočenje u sudu zbog slučaja Ibarska magistrala. Bojao se da ga ne uhapse, pa je jedinica izašla na Gazelu da bi ga spasavali ako bude bilo potrebe. Tokom pobune Vlada Srbije nije imala podršku nijedne institucije, niti je imala oružanu silu kojom je mogla da se suprotstavi JSO. Vojni vrh je kontaktirao sa JSO i dao im obećanja da se neće mešati u pobunu. Jedina adresa na kojoj sam mogao da dobijem odgovore tokom pobune bila je adresa Milorada Ulemeka. Kod njega sam otišao sa policijom. Tamo sam zatekao Dušana Spasojevića koji mi je u neprijatnom razgovoru saopštio da je zastupnik JSO, da ima podršku Tomića i Pavkovića, a da protest može da okonča samo Koštunica - pričao je Jovanović.

    Nakon pobune, Ulemek je, prema tvrdnjama Jovanovića, došao u kabinet Dušana Mihajlovića kako bi sastavili saopštenje za javnost.

    - U kabinetu su bile okačene slike 30 ubijenih ljudi, među kojima i novinara Slavka Ćuruvije i Milana Pantića. Za informacije o svakom ubistvu bila je raspisana nagrada od 300.000 maraka. Ulemek je ušao i prokomentarisao: “Pa, mogao bih da vam uzmem pet miliona” - kazao je Jovanović.

    Govoreći o odnosu sa Ulemekom, bivši potpredsednik Vlade je kazao da ga je upoznao 5. oktobra 2000. godine u Gradskoj skupštini, a da se u noći između 4. i 5. oktobra Đinđić sastao s Legijom u Gepratovoj ulici.

    - Nakon onog komentara u kabinetu Mihajlovića, Ulemeka sam video na sahrani generala Boška Buhe i na sastanku u Institutu bezbednosti, kada nam je Bracanović saopštio da Buhine ubice planiraju da ubiju i nas dvojicu. Znali smo da se Ulemek posle penzionisanja bavio otimanjem i ubijanjem ljudi. Nije moralo mnogo da se razmišlja ko je oteo Miliju Babovića. Upoređeni su glasovi u BIA. Ulemek je u Babovićevoj kući plakao zbog njegove otmice isto kao što je u Kuli na kolenima plakao preda mnom i Dušanom Mihajlovićem kako navodno želi a ne može da stopira protest JSO. Ta pobuna je bila njihov izbor druge strane. U Koštunici i Vojsci su našli drugu stranu - svedočio je Jovanović. On je naveo i da je ubistvo Momira Gavrilovića iskorišćeno da DSS napusti Vladu, a da optuženi za Ibarsku povuku ranije izjave.

    - Saslušavan sam u UBPOK-u oko ubistva Gavrilovića. Tražio sam i poligraf. Čak su me pitali da li sam lično ubio Gavrilovića. Predlažem da isto tako saslušate sve ove na optuženičkoj klupi, pa će se tako rešiti mnogi zločini. Ne verujem da je Zvezdan Jovanović ubio samo Zorana Đinđića - rekao je Jovanović.

    Milorad Ulemek i Zvezdan Jovanović su se smejali tokom većeg dela svedočenja Čedomira Jovanovića, pogotovo kada je svedok objašnjavao da nije poznavao Dušana Spasojevića i da ne želi da politizuje svoje svedočenje. Ulazeći u sudnicu, Čedomir Jovanović je pogledom pronašao Ulemeka i gledao ga dok je prilazio pultu za svedočenje.

    Nataša Jovanović - Tamara M. Subota

    --------------------------------------------------------------------------------

    Jovanović u “Insajderu” TV B92
    Otkud Šami u Šilerovoj?
    Da li je neistina ili senzacija kada kažem da u Srbiji funkcioniše zločinačko udruženje koje čini deo crkve, deo vojske, deo policije, deo nacionalne inteligencije ili mi treba da mislimo da je sve što nam se dešavalo splet čudnih okolnosti, ekstremna koincidencija - zapitao je Čedomir Jovanović u sinoćnjoj emisiji “Insajder” TV B92.


    - Kada pričam o tom udruženju, ja ne pričam da bih rekao da je Koštunica ubica. Da jeste, ne bi bio danas na slobodi. Strašno je odgovoran za ono što se desilo. Koštunica je odgovoran za atmosferu koja se stvarala. Moje mišljenje je da su ti ljudi parazitirali u sukobu koji je stvoren između DS i DSS. Na opasku da li je bio čovek zadužen za kontakte sa mafijom, Jovanović je rekao:

    - Da li sam ja to radio da bi meni bilo bolje ili zato što je bilo neophodno? O tome treba da razgovaramo. To je ono što u Srbiji nije tema. Šta je problem?! Što sam odlazio u Šilerovu? Zašto je moj odlazak problem, a nije Šamijev? Taj čovek je danas predsednik Skupštine SCG. Šta je on tamo tražio?

    Jovanović tvrdi da mu je Šami sam rekao da je bio u Šilerovoj.

    - Pitao sam ga kako ga nije sramota da u Skupštini grada u junu nastupa onako bestijalno obračunavajući se sa mnom i Zoranom. On koji je u tu Šilerovu odlazio da bi se sastajao u skladu sa dogovorima u ime Koštunice. Mene ne interesuje njegov odlazak nego motiv, zašto je tamo bio? O tome zašto sam ja bio tamo, sve sam rekao. Za ostatak se obratite Čoviću. Govoreći o ubistvu Momira Gavrilovića, Jovanović je rekao:

    - Razgovarao sam posle ubistva sa njegovom ženom. Tu je došlo do preokreta. Ono što je rekla, bilo je šokantno. Rekla mi je da je Gavrilović pozvan iz Koštuničinog kabineta. Rekla je da je toga bilo i ranije, a što je potpuno suprotno tvrdnji da se on sam pojavio i ispovedio u Koštuničinom kabinetu. Pozvan je u četvrtak uveče i odložio je svoj planirani put. To je bilo dovoljno za potpuno rušenje teze na osnovu koje je Koštunica planirao smenu Petrovića. General policije Marinko Kresoja mi je rekao da je Gavrilović išao na razgovor o uspostavljanju novog DB. Kresoja nam je rekao šta se dešavalo na tim sastancima, jer je bio prisutan. Nisam ja to izmislio, to je rekao i u policiji tokom istrage. O svojim susretima sa Legijom, Jovanović kaže:

    - Drugi iz DOS-a nisu imali kontakte sa njim, osim mene i Bebe. Vrlo dobro smo znali iz kakvog mraka dolazi ta jedinica i taj čovek, i zato je naša obaveza bila da se ne vrati u tu tamu iz koje je iskoračio 5. oktobra. To smo uspevali da radimo do onog trenutka dok nije počeo da krši zakon - rekao je Jovanović i negirao da je po pritvaranju nakon incidenta u Kuli Legija pušten nakon 48 sati, već je to učinjeno kada su svi akteri saslušani. “Tražili smo mogućnost da ostane što duže u pritvoru.”

    - Sve vreme je njegova žena zvala centralu Vlade i tražila da je spoje sa Đinđićem, predstavljajući se “ovde Legijina Aleksandra”.

    Čedomir Jovanović u svom svedočenju tvrdi i da ga je vladika Filaret zvao jer mu je oduzet džip. Pozovem Dušana Mihajlovića i pitam ga. Kažem: “Zvao me Filaret” - opisuje on.

    Mihajlović dostavlja pisani dokument da je oduzeto vozilo zato što je ukradeno. Kada je Jovanović to saopštio crkvenom velikodostojniku, po njegovim rečima, Filaret odgovara: “To je ukradeno u vašem svetu, sad kad je dato nama, to je blagosloveno”.


    --------------------------------------------------------------------------------

  7. #7
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down reakcija SPC

    Smijesno neargumentavano saopstenje SPC nakon intervjua.

    SPC: Potpuni autsajder

    Jovanovićeve izjave i insinuacije vezane za SPC, srpskog patrijarha i arhijereje lažne su i lažljive u celini i u pojedinostima.


    Novinu u sličnim napadima na Crkvu predstavlja to da su Jovanović i družina, zajedno sa njima naklonjenim medijima, počeli da izmišljaju događaje. Tako je Jovanović, između ostalog, izmislio (ili mu se to pričinilo u njegovim halucinacijama) da je lično posećivao Njegovu svetost patrijarha srpskog g. Pavla i sa njim postigao dogovor o vraćanju verske nastave u školski sistem Srbije; da on (a ko bi drugi?) ima saznanja o tome kako se pišu i falsifikuju (!) poslanice koje patrijarh srpski upućuje sveštenstvu, monaštvu i vernima SPC itd., itd. Ipak, ko god je i površno upoznat sa “žitijem i priključenijima” Čedomira Jovanovića, zna da je on posećivao neke druge ličnosti, na nekim drugim adresama, a ne srpskog patrijarha i srpske vladike.

    Veronauka, dakle, nije uvedena 29. juna, kako to lažno i lažljivo tvrdi Čedomir Jovanović, i nikakve “trampe” (tipa: veronauka za ćutanje o glavnom haškom zatvoreniku) nije bilo niti je iko ikad išta slično izrekao. Osim, dabome, u bolesnim umovima ili u halucinantnim snoviđenjima... Gde, kada i koje zločince je blagosiljala Crkva? Kakvo je to ludilo u glavi ovoga nesrećnika? Ako je i u svemu ostalom ovako “istinoljubiv” kao što je po pitanjima naše Crkve, onda on nije nikakav “insajder” nego potpuni i beznadežni autsajder, kaže se, između ostalog, u reagovanju SPC na Jovanovićeve tvrdnje.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Nikakve dokaze Jovanovic nije pruzio tako da je ovo najobicnije neargumentovano pljuvanje. Nista vise - nista manje. Ko mrzi naseg vladiku? Sve sama bagra - bivsi propali studenti, mafijasi, sverceri, kriminalci. Zabrinuo bih se da ga ne voli neki miran i krotak covjek, a kad ga mrze i napadaju ovakvi to znaci da dobro radi....

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Nikakve dokaze Jovanovic nije pruzio tako da je ovo najobicnije neargumentovano pljuvanje. Nista vise - nista manje. Ko mrzi naseg vladiku? Sve sama bagra - bivsi propali studenti, mafijasi, sverceri, kriminalci. Zabrinuo bih se da ga ne voli neki miran i krotak covjek, a kad ga mrze i napadaju ovakvi to znaci da dobro radi....
    Лијепо речено.
    Једино да додам како фасцинира опсједнутост атеиста црквеним великодостојницима (па и на овом форуму ). Ајд' коментари, критике, али опсесија...:shock:

  10. #10
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Bravo Cedo!

    Jovanovic: Ja ne mogu da živim na racun normalnih ljudi. Ja se ne osecam dobro u tragediji i u tome je razlika izmedu nas i njih. Nisu oni patriote, veliki Srbi…

    Gde je tada bila crkva, koja je njena uloga u svemu tome, koja je uloga policije, sudova, mafije, onih koji su se u svemu tome obogatili...? ‘Ajde da to na takav nacin posmatramo. Jeste, to je zlocinacko udruženje, koje svoju buducnost vidi u našem nestajanju. Cudimo se jel moguce da je crkva u tome ucestvovala… Pa falsifikovali su patrijarhovu Uskršnju poslanicu u aprilu 2003. godine dopisali su i osudili reformatore koji bi da reformišu Srbiju mesec dana posle 12. marta. Pa, gde je vikar patrijarha Pavla koji se tome suprotstavio? Nema ga nigde! Mislim na Atanasija Raketu.

    B92: Ko je sta falsifikovao, ništa vas nisam razumela?

    Jovanovic: Pa u tome je problem što cemo morati da sacekamo još pet godina da bi ljudi mogli tako nešto da razumeju. Pa pukovnik Amfiohije Radovic , na primer. On! Filaret koji me zove telefonom i buni se što mu je policija uzela “džip”. Ja pozovem Dušana Mihajlovica i pitam ga, kažem zvao me Filaret. On kaže: “Nemam, pojma sad cu da proverim”. Posle pola sata stiže mi pisani dokument da je oduzeto vozilo zato sto je ukradeno, a meni se Filaret obrati onako hrišcaniskim recnikom… Ja ga pozovem, pa mu kazem: “Ej, izvini, vozio si ukradeni auto”. On kaže: “Pa ne, to je ukradeno u vašem svetu. Sad kad je dato nama, to je blagosloveno”. Sedi pod freskom belog andela i vozi se u lopovskom “dzipu”. :hammer:

    B92: Kakve to veze ima sa ubistvom Zorana Đindica?

    Jovanovic: Kako nema veze sa ubistvom? Jel’ stvorena neka atmosfera u kojoj je bilo logicno pomisliti da je moguce ubiti predsednika Vlade? Pa ne ubija se predsednik Vlade tek tako, pobogu. Pa nas je Amfilohije prokleo 29. juna 2001 godine. Prokleo! Kako? Pa, tako – izašao, održao konferenciju i rekao “Bog vas kleo, pogani izrodi”. Kad bih otišao u Ostrog, prošao bih gore od Karle del Ponte. Tamo gde me je, inace, on krstio, ali u nekom drugom zivotu.

    B92: Kad vas je krstio?

    Jovanovic: Pa, kažem vam, u drugom zivotu. Pa u kom? Pa kažem vam, recimo, u vremenu u kojem je on bio covek koji unosi neku svežinu u crkvu, a ja, recimo, bio dete za koje se mislilo da je tako nesto potrebno.


  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    Čedomir Jovanović, svedok o ubicama Đinđića
    Zvezdan nije ubio samo Đinđića
    - Nemam dokaza da je Vojislav Koštunica učestvovao u ubistvu Zorana Đinđića, ali je odgovoran za njegovu smrt - izjavio je juče Čedomir Jovanović, bivši potpredsednik Vlade Srbije, u Specijalnom sudu na suđenju za ubistvo premijera.
    Чеда (наркомаn) лупа ко максим по дивизији! Па ово је смешно, за шта се ви дукљани хватате!
    Главу дајем крајину не дајем ...

  12. #12
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question Cim neko ne misli ka oni odmah je narkoman!

    Odlicno je da neko trgne srpski narod jer se o ovome nista nije pricalo , a to sam ja znao sve vrijeme rata o toj simbiozi izmedju - SPC-VJ-SPS/SRS/dobar dio opozicije!To traje i danas a Chedo je htio to javno da kaze jer su na vlasti u Srbiji ratani zlocinci/ratni profiteri/i velikosrpski nacionalsti koji su preuzeli i djindjicev DS!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    ma šta nam napriča - narkomane?

  14. #14
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy hehe opet isto,covijek prica istinu a ispade narkomnan!

    Ne bi me cudilo da likvidiraju Jovanovica jer se opet stvara atmosfera linca tj njega proglasavaju za "kriminalca i izdajnika"!

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Sa tvojih prstiju u Božje uši!

  16. #16
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink za normalnu gradjansku i evropsku Srbiju...

    ...to bi bila velika tragedija kao i likvidacija Djindjica,jer sad prakticno tamo vladaju kriminalci kao sto vec rekoh da se ne ponavljam...

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    ma to za kriminalce verovatno misliš za Crnu Goru

    a ako si u mogućnosti nabavi mi vreme (kad je rođen) za Čedu pa ti ja namah iskopam hoće li i kad ga pošalju na poduži odmor.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad vec pominjete narkomane - zna li shto sto bi sa sestricem Pedje Bulatovica i novinarkom(ankom) DAN-a?
    ne mogu zaspat ako im se sto desi
    kakvi su uslovi u Spuz?

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cedomir Jovanovic sadasnjoj Vladi smeta jer govori istinu, smeta jer upozorava javnost na njene lose strane, smeta jer zna previse o njima, smeta jer pokazuje da su isti ko Milosevic, smeta jer im ne dozvoljava da mesetare..
    Cedomir Jovanovic mjesecima iznosti konkretna imena i dogadjaje u javnost, i optuzuje ljude za djela, a NIKO se jos uvijek nije nasao da ga tuzi na sudu, vec se pojavljuju na TV i demantuju.
    Cedomir Jovanovic je jedini politicar koji je otisao na poligraf i spreman je da ode uvijek na poligraf, jer mu se zbog iskrivljene slike u javnosti ne vjeruje na rijec, neka ode ako smije Covic, Kostunica, Sami, i ostala bratija ako smije.
    Cedomir Jovanovic je izbacen iz DS-a odlukama bivsih JUL-ovaca, i SPS-ovaca koji su tek krocili u pratiju, kako bi partija lagano kohabitirala sa DSS (aka SPS) i kako niko ne bi postojao da je sprijeci u tome.
    Cedomir Jovanovic je jedini imao M.U.D.A da posalje Milosevica u Hag, cemu se protivio DSS i cijelo zlocinacko udruzenje 'Stop Hagu' kao i zemunski klan!
    Cedomir Jovanovic je jedini imao M.U.D.A da se suprotstavi mafiji, dok je DSS sprecavao evropske zakone o mafiji, konkretno postojanju svjedoka saradnika koji je trebao da ubrza proces hvatanja zemunskog klana jer je Buha vec u to vrijeme dao svoje izjave na osnovu kojih se podigla optuznica.
    Cedomir Jovanovic a i Beba Popovic su jedini javno rekli o dijelu crkve i to mora da se kaze, bez obzira kakav to uticaj imalo jer mora da se zna istina.

    Cedu mogu da zovu narkoman, smo sto bi on bio spreman da ode na test, kao sto je otisao i na poligraf, u sto nisam siguran za DSS-ovce, SPS-ovce, i ostalu bagru!!

    Jedino sto je pogresno sto se njegove izjave koriste u ovako glupe svrhe Albanaca kojima je jedino u interesu da obstruiraju crkvu. Al' eto.. I to mora da se trpi u 'gradjanskoj' drzavi. Jbg..
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    a ako si u mogućnosti nabavi mi vreme (kad je rođen) za Čedu pa ti ja namah iskopam hoće li i kad ga pošalju na poduži odmor.
    Danas mu je rodjendan.
    13. April 1971
    Bas danas..
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    jedini politicar koji je otisao na poligraf i spreman je da ode uvijek na poligraf, jer mu se zbog iskrivljene slike u javnosti ne vjeruje na rijec, neka ode ako smije Covic, Kostunica, Sami, i ostala bratija ako smije.
    ....
    Otisli bi i oni nego nece da pokvare masinu. Ona igla bi skakala kao da je prikljucis na visoki napon

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Ma Čedo bi mogao ubrzo da pravi društvo Đikiju...
    ubite gi!!! kao Brus Li - ubi gi svi, nedaj nikom da prezivi od tih olosi...
    a onda u nove ratove i pobjede, da vam se prida i ono sto je nedavne prilike propusteno...mazohisti usrani!
    ---
    Ovo sto se ovdje Karma pise vec dvije godine likuje nad mrtvim Djindjicem, o njegovom smaknucu, o egzekutorima govori 'mi', trpa se u ubice... nagovjestava istu sudbinu i crnogorskom premijeru, opet ce izvrsioci biti 'mi', a evo sad 'obecava' isto i Jovanovicu.
    Na stranu sto to laprda obicni seronja koji se hvalise s cetrdeset ubistava, koji, kaze, jedva ceka novu priliku, nego ovaj forum, ova pricaonica je javni medij i izgovoreno ima, ipak, neku tezinu. Bar malecnu. E, sad, ovo sto se Karma pise, ne govori o, recimo, nevaljalstinama vlade, o (ne)demokratiji, o pojavama u drustvu, o svemu sto bi se moglo podvesti pod slobodu govora, ne, on prijeti smrcu! On opravdava ubice, kaze da je i on s njima, nagovjastava nova ubistva. Je li to sloboda misljenja? Ima li ko da ovoga stogod pripupita: ko je ubio, kad ce i koga opet?
    Ili mu reci: ne seri, nezreli *****ru mali!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajde stari shto se nerviras oko budaala

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jebote, Karma. Astrolog su snajper i mentalnim sklopon psihpatskog serijskog ubice. Karikatura.

    SrrBin.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Danas mu je rodjendan.
    13. April 1971
    Hvala za trud ali pretpostavljaš i sam da mi to nije promaklo.
    Ipak - vreme predstavlja taj hod po tankoj žici.

    Nadam se da je njemu dovoljno nategnuta.

    I tanka...

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •