Page 181 of 184 FirstFirst ... 81131171177178179180181182183184 LastLast
Results 4,501 to 4,525 of 4591

Thread: Uefa Champions League 2011/2012

  1. #4501
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.uefa.com/memberassociatio...lub/index.html

    Barsa vlada, (Manchesteru se makla ona LŠ protiv Chelsea), Real se upristojio, finalisti ove LŠ su tu, Arsenal, pa Inter, pa novajlija Atletiko Madrid! Svaka im čast! Bezveze što ne igraju LŠ, jer bi bili u prvom šeširu!

    Fulham 47.
    Last edited by FulhamFC; 20-05-12 at 10:34.


  2. #4502
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    aoooo
    ovi strucnjaci sa komentarima tipa: nebitno finale, ocajna utakmica, nezasluzeno celzi, umiranje fudbala i ostale gluposti!
    samo neka ste zdravo!
    ako vam nije zanimlljiva utakmica bila negdje od polovine drugog poluvremena pa do podizanja pehara onda ne znam sta hocete vi? aaaa, da! mozda real/milan-barsu tu...a onda bi sigurno bilo superspektakularno!
    drogba i ceh!
    ceh koji od 6 penala bajerna svaki procita i odbrani 3 komada....
    ne znam sta reci za tog covjeka!
    drogba
    pa zbog njega sam prezivljavao bukvalno od izjednacenja nakon njegovog gola do momenta kada je krenuo da sutira onaj penal! i koja sigurnost na kraju, nakon 120 minuta i njegovih 34 godine... covjek je bog od sinoc svakom navijacu celzija! prica oko njegovog odlaska iz celzija nakon onog sinoc djeluje suludo!

  3. #4503
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Chelsea dobija. Sportska karma, jebiga.
    Ne znam,s kim sam god razgovarao prije meca,(a to je bilo i moje misljenje)uglavnom su svi razmisljali na sledeci nacin:Bajern jes favorit ali mora onaj Celzi neko cudo ucinjet.

    Nema tu zasluzeno-nezasluzeno.Kad neka ekipa dodje do finala i stavise uzme trofej ma nema tu price vise.Ne volim ni ja Chelzi i navijao sam sinoc za Bajern ali potpuno zasluzeno Celzi osvojio.Kako god da su dosli do finala,oni su dosli,izabrali su da igraju na ''ruzniji'' nacin ali njima to donosi rezultate i to je sasvim opravdano.Sinoc je Bajern bio bolji,imao inicijativu,imao vise sansi,neuporedivo vise,ali ko mu je kriv sto nije pretvarao.Imao je i penal,pa nista.

    Precinicno mi djeluju ove izjave kako je finale nebitno,lose,nikad gore, i sl.Utakmica uopste nije bila losa,naprotiv bila je bas dobra utakmica.Bilo je masu trke,dinamike,prstalo je sve.A tek dio od 80.minuta pa do samog kraja.Legendarno.
    Ovo moze samo fudbal.
    Poslednja serija penala,puca Svajni,simbol Bajerna,covjek koji ima bombu u nogu.On u kog sam bio najsigurniji,staje i otvara nogu i plasira loptu u stativu.Umjesto da je probio mrezu onim njegovim karakteristicnim sutem.Iza njega dolazi ''Starac'',ikona kluba i covjek koji ih prakticno sam izgurao dotle.Lagano vara Nojera i donosi svom timu toliko iscekivanu titulu prvaka Evrope.Nakon godina poraza.Koristi poslednju sansu.

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Ako postoji volej glavom, to je ono sto je Drogba izveo.
    Predlozio bih da se ovo odsad koristi kao zvanican termin.

    Bajern je bolja ekipa od Celzija,ali nije to materijalizovao.Gomez je vec neko vrijeme indisponiran,a sinoc je u svakom momentu imao po 3 cuvara.Hajnkes je prerano mislio da je gotovo i izveo Milera.Nikad,ali nikad nisam volio cuvanje rezultata.Kad to napravis,zasluzis da ti se nesto ovako desi.Olic tesko da je ikako mogao da doprinese.Onamo ti ne pomaze covjek koji ce da se bije.Onamo ti treba neko ko ce da ih lijeze kao Riberi koji je ranije morao da izadje.Roben se nije vidio sinoc.Nijedan dobar potez nije napravio.I zasto on da puca penal koji ne umije da puca penale?On koji ih stalno promasuje ili kad ih da,tijesno ih daje?Zasto treneru zasto??Pored Lama,pored Svajnija.Pocerace ga sad iz Bajerna,sigurno.Mozemo odma na Pakleni topic pocet sa spekulacijama dje ce Roben nastavit karijeru.Bajernu je sinoc konstantno falio jedan zavrsni potez.Cijelu utakmicu nisu mogli da ga nadju.I kad su ga konacno izmigoljili odnekud,pojavise se ova dvojica.Ko je izborio korner iz koga je Drogba dao gol?Upravo on,Tores.A ovamo Drogba,veliki igrac a sad i veliki sampion.Nakon ovoga sto je uradio,moze slobodno danas da zavrsi sa fudbalom.Ili da dodje u Barsu da odradi jednu sezonu.
    A sto ucinje Svajni?Ima tu neka simbolika.Zar on onako da sutne penal???
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  4. #4504
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FulhamFC View Post
    http://www.uefa.com/memberassociatio...lub/index.html

    Barsa vlada, (Manchesteru se makla ona LŠ protiv Chelsea), Real se upristojio, finalisti ove LŠ su tu, Arsenal, pa Inter, pa novajlija Atletiko Madrid! Svaka im čast! Bezveze što ne igraju LŠ, jer bi bili u prvom šeširu!

    Fulham 47.
    Juve 43.

    Kako sramotna pozicija, ali sami su sebe doveli dotle. Vec ove godine ocekujem prelazak u drugi sesir, valjalo bi.

  5. #4505
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prepa se Svajnii ka pikica. Pih kako mi je mrzan bajern neka su izgubili

  6. #4506
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Nisam uopste mislio na tvoj post, sorry, ispalo je tako. Nego generalno, na tu prichu kako je jedno smrt fudbala, a drugo je skroz ok [jer smo se na Chelsea vec navikli, posto vec 10 godina ulazu puno]. Ja ne vjerujem u to da neko nije zasluzio trofej. Osim ako ima bash glupih sudijskih odluka koje idu u korist nekom timu, sto je ipak rjetkost koliko god se guslalo o tome, pobjede su zazluzene jer su se desile na terenu, 11 na 11.

    Ne kapiram ni ove gluposti oko nebitnosti finala. Meni je ova CL bila najbolja u zadnjih dosta godina, iako sam misljenja da su u finalu obje ekipe igrale loshe, ali ukupno gledano, bilo je fenomenalnog fudbala. Ako je nekome sad odjednom ovo nebitno jer njihov tim nije u finalu, onda ne pricamo sa ozbiljnim ljudima.
    Amin, mogu da potpishem, a ukusi se naravno razlikuju. Naravno, izvinjenje prihvaceno, shvatio sam i ja sad na shta si mislio Ja volim kad vidim borbu u fudbalu, zato mi se i svidjela utakmica

    Sad tek vidjeh Lukasov post, takodje potpis, pechat
    Last edited by Recordare88; 20-05-12 at 11:20.
    Deserve's got nothing to do with it.

  7. #4507
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    roben - debil
    arnold majka

  8. #4508
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Jedino mi je zhao Shvajnija, jer mi je premio igrach, ostali neka su zdravo, Robben, Ribery i kopmanija... Zaboravih i Fica Lahma i njega volim.

    A inache, Cheh sinoc nije "chitao" penale, mnogo bi bilo svaki da prochita, svaki penal je chekao i svaki mu je bio na ruku. Najbolji golman danashnjice sigurno. Primio je onaj go' "kroz ushi" ali ga je iznenadio onaj shto je naboo loptu dolje...
    I neka to, nego smo ga mi u zhivot vratili, od barazha se preporodio...

    Nebitno finale? Stvarno ste smijeshni.
    Slazem se.

  9. #4509
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovo je i nasa Liga sampiona
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  10. #4510
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Praktichno.
    Slazem se.

  11. #4511
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beethoven's C*** View Post


    Cigani.
    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Shta znaci ovo?


    Ovaj ... a sta ima pogresno i ciganski u rijeci 'tvrdica'!?

    Rijec 'cicatero' je sleng. Naslov se odnosio na to da je Chelsea LS osvojio prije svega jakom odbranom. Cisto da ne budu spanci krivi za sve.

    A sto se tice utakmice. Ocigledno sa smo nas par ludi ili gledali neku drugu utakmicu. Ovo je najbolje finale ikad. Stvarno se igrao sjajan fudbal. Ma ono finale od prosle je nista u odnosu na sinoc.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  12. #4512
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Favorit za osvajanje LŠ mi je Celsi, iz vise razloga...Vodim se nekim sistemom eliminacije:

    1. Farsa je u zadnje 3 godine 2 puta bila osvajac, mnogo bi bilo stvarno da osvoje 3 puta u 4 godine...jednostavno mi je to nerealno, posebno sto nemaju napadaca (Vilja povrijedjen)...iako mozda ne izgleda da im fali, pokazace se to u narednim utakmicama LŠ, a i 10 bodova iza Reala je takodje pokazatelj...znaci, Farsa otpada...

    2. Real...imaju trenera...ali do polufinala nece imat jaceg protivnika u LŠ...Dinamo Z, Ajaks, Lion, Cska su boranija...u prvenstvu su dobri, ali sjetimo se one nemoci protiv Farse na bernabeu, kad nisu mogli da naprave sansu i potpuno anemicna igra...takva ekipa ne zasluzuje trofej LS, bar ne ove godine...a Murinjo da osvoji posle samo 2 godine i sa drugim timom mi je opet malo nerealno...

    3. Bajern...do prije neki dan se svako sprdao sa njima, sad su odjednom opet neki favoriti...malo sjutra...njih ne racunam ni u kakve konkurente

    4. Milan...u slucaju da izbaci Farsu...hmmm...posle onih 3-0 arsenala ih ne vidim u finalu...

    Celsi, s druge strane je ekipa koja ima najjacu odbranu od svih preostalih ekipa...Imaju Toresa kojem je vise vakat da pocne da daje golove, tako da mislim da ce da se ta ekipa jos podigne do kraja ...
    Treba mi spomenik podic

    Inace, u zivotu ne vidjeh da jedan golman na istoj utakmici "pročita" svih 6 penala koje mu je pucano kao sto je to uradio sinoc Čeh...Svaka čast svima iz Celsija !!!

  13. #4513
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Treba mi spomenik podic

    Inace, u zivotu ne vidjeh da jedan golman na istoj utakmici "pročita" svih 6 penala koje mu je pucano kao sto je to uradio sinoc Čeh...Svaka čast svima iz Celsija !!!
    U trenutku kad si ovo napisao mnogi su pomislili da neki lažni Nostradamus leži u tebi ali ispalo je da nije tako ... +1 rep
    ps: što se Bajerna tiče ekipa sa onakvom realizacijom ne može biti prvak Evrope a koliko god djelovalo uvrnuto možda je vrijeme da golman dobije zlatnu loptu ... nisam gledao Jašina ali Čeh stvarno brani kao hobotnica
    deuscroix

  14. #4514
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Abramovic do sad ulozio 2 milijarde i 100 miliona FUNTI. I posle recite da pare ne igraju fudbal

  15. #4515
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno svaka cast Nino... Dobro si predvidio sto ce se desit. Jeste da je tad ta teorija bila far cry, ali si odbranu predvidio.
    DICIOTTO

  16. #4516
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I dalje je pojedinim forumašima fetiš pljuvanje po svemu što ima veze sa Barsom, pa makar to i MARCA raspala bila. Tuga! Ništa MARCA nije slagala, tvrda defanzivna igra je ovaj put pobijedila. A da neko iz ugla ekipe kao što je Chelsea ikome govori da je CIGAN... To je tako tipično za tim koji je usvojio LŠ nakon, eo CurvaNord reče kolko para! Uz QPR najprljavija ekipa, Engleske, a vjeruem i šire... Tako da niko "ouda" ne bi trebalo druge da naziva ciganima.

    A Di Matteo osvoji iz prve, ono što ni Hidink, ni Mourinho ni još masu njih nije moglo sa Cheslea-om. Neko pomenu Čega za zlatnu loptu. Vjerujem da bi lagano mogao, samo kad bi se na ovaj EURO malo još proslavio!

    I da, ni Messi, ni Cristijano (osim ako osvoji EURO ) ove godine za zlatnu loptu. Postoje i ostali...


  17. #4517
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Fulhame,jos branis Barsu.Ah,prva ljubav zaborava nema!
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  18. #4518
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FulhamFC View Post
    I dalje je pojedinim forumašima fetiš pljuvanje po svemu što ima veze sa Barsom, pa makar to i MARCA raspala bila. Tuga! Ništa MARCA nije slagala, tvrda defanzivna igra je ovaj put pobijedila. A da neko iz ugla ekipe kao što je Chelsea ikome govori da je CIGAN... To je tako tipično za tim koji je usvojio LŠ nakon, eo CurvaNord reče kolko para! Uz QPR najprljavija ekipa, Engleske, a vjeruem i šire... Tako da niko "ouda" ne bi trebalo druge da naziva ciganima.

    A Di Matteo osvoji iz prve, ono što ni Hidink, ni Mourinho ni još masu njih nije moglo sa Cheslea-om. Neko pomenu Čega za zlatnu loptu. Vjerujem da bi lagano mogao, samo kad bi se na ovaj EURO malo još proslavio!

    I da, ni Messi, ni Cristijano (osim ako osvoji EURO ) ove godine za zlatnu loptu. Postoje i ostali...

    Nije pristojno nazivati ostale ciganima ali navijači Čelzija (zbog igrača i uprave) imaju taj kredit svidjelo se to tebi ili ne ... reputacija se stiče utakmicama na najvećem nivou a ne novcem i ako bi sad pogledali listu najbolji igrača u poslednjih 10 godina po izboru UEFE ili FIFE tu nije ni jedan igrač Čelzija ni u prvih 10 ... tako da ...
    deuscroix

  19. #4519
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Nije pristojno nazivati ostale ciganima ali navijači Čelzija (zbog igrača i uprave) imaju taj kredit svidjelo se to tebi ili ne ... reputacija se stiče utakmicama na najvećem nivou a ne novcem i ako bi sad pogledali listu najbolji igrača u poslednjih 10 godina po izboru UEFE ili FIFE tu nije ni jedan igrač Čelzija ni u prvih 10 ... tako da ...
    Ne znam po čemu imaju to pravo! Kao da je uprava i kadar Čelsija najpošteniji i najčistiji

    Ostatak posta je nešto s čim će se složit svako! Istina i činjenica koja baš ide u prilog Čelsiju i uspjeh im čini još većim.


  20. #4520
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    Abramovic do sad ulozio 2 milijarde i 100 miliona FUNTI. I posle recite da pare ne igraju fudbal
    To niko ne kaže, nego si ti baš o$etljiv kad se novac pominje.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  21. #4521
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Ovaj ... a sta ima pogresno i ciganski u rijeci 'tvrdica'!?


    Nista nisam rekao, samo sam pitao shta znaci, nisam znao, ne znam shpanski
    Deserve's got nothing to do with it.

  22. #4522
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Deserve's got nothing to do with it.

  23. #4523
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FulhamFC View Post
    http://www.uefa.com/memberassociatio...lub/index.html

    Barsa vlada, (Manchesteru se makla ona LŠ protiv Chelsea), Real se upristojio, finalisti ove LŠ su tu, Arsenal, pa Inter, pa novajlija Atletiko Madrid! Svaka im čast! Bezveze što ne igraju LŠ, jer bi bili u prvom šeširu!

    Fulham 47.
    Jel Milan sad upada u prvi sheshir jer nema Lpoola , Intera , Atletiko Madrida , Liona u LS?

  24. #4524
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvi sesir naredne sezone:

    Barcelona, Real Madrid, Manchester United, Chelsea, Bayern, Arsenal, Porto i Milan.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  25. #4525
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Nešto razmišljam, kako se nikad ne desi da sve ove ekipe iz 1. šešira prođu u 1/4 finala.
    Onda bi to bila prava LŠ...

Page 181 of 184 FirstFirst ... 81131171177178179180181182183184 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  2. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  3. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •