Page 1973 of 2061 FirstFirst ... 973147318731923196319691970197119721973197419751976197719832023 ... LastLast
Results 49,301 to 49,325 of 51516

Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #49301
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Jednom ćete biti gas.

  2. #49302
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    To je bio najdraži Teofrastov izraz, vrijeme je bilo najvrijednija stvar koju čovjek može potrošiti.

  3. #49303
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Draža mi je kap sreće od bačve mudrosti...

  4. #49304
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Propao kao autoplac na Cetinju

    ______

    OT

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  5. #49305
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,504
    Thanks Thanks Given 
    15,366
    Thanks Thanks Received 
    3,872
    Thanked in
    2,766 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Izvini logičaru, ne poznah te.
    Mada pola, ako ne i više gleda put sjevera i juga, jer su tamo golovi.
    Logično
    Ma vidiš da se zezam,ja bi kamere postavila u navijačke tribine naizmjenično koliko mi je stalo do utakmice.
    No pasaran!

  6. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  7. #49306
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,785
    Thanks Thanks Given 
    2,148
    Thanks Thanks Received 
    4,684
    Thanked in
    2,502 Posts

    Default

    Kud će ti veçih kamera od storija na instagram
    Forever young, i want to be forever young

  8. #49307
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Napisaću roman o ovom forumu. Šalim se, mada ne bi bilo isključeno. Znate šta volim kod foruma, za razliku od ostalih mreža? Što brate imaš 10000 karaktera po postu limit. A ne ka Twitter i ostalo. A i više mi je uključena lijeva strana mozga, pa su mi zanimljiviji tekstovi i poruke, nego Instagram reelovi. Šteta što nema puno ljudi, kao nekad, na forumu. Kapiram da su svi "odrasli" i postali porodični ljudi i to. Bilo bi zanimljivo čuti desetine ili stotine drugih ljudi i njihove ideje i stavove. A ni Twitter, opšta sprdnja od mreže, znači sve LARPeri do posljednjeg, sve glumci i foliranti. Počevši od gazde Elona. Sve foliranje. Twitter je ukleta mreža. Podstiče na samoubistvo. Instagram mi izaziva povraćanje. A Facebook je za penzionere.

    Reddit je haotičan i nemam pojma šta je ono od mreže. Nekakav Diznilend.
    Last edited by Saruman; 05-10-23 at 22:05.

  9. #49308
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,459
    Thanks Thanks Given 
    5,593
    Thanks Thanks Received 
    5,055
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Moderacija je nacerala mnoge da napuste, sto svojevoljno, sto odlukom moderatora
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  10. The Following 3 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  11. #49309
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,082
    Thanks Thanks Given 
    5,086
    Thanks Thanks Received 
    2,463
    Thanked in
    1,328 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Napisaću roman o ovom forumu. Šalim se, mada ne bi bilo isključeno. Znate šta volim kod foruma, za razliku od ostalih mreža? Što brate imaš 10000 karaktera po postu limit. A ne ka Twitter i ostalo. A i više mi je uključena lijeva strana mozga, pa su mi zanimljiviji tekstovi i poruke, nego Instagram reelovi. Šteta što nema puno ljudi, kao nekad, na forumu. Kapiram da su svi "odrasli" i postali porodični ljudi i to. Bilo bi zanimljivo čuti desetine ili stotine drugih ljudi i njihove ideje i stavove. A ni Twitter, opšta sprdnja od mreže, znači sve LARPeri do posljednjeg, sve glumci i foliranti. Počevši od gazde Elona. Sve foliranje. Twitter je ukleta mreža. Podstiče na samoubistvo. Instagram mi izaziva povraćanje. A Facebook je za penzionere.

    Reddit je haotičan i nemam pojma šta je ono od mreže. Nekakav Diznilend.
    Raquel ti pishe knjigu o forumu...ali je nema,pa se nekako spojite.
    ...

  12. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  13. #49310
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Raquel ti pishe knjigu o forumu...ali je nema,pa se nekako spojite.
    Ma šalim se, nemam ja kapaciteta da pišem roman. Za to trebaju posebne ličnosti. Sređene. Ja mogu neku pričicu napisat koju niko neće razumijeti, pa čak ni ja.

  14. #49311
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,504
    Thanks Thanks Given 
    15,366
    Thanks Thanks Received 
    3,872
    Thanked in
    2,766 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Kud će ti veçih kamera od storija na instagram
    Nemam instagram,fejSbuke sam makla smaraju me krcat je botovima..twiter sam ka nužno zlo neko stavila da ne budem totalno izvan dešavanja.
    I na stranu sad sve to mislila sam da ćeš se naljutiti što reko da me ne zanima utakmica.Ali nisi znači da si drug.Jednom sam na boks čak išla u sportski (u srednju) neki se naš boksova valjda sa nekim iz gostiju a okle više se i ne sjećam.
    Ali se dobro sjećam kad je izbio neki kastig kako je policija na izlazu pendrecima makljala sve bez izuzetka.

    A vidiš na streljaštvu toga nema na taj sport se žučno ne navija a to je baš paradoks.Sjećam se kad sam prvi put bila u Bratogošt sa 16 godina.

    Dali nam neke raspade od pušaka iz ko zna kog doba.Razumljivo što se ne navija zamisli da moraš da se skoncetrišeš na metu a neki tamo krene sa tribine da viče.
    Last edited by Bluemoon; 05-10-23 at 22:42.
    No pasaran!

  15. #49312
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,082
    Thanks Thanks Given 
    5,086
    Thanks Thanks Received 
    2,463
    Thanked in
    1,328 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Ma šalim se, nemam ja kapaciteta da pišem roman. Za to trebaju posebne ličnosti. Sređene. Ja mogu neku pričicu napisat koju niko neće razumijeti, pa čak ni ja.
    Imash kapacitete,samo uletish u konfuziju namjerno nekad,a onda izgleda i sebe zbunish...

    Nadji Raquel da ti smiri malo misli,lagano cesh ti to!
    ...

  16. #49313
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Imash kapacitete,samo uletish u konfuziju namjerno nekad,a onda izgleda i sebe zbunish...

    Nadji Raquel da ti smiri malo misli,lagano cesh ti to!
    Ma ja samo nešto pišem, možda i sebe zbunim, ali napišem čisto da nešto kažem. Elem, većina ovih zadnjih mojih postova bude neka dvosmislena, trosmislena ideja. Kao npr. Ono za Bošnjake iliti nešto drugo u Sanovniku.

    Ja prečitam opet taj post, i on mi dobija totalno drugo značenje ako ga pročitam iz nečije druge perspektive, recimo da liječim svoje neuroze tim nekim takvim pisanjem. Jer živimo u Postistinskoj eri, istina, ne zna niko šta je. A ja smatram da istinu možemo utvrditi samo tako - iz više perspektiva posmatrajući nešto, iz ptičije perspektive čak. Heheh.

  17. #49314
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ako im prođe ovo sa fentanilom, želim im najgoru moguću smrt. Najgoru smrt. Znači znam pouzdano da je fentanil ubio moja dva druga iz kraja u ovih pola godine. Imam pouzdane informacije i ko im je dao taj fentanil, tvrdeći da je heroin. Dala im je osoba koja poznato i javno radi za ANB i koju štiti vrh policije u gradu. Inicijali su mu V.O., ćelav i vozi Mazdu.

    Ako im prođe ovo sa fentanilom u Evropi, službama bezbjednosti, jer jasno je da samo službe bezbjednosti imaju pristup fentanilu u Evropi, kojeg nije ni bilo do skora kad su riješili da poubijaju ljude na drogama. Egzekucija klasična. Metak u potiljak. Fentanil ako im prođe, mi smo mrtvi. Ja sam mrtav. Ali biće i oni mrtvi, prije mene ili nas.

    Znači ako je ANB lud nek nastavi stopama donošenja fentanila u CG. Nek poubijaju još ovo omladine što je preteklo. Nek nas sve pobiju. Pizdotine. Ako čujete da je neko "ovjerio" i umro, umro je od fentanila koji je ANB donio. I niko drugi.

    Zna se razlog zašto ovo rade, fentanil do prije par mjeseci nije mogao ni prići Evropi, a kamoli da se prodaje. Žele da pobiju ljude jednostavno je. Konzumente Marihuane, MDMA, Ekstazija, Xanaxa, heroina, spida, metha, kokaina i svega ostalog... žele da pobiju ljude koji koriste to. To je čišćenje njihovo koje u USA sprovode svaki dan, po 100-200-300 ljudi umre od fentanila svakodnevno. Sad hoće i u Evropi.

    U tom slučaju, nadam se da će neko dignut u zrak zoljom ili C4 eksplozivom zgradu ANB. I slobodno me možete i uhapsit za ove riječi, evo ostaviću i pasoš na forum. Jer me boli *****. Ja nemam ništa da izgubim. A imam mnogo da izgubim s fentanilom koji planirate da dovučete u CG. Kao što se planira. Svoj život i da izgubim ili živote dragih osoba. Zbog vas vala nećemo. Klošari podmukli i raspali.

    I ne nije nikakva paranoja ili deluzija. Fentanil je tu. Dovukli su ga špijuni iz ANB od sestrinskih bezbednosnih agencija iz Europe i USA. Pa već je ubio dovoljno ljudi u CG. Ako je 2 samo iz mog kraja za 2 mjeseca. Jedan nije ni koristio heroin dugo vremena da mu ovaj špijun V.O. nije rekao da je najbolji ikad stigao i od njega je umro iste noći na majkinim rukama. A zatim i drugom momku.

    Prokleti nek ste

    Tekst najnoviji

    https://www.klix.ba/vijesti/bih/stra...-bih/231005011

  18. #49315
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    15,065
    Thanks Thanks Received 
    4,278
    Thanked in
    2,160 Posts

    Default

    Sve su prilike da će trava morati da se uzgaja u sopstvenoj režiji
    Taman sam i trimer kupio. Da imam čim kositi. Zaboravih da javim (ako ih interesuje )
    @joni @mexiko uzeh na kraju Stihl FS55. Da imam za ovo što mi tu treba, a za selo će definitivno morati ona velika kosačica.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  19. #49316
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,851
    Thanks Thanks Given 
    11,071
    Thanks Thanks Received 
    5,202
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Pušti đaolje trimere,no se javi kad to pokosiš ako bude kvalitetna trava.Je li taj FS55 električni?Oće od benzinskog da poprimi šmek mješavine

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  21. #49317
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,504
    Thanks Thanks Given 
    15,366
    Thanks Thanks Received 
    3,872
    Thanked in
    2,766 Posts

    Default

    Pušti trimer no vidi dobro koje ćeš sjeme uzeti da ne bude poslije ona stara narodna.
    No pasaran!

  22. #49318
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    15,065
    Thanks Thanks Received 
    4,278
    Thanked in
    2,160 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Pušti đaolje trimere,no se javi kad to pokosiš ako bude kvalitetna trava.Je li taj FS55 električni?Oće od benzinskog da poprimi šmek mješavine

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Benzinac čistokrvni.
    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Pušti trimer no vidi dobro koje ćeš sjeme uzeti da ne bude poslije ona stara narodna.
    Tu sam za sugestije

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  23. #49319
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,504
    Thanks Thanks Given 
    15,366
    Thanks Thanks Received 
    3,872
    Thanked in
    2,766 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Benzinac čistokrvni. Tu sam za sugestije

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Meni su ovi najbolji i provjereni su jer su institut koji dugo radi na tu temu.

    https://www.ikbks.com/semenarstvo/

    Pazi samo što ćeš uzeti okey je ekipa tamo ne sumnjam da bi ti izašli u susret sa savjetima.
    No pasaran!

  24. #49320
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Jeza me drma. Kad vide me hvata ih prpa.

  25. #49321
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,400
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Ako im prođe ovo sa fentanilom, želim im najgoru moguću smrt. Najgoru smrt. Znači znam pouzdano da je fentanil ubio moja dva druga iz kraja u ovih pola godine. Imam pouzdane informacije i ko im je dao taj fentanil, tvrdeći da je heroin. Dala im je osoba koja poznato i javno radi za ANB i koju štiti vrh policije u gradu. Inicijali su mu V.O., ćelav i vozi Mazdu.

    Ako im prođe ovo sa fentanilom u Evropi, službama bezbjednosti, jer jasno je da samo službe bezbjednosti imaju pristup fentanilu u Evropi, kojeg nije ni bilo do skora kad su riješili da poubijaju ljude na drogama. Egzekucija klasična. Metak u potiljak. Fentanil ako im prođe, mi smo mrtvi. Ja sam mrtav. Ali biće i oni mrtvi, prije mene ili nas.

    Znači ako je ANB lud nek nastavi stopama donošenja fentanila u CG. Nek poubijaju još ovo omladine što je preteklo. Nek nas sve pobiju. Pizdotine. Ako čujete da je neko "ovjerio" i umro, umro je od fentanila koji je ANB donio. I niko drugi.

    Zna se razlog zašto ovo rade, fentanil do prije par mjeseci nije mogao ni prići Evropi, a kamoli da se prodaje. Žele da pobiju ljude jednostavno je. Konzumente Marihuane, MDMA, Ekstazija, Xanaxa, heroina, spida, metha, kokaina i svega ostalog... žele da pobiju ljude koji koriste to. To je čišćenje njihovo koje u USA sprovode svaki dan, po 100-200-300 ljudi umre od fentanila svakodnevno. Sad hoće i u Evropi.

    U tom slučaju, nadam se da će neko dignut u zrak zoljom ili C4 eksplozivom zgradu ANB. I slobodno me možete i uhapsit za ove riječi, evo ostaviću i pasoš na forum. Jer me boli *****. Ja nemam ništa da izgubim. A imam mnogo da izgubim s fentanilom koji planirate da dovučete u CG. Kao što se planira. Svoj život i da izgubim ili živote dragih osoba. Zbog vas vala nećemo. Klošari podmukli i raspali.

    I ne nije nikakva paranoja ili deluzija. Fentanil je tu. Dovukli su ga špijuni iz ANB od sestrinskih bezbednosnih agencija iz Europe i USA. Pa već je ubio dovoljno ljudi u CG. Ako je 2 samo iz mog kraja za 2 mjeseca. Jedan nije ni koristio heroin dugo vremena da mu ovaj špijun V.O. nije rekao da je najbolji ikad stigao i od njega je umro iste noći na majkinim rukama. A zatim i drugom momku.

    Prokleti nek ste

    Tekst najnoviji

    https://www.klix.ba/vijesti/bih/stra...-bih/231005011
    Ako sam dobro razumio ako se neko ne drogira nema šanse da mu podvale taj fentanil?

  26. #49322
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loodilo View Post
    Ako sam dobro razumio ako se neko ne drogira nema šanse da mu podvale taj fentanil?
    Poenta je, neko uzima buprenorfin. Liječi se. I dođe ovaj i kaže mu a znaš li da imam nešto bolje i od bupa. Imam fentanil. I ovaj umre. Jer je jurio zmaja. A naišao na podmuklu hijenu.

  27. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  28. #49323
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Imam osjećaj strašan da se sve ovo već jednom dogodilo. Ali jako intenzivan osjećaj. Šta ako je Deja Vu zapravo glitch? Glitch koji nam kazuje da smo mi roboti, i da nas resetuju, i kad se sjetimo da se dogodilo već jednom, mi se sjećamo iste realnosti koju smo već proživjeli. Ali se nešto desilo, pa su nas restartovali da opet prođemo sekvencu vremensku.

  29. #49324
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Što se tiče fentanila i CG. Pozitivan sam da je prisutna supstanca u zemlji. U USA čak i marihuanu prskaju fentanilom. To je poraz. Stavljaju fentanil u ksalole/xanax i ljudi umiru od predoziranja ksalolom, alo? Stavljaju ga i u neke obične ljekove kao brufen i ne znam šta. Totalno luda nacija. Fentanil im svaki dan ubija po 300 ljudi. Da li biste vi voljeli da u CG umire po 10-20 momaka/đevojaka/starijih ljudi dnevno? Jer pojma nemaju šta su uzeli/dobili.

    Naročito rejveri i ostala ekipa. Rejveri bi padali ka ptice.

    Reći ravnodušno da je svejedno, jer to su narkomani, pa dabogda tebi u paracetamol stavili fentanil. Jer i to rade u USA. I vidio koliko je to lijepo iskustvo. Naročito kad srce prestaje da ti kuca, nakon 5 minuta od uzimanja. I nesvjestica i smrt.

    Narkoman na heroinu u USA živi u prosjeku 40 godina na ulici.
    Na fentanilu svega 1 godinu.

    I to oni koji nisu odmah umrli od prvog uzimanja.

    Tako da da, fentanil je jako opasna pojava. A vama ako je svejedno jer to su narkomani, mislim da treba da preispitate moralne i ljudske vrijednosti duboko u sebi.

  30. #49325
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Uostalom, ništa nije bitno ovo. Zabolje me i za fentanil. Slobodno nek ga dostave. Samo mrzim jer umro mi je drug i prvi komšija. Momak 32 godine. Bio jako dobar lik. Baš faca za koju su svi rekli: on je najgori za sebe bio, a najbolji za sve druge. I zaista je bio dobroćudan lik i pun neke nevinosti. Toliko se vidjelo svuda u vazduhu da mu svi rade o glavi da ga ubiju. I to bukvalno ubiju. I ubiše ga. Kakvi su ljudi, okrutni, paščad.

Page 1973 of 2061 FirstFirst ... 973147318731923196319691970197119721973197419751976197719832023 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Izrazite osjecanja SVOJIM stihovima...
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 89
    Last Post: 25-04-15, 03:47
  3. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  4. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  5. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •