Page 384 of 775 FirstFirst ... 284334374380381382383384385386387388394434484 ... LastLast
Results 9,576 to 9,600 of 19359

Thread: Saobracajne Kazne

  1. #9576
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,777
    Thanks Thanks Given 
    629
    Thanks Thanks Received 
    101
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Da potvrdim: sve i da ti je stajao znak "STOP", nisi pogriješio. Nisi ga ometao, jer si vozio svojom trakom, a on drugom i nisi bio dužan da ga propustiš.


    Sent from my  9790
    Zahvaljujem :-)

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  2. #9577
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Aoo opet prica o kruznom

  3. #9578
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Da potvrdim: sve i da ti je stajao znak "STOP", nisi pogriješio. Nisi ga ometao, jer si vozio svojom trakom, a on drugom i nisi bio dužan da ga propustiš.


    Sent from my  9790

    Tako je.
    TAKUMI

  4. #9579
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Zaustavlja me nocas izmedju stadiona i milenijuma patrola. Ja bez dokumenata, + kuka na auto zaboravismo je skinut (50 nisam prelazio). Trazi dokumenta ja uredno svezan dajem drugovu vozacku i saobracajnu. Pita me dje zivim rekoh u Podgoricu, a dje u Podgoricu rekoh na Zabjelo sto? Veli jesi privodjen kad? Rekoh nisam. U redu prijatno i srecan put. Lagano prodjoh na tudju vozacku sa sve kukom....

  5. #9580
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    A što je problem kuka na autu, ne razumijem?

    Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk

  6. #9581
    Join Date
    May 2010
    Location
    Podgorica, Old airport!
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    Zaustavlja me nocas izmedju stadiona i milenijuma patrola. Ja bez dokumenata, + kuka na auto zaboravismo je skinut (50 nisam prelazio). Trazi dokumenta ja uredno svezan dajem drugovu vozacku i saobracajnu. Pita me dje zivim rekoh u Podgoricu, a dje u Podgoricu rekoh na Zabjelo sto? Veli jesi privodjen kad? Rekoh nisam. U redu prijatno i srecan put. Lagano prodjoh na tudju vozacku sa sve kukom....
    Za kuku te niko jos uvijek kaznit ne moze, cak i na tehnicki ne moras imat euro kuku, vec mozes sa "starom" kukom proc

  7. #9582
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bvladan View Post
    A što je problem kuka na autu, ne razumijem?

    Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk
    Član 326

    Novčanom kaznom od 20 eura do 50 eura kazniće se za prekršaj:
    4) vozač motornog vozila na kome je ugrađen uređaj za vuču priključnog vozila koji nije
    zglobno rastavljiv te se nakon korišćenja ne može demontirati ili ako je motorno vozilo
    opremljeno zglobno rastavljivim vučnim uređajem za vuču priključnog vozila (Euro kuka), a
    učestvuje u saobraćaju sa postavljenim vučnim uređajem, a pri tom ne vuče priključno vozilo
    (član 63 st. 5 i 6);



    Člаn 63

    5) Na vozilu na motorni pogon može biti ugrađen samo uređaj za vuču priključnog vozila
    koji je zglobno rastavljiv, tako da se nakon korišćenja može demontirati.
    6) Vozilo na motorni pogon opremljeno zglobno rastavljivim vučnim uređajem za vuču
    priključnog vozila (euro kuka), ako ne vuče priključno vozilo, ne smije učestvovati u saobraćaju
    sa postavljenim vučnim uređajem.

  8. #9583
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    koliko se presmijah drugu sinoc. doveo je kombija iz njemacke i posle 2000km i 15 sati voznje, 5 granica,prvo su mu nasi carinici tražili pare za neke felme sto je imao u gepek, onda su ga zaustavili na viluse, pa u dg. a sve se dogadja u 1 ujutro
    f6

  9. #9584
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ^^citaju forum, pa prate kad se ko krece. Inace, cekaju sve na trakama kuda idu strangeri put Albanije .... Kako kroz HN tako i kroz TV.

    Usput, kako se dozvoljava kamionima teskasima (oni sa vrlo dugackom prikolicom ili sa dvije prikolice) da pice po otezanim vremenskim uslovima po magistrali povise Budve put CT i Pg ? Kako uopste kroz CG dozvoljavaju upotrebu tako velikih vozila. Naprave likovi kolone od po pola ili cak i 1 km na dionicama, i ni da se sklone.... Jos ako krenu da preticu jedni druge. Uf.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  10. #9585
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    ^^citaju forum, pa prate kad se ko krece. Inace, cekaju sve na trakama kuda idu strangeri put Albanije .... Kako kroz HN tako i kroz TV.

    Usput, kako se dozvoljava kamionima teskasima (oni sa vrlo dugackom prikolicom ili sa dvije prikolice) da pice po otezanim vremenskim uslovima po magistrali povise Budve put CT i Pg ? Kako uopste kroz CG dozvoljavaju upotrebu tako velikih vozila. Naprave likovi kolone od po pola ili cak i 1 km na dionicama, i ni da se sklone.... Jos ako krenu da preticu jedni druge. Uf.
    Kakav je to kamion sa dvije prikolice kod nas? To, za sad, samo u Skandinaviji postoji.
    Zasto mislis kako uopste dozvoljavaju? Ne vidim razlog zasto bi zabranili. Tehnicki ispravni i ispunjavaju uslove u svakom pogledu. A to sto ne mogu uzbrdo 80 sa 30 tona, to je vec razumljivo.... nadam se.

  11. #9586
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kad kazem kamion sa dvije prikolice mislim na :

    Lose sam se izrazio, ili iskoristio termin.
    Ali ajmo dalje. Sto bi oni morali da prave kolone u udarnim terminima (od 7h do npr 17h) po vrlo prometnim magistralama, a pogotovu ako su natovareni sto ti kazes 80t? Zasto se ne odredi jedan pravac koji spaja primorje sa PG, nego kamioni tako natovareni koriste sve pravce ?
    Zasto kamioni koji naprave kolonu od preko 5 vozila iza sebe, se ne sklone privremeno ? Ja znam da je to pravilo i zakon u nekim zemljama, blizu nase male drzave (dakle, ne mislim na Skandinaviju).
    Zasto mora 20 ili vise vozila da ide 15-20 kmh u koloni od Bd do Jaza, bez igdje uslova za preticanje. Dionica koja se obicno prelazi za manje od minuta, danas sam je gulio u ogromnoj koloni preko 20 min, i to u 14h.
    Zasto uopste u CG trebaju kamioni velikih gabarita ? Moj stav je da za potrebe CG, svaki kamion preko ovoga :

    je nepotreban. Ako treba jaci kamion iz nekog posebnog razloga, onda uz specijalne dozvole moze proci od 22h do 06h, i potez primorje ka PG iskljucivo kroz Sozinu.
    Kad budemo imali magistrale sa po dvije trake u jednom pravcu (najmanje) e onda moze da se razmislja o kamionima ogromnih nosivosti. Moj stav, ne znaci da je i tako obavezno.

    Meni je problem sa kamionima prisutan samo u CG, dje god dalje idem nisu toliko primjetni.
    Zasto to vidim kao problem. Gdje god neko usporava saobracaj, toliko da se stvori vise od 5 vozila u koloni, gdje svi cekaju oce li onaj drugi pretic ili nece, dolazi do ogromne vjerovatnoce za izbijanje incidentnih situacija. Pri tom, danas su bili katastrofalni uslovi za voznju na pojedninim dionicama, i bilo je bisera koji nisu ni pomislili da upale svjetla.
    Cim je put prohodan, tj. nema cepova, smanjuje se vjerovatnoca izbijanja incidenta u saobracaju.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  12. #9587
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Momčad i đevojke recite mi ovo:

    Treba da idem do Žabljaka moram li imat lance i zimske gume jer je prošao zakon zimskih guma i lanaca ili mogu da se klizam s ljetnjim bez lanaca?

  13. #9588
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja bih stavio zimske, a lance sigurno nosi, nece ti propast auto zbog njih.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  14. #9589
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne MORAŠ, ali ti mogu valjat'
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  15. #9590
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Zahvaljujem :-)

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    po tvojoj skici ako nema znakova cak je on duzan da se zaustavi jer mu dolazis sa desne strane. to znam sigurno jer mi je zena sada polagala i imala je jednu takvu raskrsnicu ali ista situacija i kruzni tok je bez znakova. i vozilo koje je bilo u raskrsnicu je moralo da se zaustavi i da propusti vozilo koje mi je sa desne strane nailazilo.
    taj detalj sam zapamtio jer sam ja bio ubijedjen da vozilo koje je u kruznom togu ima prvenstvo prolaza i znam da svi voze po tom pravilu.
    eto poslije preko 15 godina vozackog staza saznao sam da skoro sv vozaci u kruznom togu krse pravila
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #9591
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    Kada bi se samo poštovalo da je spoljna traka za prvi izlaz, svijet bi bio ljepše mjesto.
    In vino veritas

  17. #9592
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,495
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    po tvojoj skici ako nema znakova cak je on duzan da se zaustavi jer mu dolazis sa desne strane. to znam sigurno jer mi je zena sada polagala i imala je jednu takvu raskrsnicu ali ista situacija i kruzni tok je bez znakova. i vozilo koje je bilo u raskrsnicu je moralo da se zaustavi i da propusti vozilo koje mi je sa desne strane nailazilo.
    taj detalj sam zapamtio jer sam ja bio ubijedjen da vozilo koje je u kruznom togu ima prvenstvo prolaza i znam da svi voze po tom pravilu.
    eto poslije preko 15 godina vozackog staza saznao sam da skoro sv vozaci u kruznom togu krse pravila
    Na 90% (možga i svim) kružnih u cg ima znak tako da ne krše... Ima znak i na njegovom kružnom, postavljao je sliku...
    #fakenews

  18. #9593
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    U kruznom toku vazi pravilo desne ruke


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  19. #9594
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Njivice_Orano_Preorano,

    To je kamion sa prikolicom a sleper je kamion sa poluprikolicom. Nije pametovanje, nego da ti objasnim, bez ikakvog ruganja.
    Ovako, nisam reko da oni voze 80 tona. Vec da je razumljivo da on sa 30t ne moze da ide 80km/h uzbrdo. Kad bi se postovali zakoni kod nas, ni jedan kamion sa prikolicom i poluprikolicom ne bi smio da bude natovaren preko 25t, i njegova sama tezina-tegljaca je max. 15t, znaci brutto 40t max. A kod nas kamioni vuku i po 10-15-20t preko i eto vecinskog razloga zasto se desavaju toliko kolone. Da je sve u reguli, sve bi teklo bolje. A opet, nije kriv ni taj jadan vozac koji mora da spusta ragu staru 30 godina sa 30t i koji MORA da ide 20km/h nizbrdo pa cak i 5km ako nema dje da se skloni. (i ja ludim od toga ali valjda imam razumijevanja).
    Ovo sto si reko za kamione male nosivosti, zasto smatras da bi bili dovoljni? U segmentima industrije, privrede i ostaloga ne bi sigurno. Razmisli zasto posebno sa ekonomskog aspekta.

  20. #9595
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    @Dusan;

    CG vise nema industrije, vecim djelom transporta se bazira na transportu hrane, stolarije/namjestaja/, neke tehnike. Sve to moze da stane i u ove kamione male nosivosti, u razumnim kolicinama. Stekao sam utisak da je ovim kamionima male nosivosti i te kako lakse na ovim nasim drumovima, jer sam najmanje nailazio na njima uzrokovanim kolonama.
    Jadan je vozac, ali ako pravi prekrsaj, ko placa ? Vozac kamiona ili pravno lice koje vodi vozac kamiona ?
    Meni je cilj, da kad sam na putu imam sto bezbjednije uslove za voznju. Ovo sto sam naveo kao primjer, ti si rekao da imas razumijevanje. Ali, da li ces imati razumijevanje kad se u tebe u koloni skuca neko ko je imao manje razumijevanja od tebe. Polazim od toga, da uslovi na putu moraju biti jednaki i sto manje opterecujuci za vozaca. Ovako pretovareni kamioni nisu manje opterecujuci faktor za vozaca bilo u koloni bilo u kontra traci.

    Ti mene tjeras da ti odgovorim sa ekonomskog aspekta, i time prebacujes loptu sa bezbjednosnog aspekta. Bezbjednost i ekonomija kod laika ne idu zajedno, ali sustina je da zivot ili pravo na normalan zivot - nema cijenu. Ako ostanes bez ruke, bez noge ili paraplegicar zbog udesa uzrokovanim stresom u ogromnoj koloni i ne koriscenja svjetala u neidealnim vremenskim uslovima, hoces li tada razmisljati o ekonomiji ?

    Da li se slazemo da je vjerovatnoca za incident veca u zakrcenom saobracaju nego u prohodnom saobracaju ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  21. #9596
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Zasto uopste u CG trebaju kamioni velikih gabarita ? Moj stav je da za potrebe CG, svaki kamion preko ovoga :


    je nepotreban. Ako treba jaci kamion iz nekog posebnog razloga, onda uz specijalne dozvole moze proci od 22h do 06h, i potez primorje ka PG iskljucivo kroz Sozinu.
    Kad budemo imali magistrale sa po dvije trake u jednom pravcu (najmanje) e onda moze da se razmislja o kamionima ogromnih nosivosti. Moj stav, ne znaci da je i tako obavezno.


    Po toj logici, u CG ne bi trebalo dozvoliti nijedno putničko vozilo sa snagom preko 40 KS; ionako nije nigdje dozvoljeno preko 80 km/h (ima nešto malo 100 km/h, koliko se sjećam), a to može sa 40 KS bez problema. Pa kad budemo imali magistrale sa po dvije trake u jednom pravcu (najmanje), e onda može da se razmišlja o vozilima ogromnih snaga, sa 50 ili čak 60 KS.

    Zapanjuje me ovakva sebičnost i mišljenje samo o sebi i kako da stigneš za minut od Budve do Jaza.

    Naravno da je vlasniku neke firme daleko isplativije da odjednom preveze 25 tona (što je, kako neko reče, otprilike maksimum po našem zakonu kad se uzme u obzir masa kamiona), nego dva ili tri puta po 8 ili 12 tona, i naravno da ne bi bio niko srećniji od njega kad bi sebi mogao da priušti nove kamione sa 500 ili 600 KS i retarderom, koji i uzbrdo i nizbrdo mogu da piče 80 km/h, ali eto, ne mogu to svi sebi da priušte, a moraju i oni nekako da žive i zarađuju i voze se ovim istim putevima kao i oni kojima će izgleda svijet propasti ako od PG do BD potroše sat i 15 minuta umjesto 45 minuta…

    To što ti misliš da nema firmi kojima trebaju tako veliki kamioni, to je, nažalost, slika i prilika ove zemlje - tebi bi izgleda najbolje bilo da nema nijedne fabrike ili distributera, pa da putevi budu slobodni za dokone vozače, umjesto da čovjek poželi da ima što više posla i za one koji, eto, nisu bili te sreće da od Budve od Jaza stižu za minut, nego moraju da voze kamione.

    A to što su kamioni često u pretovaru, to je stvar policije, isto kao što je prekoračenje brzine. Zato su prošle godine i nabavili one vage za kamione i kontrolišu masu kamiona, pa je isto kao i sa prekoračenjem brzine, ko hoće da rizikuje kaznu (a čini mi se da za pretovar nije mala kazna, uz isključenje iz saobraćaja), neka pretovara.

    Ne volim da diskutujem po forumima, obično su to ćorava posla i izgubljeno vrijeme, ali me je ovolika količina sebičluka u jednom postu baš iznervirala... :redface:


  22. #9597
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    koliko mi rece drug policajac da ne postoji vse kazna za vozace ako idu presporo. prije se moglo to kazniti sada ovaj ispred tebe moze ici 20 na sat i ti ga ne smijes preteci ako nije dozvoljeno a policajac ga moze samo zaustaviti da kolona prodje.
    vazda me nrviralo da ljeti u najvecu guzvu naidjem na vozaca koji ide 20 na sat jer ili kulira ili ga strah policije pa prevencije radi uspori samo sto ne stane. a policajac kad vidi takve odmah osmjeh jer zna da ce biti nestrpljivih
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #9598
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Njivice_Orano_Preorano, slazemo se naravno, nekome dopizdi, nekome prekipi i krene u rizicno preticajne i eto ga lom. Ali, valjda svako treba da misli na sebe. Bolje i 5min kasnije nego 50 godina ranije. Nedje sam cuo za ovaj izraz. I zato svaki put kad vidim kamion ispred mene, to mi padne na um, sjetim se toga i to zna bas da umiri. Svako je za svoje postupke odgovoran u saobracaju. Kad smo kod onog sto si reko "mozda je neko u saobracaju sa manje razumijevanja od tebe", sigurno da ima i takvih, ali svako ko sjedne za volan mora bude svjestan toga sto radi i da mu manjak razumijevanja, visak nervoze i ostalo faktori mogu samo da mu naskode, nikako da budu od koristi.

    Kad smo kod 'jadnog vozaca', jeste... on moze da kaze "Necu ja da vozim u pretovaru", a znajuci nase nazovi ih biznismene koji vode takve firme, i sam znas da kad mu kazes to da mozes da kupis prnje i idi kuci, a danas nije lako otici kuci u ovakvo vrijeme, 98% naroda je primorano da radi i saginje glavu i gazi po svom ponosu i svjestan je da mora da cuti dok ga jebu sa svih strana da donese tih pisljivih 350e kuci, pa i gurajuci svaki dan 40t pretovara uz brdo. Svi mi nekome nabijamo nervozu u saobracaju, sta sad...
    A tu najveci dio ima policija. Postavi mobilnu vagu, pa kad ga zaustavi, neka ide na mjerenje i onda neka pali kazne. Ali da sam vozac to inicira-ne ide. A on ide kuci. To nam je valjda svima jasno.

  24. #9599
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,942
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    koliko mi rece drug policajac da ne postoji vse kazna za vozace ako idu presporo. prije se moglo to kazniti sada ovaj ispred tebe moze ici 20 na sat i ti ga ne smijes preteci ako nije dozvoljeno a policajac ga moze samo zaustaviti da kolona prodje.
    vazda me nrviralo da ljeti u najvecu guzvu naidjem na vozaca koji ide 20 na sat jer ili kulira ili ga strah policije pa prevencije radi uspori samo sto ne stane. a policajac kad vidi takve odmah osmjeh jer zna da ce biti nestrpljivih
    Ne postoji striktno ograničenje minimalne brzine (osim ako nema saobraćajnog znaka), no, mogu te kazniti ako voziš presporo jer ,,nisi prilagodio brzinu uslovima na putu'' i ,,ugrožavaž bezbjednost saobraćaja''. Otprilike, minimalna dozvoljena brzina je 1/3 maksimalno dozvoljene. Npr. ako je ograničenje 60 km/h, minimalna bezbjedna brzina je 20 km/h. Da, ima ih koji su platili kaznu zbog spore vožnje.

  25. #9600
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Kako sakriju radar da ga vetar ne ponese


Page 384 of 775 FirstFirst ... 284334374380381382383384385386387388394434484 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Konacno kazne?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-14, 12:13
  2. Kazne za parkiranje u BG
    By sport89 in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 05-07-11, 13:57
  3. Saobracajne nesrece
    By ^izzy^ in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-10, 12:08
  4. prelazak granice bez saobracajne?
    By Spale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 24-04-10, 12:05
  5. Ko je kriv za brojne saobracajne nesrece u CG?
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 426
    Last Post: 27-05-08, 06:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •