Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 106

Thread: Zasto se zeniti

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I romantika ima svoje granice - bliza periferija grada

  2. #77
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam se tek registrovao pa jos nisam posjetio tu zensku sekciju a to cu sad da uradim Bas volim te njihove teme

  3. #78
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    naravno, 90% ovih djevojaka sto trlavrlaju po forumima i fb statusima o ljubavi zivota tome kako su "muskarci nevjerne svinje ali ga ipak volim" izbacivanjem nekih tupavih pjesmica i ostalim romanticnopateticnim sr.. pardon glupostima da im taj kaže da od danas ide da zivi na selo ostaviše ga isti dan kao da ga nije ni bilo

    s druge strane zato treba mnogo više cijenit ostalih 10%
    Kakva je tu razlika izmedju zena i muskih?(da se ne lazemo nije da se vi ne znate zalecet i bit srceparajuce zaljubljeni pa da vam se i povjeruje u casnu ljubavnu naklonost i rijec)Vecinu zena ce jedan muski ispratit cim malo zagusti zar ne?A jednoj bi dao citav zivot i sav raj velegrada da zivi svim lagodnim zivotom jer ga je po njemu zasluzila vise nego ijedna koju je do tad sreo.Pa zasto bi bas samo u tih 10 posto bile zene koje bi se odrekle sve lagodnosti samo da zive sa onim koga vole?
    Cvrsto sam uvjerena da u svih tih 90 procenata koje si naveo svaka ali svaka od njih nadje nekog kome bi dala i vise nego sto misli da moze,pa mozda to nisi ti,Ugljesa ili Zarko al neko jeste,i da je u tih 10 procenata ona vrsta o kojoj ne bih trosila rijeci.Tako je i sa vama.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  4. #79
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    naravno, 90% ovih djevojaka sto trlavrlaju po forumima i fb statusima o ljubavi zivota tome kako su "muskarci nevjerne svinje ali ga ipak volim" izbacivanjem nekih tupavih pjesmica i ostalim romanticnopateticnim sr.. pardon glupostima da im taj kaže da od danas ide da zivi na selo ostaviše ga isti dan kao da ga nije ni bilo

    s druge strane zato treba mnogo više cijenit ostalih 10%
    Izvini, meni je to vise nepostovanje sebe nego dokaz ljubavi. Kako god, nikog ne mozemo voljeti vise nego sebe.
    "Abrazame para que piense alguna vez en ti..."


  5. #80
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Kakva je tu razlika izmedju zena i muskih?(da se ne lazemo nije da se vi ne znate zalecet i bit srceparajuce zaljubljeni pa da vam se i povjeruje u casnu ljubavnu naklonost i rijec)Vecinu zena ce jedan muski ispratit cim malo zagusti zar ne?
    Većinu da, ali iz tako banalnog razloga sigurno ne. 1000 puta sam čuo iz ženskih usta "ma boli je uvo udala se u grad" a nikad ne čuh da se neki oženio tako..bez možda za neku 20 godina stariju, a vjerovatno i toga ima.

    Quote Originally Posted by Sirenita View Post
    Izvini, meni je to vise nepostovanje sebe nego dokaz ljubavi. Kako god, nikog ne mozemo voljeti vise nego sebe.
    Ne znam na kakvo nepoštovanje misliš, nisam ja mislio na djevojke sa fakultetom i poslom u gradu nego na one što apsolutno nikakvoga posla ni perspektive u gradu nemaju bez da sjede kući (a ne da ih znam gomilu nego..).
    She is only here to annoy herself!

  6. #81
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    I, Hari... Zasto se zeniti?
    Poslije 4 strane teme koju si ti otvorio, bilo bi zanimljivo da nam to malo sazeto izlozis.
    Tj ako nije problem. I spam, naravno.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  7. #82
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cuj zasto?kad se dvoje vole ipak je lijepo to "oznacit'".mada u neke zemlje se ne zene/udaju zbog papirologije-zbog ono "nikad se nezna hoce li puknut' veza ili nece) pa zive zajedno,imaju djecu a neki se i uzmu nekoliko godina posle toga.meni je uvjek slatko kad cujem da se neko ozenio/udala.a zivot nije previdljiv,moze te auto zgazit' kad predjes ulicu.taj ulazak u braku je svakako rizik jer neznas nikad sta se moze desiti.ali ako u zivotu ne rizikujes-na kraju nemas nista i ostanes bez icega,samo sa "zabludnim" snovovima.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  8. #83
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Trebalo je da bude pitanje - zasto se NE zeniti?

  9. #84
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ženiti se ne moramo zato što smo spremni voljeti do smrti. Vjerujem da je sasvim dovoljno živjeti sa osobom koju voliš i skroz čvrsto vjerujem da je tu presudna ljubav! Medjutim, kad poželimo potomstvo, smatram da je vrlo praktično stupiti u brak i zvanično se oženiti...napisah praktično je, tako da treba da bude jasno da papir uopšte ne povezujem s ljubavlju, niti mislim da je ljubav jača ako se registrujemo, niti slabija ako se ne registrujemo! Jednostavno mi je slatko kad svi nose isto prezime i formiraju svoju malu zajednicu, porodicu, u koju ja i dalje čvrsto vjerujem i želim da opstane iako joj se crno piše, koliko vidim
    Фино срочено!Људи жените се па пуштите причу!

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam već objasnio da je najveci razlog za zenidbu da ima ko da spari carape. Nema vise muke no kad treba obuti a ono sve rasparene, ali procitah ovo:
    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    ....a zivot nije previdljiv,moze te auto zgazit' kad predjes ulicu.....
    pa vidjoh jos jednu prednost tog papira jer zamislite on prelazi ulicu pa ga nesto sprsti ka babu Joku na dzadu i ostadoste bez imanja koji naslijede tetke, ujne, strine... a vi se mucile.

  11. #86
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Većinu da, ali iz tako banalnog razloga sigurno ne. 1000 puta sam čuo iz ženskih usta "ma boli je uvo udala se u grad" a nikad ne čuh da se neki oženio tako..bez možda za neku 20 godina stariju, a vjerovatno i toga ima.

    Eh sad,ti si cuo,ja sam cula,ti vidio ja vidjela...itekako postoje banalni razlozi i sa jedne i sa druge strane obale,to se zna,pa kako kod koga.
    Kad pominjes materijalnu stranu bilo bi malo cudno kad bi prednjacilo da slusas "ah prizeni se u grad" ,jer bi to onda znacilo da zene definitivno imaju nesto od feminizma.No hebi ga i seljani momci pa znaju ko suknju nosi.
    Funkcionisanje jednog muskarca je cesto takvo da uglavnom ne odvaja materijalno od emotivnog,i cesto ovaj dr ispasta kad prvi nema sta da ponudi-citaj vrsta novcane nesigurnosti koja se odrazava na ljubavni odnos pa i sami (ne)ulazak u brak jer su osjetne frustracije i nemoc.A jedna zena je poluluda pa i kad je materijalista,ako je to covjek koga je zacrtala da je ono sto hoce ucinice sve da je uz njega,pa makar gajila zivinu i ostale domace zivotinje sve dok posle par godina ne shvati da je mogla mozda i bolje.
    Last edited by Artemis; 19-08-11 at 14:36.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  12. #87
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    istina i dok shvate da su mogle bolje, stigla djeca, pa ide ono ah sad sjedi zbog djece se zrtvuj
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    jes ono:
    - mi nijesmo šćeli uzimat, no dijete navalilo...
    bože pomozi...đetetu bar...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  14. #89
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    sto joj dodje pametnije da gleda da udje u brak sa covjekom koji je spreman da joj ponudi dovoljno lijepe uslove za zivot.
    bez kokosaka i krava,sadjenja krtole i branja boranije.




    "Tiha voda brijeg roni..."

  15. #90
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a to nisu dovoljno lijepi uslovi, em rad u prirodi, em non stop na astal zdrava hrana, em kolko kosta prehrana danas ????
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  16. #91
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    pa ti uzmi neko zemljiste,bjezi iz grada. :mrgreen:



    "Tiha voda brijeg roni..."

  17. #92
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja uzeo i to dva jedno u grad i jedno par stotina hektara van grada , i dvije kuce na selo i imam proizvodnju, mojoj manjkat u guzicu nece, a ni djeci to je bitno, e sad ako to ne valja, neka nadje dje ima bolje, a vazda nedje ima
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  18. #93
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    a jedno u grad da pobjezes i sa sela... boga mi s tolikom imovinom ove ce se zene pomamit sad,bice pe-em-ova



    "Tiha voda brijeg roni..."

  19. #94
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    sto joj dodje pametnije da gleda da udje u brak sa covjekom koji je spreman da joj ponudi dovoljno lijepe uslove za zivot.
    bez kokosaka i krava,sadjenja krtole i branja boranije.

    Vala ti je grijeh sto ovo napisa. Ja mislio ovo... ono... sto me voli i ne moze bRez mene disati, kad ono zbog radi toga sto joj tesko krave pasti i komoske musti

  20. #95
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Bogomi Artemis, ni ja ovo nisam ocekivala od tebe.
    Moram ti reci.

    Bas si me iznenadila.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  21. #96
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sirenita, to nema veze sa voljenjem sebe, nego sa voljenjem lagodnog zivota mozda, ili navikama.

    NSX ni tih 10 % ne prodje dobro.
    Last edited by Oljce; 19-08-11 at 18:08.

  22. #97
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Budete medju najboljim ucenicima/studentima/radnicima drzite do svog izgleda, zivotnog stila, samopostovanja i drustva.. zaradite dovoljno za sebe i komforan zivot.. Kad ste vec fino materijalno opuseni, bacite pogled na nekog vaspitanog, zanimljivog, lijepog, obrazovanog, situiranog, bez poroka. Ispitate njegovo gen. stablo, i tempirate datum za zacece bebice. U medjuvremenu odredite odlicnu pomocnicu, par mjeseci ranije potpisete ugovor i dogovorite se oko obaveza u kuci i oko bebice/ca.. i to je to.

    Hvala Lepo

  23. #98
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    pljevlja-berane
    Posts
    245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    majo ja mislimda neterba biti toliko proracunat i sve ja sam bijo medju najbolima na fakultetu drzim do sebe imamdobru genetiku i veliko samopostovanje prema drugima zaradujem fino ali bas nemam puno uspjeha kod ljepsoga pola a volim bezobrazne mozda mi je to mana a bebu nebi ja da pravim bez ako nije iz lubavi rastko

  24. #99
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ma ja shvatila da se trazi neki sablon... A sto se tice poroka, vec sam to navela kao manu pa se lagano na vrijeme zaobidje.. Uostalom ja to sa zenske strane.. Sa muske - vi o tome...

    Hvala Lepo

  25. #100
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    pljevlja-berane
    Posts
    245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sada te kapiram ma da sablon to je kalup cinimi se nije lose po tome ici uzivotu kad odvec nemas neki ucrtani plan u mozak pa da te vodi plan koji ucrtas u papir ima taki ljudi ja mislim dosta rastko

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zasto?...
    By Mr_MARFI in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 14-12-07, 13:41
  2. Zasto...
    By No_LiMiT in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 28-02-06, 19:59
  3. Zasto...
    By hercules in forum #montecafe
    Replies: 40
    Last Post: 31-01-05, 22:56
  4. Zasto smo tu dje smo?
    By Nije bitno... in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 115
    Last Post: 12-02-04, 13:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •