Results 1 to 16 of 16

Thread: bilbordi ?

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default bilbordi ?

    Ima li bilborda u gradu da su vam zapali za oko zbog interesantne poruke, a mozda su vas iziritirali jer ne govore ama bas nista, nit neke poruke, niti ste ukapirali o cemu se radi

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    CUCE
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ima mozhda jedan ili dva koji su mi onako zanimljivi a uglavnom sve je ****** a i nema ih na pretek...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Halfway between the gutter and the stars ...
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Imaju cini mi se 2 zanimljiva. Jedan je zanimljiv sto ne mogu da ukapiram "sta je pjesnik htio da kazhe" -jer pishe miKlose volim te, dok dje drugi dobar bio na ulazu u park ili na ulazak na kruzni tok kad se dolazi iz Pg bio je cini mi se za charape "appie". Ta dva su mi jedino nesto zapala za oko...
    p.s. evo i ja da napisem nesto posle duzeg vremena
    Aliquando et insanire iucundum est ~ ~ It is sometimes pleasant even to act like a madman. Seneca

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    1,055
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A vjerovatno je neka riba $cela da kazhe nekom svom Miloshu da ga voli.. shta mislish? :P
    be the change you want to see in the world.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fast_and_Furious
    Imaju cini mi se 2 zanimljiva. Jedan je zanimljiv sto ne mogu da ukapiram "sta je pjesnik htio da kazhe" -jer pishe miKlose volim te, dok dje drugi dobar bio na ulazu u park ili na ulazak na kruzni tok kad se dolazi iz Pg bio je cini mi se za charape "appie". Ta dva su mi jedino nesto zapala za oko...
    p.s. evo i ja da napisem nesto posle duzeg vremena
    Meni taj "MiKlose volim te" maximalno ide na zhivce, a josh kad vidim onog slona...zapalicu ga oce li se micat ono ****** skoro ili cu morat dugo da ga gledam svaki dan, izludjeh...
    Ja bi da mi to koljemo kume....i onako ce da pricha da smo je klali...
    bolje bith p`jan n`o biciklom...

  6. #6
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry join in

    i ja se prikljucujem klubu hejtera bilborda miKlose volim te. planirate li nekakvu konkretnu akciju suzbijanja onog bilborda?
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam vidio neki kod parka. Pishe neshto "...TO JE VARENIKA" ali ima neshto ispred toga ali ne mogu da se sjetim tacno shta!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Genocide
    Ja sam vidio neki kod parka. Pishe neshto "...TO JE VARENIKA" ali ima neshto ispred toga ali ne mogu da se sjetim tacno shta!
    Ispred toga je bilo "jeste li chuli ? Ni-ka ni-ka ni-ka ni-ka...."
    Ua miklos!!!
    Ja bi da mi to koljemo kume....i onako ce da pricha da smo je klali...
    bolje bith p`jan n`o biciklom...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Halfway between the gutter and the stars ...
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nika varenika!!! Hahahaha e a i dobar je do nedavno bio (mislim dok je bilo snijega) Labudov pano hahaha "Neka bude čisto" a ispod njega gomila snijega tako bijelog da mi se smučilo više ikad u ruke da ga uzmem - sad ga više i ne gledam!!! :razz:
    p.s. Spalite miklosa !!! ;-)
    Aliquando et insanire iucundum est ~ ~ It is sometimes pleasant even to act like a madman. Seneca

  10. #10
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sta bi trebalo da predstavlja onaj na skveru, prema autobuskoj stanici, ono dvoje zagrljenih ljepotana, sa sve izmijesanom abecedom iznad glava?

  11. #11
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink hmmm...

    Quote Originally Posted by Fast_and_Furious
    Nika varenika!!! Hahahaha e a i dobar je do nedavno bio (mislim dok je bilo snijega) Labudov pano hahaha "Neka bude čisto" a ispod njega gomila snijega tako bijelog da mi se smučilo više ikad u ruke da ga uzmem - sad ga više i ne gledam!!! :razz:
    p.s. Spalite miklosa !!! ;-)
    Nije pano "neka bude čisto" nego "čisto da se zna"... 3pnuo si se brate, al nema veze... nema frkish i to ce da se skine
    Ajmo da srushimo onaj bilbord dje je miKlos... da im ne padne na pamet vishe da postave nesto slicno!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  12. #12
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking eksplnejshn

    Quote Originally Posted by izida
    A sta bi trebalo da predstavlja onaj na skveru, prema autobuskoj stanici, ono dvoje zagrljenih ljepotana, sa sve izmijesanom abecedom iznad glava?
    To je reklama za novi bukvar i predstavlja sledecu rechenicu: Djeco uchite slova i volite se


    ...ili je pak to potez ministarstva zdravlja da edukuje narod da ispushta sve vrste glasova dok vodi ljubav... probajte! stvarno je simpaticno
    Last edited by Luximus; 10-04-05 at 19:08.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by izida
    A sta bi trebalo da predstavlja onaj na skveru, prema autobuskoj stanici, ono dvoje zagrljenih ljepotana, sa sve izmijesanom abecedom iznad glava?
    Pojma nemam, ali jedino shto znam je da su taj i miKlosh na istom bilbordu, pa taman bi bilo fino da ga srushimo i da se vishe nikad ne mislimo shta je na njemu + ako se po jutru dan poznaje onda da ga rushimo shto prije dok nije neshto novo "izashlo"
    Ja bi da mi to koljemo kume....i onako ce da pricha da smo je klali...
    bolje bith p`jan n`o biciklom...

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up faken bilbord...

    Quote Originally Posted by Leader
    Pojma nemam, ali jedino shto znam je da su taj i miKlosh na istom bilbordu, pa taman bi bilo fino da ga srushimo i da se vishe nikad ne mislimo shta je na njemu + ako se po jutru dan poznaje onda da ga rushimo shto prije dok nije neshto novo "izashlo"
    Ja bih da tuzhimo firmu MontePano za pretrpljene dushevne bolove... Sta nas boli uvo, to je i onako popularno
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  15. #15
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    416
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    po beogradu su onakvi bilbordi bili prije 5 godina srecan rodjendan mojoj princezi volim te i te gluposti **** ga ljudi imaju para pa trose na gluposti
    a neki bilboardi se stavljaju da bi ih ukapirali tek iz nekoliko puta kao onaj na primer zelena je moja boja posle ce da bude drugi dio te poruke i iz treceg puta ce se shvatiti cijela reklama.ma gluposti pi

  16. #16
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking bilbordi su ******...

    ...eh sta li se desilo sa starim dobrim ispisivanjem poruka mlaznim avionima po nebu?!... :roll:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. bilbordi ?
    By cvrcnuta in forum Centralni
    Replies: 41
    Last Post: 29-04-05, 00:06
  2. bilbordi
    By cvrcnuta in forum Primorski
    Replies: 16
    Last Post: 27-04-05, 17:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •