View Poll Results: Ko osvaja prvenstvo???

Voters
198. You may not vote on this poll
  • Athletic Bilbao

    5 2.53%
  • Atlético Madrid

    7 3.54%
  • Barcelona

    67 33.84%
  • Betis

    6 3.03%
  • Espanyol

    1 0.51%
  • Getafe

    1 0.51%
  • Granada

    2 1.01%
  • Levante

    6 3.03%
  • Málaga

    3 1.52%
  • Mallorca

    2 1.01%
  • Osasuna

    3 1.52%
  • Racing Santander

    0 0%
  • Rayo Vallecano

    8 4.04%
  • Real Madrid

    80 40.40%
  • Real Sociedad

    1 0.51%
  • Sevilla

    1 0.51%
  • Sporting de Gijón

    1 0.51%
  • Valencia

    3 1.52%
  • Villarreal

    0 0%
  • Zaragoza

    1 0.51%
Page 126 of 203 FirstFirst ... 2676116122123124125126127128129130136176 ... LastLast
Results 3,126 to 3,150 of 5053

Thread: La Liga/ Primera División/ Liga Espanola 2011/2012

  1. #3126
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka se vrate o'kle su dosli...
    DICIOTTO

  2. #3127
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Fitnes , spa
    Posts
    162
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoj biti siguran..

  3. #3128
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    pored crkve, pa desno
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rekoh li vam ja da ce barsa da krene po silvu i da ce najverovatnije prije evropskog prvenstva sve dogovoriti sa njim
    Play for that money boys, play for that money, fuckin' money

  4. #3129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    To bi bila idealna liga za njega, jer ima pozicioniranje, brzinu i tehniku. A da nije Barseloni malo mnogo i njega da kupe, sa druge strane zapinju za Bejla..

  5. #3130
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,352
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    554
    Thanked in
    371 Posts

    Default

    Nemaju novinari šta da pišu u ove hladne februarske dane.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  6. #3131
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    pored crkve, pa desno
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedini razlog dovodjenja bejla bi bila promena formacije na 3-5-2, gde bi bejl i alves igrali krila i gde bi se oni dvojica redovno ukljucivali u napad, sto na papiru i ne izgleda lose, ali u praksi, bez klasicnog centarfora bi bila cista propast
    Play for that money boys, play for that money, fuckin' money

  7. #3132
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Voidgp View Post
    rekoh li vam ja da ce barsa da krene po silvu i da ce najverovatnije prije evropskog prvenstva sve dogovoriti sa njim
    Ja to pricam od ljetos ali ne vjeruju neki u to. Velike sanse postoje da dodje, Barsa ima keca u rukavu za njegovo dovodjenje ukoliko ga on ne ubijedi, nece niko.

    HALA MADRID !!!!!

  8. #3133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    U teoriji, to je Barselonina najjaca formacija. Posto zadnji vezni (Buskets il Maskerano) mogu da igraju i stopere, sa 2 odlicna beka/krila i sredinom sastavljenom od trojice majstora (Cavi, Iniesta, Fabregas), mogu komotno da igraju sa Mesijem i Sancezom. Jos kad im se vrati Vilja, nema brige. 3-5-2 u defanzivi, u ofanzivi i Buskets moze izac ispred odbrane da ucestvuje u organizaciji igre i da pokriva sredinu. Bruka koliko ta ekipa ima mogucnosti, i sto uvjek igraju svoju igru. Totalni fudbal.

  9. #3134
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam 800000% siguran da Silva ostaje. Samo toliko...

    JEDINA, ali apsolutno JEDINA sansa je ako Berlusconi dodatno pobudali, pa odluci da ga proda...
    DICIOTTO

  10. #3135
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    a sto rade milanisti kad im se pomene tijago silva

    Mitro, barse nece niti moze (finansijski) da dovede obojicu igraca (silva i bejl). gvardiola je trazio silvu a ovaj je kao neka druga opcija (pogotovo sad kas je abidla produzio ugovor i otkad je poceo da se prati lijevi bek valensije zordi alba).

    znaci, ono sto ja sam slusao ovih zadnjih mjeseci (naravno price novinara) da barsa ovo ljeto dovodi 1 odbrambenog igraca top klase a onda tek iduce 1 napadaca (gvardioli su po gustu Robin van Persi i Nejmar).
    Last edited by laciale; 07-02-12 at 13:39.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  11. #3136
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    JEDINA, ali apsolutno JEDINA sansa je ako Berlusconi dodatno pobudali, pa odluci da ga proda...
    Berlusconi ce odma' sloziti ukoliko Barsa posalje odlicnu ponudu uostalom, sacekajte, pa cete vidjeti, zasto smo nas par toliko pricali o transferu Silve. A sasvim je normalno sto se nadate da ce Silva ostati, on vam je najbolji igrac.

  12. #3137
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by somewhere-else View Post
    Berlusconi ce odma' sloziti ukoliko Barsa posalje odlicnu ponudu uostalom, sacekajte, pa cete vidjeti, zasto smo nas par toliko pricali o transferu Silve. A sasvim je normalno sto se nadate da ce Silva ostati, on vam je najbolji igrac.
    Pa evo kaze Marka da ce Barca 30 miliona za njega da ponudi. Ako ga prodaju za te pare, poavetali su potpuno. Ako ga prodaju uopste su blesavi, a ne za 30 miliona. Neki igraci se jednostavno ne prodaju. To mi je kao da su prodali Maldinia. To se jednostavno ne radi. On je vodja tima, sljedeci kapiten. To se ne prodaje. Ja sam i ranije rekao da su se izgubile neke vrijednosti u Milanu, ali se nadam da nije tako daleko otislo. A koji je to vas kec u rukavu? Zivo me interesuje ko ga to moze odvojit od kluba koji voli.
    DICIOTTO

  13. #3138
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Fitnes , spa
    Posts
    162
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Pa evo kaze Marka da ce Barca 30 miliona za njega da ponudi. Ako ga prodaju za te pare, poavetali su potpuno. Ako ga prodaju uopste su blesavi, a ne za 30 miliona. Neki igraci se jednostavno ne prodaju. To mi je kao da su prodali Maldinia. To se jednostavno ne radi. On je vodja tima, sljedeci kapiten. To se ne prodaje. Ja sam i ranije rekao da su se izgubile neke vrijednosti u Milanu, ali se nadam da nije tako daleko otislo. A koji je to vas kec u rukavu? Zivo me interesuje ko ga to moze odvojit od kluba koji voli.
    To je cak mozda i prevelika cijena, no su pojedini timovi napravili sprdnje pa daju nenormalne cifre za igrace pa je tebi ovo malo.Dakle 30 miliona je odlicna ponuda koju ocekujem da ce prihvatiti.
    Pare ga mogu odvojiti isto kao kaku.

  14. #3139
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    pored crkve, pa desno
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam verovao da je milan takav sve dok nisu prodali Kaku, ali sam onda shvatio da je Berluskoni na prvom mesto biznismen. barselona ce ponuditi neke pare, tome ce dodati mozda vilju i keitu i eto dogovora
    Play for that money boys, play for that money, fuckin' money

  15. #3140
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ponudice oni vise od 30 miliona. Gvardiola je trazio Silvu, Barselona ce ici negdje do 70 miliona, preko ne. Ukoliko Gvardiola ne produzi ugovor, Silva i dalje ostaje primarna meta prelaznog roka.

    Volio je i Kaka' Milan pa podje u Real, tako da je to relativno. Saznace se i to, samo polako, necu nista unaprijed da pisem.

  16. #3141
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    barselona se sve buka kako ona proizvodi igrace (doduse imaju ta 3,4 igraca) a dovodi sancheza, mascerana, fabregasa ima ih jos da ne nabrajam.. sad oce silvu, bejla.. i to ne zale pare i posle se pitamo kako su najbolji? gori su od city-a

  17. #3142
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valdes, Xavi, Iniesta, Buskets, Pedro, Tiago, Messi, dijelom se moze reci i za Piquea i Fabregasa. To je pola tima. Bejl je novinarska patka. Svi znaju koga Gvardiola hoce.

    ps. Siti je kupio svih 11 igraca iz prve postave, a Barselona 2 ili 3.

  18. #3143
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,643
    Thanks Thanks Given 
    7,610
    Thanks Thanks Received 
    4,675
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Kaka je prodat zbog nenormalne ponude i hronične povrede... Silvi je u poslednjoj utakmici data kapitenska traka iako je Ambro ušao u igru... Milan sigurno neće šćeti da ga proda, jedina mogućnost da ode je da to sam zahtjeva, što mislim da nije realno posle sve njegove priče i ovoga sa dodjeljivanja trake... Eto ako baš bude želio da ide i ja bih volio da to bude Barsa, da budemo svjedoci sastavljanja najboljeg tima ikad...

    Edit: pazite tim

    ---golman (nebitan lik)---
    Alves----Silva----Pike-----Bejl
    ---------Buskets*--------
    -----Xavi------Iniesta-----
    Mesi------------------Sančez
    --------napadač--------

    * - Vraće se na cb-a kad ova dva ludaka sa bekova krenu naprijed...
    Last edited by MeDo_JE; 07-02-12 at 14:16.
    #fakenews

  19. #3144
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Najjace bi bilo da ne podju u Barsu,Junajted,Real da osvoji Ligu Sampiona ,nece``trunut`` u Milan i da mu maximum bude osmina finala Lige Sampiona
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  20. #3145
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by somewhere-else View Post
    Ponudice oni vise od 30 miliona. Gvardiola je trazio Silvu, Barselona ce ici negdje do 70 miliona, preko ne. Ukoliko Gvardiola ne produzi ugovor, Silva i dalje ostaje primarna meta prelaznog roka.

    Volio je i Kaka' Milan pa podje u Real, tako da je to relativno. Saznace se i to, samo polako, necu nista unaprijed da pisem.
    Kaka` jeste volio, i nisu njega pare odvojile - odvojio ga je Berlusconi. Upravo to i pricam. Jedini faktor, po mome, moze bit Berlusconi. I kazem, otice samo ako ga Berlu odluci prodat. A ako to odluci, posrao bih mu se posred glave sa sve presadjenom kosom.

    A reci oca mu ko je to, da ne trazim po internetu sad. Dajte, ovo je forum, da raspravljamo ka' ljudi. Sad treba da se pretrgnem da po netu trazim toga covjeka, jer vi imate "inside" informacije.
    DICIOTTO

  21. #3146
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem da ce Silva prec u Barsu jer racunam da u Milan nisu toliko poludjeli.Prodali su Kaku,prodali su Pirla,Nesta zavrsava,Pata oce isto da prodaju,ne ostade nijedan velikan,a T.Silva je veliki igrac.Ne vjerujem da bi onakvog igraca,sigurno planiranog da bude kapiten jednog dana,sad kad pokusavaju da opet naprave tim koji bi se primaka Realu,Barsi,Englezima odjednom prodali.Barsa se ocekivano interesuje za njega i ne krije to odavno.30 miliona je i malo i mnogo.Barsa nema para da se razmece i to je za nju veliki novac a za Silvu je i malo nedovoljan.Silva bi Barsi pao ka kec na 10 ali isto mislim da to necemo vidjet.Bejl je upitan jer ne znamo da li Totenhem uopste zeli da ga proda obzirom da se oni poslednjih godinu i malo jace svim silama bore da zadrze njega,Modrica...Ono sto je sigurno je da Barsa nema para za obojicu.Bejl mi sad izgleda kao realnija opcija i volio bih da ga vidim u dresu Barse iako igrace kao sto je on ne volim nesto posebno.Mislim da bi se uklopio u sistem Barse.Kad bi Bejl dosao mislim da ne bi igrao na sredinu vec u napad na mjesto Vilje.Mene bi najvise obradovalo kad bi mi bili u mogucnosti da kupimo RVP i ne znam da li cemo ako ga ne uzmemo na ljeto posle moc da ga kupimo jer on sigurno na ljeto prelazi nedje.Volio bih da uzmemo jednog dobrog spica tipa RVP,Agero jer imam osjecaj da se sa seicima mos vazda dogovorit.Sto se toga tice,Barsi i nije nuzda naprijed da trguje uopste.Ja bih bio prezadovoljan i kad bi mi doveli stopera i LB da valja pa ne moramo naprijed nikoga.Jedino bi valjalo ako bi bilo para malo radi promjene.Gledaju se Rami i Zordi Alba iz Valensije ali ne vjerujem da ce nam dat 2 igraca iz odbrane a i ne znam koliki su kalibar.

  22. #3147
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hokuto imaces pm a sto se tice Berlusconia za 70 miliona ce ga trceci pustiti.

  23. #3148
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by somewhere-else View Post
    Valdes, Xavi, Iniesta, Buskets, Pedro, Tiago, Messi, dijelom se moze reci i za Piquea i Fabregasa. To je pola tima. Bejl je novinarska patka. Svi znaju koga Gvardiola hoce.

    ps. Siti je kupio svih 11 igraca iz prve postave, a Barselona 2 ili 3.
    slobodno makni tiaga i pedra jer ga ne zapinju od kad su dosli fabregas i sanchez. uglavnom, barselona kupuje sve najbolje igrace koji se pojave na trzistu I DAJU VISE PARA NEGO IKO. ovo za pikea i fabregasa je netacno jer su se oni kao igraci formirali u mancesteru i arsenalu.
    mi italijani smo naebali od barselone, psz-a, reala, city-a, chelzija, nikoga ne mozemo kupit ispod 50 miliona. ****!

  24. #3149
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pique nije nesto puno igrao u Unitedu. Barselona kupuje one igrace koje joj trebaju a nema u omladinskom pogonu. Na temi o Serii A mi nesto mos pricati, ali me odje nemoj uciti da te zamolim.

    Italijani prodaju najbolje igrace, ne dovode nikoga i oce rezultate. How yes no.

    Problem je sto italijanski timovi ocigledno nece da trose velike pare za igrace. Tako da ti ta prica ne pije vodu.

  25. #3150
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Maldni je italijan i ponikao u AC Milanu. Njega ne bi dali za karton vinjaka.

    Tijago Silva je kupljen, nije tu ponikao isl. Kakva god igracina bio, Berluskoni ce u slucaju prave ponude sigurno prodat.

Page 126 of 203 FirstFirst ... 2676116122123124125126127128129130136176 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  2. Nlb liga 2010/2011
    By WizzarD in forum Ostali sportovi
    Replies: 616
    Last Post: 03-05-11, 15:27
  3. Primera / Liga Espanola 2009/2010
    By DzoniS in forum Fudbal
    Replies: 5015
    Last Post: 25-06-10, 18:48

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •