Results 1 to 9 of 9

Thread: Kemal Pasha Ataturk i korejska rukavica

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Kemal Pasha Ataturk i korejska rukavica

    Kazu da je Ataturk podijelio cilindre sa ceduljicom, na svakoj ceduljici je bila upisana izvjesna svota.
    Ko je platio stavio je cilindar na glavu, ovi shto nijesu platili nijesu imali na shto staviti cilindar, bili su za glavu kraci.

    Humanija metoda korejske rukavice,
    sa ushijevanjem po jednog prsta svake nedjelje, dok ima prsta.

    Ako je mafija na vlast, ako ima dokaza, treba razmotriti humanije metode za ucerivanje duga prema drzavi i gradjanima, za zlochine i pljachku klonirati domacu crnogorsku Karlu del Ponte,
    za mafiju i zlochince CG del Monte.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imash pravo, shto prije mafiji rec da se popravi i da udijeli malo narodu, il ce strashni milovan i kokoshar medo da ih skrate za glavu.dabogda da se i nama rodi ataturk, vakat je vishe i za taj korak, no je turskoga ataturka imao ko i da napravi, a mi se razmnozavamo usporeno, pa ce trebat vremena.
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje- neka crkne!

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Milovanu ne hvali nishta,

    Quote Originally Posted by berserkijer
    imash pravo, shto prije mafiji rec da se popravi i da udijeli malo narodu, il ce strashni milovan i kokoshar medo da ih skrate za glavu.dabogda da se i nama rodi ataturk, vakat je vishe i za taj korak, no je turskoga ataturka imao ko i da napravi, a mi se razmnozavamo usporeno, pa ce trebat vremena.
    Ja ne vjerujem, da se taj kapital moze vratit u Crnu Goru,
    na prisilu, jedino MILOM i molbom da se smiluju, vishe sebe radi nego radi naroda, da ne dodje do nove revolucije.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Ja ne vjerujem, da se taj kapital moze vratit u Crnu Goru,
    na prisilu, jedino MILOM i molbom da se smiluju, vishe sebe radi nego radi naroda, da ne dodje do nove revolucije.
    morace da se prisharafi, da se kandzijama moli i miluje, pa da vidish kako bi se pjevalo. ako ga josh uopshte ima. a koga je strah od revolucije poshtenih i gladnih, nek na vrijeme ide na zapad!
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje- neka crkne!

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Revolucije pojedu svoju djecu

    Quote Originally Posted by berserkijer
    morace da se prisharafi, da se kandzijama moli i miluje, pa da vidish kako bi se pjevalo. ako ga josh uopshte ima. a koga je strah od revolucije poshtenih i gladnih, nek na vrijeme ide na zapad!

    Karo moj,

    Brzo se ti revolucionari, pretvore u nove jahache apokalipse.

    Bolje da trazimo najbolje u Crnoj Gori,
    da nas mirno izvedu iz ovoga coshsokaka,
    predlozi ti vodju revolucije, ili ce vodja biti slijep, da ne kvarimo tradiciju.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Karo moj,

    Brzo se ti revolucionari, pretvore u nove jahache apokalipse.

    Bolje da trazimo najbolje u Crnoj Gori,
    da nas mirno izvedu iz ovoga coshsokaka,
    predlozi ti vodju revolucije, ili ce vodja biti slijep, da ne kvarimo tradiciju.
    trazi ti koliko ocesh, vremena imash. ja bi to po njiovom receptu, sudjenje kraj puta i presuda u chelo! a za vodju nikoga do tebe, da bude plishana revolucija!!!!!
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje- neka crkne!

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Sto godina revolucija, metak u chelo

    Quote Originally Posted by berserkijer
    trazi ti koliko ocesh, vremena imash. ja bi to po njiovom receptu, sudjenje kraj puta i presuda u chelo! a za vodju nikoga do tebe, da bude plishana revolucija!!!!!
    Moj Karo,

    Isprobana metoda zelenasha , bjelasha, chetnika, partizana nije uspjela,
    stotine hiljda su ostali kraj ili ispod puta i to veoma chesto najsposobnih, najboljih i najposhtenih koji bi nam dobro doshli danas kad smo se ovako izrodili.

    Ja ako izvedem ova moja petoro na pravi put, da nemaju predrasuda i mrznje ,
    da imaju dushu i da budu ljudi, to ce biti vrhunac, ali imam problema sa ovim najmladjim od chetiri godine, on zivi u svojem svijetu na svoj nachin,
    nasmijan i lijep ali pomalo autista, samo ludi i mudri se uvijek smjeshkaju,
    jer samo su oni nashli, blago cara Radovana.
    Jedno je moralo da se vrgne na tatu.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  8. #8
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Moj Karo,

    Isprobana metoda zelenasha , bjelasha, chetnika, partizana nije uspjela,
    stotine hiljda su ostali kraj ili ispod puta i to veoma chesto najsposobnih, najboljih i najposhtenih koji bi nam dobro doshli danas kad smo se ovako izrodili.

    Ja ako izvedem ova moja petoro na pravi put, da nemaju predrasuda i mrznje ,
    da imaju dushu i da budu ljudi, to ce biti vrhunac, ali imam problema sa ovim najmladjim od chetiri godine, on zivi u svojem svijetu na svoj nachin,
    nasmijan i lijep ali pomalo autista, samo ludi i mudri se uvijek smjeshkaju,
    jer samo su oni nashli, blago cara Radovana.
    Jedno je moralo da se vrgne na tatu.

    alahu egber i njegova volja i na nebu i na zemlji. ako budne stio da se brzo oslobodimo nemani i krenemo putevima nove revolucije koje ima ko da trasira, neka bude. ako budne stio da nas dooooobro kazni za zlo shto smo bespotrebno napravili, bice kako ti kazesh, bez sudjenja i pravde, al chemerno i na rate.
    alahova volja i za djecu, svaku put je dobar kad se smijesh iz srca, a ne od muke ili zla. nek ti alah chuva to dijete, a tebi nek je upomoc. treba za to vishe od chovjeka, al pomojce bog da se organizujete.
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje- neka crkne!

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Djavo je u nama

    Quote Originally Posted by berserkijer
    alahu egber i njegova volja i na nebu i na zemlji. ako budne stio da se brzo oslobodimo nemani i krenemo putevima nove revolucije koje ima ko da trasira, neka bude. ako budne stio da nas dooooobro kazni za zlo shto smo bespotrebno napravili, bice kako ti kazesh, bez sudjenja i pravde, al chemerno i na rate.
    alahova volja i za djecu, svaku put je dobar kad se smijesh iz srca, a ne od muke ili zla. nek ti alah chuva to dijete, a tebi nek je upomoc. treba za to vishe od chovjeka, al pomojce bog da se organizujete.
    Ako svako izcera svojega iz samoga sebe, uz Alahovu ,Isovu_Isusovu, andjela Gabrijela ili Dzibrila mozda brdo dodje do Muhameda.

    Niko ko je zlo chinio, to od Boga i Alaha sakrio, oni sve vide i sve chuju i svakome svoje kuju.

    Nada zadnja umire, a tebe hvala na fino upakovanoj podrshci za dijete,
    imash ti meku dushu no je krijesh ka zmija noge.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •