View Poll Results: ko su najodgovorniji ratni zlocnci i ratni huskaci iz CG?

Voters
26. You may not vote on this poll
  • glavne figure DPSa

    6 23.08%
  • glavne figure DPSa i SNPa

    12 46.15%
  • glavne figure SNPa

    8 30.77%
  • LSCG

    0 0%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 29

Thread: Haske potjernice protivu vodecih figura iz CG vlasti?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Haske potjernice protivu vodecih figura iz CG vlasti?

    kolika je odgovornost Milosevicevih podanika (citajte DPS) u CG za ratne zlocine pocinjene na prostoru bivse YU?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prica da je Milo Djukanovic veliki borac i protivnik Slobodana Milosevica je sviranje qrcu. cinjenica je da je bio uz Milosevica sve do 1997-- 2 godine poslije potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma.

    dakle, koga ovdje zalazuju i prave ovcama? logicno je da se raspisu potjernice i protiv onih koji su bili dio Milosevicevog sistema u CG, jer CG, kao federalna jedinica SRJ je imala prava i ovlascenja koliko i sama Srbija.

    zakon ne smije biti selektivan prema nikome. svi koji su odgovorni... koji su pljackali i ubijali neduzne i nenaoruzane ljude neka idu u zatvor.
    Last edited by Njegus; 27-03-05 at 07:39.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    47
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesi dobro formulisao anketu... U CG nijesu bili glavni ratni huskaci, vec poslusnici BG-a. Ipak oni koji su poslusnistvu bili najrevnosniji, nijesu ni u jednoj od navedenih opcija...

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Obzirom daje i ovaj topik otvoren protiv Mila Djukanovica! svjedoci ste koliko je Gradjana C.Gore protiv njega??? skoro sve opstine daju mu svoje glasove i podrsku, to dokazase i u prosrpskom NIKSICU!!! a tek sto cese desit u Budvi i ostalim opstinama? DPS i SDP GZP LS GP i Abanske partije, svi ce glasati na referendumu za "NEZAVISNU CRNU GORU" ovo je samo za sada.?
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gradjana ima crna gora vrlo malo, a ovu stoku te drzi mila i shto cvika od mila i shto ne smije pomislit, a kamoli rec shta loshe protiv njegove zlatovlade ne rachunaj u gradjane.

    kad tad cemo il izac na neretvu il platit zbog neretve!!!!!!!!
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje- neka crkne!

  6. #6
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj *****cki bandit "NEGUS" je fukara koji bi htio da optuzi Mila za genocid ili ratne zlocine sto je smijesno jer je Milo kao sto rekosmo ubace\n u tabor ******** od strane Crnogaraca patriota i morao je da se ponasa tako da stekne povjerenje da bi konacno preuzeo vlast i polako poceo da oslobadja Crnu Goru iz veljeserbaljskih kandzi!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto cine ovi bizMismeni iz UK, a i ovi Albanci, stvorise i teoriju zavjere od strane Crnogorskih patriota.
    Za ovo se sigurno dobija bonus!
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    Ovaj *****cki bandit "NEGUS" je fukara koji bi htio da optuzi Mila za genocid ili ratne zlocine sto je smijesno jer je Milo kao sto rekosmo ubace\n u tabor ******** od strane Crnogaraca patriota i morao je da se ponasa tako da stekne povjerenje da bi konacno preuzeo vlast i polako poceo da oslobadja Crnu Goru iz veljeserbaljskih kandzi!
    Zborilo se za onoga Marasha da je zestoki Crnogorski patriota, sad ne znam kolko je to tacno, ali je tacno da je on bio jedan od motora pokretaca otpora Milosevicu.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    ... Milo kao sto rekosmo ubace\n u tabor ******** od strane Crnogaraca patriota i morao je ......
    :yipiiii: pa neka neko rece da ljubav ima granica :yipiiii:

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njegus
    prica da je Milo Djukanovic veliki borac i protivnik Slobodana Milosevica je sviranje qrcu. cinjenica je da je bio uz Milosevica sve do 1997-- 2 godine poslije potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma.
    Ja bi rekao da je malo vece sviranje qrcu to sto toga Mila za sverc duvana(koji je poceo pocetkom 90-ih) optuzuju oni koji su s njim cinili vlast do kraja devedestih, koji su mu podrzavali manjinske vlade i sl...al dobro, njih za to niko ne proziva...

    Nego, culi ste Karlu - nece vise biti optuznica za CG, tako da ovaj nepotrebni topic moze ad acta...

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Sto cine ovi bizMismeni iz UK, a i ovi Albanci, stvorise i teoriju zavjere od strane Crnogorskih patriota.
    Za ovo se sigurno dobija bonus!

    Dobija dobija no sto!!!
    Mi smo ti, koji cemo izvojevat NEZAVISNU CRNU GORU shmOckeru, docices ti malo na argatovanje kod bata Brzog! neces ti bit gladan dok sam ja u UK.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Ja bi rekao da je malo vece sviranje qrcu to sto toga Mila za sverc duvana(koji je poceo pocetkom 90-ih) optuzuju oni koji su s njim cinili vlast do kraja devedestih, koji su mu podrzavali manjinske vlade i sl...al dobro, njih za to niko ne proziva...

    Nego, culi ste Karlu - nece vise biti optuznica za CG, tako da ovaj nepotrebni topic moze ad acta...
    ali ste vi dukljani bistri u pm.

    oni koji su sa njim cinjeli vlast su ista gov_na. tako da mene zabolje **** za bilo kojeg politicara.

    vi milovci, kao i druge komunjare ste ograniceni u misljenju.

    ko je godj kriminalac i zlocinac, neka odgovora pred sudom. nije me briga da li je tu u pitanju Milo, Miko, Pedja, Slobo, Radovan, Ratko, Mujo, Haso, Franjo ili bilo ko drugi.

    ukapirajte to vec jednom bravi jedni! kriminalci su kriminalci, i kao takvi trebaju da odgovaraju za svoja zlodjela!

    pravda je univerzalni princip. a vi policajci, Mrvaljevic, i slicni degeni, nemojte mi pricati o vasoj selektivnoj pravdi.

    ajde da predpostavimo da je Milo najveci crnogorski nacionalista svih vremena, zar je to recept za imunitet?! pa svaki brav i budala ti je kod nas nacionalista! kakve to veze ima sa odgovornoscu pred zakonom???
    Last edited by Njegus; 28-03-05 at 00:37.

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Drago Prdalo, koje sam sebe zove 'Njegus',


    To sto sam ja Crnogorac ne znaci da sam za Mila. Ja sam Crnogorac od rodjenja pa dok ne umrem. A Milo nije zna sto je do 1997. Mene je jasno da on sad koristi Crnogorski nacionalni romantizam da bi osta na vlast.

    Problem kod vas, simpatizera Dragiske Mihajlovica i Amprdoklija Smradovica, je u tome sto vas je Milo ostavio kad vam je bilo najteze (1997). Mene vas je za, jer ste se tolko napatili zbog njega da dobiste amneziju bliske proslosti, a ni paranoja vas ne zaobidje.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo bogumi kako je krenulo, morace se izvlaciti dozvole kod cetinjske policije da bih se neko mogao zvati crnogorcem. da bih se dozvola izvukla, morao bi da pljunes na drzavnu zastavu Srbije, zatim da napises sta najvise mrzis o Vojislavu Kostunici, i na samom kraju da polozis zakletvu dozivotne lojalnosti Milu Djukanovicu.

    smanji dozviljaj POLICAJAC, ne mozes mi osporiti pravo a budem crnogorac jos veci od tebe, samo zato sto mislim drugovacije i liberalnije. moraces mi oprostiti sto nijesam Milovac.

    a ti ako si utufio da je Milo nacionalista, ondar si jos gluplji no sto se ovdje obicno predstavljas. koliko ti se puta mora reci da je sav taj nacionalizam prazan i prica za malu djecu.

    moje se crnogorstvo moze mjertiti ljubavlju prema CG, crnogorcima i crnogorskoj proslosti, a vase dukljansko mjerilo je bratomrznja.

    bio sam suvise mlad da glasam ili budem za bilo koga od ovih politicara za vrijeme Milovog srbovanja. velike bivse srbende mozes traziti medju svojim kolegama u policiji, drzavnoj televiziji i radnicima u svim drzavnim sluzbama.

    sa mog gledalista, sve su to gola govnna i fukara. dakle, ja ne branim nikoga, i kud te srece da nas Amerika okupira i instalira neku normalnu vlast ovdje, jer ocigledno nema nikoga normalnog u CG da stvori neki red i zakon.

  15. #15
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "ko je godj kriminalac i zlocinac neka odgovara pred sudom" pod uslovom da nije Srbin, a ako vec mora da odgovara neka bude srpski sud.
    Na to je mislilo ovo stvorenje te ne spada u ljudski rod.
    Evo sto je ovaj mentalni bolesnik napisao u Julu 2004 na ovom forumu:

    Quote Originally Posted by Njegus
    ajde, rekoh kad je Bosna glavna tema ovog foruma, daj da i ja reknem koju rijec.

    sto se Bosne tice, i srpskih "zlocina", moram reci da je sva ta propaganda gomila govana. sa muslimanima se nije moglo drugacije, vidimo i na samom forumu koji su to divljaci, i kakve su im namjere.

    uvjeren sam, da nije bilo Radovana Karadzica i Ratka Mladica, u Bosni nebi ostalo nista srpsko. spasili su onaj narod tamo. krv su svoju prolivali, ali su ostali na svoja ognjista. nisu dozvolili da im neki balija odredjuje zastavu, himnu, jezik i slicno.

    zato, da obavjestim forumske balije, okanite se nas malo, e ste stvarno precerali preko svake mjere. ne **** nam se za vas. niko vas ziv ne dira, a vi... serete li serete!

    pa se kasnije pitate, kako vam se dogodila srebrenica! pa ljudi, ne mozete ocekivati srecu od tudje nesrece!

    vi mislite da ako ponizite Srbe, da sebi olaksavate polozaj, ali sve se to vraca, kao sto smo vidjeli.
    Nema trunke humanosti, nema obrazovanja, mentalno sumnjivog stanja, medjutim u stanju da bude drzak i cinican. I ironije, nazva sebe Njegus. Evo sto sad veli:

    Quote Originally Posted by Njegus
    ali ste vi dukljani bistri u pm.

    oni koji su sa njim cinjeli vlast su ista gov_na. tako da mene zabolje **** za bilo kojeg politicara.

    vi milovci, kao i druge komunjare ste ograniceni u misljenju.

    ko je godj kriminalac i zlocinac, neka odgovora pred sudom. nije me briga da li je tu u pitanju Milo, Miko, Pedja, Slobo, Radovan, Ratko, Mujo, Haso, Franjo ili bilo ko drugi.

    ukapirajte to vec jednom bravi jedni! kriminalci su kriminalci, i kao takvi trebaju da odgovaraju za svoja zlodjela!

    pravda je univerzalni princip. a vi policajci, Mrvaljevic, i slicni degeni, nemojte mi pricati o vasoj selektivnoj pravdi.

    ajde da predpostavimo da je Milo najveci crnogorski nacionalista svih vremena, zar je to recept za imunitet?! pa svaki brav i budala ti je kod nas nacionalista! kakve to veze ima sa odgovornoscu pred zakonom???
    Last edited by amaro99; 28-03-05 at 03:39.

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Klasican slucaj veljesrpske sizofrenije.
    Last edited by Petar Mrvaljevic; 28-03-05 at 03:51.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  17. #17
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nekima je bolje da idu kod karle, ne daj boze da ih sude domaci sudovi.
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje- neka crkne!

  18. #18
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    A okle ti obraza da pod pvim pitanjme na listi staviš i LSCG???? ratno huškanje??
    Za slobodnu i nezavisnu Crnu Goru
    Ojha!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Ratko i Radovan heroji srpskog naroda? Radili su za pravednu stvar, te su im manji(Srebrenica?) zlocini oprosteni?! E moj Njegus...

    Ako ti tako lako aboliras ljude koji su licno odgovorni za smrt desetina hiljada civila - meni je jos lakse da kazem da ja Milu oprastam jer se prvi opametio. Bolje ikad nego nikad. Kad bi ti pohapsio one koji su vise odgovorni od Mila, pa nanize, zakljucno sa Milom - na CG-politickoj sceni bi ostali Medojevic i Miko Zivkovic...

  20. #20
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Location
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Ratko i Radovan heroji srpskog naroda? Radili su za pravednu stvar, te su im manji(Srebrenica?) zlocini oprosteni?! E moj Njegus...
    A što treba očekivati od čovjeka koji glasa za SNS....

  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemojte se obazirat na Njegusa, ni on nezna sta hoce! Cas je veliki Srbin,cas je takodje veliki Crnogorac, poznato je da je mrzijo MILA ali ga sada zaista mrzi, mozete li naslutit zbog cega? no dobro! poceo sam ga obozavat, jer makar se zna koje i sta misli.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ladno polemishete sa likom pod nikom Njegus...
    pa ne mogu da vjerujem...

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Ratko i Radovan heroji srpskog naroda? Radili su za pravednu stvar, te su im manji(Srebrenica?) zlocini oprosteni?! E moj Njegus...

    Ako ti tako lako aboliras ljude koji su licno odgovorni za smrt desetina hiljada civila - meni je jos lakse da kazem da ja Milu oprastam jer se prvi opametio. Bolje ikad nego nikad. Kad bi ti pohapsio one koji su vise odgovorni od Mila, pa nanize, zakljucno sa Milom - na CG-politickoj sceni bi ostali Medojevic i Miko Zivkovic...
    koliko vam puta moram reci... neka svi idu u Hag i puste nas ostale da zivimo normalno.
    Last edited by Njegus; 28-03-05 at 20:22.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Dje heroji da idu u Hag?! Daj budi malo principijelan!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze li mi neko rec za koje TACHNO zlocine bi Milo Djukanovic treba bit optuzen?
    lahva.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dr Živko M. Andrijašević: Tekstovi
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 33
    Last Post: 14-10-10, 16:01
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  3. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 10:28
  4. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •