Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 30

Thread: Sta cure govore, a sta misle dok to govore

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Kotor & Dubrovnik
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Sta cure govore, a sta misle dok to govore

    Dakle ako pronadjete rijeci vashe 'drage' ili osobe zenskog pola na koju ste bacili oko u narednim redovima...hm..pa razmislite malo :joint:



    Zar ne možemo biti samo prijatelji?
    Nikada više necu dozvoliti da bilo koji dio tvoga tijela dodiruje bilo koji dio mog tijela.

    Potrebno mi je prostora...
    ... bez tebe u njemu.

    Da li sam debela u ovoj haljini?
    Nismo se skoro svadali.

    Ne, pizza je u redu.
    ... ti jeftini kretenu!

    Trenutno mi ne treba momak.
    Trenutno mi ne trebaš ti kao momak.

    Ne znam, šta želiš da radiš?
    Ne mogu da vjerujem da nisi ništa planirao.

    Dodi ovamo.
    I moje kuce to radi isto...

    Svidaš mi se, ali...
    ... mi se ne svidaš.

    Naravno da te volim.
    ... samo ne na taj nacin.

    Nikad ne slušaš.
    Nikad ne slušaš.

    Previše brzo napredujemo.
    Ne nastavljam sa ovom vezom dok ne budem potpuno sigurna da ne mogu da nadem nešto bolje od tebe.

    Bicu spremna za minut.
    Spremna sam, ali cu te natjerati da cekaš jer znam da hoceš.

  2. #2
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    corection..

    previse brzo napredujemo -znaci u stari "bojim se da izgubim kontrolu nad tobom (tipa zaljubim se ) pa da te ne otkacim zbog sopstvene nesigurnosti."..ili...."jednostavno nisam spremna za vezivanje iako mi se na mrtvo svidjas..." ostalo je dobro desifrovano ;-)

  3. #3
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default sta cure govore,a sta misle do ot govore

    corection..

    previse brzo napredujemo -znaci u stari "bojim se da izgubim kontrolu nad tobom (tipa zaljubim se ) pa da te ne otkacim zbog sopstvene nesigurnosti."..ili...."jednostavno nisam spremna za vezivanje iako mi se na mrtvo svidjas..." ostalo je dobro desifrovano ;-)


    jedna cura

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kako si zaboravio ono legendarno "perem kosu" ? Meni kad djevojka kaze da ne mozemo da se vidimo zato sto je "prala kosu" odma znam kolko je sati No mi se ne dogadja tako cesto, srecom

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bogu iza tregera
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    A kako si zaboravio ono legendarno "perem kosu" ? Meni kad djevojka kaze da ne mozemo da se vidimo zato sto je "prala kosu" odma znam kolko je sati No mi se ne dogadja tako cesto, srecom
    A koliko puta mjesecno pere kosu?...Osjeca li se sto nakon izlaska kad je ne opere? hihihihi

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A boli me glava? - Ne, danas mi ne pada na pamet da se crnjachim s Tobom...
    Hahahahaha
    Ima ih milion i loshe zvuche, chak i zhenama koje ih koriste.
    Ali one to i kazhu da bi Vi ZNALI da one to NE misle.
    Ne sumnjate valjda u zhensku pamet i kreativnost kad je izbjegavanje istine u pitanju?
    Ja se NE sluzhim time... ne ide mi to bezlichno foliranje.
    Jednostavna istina. Tako divno zvuchi... josh se jednostavnije primjenjuje.
    I iziskuje manje muke i vremena, u svakom sluchaju.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  7. #7
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Šta, bRRe, ko, bRRe, jo5 neka generalizacija...ccc.
    Ma, ja uvijek kažem ono što mislim i to što kažem znači upravo to što sam i rekla!
    Par puta sam za neizlaženje našla neke izgovore (da ne bih bila surovo iskrena kao uvijek i povrijedila ga) pa bi me taj neki vidio u grad iako sam "bolesna" i tome slično pa sam shvatila da me to laganje samo može dovesti u još nezgodniju situaciju i ne pada mi više na pamet da umotavam istinu u paketić sa mašnicom.
    Uostalom, nemojte mi samo reći da je muškarcima milije da ih zavlačimo raznim izgovorima tipa "Ne mogu danas na kafu pa čemo drugi put", "Ti si fin, ali ja još nisam spremna za vezu", "Danas sam zauzeta, ali me nazovi sjutra" itd. nego da im direktno damo do znanja da nemaju nikakve šanse?
    Jeste da mi đevojke volimo da imamo ponekog pripadnika muškog pola na stend-by (čisto da pokažemo drugaricama kako imamo udvarače i neke što nam "dosađuju"), ali koliko je to fer prema njima...to je druga priča.
    Last edited by Grofica; 16-04-05 at 13:23.

  8. #8
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up hahaha

    Bash sam se nasmijao slatko Pricajte vi sta ocete, ima u ovome istine... hahaha
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo me uvijek interesovalo..
    Sta ako ja zovem na pice, ona kaze da ne moze danas, al' sjutra..
    Svako pomisli (pa i ja) da one nece samnom na pice..
    Al' sta ako ona taj dan STVARNO ne moze, a htjela bi? Recimo..
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Ovo me uvijek interesovalo..
    Sta ako ja zovem na pice, ona kaze da ne moze danas, al' sjutra..
    Svako pomisli (pa i ja) da one nece samnom na pice..
    Al' sta ako ona taj dan STVARNO ne moze, a htjela bi? Recimo..
    Ako taj dan stvarno ne moze, ona ce vec sama predloziti termin kada joj najvise odgovara. Ne predlozi li, a na tvoje pitanje kad moze pocne sa izvlacenjima tipa "a ne znam..." to ti je znak da dignes sidro i odes dalje.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  11. #11
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool ja sam srecno zaljubljena osoba :)

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Ako taj dan stvarno ne moze, ona ce vec sama predloziti termin kada joj najvise odgovara. Ne predlozi li, a na tvoje pitanje kad moze pocne sa izvlacenjima tipa "a ne znam..." to ti je znak da dignes sidro i odes dalje.
    Pa da. Valjda mozes procijeniti po njoj jel stvarno ne moze ili je pak neka frkica u pitanju. Ako krene da se izvlachi i to... eee onda ti je "tuto finito macane"
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  12. #12
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve je to bajno, ali si zaboravio jedan MALI detalj-navodnike jer je ovo preuzeto iz jednog casopisa- CKM ako se ne varam
    prema tome, navedi prvog autora i podatke odakle dolazi tekst i bice bajno :P
    Kako Vaša bolest ?

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile ....................!

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    sve je to bajno, ali si zaboravio jedan MALI detalj-navodnike jer je ovo preuzeto iz jednog casopisa- CKM ako se ne varam
    prema tome, navedi prvog autora i podatke odakle dolazi tekst i bice bajno :P
    Pa dobro , Mix, nije covjek ni rekao da je on ovo napisao...

    E sto ti je cudo- danas mi jedna poznanica po ure drza banak pricom o tome kako "ziva ne bi pogledala neki muski casopis"... Nije jos shvatila onu : "Prijatelja blizu, neprijatelja jos blize".

    Simpaticno, ali previse generalizovano, sto rece Grofica.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  14. #14
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ako bih zenski casopis drzala u rukama zasto ne bih i muski? ne kazem da mislim da su genijelani, ali prelistati, zasto da ne?
    pa jeste generalizovano, ali i u Cosmopolitan-u ili Joy-u postoji i ista stvar primijenjena na muskarce...
    Kako Vaša bolest ?

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobila sam, boli me stomak necu napolje...... O_o jel to?

  16. #16
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    sve je to bajno, ali si zaboravio jedan MALI detalj-navodnike jer je ovo preuzeto iz jednog casopisa- CKM ako se ne varam
    prema tome, navedi prvog autora i podatke odakle dolazi tekst i bice bajno :P
    A da sto ce navodit' kad nidje nije napisao da je on to napisao. Nego se ti malo pravish pametna... Uh... Srecno bi bilo da ima vishe ovako zanimljivih topica, dje se moze svasta nesto zanimljivo procitati.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    ne volim generalizacije bilo kog tipa pa ni ovu...
    bolje bi bilo da si postavio pitanje kako zhene eskiviraju neke stvari... dobio bi zanimljivije odgovore...

  18. #18
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    hmm.. owo sam wec negdje procitala
    ...jer isti su swi isti ko ti, i taj twoj drug..i owaj tu..a ja sam bas stworena za newolju! Swe i da je swaki los uwjek ima jedan jos jedan je preostao da bi mi se dopao...

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Neuromancer123
    Bicu spremna za minut.
    Spremna sam, ali cu te natjerati da cekaš jer znam da hoceš.
    E sada bi ja izmislio jednu poznatu medijsku licnost koja je u mom autu i znam da se joj svidja i da nemam ni sekunde vremena jer ce inace on zakasniti...

  20. #20
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus
    A da sto ce navodit' kad nidje nije napisao da je on to napisao. Nego se ti malo pravish pametna... Uh... Srecno bi bilo da ima vishe ovako zanimljivih topica, dje se moze svasta nesto zanimljivo procitati.
    ne pravim se pamtena, nego govorim da ovako prezentovano izgleda da je on autor teksta, pa bi bilo pozeljno da stavi odakle je preuzeto...
    a da se nesto moze nauciti, ne bih rekla, jer ne znam nikog ko se ovako ponasa, tako da mislim da si to previse doslovno shavtio...
    Kako Vaša bolest ?

  21. #21
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation e sta sve necu vidjet'...

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    ne pravim se pamtena, nego govorim da ovako prezentovano izgleda da je on autor teksta, pa bi bilo pozeljno da stavi odakle je preuzeto...
    a da se nesto moze nauciti, ne bih rekla, jer ne znam nikog ko se ovako ponasa, tako da mislim da si to previse doslovno shavtio...
    Ao, pa vidi se iz aviona da on nije autor teksta, tako da ne treba ni da se naznachi. Sto to tebi stalno nesto smeta?! Daj bre pusti ove ljude na forumu da "dishu" i da pishu opusteno. Iskuliraj bre djevojko! A ja nisam ni rekao da se "nesto moze nauciti" (mada stalno nesto ucimo, ali necu da se bacam sad u filozofiju) nego da bi stvarno sreca bila da ima vishe ovako ZANIMLJIVIH topica dje se moze svasta nesto ZANIMLJIVO procitati. Ovo je prvenstveno stavljeno odje da se ljudi nasmiju, i naravno da se ne moze globalizovati... Nisu ni sve plavushe glupe, pa ima tona viceva o njima. Uh... necu vishe da komuniciram sa tobom. Zatezhinjash mi zivot svaki put...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  22. #22
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Mrdusa donja
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Ako taj dan stvarno ne moze, ona ce vec sama predloziti termin kada joj najvise odgovara. Ne predlozi li, a na tvoje pitanje kad moze pocne sa izvlacenjima tipa "a ne znam..." to ti je znak da dignes sidro i odes dalje.
    hehe zato Argo na svako pitanje ima pripremljeno podpitanje

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A da nece neko postaviti sto muskarci misle dok pricaju "svasta"?
    Always smiling :-)

  24. #24
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus
    Ao, pa vidi se iz aviona da on nije autor teksta, tako da ne treba ni da se naznachi. Sto to tebi stalno nesto smeta?! Daj bre pusti ove ljude na forumu da "dishu" i da pishu opusteno. Iskuliraj bre djevojko! A ja nisam ni rekao da se "nesto moze nauciti" (mada stalno nesto ucimo, ali necu da se bacam sad u filozofiju) nego da bi stvarno sreca bila da ima vishe ovako ZANIMLJIVIH topica dje se moze svasta nesto ZANIMLJIVO procitati. Ovo je prvenstveno stavljeno odje da se ljudi nasmiju, i naravno da se ne moze globalizovati... Nisu ni sve plavushe glupe, pa ima tona viceva o njima. Uh... necu vishe da komuniciram sa tobom. Zatezhinjash mi zivot svaki put...
    ako te nerviram ne znam zasto reagujes na moje postove, koji isprva tebi nijesu ni bili upuceni...
    inace nikom ne branim ni da pise ni da dishe niti to mogu, pa stoga ne mozes ni ti meni zabraniti ni da pisem ni da dishem, kako si sam rekao
    izgleda da si ti napet odje, a ne ja, pa bi bilo super da ti iscooliras za pocetak, pa cemo lako za mene.
    Kako Vaša bolest ?

  25. #25
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    ako te nerviram ne znam zasto reagujes na moje postove, koji isprva tebi nijesu ni bili upuceni...
    inace nikom ne branim ni da pise ni da dishe niti to mogu, pa stoga ne mozes ni ti meni zabraniti ni da pisem ni da dishem, kako si sam rekao
    izgleda da si ti napet odje, a ne ja, pa bi bilo super da ti iscooliras za pocetak, pa cemo lako za mene.
    Ovo je NEreagovanje na tebe...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •