Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 67

Thread: Ozbiljna veza...kad, sa koliko?

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni ova zadnja konstatacija nikako nije jasna! (tako mi i treba kad gledam stare topice) :neutral:
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svuda li ti nos zavlacis :razz:

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ahahahahaahahahahaha ... sto mi ucinje sa dva dana price, vidis li
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  4. #29
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    kuci
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja imam ozbiljnu vezu koja traje neozbiljno jos od moje 5. godine sve do danas pa izaracunajte nedavno sam napunio 21. to je nekih 16 godina ja ne znam sta bi radio bez te osobe umro bih istog trenutka kad bi joj se nesto mnogo lose desilo,ne znam zasto ali mnogo sam se vezao za tu osobu,valjda zato sto je najbolje poznajem od svih,ta osoba polako propada od poroka i nezbrinosti o sebi a ja ne mogu da joj pomognem jer nije lako pomoci sebi,mnogo lakse je drugima ...i znaci od svoje 5. sam svestan kako facking romanticno

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by psychedelic_trance
    ja imam ozbiljnu vezu koja traje neozbiljno jos od moje 5. godine sve do danas pa izaracunajte nedavno sam napunio 21. to je nekih 16 godina ja ne znam sta bi radio bez te osobe umro bih istog trenutka kad bi joj se nesto mnogo lose desilo,ne znam zasto ali mnogo sam se vezao za tu osobu,valjda zato sto je najbolje poznajem od svih,ta osoba polako propada od poroka i nezbrinosti o sebi a ja ne mogu da joj pomognem jer nije lako pomoci sebi,mnogo lakse je drugima ...i znaci od svoje 5. sam svestan kako facking romanticno
    Ti si ustvari lik pod nickom TASTATURA zar ne???:razz: :razz:
    hehehehehe

  6. #31
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    CT-BD-BG
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Hajde da i ja pokusam da se nadovezem na ovu pricu, znaci, nadam se da mi necete na nicemu zamjeriti... :-)

    Ovako, sto se tice 'ozbiljne' veze, ona dakako zavisi od obije osobe izmedju kojih ta veza stupa. Ona (veza) ne zavisi uopste koliko ni on ni ona imaju godina, vec od njihove zrelosti prije svega, a onda poslije i od zrtve da ta veza uspije, povjerenja (uzajamnog), druzenja, koliko su spremni da daju i da prime jedno drugome, i jos mnogo faktora (da ne nabrajam), ali se u svakom slucaju odnose na njih dvoje.
    Eto, ja ovjde ispadoh najmladja s obzirom da cu tek u nov. 18, ali... Sto se tice duzine mojih veza, prosjecna duzina ispadne negdje oko 3-7 mjeseci... Zadovoljna? Jesam. Da na kraju cesto bivam povrijedjena, ali predjem preko toga, jer i to je dio bilo koje veze izmedju dvoje ljudi; bilo da su oni drugovi, ljubavnici, par, supruznici... bilo da su istog ili suprotnog pola. Takodje, da bi neka veza bila 'ozbiljna' ona mora potrajati nesto duze nego 'obicne' veze, ne sad nesto pretjerano duze, ali ako ne duze onda ozbiljnije, ne?.........

    Sto se tice prave dobi kad bi trebalo da se stupi u brak, kad ga vec pomenuste, ne znam. Neko prije ili kasnije, ali ja znam da cu se potruditi da prvo zavrsim sa svom skolom pa onda to, ali u tu pricu necu zalaziti.
    Eto ja se nadam da sam bar nesto rekla ali ako nisam ja se izvinjavam :-D

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa andjelima samo....ljubav dokle traje traje...znaci ne forsirati nikog i nista i sve ce bit ok....

  8. #33
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    CT-BD-BG
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci ja sam ovdje rekorder.... Ozbiljna veza od 15. do 19. godine, pocela veoma neozbiljno , Proslo je kao tren..
    Na kraju sut karta zbog mojih neozbiljnih namjera da nam obezbjedim buducnost
    Za ozbiljnu vezu je potrebna samo ljubav obostranaa i zelja da budete skupa.... Nista drugo ne odlucuje... (personal opinion I to iz licnog iskustva)
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dubovica - Square bb
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hehe poznato mi je to ... ozbiljna veza za neozbiljan par
    Last edited by Replikant; 09-07-05 at 19:00.
    Only after disaster can we be resurrected.
    It’s only after you’ve lost everything,
    that you’re free to do anything.
    Nothing is static; everything is falling.
    Everything is falling apart.

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Ti si ustvari lik pod nickom TASTATURA zar ne???:razz: :razz:
    hehehehehe
    NIJE :P MOJA VEZA TRAJE DUZE OD NJEGOVE MOJA TRAJE OD PRVE GODINE SVADJAMO SE NON STOP ALI LIJEPO NAM JE KOLIJEVKA DO KOLIJEVKE SMO BILI ODMA SAM JOJ REKAO AKO NISI MOJA NEKA SAMO STRAH OD LJUBAVI KRAJ TEBE SPAVA ONA SE OSMEHNULA I KROZ RESETKE KREVETA NJENOG PRUZILA MI SVOJU CUCLU KAO PRISTANAK OD TOGA DANA U NJENOM I U MOM STOMAKU SU MUTIRALE RAZNE ZIVOTINJE KAKO SMO RASLI PRVO SU SMO OSJECALI KOMARCE PA LEPTIRE ZMAJEVE I U 21 GODINI SAD OSJECAMO AZDAJE
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Replikant
    hehe poznato mi je to ... ozbiljna veza za neozbiljan par
    SAMO SAM JA TU BIO NEOZBILJAN ona savrseno ozbiljna :P
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  13. #38
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema to puno veze sa godinama.Neko moze imat' i 50 pa bit' nespreman za bilo kakvu vezu,makar i brak.Sve je to u ljudima,u onom sta oni osecaju i koliko su spremni i hrabri da budu deo necijeg zivota.Odnos u kom treba biti spreman i davati a ne samo uzimati,davati nesebicno i biti spreman na sva iskusenja i nepoznanice koje nam taj odnos nosi-znaci imati veliku hrabrost i voleti nekog a to je ono cemu svi u principu tezimo.Da nas neko voli i da nekom pripadamo.I da kada se ujutru probodimo, pored nas bude neko ko nas voli zbog onog sta mi zaista jesmo i neka mi neko kaze ima li ista lepse od tog?

  14. #39
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema..........
    Last edited by kuglica; 27-10-06 at 07:58.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gost085 View Post
    Nema to puno veze sa godinama.Neko moze imat' i 50 pa bit' nespreman za bilo kakvu vezu,makar i brak.Sve je to u ljudima,u onom sta oni osecaju i koliko su spremni i hrabri da budu deo necijeg zivota.Odnos u kom treba biti spreman i davati a ne samo uzimati,davati nesebicno i biti spreman na sva iskusenja i nepoznanice koje nam taj odnos nosi-znaci imati veliku hrabrost i voleti nekog a to je ono cemu svi u principu tezimo.Da nas neko voli i da nekom pripadamo.I da kada se ujutru probodimo, pored nas bude neko ko nas voli zbog onog sta mi zaista jesmo i neka mi neko kaze ima li ista lepse od tog?
    Nema! Respect za post!!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad se vec aktivirao, bacih malo pogled na ovaj stari topic... i sve neka trabunjanja u stilu: kad si spreman da das, blablabla, ljubav, ovo-ono...
    A nitko zapravo pojma nema...

    Po meni, veza ulazi u ozbiljne vode onda kada pocnete razgovarati o zajednickoj buducnosti, kada razmisljate o tome da zivite skupa, kada je ona skoro pa clan vase obitelji, pa pocne sa vasom mamom da prica o receptima i slicnim stvarima...
    E, te stvari su vec znak da se ta veza moze smatrati nekom ozbiljnom vezom...
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  17. #42
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Kad se vec aktivirao, bacih malo pogled na ovaj stari topic... i sve neka trabunjanja u stilu: kad si spreman da das, blablabla, ljubav, ovo-ono...
    A nitko zapravo pojma nema...

    Po meni, veza ulazi u ozbiljne vode onda kada pocnete razgovarati o zajednickoj buducnosti, kada razmisljate o tome da zivite skupa, kada je ona skoro pa clan vase obitelji, pa pocne sa vasom mamom da prica o receptima i slicnim stvarima...
    E, te stvari su vec znak da se ta veza moze smatrati nekom ozbiljnom vezom...
    e pa cudo! jos ne cuh da si rekao da iko o bilo cemu ima pojma bez ti!

    ljudi ovdje izlazu svoja a ne TVOJA misljenja i ne mora to tvoje jedino biti ispravno:???:
    svako osjeti kad je osoba prava i kad sa njom zeli nesto vise i uopste ne mora sa mamom razmjenjivati recepte da bi se shvatilo da je prava!
    ja sam gospodju-mamu upoznala 5 dana prije udaje i pravo da ti kazem nijesam o njoj mnogo razmisljala jer nijesam krenula sa njom da zivim.

    pozdrav i savjet,nemoj mamu mnogo petljati kad nadjes pravu jer ti se moze desiti da izvisis

  18. #43
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Kad se vec aktivirao, bacih malo pogled na ovaj stari topic... i sve neka trabunjanja u stilu: kad si spreman da das, blablabla, ljubav, ovo-ono...
    A nitko zapravo pojma nema...

    Po meni, veza ulazi u ozbiljne vode onda kada pocnete razgovarati o zajednickoj buducnosti, kada razmisljate o tome da zivite skupa, kada je ona skoro pa clan vase obitelji, pa pocne sa vasom mamom da prica o receptima i slicnim stvarima...
    E, te stvari su vec znak da se ta veza moze smatrati nekom ozbiljnom vezom...


    Argo, ja bih rekla da si u pravu i ti i oni...
    Ti pricas sa nekog realnog aspekta materijalizacije te ljubavi, a drugi o onome sto prethodi toj realizaciji, a to je ipak neka "duhovna" (tj. emotivna i psihicka) spremnost...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Argo, ja bih rekla da si u pravu i ti i oni...
    Ti pricas sa nekog realnog aspekta materijalizacije te ljubavi, a drugi o onome sto prethodi toj realizaciji, a to je ipak neka "duhovna" (tj. emotivna i psihicka) spremnost...
    Ja pricam o realnosti, a ne o bajkama.
    "Ono sto prethodi toj realizaciji" ne mora dovesti do onoga sto se smetra ozbiljnom vezom.
    Pitanje je bilo: "sto je ozbiljna veza, kad, sa koliko", a ne "koji su preduvjeti za ozbiljnu vezu".
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Kad se vec aktivirao, bacih malo pogled na ovaj stari topic... i sve neka trabunjanja u stilu: kad si spreman da das, blablabla, ljubav, ovo-ono...
    A nitko zapravo pojma nema...

    Po meni, veza ulazi u ozbiljne vode onda kada pocnete razgovarati o zajednickoj buducnosti, kada razmisljate o tome da zivite skupa, kada je ona skoro pa clan vase obitelji, pa pocne sa vasom mamom da prica o receptima i slicnim stvarima...
    E, te stvari su vec znak da se ta veza moze smatrati nekom ozbiljnom vezom...
    Well, onda su sve moje veze bile ozbiljne... Mada mislim da bi prvo trebali da definisemo sta znaci ozbiljna veza, kao sto je argo uradio...
    Jest da moja mama nije znala ni za jednu ali... Sve su imale buducnost :P
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  21. #46
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Beograd bre
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo,iznenadjena sam koliko ljudi ne moze da definise "ozbiljnu vezu"..ali sam skoro sto posto sigurna da bi,vecina vas vrlo lako definisalo "vezu bez obaveza".To svi znamo sta je,da?
    Ljudi...se mnogo opterecuju sa onim da "moraju da se izive"..ne znam sta to znaci..valjda da moras da se na*ebes do recimo neke tridesete..a onda shvatis da ti jos nije dosta?
    Neko je rekao da je ozbiljna veza kad pocne da se planira zajednicki zivot..i recimo da bih se delimicno slozila sa tim...ali samo delimicno.Ozbiljne veze su sve veze koje podrazumevaju ljubav,to da li ce se dvoje vencati,ili ne,da li ce biti zajedno,godinu,pet,ceo zivot...nije bitnoMozes imati ozbiljnu vezu i sa 15..i sa 25...samo je neces isto posmatrati,sto je i logicno..mogla bih jos da pisem..ali...da ne davim
    little bit of chocolate can always make you happy

  22. #47
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Tamo gdje je sve po mom
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ozbiljna veza je za mene ona koja traje minimum 6 mjeseci.Prije toga je veza prema ozbiljnoj ili nešto slično.
    I glupost je za ljude, samo to pametni ne razumiju

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Znachi vi ste zajedno 5 mjeseci i 29 dana i u neozbiljnoj ste vezi i tek nakon 2 dana ona postaje ozbiljna? A gledash li to i po satu ili samo datume?



    Mademoiselle.

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Znachi vi ste zajedno 5 mjeseci i 29 dana i u neozbiljnoj ste vezi i tek nakon 2 dana ona postaje ozbiljna? A gledash li to i po satu ili samo datume?
    sat sat, zamisli da omasi pa ne zna da je uozbiljnoj vezi
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  25. #50
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    sat sat, zamisli da omasi pa ne zna da je uozbiljnoj vezi
    I onda zamisli zhelju, ka` za novu godinu!
    Never Complain, Never Explain

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. SVA SVOJERUCNA PISMA VLADIKE DANILA PETROVICA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 40
    Last Post: 11-01-10, 10:56
  2. Koliko vodite rachuna o sebi?
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 21
    Last Post: 02-10-06, 17:27
  3. Sveveliko Srpstvo se zasniva na golim interesima
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 88
    Last Post: 20-02-05, 17:52
  4. Koliko citaju Kotorani
    By hobit in forum Primorski
    Replies: 64
    Last Post: 17-02-05, 21:52
  5. Koliko mozemo bit sigurni?
    By vikky[x-kingdom] in forum Sve i svašta
    Replies: 45
    Last Post: 28-07-04, 11:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •