Page 1 of 20 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 500

Thread: Pokret za vladavinu prava, pvp

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Pokret za vladavinu prava, pvp

    Pozivam sve moje prijatelje i poznanike, da probaju neshto novo, za razliku od POZICIJE I OPOZICIJE, koji nude POLARIZACIJU, SVADJU, NESLOGU; PREDRASUDE, PODJELE, JEZIK, NACIJU, VJERU, MI NUDIMO LJUBAV&TOLERANCIJU, patnj...u za GLADNOGA KOMSHIJU, i zapostavljanje LICHNIH INTERESA ZA OPSHTE DOBRO, mi necemo biti SEBICHNI I MIJESIT KOLACHE ZA NASHU SOFRU, MI KAO ISUS HRISTOS NUDIMO SOFRU ZA SVE DOBRE LJUDE; ZA SVU SIROTINJU I BOGATE, ZA CARINIKE; POLICIJU, SUDIJE I TUZIOCE, ZA SVE KLASE I RASE, ZA SVE VJERE I ATEISTE, ZA SVE IDEOLOGIJE DEMOKRATSKE LISHE TOTALITAHNIH; ZA SOCIJANO UGROZENE; ZA MANJINE I SEXUALNE I NACIJONALNE; ZA SVAKOG POSHTENOG CHOVJEKA I CHOVJEKA ZENU; KOJI GAJE LJUBAV ZA BLIZNJEGA SVOGA; NAS NIJE BILO NA POLITICHKOM NEBU CGe, NA NAS SVI CHEKAJU KAO ZEDNI U SAHARU I OZEBLI NA SUNCE; MI SMO SVJETLOST NA KRAJU TUNJELA; A NE BRZI VOZ KOJI VAS MRVI; MI SMO EMOTIVNI I U VAS ZALJUBLJENI; OD MESA I KRVI, VASHI PROBLEMI CE BITI NASHA BRIGA; NAVALI NARODE NA IZVOR CHISTE VODE; NEMA PREDAJE DO SLOBODE ZLATNE; DOSTA JE BILO LUTANJA I SAPLITANJA; AKO IMA PITANJA SAMO IZVOLTE.iii
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #2
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    ajde, medo, udri opet!
    uz tebe smo!


  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nije mi prvi put da udaram glavom u zid, ovo je deseti,
    ali sam ja od KRVI I MESA, dobro i dugo sam razmishlja, prije ovog poteza, josh uvijek sam SIMPATIZER, nijesam chlan nikad bio ni jedne PARTIJE&POKRETA,
    ali moram priznat da mi MARKAN imponuje iskrenoshcu i sposobnoshcu.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  4. #4
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    677
    Thanks Thanks Received 
    3,044
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    Не бих волио да ово доживи судбину Групе за промјене...чим се окренете Београду, пишите да сте пропали...
    Неће доћи до смјене ове власти све док се у табору алтернативе не завиори једино црногорска застава...
    имајте то на уму...
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Posto vjerovatno ima onih kao ja koji tek sad culi za taj pokret evo o njemu:
    Osnovan Pokret vladavine prava
    14. jul 2011.
    Share27

    Pokret vladavine prava (PVP) novi je politički pokret u Crnoj Gori, a na sjednici osnivačkog inicijativnog Savjeta, održanoj na Cetinju, usvojena su njegova Programska načela i radni statut.
    Izabrano je Radno predsedništvo i Izvrsni Radni Savjet kao tijela koja će privremeno obavljati funkcije do izbornog Savjeta.
    Za predsjednika PVP izabrana je Dragana Ćulafić, a potpredsjednici su su Nenad Martinović i Janko Radusinović, saopšteno je iz Inicijativnog savjeta PVP.
    Osnovne programske smjernice su borba za istinska mjerila vrijednosti i promjene u svijesti građana i zalaganje za pozitivne promjene u ponašanju odgovornih nosioca političkih funkcija koje će istinski donijeti bolji život svim građanima Crne Gore.
    - Svjedoci smo da se već 21 godinu aktivno vodi politika podjela na svim nivoima, zato je osnovni zadatak ovog Pokreta međusobno pomirenje građana i što brzi ulazak Crne Gore u Evropsku uniju, kazala je Ćulafić u saopštenju dostavljenom Portalu Analitika.
    Prema njenim riječima, napravljen je opsežan Akcioni program PVP koji nudi jasan put i izlazak Crne Gore iz krize. ”Obezbjeđujući tako da u Pokretu mogu biti članovi svih stranaka omogućili smo fer političku borbu, a sve u cilju boljeg života naših građana”.
    PVP, kako se navodi, nije ni lijeva ni desna opcija, već ljudska i obnoviteljska snaga mladih ljudi svih nacija koje u Crnoj Gori žive i stvaraju.
    - To je Pokret samosvjesnih ljudi koji vole svoju zemlju i koji pošteno i vrijedno rade. Mi ne želimo nikakvu revoluciju, već evoluciju, jer smatramo da je došlo novo vrijeme i da smo u obavezi da nama i našoj djeci obezbijedimo srećnu i lijepu zemlju, poručili su iz novosnovanog Pokreta.

  6. #6
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    da Bog pomože..

    vazda podrska od mene za ovakve pokrete.. vise vas bilo


  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima jos na strani ali da ne bude kao sa onim pokretom Rakcevića za koji se culo kad ga osnovali.

  8. #8
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Niksic/Moskva
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo neki novi PzP, jedan su potrosili na Ustav drugi im treba za Izborni zakon :ass:
    ...Sve su srpske zemlje vezane u čvore
    A biće još teže i biće još gore...

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ovo je pokret svih KLASA&RASA,
    za LJUBAV I TOLERANCIJU, koji prezire sve vrste predrasuda rasne&klasne&seksualne&nacionalne&vjeske&ideoloshk e, POKRET ZA LJUBAV&TOLERANCIJU, ali CRNOGRSKI KOJI VOLE SVOJU CRNU GORU I NEMAJU MAJKU U PRISHTINI; BEOGRADU; ZAGREBU I SARAJEVU; za sve kojima je LOVCEN OLTAR SVETI I VOLI SVOJE BLIZNJE, vishe od sebe i SVOG PUPKA&SHUPKA, za ljude koji su sebe ostvarili i traze DOBRO ZA GLADNOG KOMSHIJU I OPSHTE DOBRO, TAKO NAM BOG POMOGAO I TAKO MI DHJECA BILA ZDRAVO, ako se ja PRIDRUZIM, ali moram otklonit neke dhjechije bilijesti nekih ADMINISTRATORA, koji lijeche komplekse na brisanje chlanova.

    Pozivam sve, koji mi vjeruju , da se prikljuche i pomognu u raschishcavanju bolesnika , jer sam siguran da je LIDER MARKAN ZDRAV KAO PULJICA, i da pozovu svoje prijatelje u stvaranju ALTERNATIVE BEZUBOJ OPOZICIJI I POZICIJI KOJI LAJU A NE UGRIZAJU.

    Unaprijed ZAHVALAN DO NEBA.
    Last edited by milovan; 12-08-11 at 23:24.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #10
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za vladavinu zakona i prava, sam uvijek.
    Da se poštuju prave vrijednosti, i ovo parče zemlje da se gleda na pravi način, naše je kao i svi baskuzi koji mile po njemu.

    Smrt Fašizmu!

    upiši te me u sve te liste, nek se rodi pravi građanski i demokratski pokret,jer mnogima je više preko glave crnogorčenja i srbovanja i ostalih -nja, hoće malo normalnosti u životu u državi.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milovane, ti kako se sto osnuje, eto te u prvim redovima, daj uozbilji se, niti znas ljude niti nista. Sad su oni nzm sto, ja vjerujem do juce su bili DPS ili SDP pa su vidjeli da nema vajde i onda ajde nesto da osnuju dako se bolje proguraju i uguraju.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by antikvarnica View Post
    Milovane, ti kako se sto osnuje, eto te u prvim redovima, daj uozbilji se, niti znas ljude niti nista. Sad su oni nzm sto, ja vjerujem do juce su bili DPS ili SDP pa su vidjeli da nema vajde i onda ajde nesto da osnuju dako se bolje proguraju i uguraju.
    Nemam puno ARGUMENATA protiv tvojih postulata,
    ali NADA POSLEDNJA UMIRE, bilo je dosta promashaja, ali i corava KOKA zrno potrefi, ovaj MARKAN mi djeluje ISKRENO, sve je ostvario u ZIVOTU kao ja, a oce glavom kroz ZID za OPSHTE DOBRO.

    Pushti me da BUDEM BUDALA, kao shto sam navika, jer su BUDALE SRECNE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    VAS pametne niko ne moze zajebat, a mene BUDALU moze poneko, ali mi niko nadu u bolju CGu ne moze OPLJACHKAT.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milovane priblizi nam malo o cemu se radi i ko je taj Markan jer osim ona dva clanka bar ja nemam pojma o cemu se radi. Nijesi ti budala već gresku priznas a znas kako je medju bezgresnima koji vazda sve unaprijed znaju

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Europa Markan
    STO MI U STVARI HOCEMO

    Hocemo da dokazemo i pokazemo ljudima u Crnoj Gori da NIJESU SVI ISTI ! Da ima i onih koji ovu zemlju i rod svoj vole, postuju i hoce nesto dobro da urade za nju.
    Pokret ce biti registrovan u registar politickih partija, ali, da znate – to je pro-forme! Da zadovoljimo zakonski okvir i pojavimo se na izborima ako se i to bude trazilo od nas..Ako nas narod bude htio..To cemo tek... vidjeti. Pokret Vladavine Prava je politicki svenarodni i svecrnogorski pokret budjenja novog doba i nove ideje o CG kao ZEMLJI SRECNIH LJUDI.On se siri i na druge drzave iz okruzenja i on postaje EVROPSKI..Zelim da Crnu Goru prosvetimo,provjetrimo i osvijestimo. Da odradimo PRAVE SUSTINSKE REFORME vec jednom!

    POKRET VLADAVINE PRAVA ZOVE SVE PROGRESIVNE, SVE POSTENE, SVE MLADE I STARE, MUSKO I ZENSKO DA POMOGNU U OSTVARENJU OVOG NASEG PROGRAMA I U NJEGOVOJ DOPUNI IDEJAMA I PREDLOZIMA… POZIVAMO SVE KOJI DOBRO MISLE, A KOJIMA JE DOSTA… POZIVAMO NA DIJALOG! POZIVAMO NA IDEJU I NA RJESENJE! POZIVAMO DA BUDEMO GLADNI I ZEDNI ZNANJA I AKCIJE, A SITI PRED SVOJIM TRPEZAMA I ZADOVOLJNI SVOJIM ZIVOTIMA. AKO POSTOJI DRUSTVO APATIJE U KAKVOM SADA ZIVIMO - POSTOJI I DRUSTVO EMPATIJE KOJE MORAMO NAPRAVITI.
    POKRET VLADAVINE PRAVA VAS POZIVA DA RASIRIMO KRILA I DA SE SUPROTSTAVIMO NEZNANJU, POHLEPI I BAHATOSTI. POZIVA VAS DA NAM POMOGNETE DA NAPRAVIMO CRNU GORU DRUSTVOM SRECNIH LJUDI! VLAST NIJE U PARLAMENTU, POGOTOVO NE SADA… VLAST NIJE MEDJU PARTIJAMA… VLAST JE U NASIM RUKAMA. SVAKO OD NAS JE VLASNIK SOPSTVENOG ZIVOTA.
    NE DAJMO IM ZIVOTE! ZIVIMO IH!!! MISLIMO SVOJOM GLAVOM! IZLIJECIMO SE DA NE BI POCRKALI U NEZNANJU!
    1+1=2 MATEMATIKA JE JASNA!
    NE DOZVOLITE DA VAM DRUGI GOVORE REZULTAT...
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To se nesto ne da citati i rezervisano samo za prijatelje, a ako vec oće partiju bolje da otvori i slusa sta mu kazu neprijatelji jer prijatelji vazda pofermavaju Neka im je sa srecom pa da vidimo kako ce napredovati. Neke partije pocele normalno i zavrsise na FB mozda njihov obrnut smjer bude uspjesniji

  17. #17
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je pravi trenutak za oformljavanje istinske prave građanske opozicione stranke, pokreta kako god ga nazvao.
    Svima je gotovo sve jasno i to kristalno, za neka veća objašnjavanja nema ni potrebe, šta se dešava na našoj političkoj sceni.
    Ogromna pozitivna energija koja je spremna da uđe u neko zdravorazumsko reformisanje je tu i svakim danom je sve veća.
    Ljudi žele da prezentuju svoje političko mišljenje, a da ono nije nacionalno i vjerski ostrašćeno i isključivo.
    Sve su to sekularne i nebitne stvari u našim životima.

    Imaš moju podršku, ma koliko ti ona značila.
    Samo naprijed!

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Last edited by kEDOWN; 13-08-11 at 00:30.

  19. #19
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Ne bih da kavrim zabavu ali tu pise da je ovo lice osudjivano :mrgreen:

    http://www.standard.rs/-cvijanovi-va...kuna-br-1.html
    ko je sad ovaj?

    Pojasni malo

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    IDEJA I VIZIJA PVPIdeja i vizija „EVROPSKOG POKRETA ZA VLADAVINU PRAVA“
    Ekonomski razvijena, mirna i prosperitetna CRNA GORA u ekonomski i politicki stabilnoj EU.
    Misija Pokreta
    Ne štedeći sebe raditi na prevazilaženju i rješavanju problema koji su prisutni u CG i širem okruženju, vodeći računa o interesima većine nasih građana.
    Ideja o organizovanju „EVROPSKO...G POKRETA ZA VLADAVINU PRAVA“ rođena je pocetkom ove godine , kada je tokom susreta grupe odgovornih ljudi raspravljano o potrebi udruživanja običnih građana koji vide i znaju mogućnosti boljeg života. Medutim, pošto na pomenutom susretu nije bilo jasnog i usaglašenog stava o načinu organizovanja, preduzeti su konkretni koraci. Ostavljena je mogucnost da se u budućnosti napravi prvi korak, u momentu kada isti ljudi potpuno shvate potrebu, i donesu odluku da se organizuju .
    Ideja je ponovo oživjela nakon posljednjih dešavanja u vezi POPISA 2011, i medijskih manipulacija u vezi s tim, a što je kod običnih ljudi opravdano izazvalo zabrinutost i neizvjesnost. Rješenja koja trenutno postoje u vezi jezika I vjerskih prava nasih gradjana ne ulijevaju sigurnost u mirnu i stabilnu budućnost naše zajednice. Zbog toga je odlučeno da se ovim angažovanjem, kao legitimnim načinom, situacija promijeni u pozitivnom smislu. Mi smatramo da nemamo moralno i ljudsko pravo prema generacijama koje dolaze da samo ćutimo i ništa ne preduzimamo. Ne želimo biti generacija koja prolazi sa gorkim osjećajem da smo mogli - a nismo ništa učinili, da smo htjeli - ali nismo smjeli, da smo pričali priče iza kojih nisu ostale nikakva djela.
    Zato smo odlučili da ovu našu ideju, znanje, ugled, a prije svega osjećaj odgovornosti prema vlastitoj sredini i vlastitom narodu, stavimo VAMA na provjeru i ovjeru. Mi želimo da svoju ideju promovišemo hrabro, svjesni težine trenutka i surove političke borbe koja vlada na ovim prostorima, ali sa punom odgovornošću pred Bogom i pred narodom. Naša je želja da sa CRNE GORE zauvijek skinemo nezaslužene diskriminirajuce etikete i kvalifikacije od strane dijela nasih gradjana I stranaka,kao I sklonost okruzenja da svopjata nasu proslost,jezik,pisce..Nadasve tezimo da građansku pripadnost CRNOJ GORI učinimo privilegijom.
    Mi smo ubijeđeni da osnivanje Pokreta ne može biti pogrešno,
    Pored ostaloga…Osvrnite se i shvatićete da je ova ideja oko vas, možda već i u vama. Većina ljudi se danas slaže u jednom: naše društvo se nalazi u stanju kada su nam potrebne pozitivne promjene na svim životnim poljima. Promjene ne žele samo oni kojima nikada nije bilo bolje kao sada!
    C obzirom da je većina ljudi spremna da svakodnevno kritikuje rad organa vlasti, bilo bi korektno da se umjesto beskorisnih takvih kritika organizuju i ponude neke nove mogućnosti, rješenja i ideje. To je jedino moguće političkim angažovanjem i preuzimanjem odgovornosti, odnosno traženjem novih boljih rješenja umjesto postojećih. Za nova rješenja su potrebni novi ljudi, koji su kroz lavirint životnih, radnih i moralnih iskušenja prošli časno i pošteno, a što im daje puno pravo da jasno i glasno iskažu svoj stav i mišljenje.
    Mi iskreno vjerujemo u ovu ideju i zbog nje zalažemo vlastiti ugled, vrijeme i trud, pri čemu se svjesno odričemo mnogih povlastica koje se nude na političkoj sceni.
    Međutim, ako bi djelovanje novih pojedinaca ili grupa kroz Pokret, umjesto postojećih koji vrše vlast, bilo svedeno na samo formalnu zamjenu imena, uz manje kozmetičke promjene u konačnom rezultatu, onda ova inicijativa nebi imala svoj smisao .
    Može bolje!
    Ova ideja će sigurno uspjeti jer njeni pokretači iskreno vjeruju i znaju za mogućnosti postizanja boljih rezultata u životu naše zajednice, bez korišćenja pozicije vlasti za sticanje licne materijalne koristi. Ako djelovanjem Pokreta barem jedanput bude ozbiljno dovedena u sumnju pozitivna ideja vodilja, Pokret ce neminovno doživjeti brzu propast. Ali ako Pokret uspije održati pošten odnos prema samom sebi i prema većini građana CRNE GORE , uz dokazanu sposobnost vodećih ljudi da ostvare zacrtane ciljeve, uspjeh ne može izostati.
    Sve ovo, naravno, zavisi isključivo od onih ljudi koji pristanu da budu „prva linija fronta“. Zavisi i od unaprijed napravljenih „pravila igre“ koja će biti obavezujuća za svakog člana Pokreta.
    Nosioci ideje Pokreta izuzetno poštuju i cijene sve napore i rezultate koje su ova i prethodne strukture izvršne vlasti učinile na o stvaenju NEZAVISNOSTI CRNE GORE I samim time povoljnijeg ambijenta za život u CG. Mi samo vjerujemo da može još i bolje. Zato nudimo nove ideje i rješenja.
    Vrata Pokreta su već otvorena za sve građane dobre volje i dobrih namjera. Samo pojedinci dobronamjerno motivisani prema sredini u kojoj žive i rade mogu dati energiju i entuzijazam nasušne za uspjeh Pokreta.
    Prednosti Pokreta su:
    1. Pozitivna ideja prihvatljiva za većinu ljudi.
    2. Ugled i dobra reputacija clanova Pokreta.
    3. Nekompromitovanost nosilaca ideje i drugih koji nas podržavaju u dosadašnjem profesionalnom angažovanju i ukupnom odnosu prema zajednici u kojoj žive.
    4. Zasićenost dosadašnjim političkim opcijama, iznevjerena očekivanja i neispunjena obećanja.
    5. Pokret je svojim imenom definisao i svoje ambicije i osnovni cilj, i jasno dao do znanja da nas ne interesuje široka politička scena.
    Gdje postoje nedovoljno iskorišcene mogucnosti CRNE GORE :
    Najveci potencijal CRNE GORE je u ljudima.Znate I sami koliko je nasih obrazovanih ljudi otislo za korom hleba daleko od svoje domovine.
    CRNOGORSKA dijaspora koja je u proteklih 15 godina dostigla nivoe koji nam mogu biti višestruko korisni. Zato Vas milimo da obavijestite svoje prijatelje o pocetku rada ovog PATRIOTSKOG POKRETA .Za pocetak da barem budu evidentirani svi oni koji žele imati redovan kontakt sa našom sredinom;
    Inicijativni odbor za osnivanje Pokreta
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sav grijeh na moju dusu ali im napisi da svaki pokret koji nije Milovana poslusa zavrsio je zalosno, pa oni kako godj oće i neka sadju sa FB jer ga tamo djao maka neće nista uraditi .

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Europa Markan 12. august 18:38
    Hvala Milovane..ja mislim da nikada necu zloupotrijebiti vase povjerenje..nije dobro ako sam samo ja ili samo ti srecni.,da ne govorim o onoj manjini koja je trenutno presrecna,ako je zaista tako..gradjani su nas cilj,bez obzira na vjeru ili politicku pripadnost..ja licno ovdje nikoga ne osudjujem,pokusavam kroz ljubav pokazati da se moze pobijediti mrznja i zlo..svojim znanjem i idejama cemo pokazati koliko ovi drugi nijesu znali-jer da su znali imali su vremena da to pokazu..veliki je to period koji smo nazalost zbog spleta okolnosti proveli u beznadju..mada i splet okolnosti nije opravdanje ovim koji su odgovorni..njemacka je odlican primjer za sve,,ona neka bude pouka za sve nase gradjane,zato sto je to zemlja koja se uvijek poput fenixa iz pepela dizala..vjerujem u ove ljude ovdje,vjerujem u ovu mladost..mozda sam ponekad i pretjerao ali shvatice me svi jednoga dana,nije se moglo drugacije..ljudima treba poceti od slova A da bi se doslo do poslednjeg slova..


    Hvala Hari na komplimentima, ali mislim da je to Markan konachno uvidio, jer sam bio SABOTIRAN od ADMINISTRATORA I IZBACIVAN IZ POKRETA PRIJE ODMORA, MARKAN je OSNIVACH i vodi 15 godishnju bitku sa MAFIJOM, preko SUDOVA oko OTETE IMOVINE OD KESNERA I DRUGIH SHVERCERA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Europa Markan 12. august 18:16

    Milovane ,ni sam nijesi svjestan koliko lijepo zvuci kada Ti i ostali clanovi napisu U NASEM POKRETU...radujem se i to racunam najvecim uspjehom,koji cemo zajednicki samo uvecavati..Zahvaljujem ti se,znam kako je prihvatiti nesto novo u zivotu izranjavan od raznih pametovanja ljudi koji eksperimentisu vec godinama nad nama.. Neizmjerno hvala i za sve Vas ostale.Valjda ce doci vrijeme kada ce se ponovo pitati znanje i strucnost,vaspitanje i postenje..Mi to moramo stvoriti jer nam ga niko drugi nece donijeti,,Crna Gora se lagano budi,,trlja oci..

    Milovan Jankovic 12. august 18:05
    U nashem POKRETU ce radnici braniti INTERESE POSLODAVACA, a POSLODAVCI INTERESE RADNIKA, jer imamo ZAJEDNICHKI CILJ, borbu protiv BIROKRATIJE koja raznim ZAPREKAMA I PAPIROLOGIJOM, prinudi jedne i druge da SAVIJAMO KICHMU PRED NJIHOVIM SHALTERIMA DOK SHEDE U FOTELJU u kancelariji sa klimom i persiskim tepisima, jer je i POSLODAVCIMA I RADNICIMA I DRZAVI NAJPRECHA PROIZVODNJA I RADNA MJESTA, DA SVAKO NADJE MJESTO POD SUNCEM, jer nidje NEBO NIJE PLAVO KAO IZNAD CGe.
    Milovan Jankovic 12. august 17:54
    Ja se nadam , da se mi necemo UDVARAT NARODU, i obecavat KULE I GRADOVE u oblacima, nego se BORIT ZA ISTINU KOJA NIJE RUZICHASTA kao na PINK televiziji, u mom Brskutu dhje je nekad zivjelo 1000 stanovnika, sa stotine krava i hiljadu ovaca,danas nema jedne da je pushkom gadjem, to nije SAMO ODGOVORNOST DRZAVE, nego i GRADJANA, koji su izabrali TROSJED, umjesto RADA NA IMANJU, a mi mozemo OBECAT RAVNOPRAVNE USLOVE SA JEVROPSKIM POLJOPRIVREDNICIMA iz drzavnog budzeta SUBVENCIJE.

    Last edited by milovan; 13-08-11 at 02:06.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Milovan Jankovic 12. august 17:41
    Samo je NEBO GRANICA, ako smo LJUDI ISKRENI I POSHTENI, i ako apelujemo na svakog u okruzenju da ZASUCHE RUKAVE, da ne cheka da mu DRZAVA rijeshi sve PROBLEME, ali da ce DRZAVA STVORIT AMBIJENT ZA RAD I RED, dhje ce SMRT I POREZ biti zagarantovani, i to po PROGRESIVNOJ SKALI, necemo shishat CELAVE, nego one dhje je RUNO PREDUGACHKO.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Page 1 of 20 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pokret za ujedinjenje
    By Kovac in forum Politika generalno
    Replies: 62
    Last Post: 03-06-08, 22:32
  2. Pokret za promjene - PzP
    By iwan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 15-04-08, 15:51
  3. PZP (Pokret Za Promjene)
    By Milivoje_Taxista in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 85
    Last Post: 08-06-07, 16:22
  4. Pokret muslimanskih Srba
    By monteboy in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 02-09-05, 22:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •