View Poll Results: Treba li ponovo pravit kompromis sa opozicijom

Voters
17. You may not vote on this poll
  • Ja zborim crnogorskim i ne treba niposto

    12 70.59%
  • Ja zborim crnogorskim i treba

    1 5.88%
  • Ja govorim srpskim i ne treba niposto

    1 5.88%
  • Ja govorim srpskim i treba

    3 17.65%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 50

Thread: Opozicija ce ponovo da ucjenjuje sa ulaskom u EU

  1. #1
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Opozicija ce ponovo da ucjenjuje sa ulaskom u EU

    Mandic najavio nove ucjene

    Izgleda da necemo moc uc u EU ako ne promijenimo Ustav u vezi nekih clanova oko tuzilastva. Za to nam trebaju 2/3 glasova u Skupstinu. Mandic je danas u Zivu Istinu sa Darkom Sukovicem najavio da ce ucijenit promjenu tih clanova Ustava sa promjenama Ustava oko identitetskih stvari (himna, zastava, sluzbeni jezik).

    Da li treba popushtit i napravit takav Ustav da Crna Gora izgleda da je kolko crnogorska, tolko i srpska (odnosno druga srpska drzava)?
    Last edited by Peko; 09-09-11 at 21:17.

  2. #2
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Do tada će biti izbori,i ko zna da li će biti tamo PZP ili neko drugi,tako da se Andro džabe nada.Kako se bez njega usvajao ustav,tako će se bez njega i amadmanski mjenjati
    Last edited by minjo; 09-09-11 at 22:16.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Pg
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aooooooo ucjenjuju oni sve zivo i kontriraju ! razlog jer primaju pare iz srbije a interes srbije da udjemo u paketu sa njima jer smo i te kako ispred njih po dosta pitanja
    Prodaja dodatne opreme,polovnih i otkup neispravnih telefona
    067/40-49-40


  4. #4
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Potpuno normalno, sto ste ocekivali od mandica i bratije ? To minjo sto ti mislis je ok, ali ako i poslije izbora "dogovor" bude neminovan, ima li buducnosti na ovim prostorima ?

  5. #5
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poslije svakih izbora,sve je manje unijonističkih mandata,samim tim opada moć ucjena!

  6. #6
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Mandic najavio nove ucjene

    Izgleda da necemo moc uc u EU ako ne promijenimo Ustav u vezi nekih clanova oko tuzilastva. Za to nam trebaju 2/3 glasova u Skupstinu. Mandic je danas u Zivu Istinu sa Darkom Sukovicem najavio da ce ucijenit promjenu tih clanova Ustava sa promjenama Ustava oko identitetskih stvari (himna, zastava, sluzbeni jezik).

    Da li treba popushtit i napravit takav Ustav da Crna Gora izgleda da je kolko crnogorska, tolko i srpska (odnosno druga srpska drzava)?
    Prva stvar koju je Mancic propustio - je to da se clan oko jezika u Ustavu moze mijenjat jedino referendumski. Tako da od citave te price nema smisla... Nazalost, na srecu, kako ko voli.
    Just to slip the skin...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Crna Gora je valjda država njenih građana i treba raditi na tome da je što više njih zbilja doživljava kao svoju. To se jedino može postići uvažavanjem nekih specifikuma i potreba svih ili dijela građana, a ne represijom, etiketiranjem...
    Meni se recimo ni malo ne sviđa način na koji su se i vlast i opozicija (njihova krivica je manja) odnijeli prema stavovima Albanaca vezano za Izborni zakon. Malo više senzibiliteta prema onima koji se osjećaju na neki način pogođenima ili uskraćenim za nešto što su godinama imali ne bi bilo na odmet.

  8. #8
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali vidi,garantovani mandati,kad zemlja kreće u pregovore sa EU,ne ide,ja bih dao svakoj manjini garantovani mandat,ali ova nova europska demokratija i njihova venecijanska komisija za to kažu da je prošlost.
    Last edited by minjo; 09-09-11 at 22:53.

  9. #9
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    ooooooooooooo ljudi jeste li vi normalni , kakav narod, takvi politicari
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Vjeruj mi, Minjo, bilo je mogućnosti da se učini i jedno i drugo, odnosno da se donese izborni zakon koji će zadovoljiti preporuke EU, ali koji će istovremeno "štititi" stečena prava.
    No, stičem utisak, da se o tome nije previše ni razmišljalo, jer mi, kakvi smo, samo se bavimo računicom imamo li ili ne dovoljan broj glasova.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Војвода може да уцјењује, али по питању језика Устав се тешко да мијењати, јер је за то потебно да гласа на референдуму, 60% од уписаних.

    Може се очекивати да опозиција уцјењује око химне и заставе, али то ће само добро доћи владајућој коалицији да крене у освајање 2/3 на наредним изборима.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  12. #12
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Vjeruj mi, Minjo, bilo je mogućnosti da se učini i jedno i drugo, odnosno da se donese izborni zakon koji će zadovoljiti preporuke EU, ali koji će istovremeno "štititi" stečena prava.
    No, stičem utisak, da se o tome nije previše ni razmišljalo, jer mi, kakvi smo, samo se bavimo računicom imamo li ili ne dovoljan broj glasova.
    Ne znam kakvo je precizno resenje u novom Izbornom, ali shto se tice garantovanih mandata, moramo razgraniciti dvije stvari: garantovanje mandata pripadnicima albanske manjine i garantovanje mandata albanskim nacionalnim partijama. Za ovu prvu stvar sam apsolutno, i mislim da je greska shto se nije zadrzalo 5 mandata. Za ovu drugu pak nisam nikako, jer, ukoliko Albanci glasaju vecinom gradjanske partije, to i treba da se reflektuje na sastav skupshtine. Albance svakako treba pozitivno diskriminisati, ali ne vidim zashto bi to bash bili Bardhi ili Dinosha ili ko je vec tamo sve, zashto bi oni imali pravo na pozitivnu diskriminaciju unutar pozitivne diskriminacije.

    Shto se tice kompromisa, treba ih praviti ne samo sa opozicijom, vec sa svima, i pravice se, i morace biti pravljeni. E sad shto kompromisi smetaju ekstremistima sa obije strane(konkretno, ovaj smeta nacionalistickim nevladinim organizacijama crnogorske i srpske proviniencije), to je druga stvar. Ali u svakom normalnom drustvu eksremistima udaraju na trag obavestajne sluzbe i policija, a odgovorni i ozbiljni ucesnici politickog procesa ih ignorisu.
    Last edited by Recordare88; 09-09-11 at 23:41.
    Deserve's got nothing to do with it.

  13. #13
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Crna Gora je valjda država njenih građana i treba raditi na tome da je što više njih zbilja doživljava kao svoju. To se jedino može postići uvažavanjem nekih specifikuma i potreba svih ili dijela građana, a ne represijom, etiketiranjem...
    Meni se recimo ni malo ne sviđa način na koji su se i vlast i opozicija (njihova krivica je manja) odnijeli prema stavovima Albanaca vezano za Izborni zakon. Malo više senzibiliteta prema onima koji se osjećaju na neki način pogođenima ili uskraćenim za nešto što su godinama imali ne bi bilo na odmet.
    Crna Gora treba da bude prije svega drzava ljudima koji nemaju rezervnu drzavu, a zna se na koga ovdje mislim. Gradjanska da, ali ne po svaku cijenu. Ispade da ljudi koji nemaju drugu drzavu treba najmanje da su zasticeni. Isto je bilo i sa Jugoslovenima u Jugoslaviji.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    A kako se Rave ispituje to ima li neko ili ne rezervnu državu? Je li, neka mi ne zamjere, Milovanu rezervna država Danska, Berankrshu SAD ili im je rezervna Crna Gora?
    To na koga ti misliš, bez uvrede, je neka tvoja impresija koja nema, a u iole uređenom društvu i ne smije imati prolaznost, jer pomalo naginje šovinizmu.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovaj dio tvrdnje
    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Albance svakako treba pozitivno diskriminisati, ali ne vidim zashto bi to bash bili Bardhi ili Dinosha ili ko je vec tamo sve, zashto bi oni imali pravo na pozitivnu diskriminaciju unutar pozitivne diskriminacije..
    je na dosta klizavom terenu. Moze se razumjeti i tako da neko drugi ko nije Albanac treba da odredjuje ili nameće rjesenje ko će od Albanaca prestavljati Albance. Osnov demokratije je da to oni sami odrede, a da li je Dinosa, Bardi, Sinistaj... to je njihov izbor i kao takav se prihvata. Glasovi onih koji glasaju za gradjanske partije se svakako vrednuje preko sistema kojim se preracunavaju mandati.
    PS.
    Ne znam otkud Minju to da u drzavama EU nema garantovanih mandata manjinama jer ima i nikako nije u suprotnosti sa tim zakonima.

  16. #16
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Mandic najavio nove ucjene

    Izgleda da necemo moc uc u EU ako ne promijenimo Ustav u vezi nekih clanova oko tuzilastva. Za to nam trebaju 2/3 glasova u Skupstinu. Mandic je danas u Zivu Istinu sa Darkom Sukovicem najavio da ce ucijenit promjenu tih clanova Ustava sa promjenama Ustava oko identitetskih stvari (himna, zastava, sluzbeni jezik).

    Da li treba popushtit i napravit takav Ustav da Crna Gora izgleda da je kolko crnogorska, tolko i srpska (odnosno druga srpska drzava)?
    Da mi je docekat dan da, veliki crnogorce, otvoris temu na Ekonomija, i diskutujes o kreditima i emisijama obveznica svaki ubogi mjesec i stotinama miliona kojima se zaduzujemo. Pa da pricas o kvartalima, budzetu, ekonomskim parametrima, pa da vidis tu kako crna gora svaki dan gubi na nezavisnosti u ulazi pod duznicko ropstvo. No izgleda da za to treba malo mozga, pa se zbog toga mlati o ovim glupostima o kojim svako iz kafane moze da prica.

  17. #17
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Crna Gora treba da bude prije svega drzava ljudima koji nemaju rezervnu drzavu, a zna se na koga ovdje mislim. Gradjanska da, ali ne po svaku cijenu. Ispade da ljudi koji nemaju drugu drzavu treba najmanje da su zasticeni. Isto je bilo i sa Jugoslovenima u Jugoslaviji.


    Ово што сад имамо као грађанску државу је уствари само механизам који омогућава да се држава одржи док се државотворни народ тј. Црногорци не врате као већински народ (између 60% и 65%).
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  18. #18
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    A kako se Rave ispituje to ima li neko ili ne rezervnu državu? Je li, neka mi ne zamjere, Milovanu rezervna država Danska, Berankrshu SAD ili im je rezervna Crna Gora?
    To na koga ti misliš, bez uvrede, je neka tvoja impresija koja nema, a u iole uređenom društvu i ne smije imati prolaznost, jer pomalo naginje šovinizmu.
    Fino, odnosom prema drzavi. Crnogorci npr. nemaju drugu maticu osim ove drzave, dok se to za druge narode u CG ne moze reci. Ne kazem da svi to tako dozivljavaju. Milovanu ne znam koja je rezervna drzava, znam samo da Milovanova djeca moraju da uce danski, i ne zanima ih sta bilo ko misli o izgledu njihove zastave i jezika. Isto tako mislim da si nesto pobrkao, ja sam mislio na Crnogorce, jer je jedini narod koji zasigurno nema rezervnu drzavu. U uredjenom drustvu da, ali kao sto znas ovo je sve samo ne uredjeno.

    Quote Originally Posted by BAR View Post


    Ово што сад имамо као грађанску државу је уствари само механизам који омогућава да се држава одржи док се државотворни народ тј. Црногорци не врате као већински народ (између 60% и 65%).
    Sve je to ok, ja ne trazim da Crnogorci budu nesto previse privilegovani, ali zna se sta sljeduje drzavtvornom narodu. Barem zastavu i himnu nam ne moraju drugi diktirat, posebno ne poslije 5 godina.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  19. #19
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Sve je to ok, ja ne trazim da Crnogorci budu nesto previse privilegovani, ali zna se sta sljeduje drzavtvornom narodu. Barem zastavu i himnu nam ne moraju drugi diktirat, posebno ne poslije 5 godina.
    Трабуњају....то су празне пријетње...поново ће се они борити са српски у настави, већ за пар мјесеци
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da ni clanovi vojvodine partije ne slusaju pazljivo sta sve on prica kako to slusa Peko.

  21. #21
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Трабуњају....то су празне пријетње...поново ће се они борити са српски у настави, већ за пар мјесеци
    We shall see .

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ja mislim da ni clanovi vojvodine partije ne slusaju pazljivo sta sve on prica kako to slusa Peko.
    Neko bi pomislio da je njegov veliki fan
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  22. #22
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Da mi je docekat dan da, veliki crnogorce, otvoris temu na Ekonomija, i diskutujes o kreditima i emisijama obveznica svaki ubogi mjesec i stotinama miliona kojima se zaduzujemo. Pa da pricas o kvartalima, budzetu, ekonomskim parametrima, pa da vidis tu kako crna gora svaki dan gubi na nezavisnosti u ulazi pod duznicko ropstvo. No izgleda da za to treba malo mozga, pa se zbog toga mlati o ovim glupostima o kojim svako iz kafane moze da prica.

    Mojsije nemas prava na ovakve postove . . .

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pocetkom devedesetih 90% mog naroda je bilo za Soljevica i prosrpski orijentisano, na predzadnjem popisu 63 % je govorilo srpskim jezikom, na minulom popisu 42%, vrijeme majstorsko resheto odvaja trice i kuchine, um&razum ce trijumfovat prije ili kasnije, a ISTINA o Crnoj Gori njenoj istoriji, kulturi i tradiciji sve vishe se shiri, ja sam OPTIMISTA, nemam rezervne drzave, ali cijenim gostoprimstvo Dansko, i jako sam zahvalan na brigu o mojim potomcima i njihovom socijalnom statusu i za ove sa Crnogorskim drzavljanstvom i sa dhjecom iz mijeshanih brakova koja imaju Dansko drzavljanstvo. Moja MISIJA je da i vasha dhjeca imaju isti tretman u CGi, bez obzira na klasu i rasu, da svi studenti i srednjoshkolci imaju mogucnost da se na ravnoj nozi takmiche u stijecanju znanja, da se ni JEDAN JEDINI TALENAT ne ugrozi, bez obzira dali je iz kampa sa Konika, Brskuta ili Budve, a tretmam dhjece sa posebnim potrebama je posebna pricha i nedostizna za IRACIONALNI-NESOLIDARNI_CRNOGORSKO-SRPSKI EGOIZAM , koji preziru DRUGOST I RAZLIKE, a ljubav za bliznjega je na potenjem mjestu, jer je HEDONISTICHKI POTROSHACHKI MENTALITET zarazio gradjane, "DOMACIN" zaradi 1000 eura a troshi 2000 eura i mora podizat NACIJONALISTICHKU MAGLU&PRASHINU , da se GRADJANI ne osvijeste i otvore ochi, i ne daj BOZE zatraze podnoshenje RACHUNA OD DOMACINA ZA JAVASHLUK I HIPOKRIZIJU.

    Na putu u DUZNICHKO ROPSTVO, sa ZIRANTIMA -PREVARANTIMA i raspichenim familijama po svim osnovama, nacijonalnim, vjerskim, ideoloshkim, sa kockarnicama i kladionicama, sa monopolima domacih i stranih mocnika, CRNA GORA je na ivici BANKROTA, poshto ja nemam rezervne drzave, ponizno vas molim da prestanete sa punjenjem NACIJONALIZMA u spojenim SUDOVIMA, da se svi okrenemo stvarima koje se MAZU NA HLJEB, i izvuchemo CRNU GORU iz kandzi SEBICHNIH GRABLJIVICA OPOZICIJE I POZICIJE, koji nas vodaju po ivici PROVALIJE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  24. #24
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ovaj dio tvrdnje

    je na dosta klizavom terenu. Moze se razumjeti i tako da neko drugi ko nije Albanac treba da odredjuje ili nameće rjesenje ko će od Albanaca prestavljati Albance. Osnov demokratije je da to oni sami odrede, a da li je Dinosa, Bardi, Sinistaj... to je njihov izbor i kao takav se prihvata. Glasovi onih koji glasaju za gradjanske partije se svakako vrednuje preko sistema kojim se preracunavaju mandati.
    PS.
    Ne znam otkud Minju to da u drzavama EU nema garantovanih mandata manjinama jer ima i nikako nije u suprotnosti sa tim zakonima.
    Pogreshno si me razumio, nisam mislio da kritikujem DInosu ili Bardhija, vec samo da kazhem da ne vidim zashto bi njihove nacionalne partije(ko god da su one) imale ekskluzivno pravo na mandate. Recimo, od 5 zagarantovanih albanskih mandata(kroz posebnu izbornu jedinicu) recimo, 3 osvoji DPS a 2 SNP, po rezultatima izbora(znam da nije realno nego samo lupam). Shto bi tu ulijetao, recimo, Demokratski savez sa zagarantovanim mandatom za partiju, kad su lose prosli medju svojim narodom na izborima? Jer takav je slucaj bio na jednim od prethodnih izbora, SDPS je trebalo da dobije 4 albanska mandata, ali je dobio samo 3, jer su DUA i DSA dobili po 1 zagarantovani. E sa tim nisam saglasan. A i te kako sam saglasan sa pozitivnom diskriminacijom albanaca kao manjine.Samo ne vidim, zashto su njihove deklarisane nacionalne partije toliko bolje u njihovom predstavljanju, da dobiju zagarantovan mandat, cak i kad ih sami Albanci ne izglasaju.
    Deserve's got nothing to do with it.

  25. #25
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ovaj dio tvrdnje

    je na dosta klizavom terenu. Moze se razumjeti i tako da neko drugi ko nije Albanac treba da odredjuje ili nameće rjesenje ko će od Albanaca prestavljati Albance. Osnov demokratije je da to oni sami odrede, a da li je Dinosa, Bardi, Sinistaj... to je njihov izbor i kao takav se prihvata. Glasovi onih koji glasaju za gradjanske partije se svakako vrednuje preko sistema kojim se preracunavaju mandati.
    PS.
    Ne znam otkud Minju to da u drzavama EU nema garantovanih mandata manjinama jer ima i nikako nije u suprotnosti sa tim zakonima.
    Nema niđe garantovanih mandata ko što ih je kod nas bilo,o tome sam govorio, to sad ispravilo.Sad su izjednačeni svi i Albanci,i Bošnjaci i Hrvati.Pročitaj izborni zakon.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Opozicija na vlasti
    By Icarus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 36
    Last Post: 21-09-10, 15:52
  2. Opozicija vs. Opozicija
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 20
    Last Post: 24-10-07, 22:06
  3. Opozicija
    By shrek in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 46
    Last Post: 27-04-07, 11:10
  4. Opozicija razumu
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 54
    Last Post: 08-11-04, 20:14
  5. Vlast ili Opozicija?
    By Rolex in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 21
    Last Post: 06-06-04, 08:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •