View Poll Results: Ko ce osvojiti skudeto?

Voters
255. You may not vote on this poll
  • Atalanta

    3 1.18%
  • Bologna

    0 0%
  • Cagliari

    1 0.39%
  • Catania

    0 0%
  • Cesena

    2 0.78%
  • Chievo

    0 0%
  • Fiorentina

    4 1.57%
  • Genoa

    1 0.39%
  • Internazionale

    36 14.12%
  • Juventus

    66 25.88%
  • Lazio

    37 14.51%
  • Lecce

    1 0.39%
  • Milan

    73 28.63%
  • Napoli

    6 2.35%
  • Novara

    5 1.96%
  • Palermo

    1 0.39%
  • Parma

    2 0.78%
  • Roma

    15 5.88%
  • Siena

    1 0.39%
  • Udineze

    1 0.39%
Page 74 of 420 FirstFirst ... 246470717273747576777884124174 ... LastLast
Results 1,826 to 1,850 of 10486

Thread: Serie A sezona 2011/2012

  1. #1826
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema zime za milan dok budu imali zambrotu, ambrozinija, gatuza, boneru, pipa, antoninia i naravno aBate

  2. #1827
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdravio te Soldado.

  3. #1828
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Koji Soldado? Da nije Antonio a ne ono je Antonio Di Natale
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  4. #1829
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default




    Pozdravlja vas ovaj momcic te dade poneki gol prije neki dan.

  5. #1830
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zajebavate li me vi ljudi ili i dalje postoje oni koji diskutuju s UFOM? hahahahahahahhahahahahaha

  6. #1831
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sto radi ova Roma, zao mi ih je, posebno trenera. Tacno sam ga vidio kako se ufrcio da ga ne prime u zadnjih 10 minuta, dere se kod linije objasnjava nesto, i primise ga ka' za inat. I ne smije da makne Tottija igra mu svih 90 minuta a precrn je covjek.
    Zao mi je i Pjanica kakav je to doktor.
    De Rosi RUPCAGA kakve nema!

  7. #1832
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Odavno nijesam vidio bezidejniju i odvratniju igru od ove Romine veceras.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  8. #1833
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Siena je imala duplo vise sansi od Rome. Realno gledano zasluzili su bod.

  9. #1834
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Serhi View Post
    Odavno nijesam vidio bezidejniju i odvratniju igru od ove Romine veceras.
    To ti je kad dovedesh brdo spanaca u italijanski klub i ocesh od italijanskog da ga transformises u spanski, a momci se raspadaju.

  10. #1835
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    bojim se da milanu tek sad predstoje teska vremena... nisu ni svjesni.
    hvala bogu, mi smo se oslobodili one nesrece od trenera. ovih nekoliko kola su bili ok sto se rezultata tice pa je sve to jos uvjek tu i sve se moze stic lagano. posebno sto timovi koji nam bjeze su ekipe kao recimo napoli koji dobije milana a u sledecem kolu kad treba da tu pobjedu potvri on gubi od jedne ispodprosjecne ekipe. takvih ce momenta bit koliko oces ove godine kad su oni u pitanju. dakle, ako ranijeri donese interu jedan kontinuitet rezultata a mislim da hoce eto nas brzo na pravom kolosjeku...

  11. #1836
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po chemu Milanu tek sad predstoje teska vremena?
    Samo da se oporavi par igracha, pa cemo vas pozdravljat. (da ne pominjem kad se svi oporave)

  12. #1837
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ranieri poznat kao mister two cups.. Nisam siguran da vam moze donijeti ni tu stabilnost kojoj se nadate.

  13. #1838
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Po chemu Milanu tek sad predstoje teska vremena?
    Samo da se oporavi par igracha, pa cemo vas pozdravljat. (da ne pominjem kad se svi oporave)
    zato sto vam se dogadja slicna situacija sa povredam kao nama prosle godine. hvala bogu mi smo imali malo vise kvalitetnih igraca na svim pozicijama pa smo nekako drzali korak. plus, prosle godine nije bilo jakog juventus a ovako napaljenog napolija... a evo vidjet ce mo.

  14. #1839
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ozbiljno sad...Nijesam znao da ima navijaca Juventusa dok ne dobiste ove 2-3 utakmice. Sumnjao sam u Milan, ali kad sa pola tima nadigramo Udineze, koji zamalo nije prosao Arsenala, i opusteno uzmemo Barsi bod na KAMP-NOU, za nas zime nema.. Ja bih se sad opkladio sa svakim da ni Juve ni Napoli nece uzet titulu. Ko je toliko siguran, neka izvoli.

  15. #1840
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ao Roma ne moze ni mrtvu Sijenu dobit.Smijesno obraza mi.Prvak ce bit Inter,to mi je poslednja vizija.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  16. #1841
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Ozbiljno sad...Nijesam znao da ima navijaca Juventusa dok ne dobiste ove 2-3 utakmice. Sumnjao sam u Milan, ali kad sa pola tima nadigramo Udineze, koji zamalo nije prosao Arsenala, i opusteno uzmemo Barsi bod na KAMP-NOU, za nas zime nema.. Ja bih se sad opkladio sa svakim da ni Juve ni Napoli nece uzet titulu. Ko je toliko siguran, neka izvoli.
    Ta ti prica ne pije vodu, jer ako si imalo posjecivao topic znao bi zasto je tako.

    A isto tako ja nijesam znao da ima navijaca Intera dok nije bilo Kalcopolija.

  17. #1842
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    zato sto vam se dogadja slicna situacija sa povredam kao nama prosle godine. hvala bogu mi smo imali malo vise kvalitetnih igraca na svim pozicijama pa smo nekako drzali korak. plus, prosle godine nije bilo jakog juventus a ovako napaljenog napolija... a evo vidjet ce mo.
    Dacu ti jedan clanak da prochitash kad mi bude sajt gotov, oko tih povreda u Milanu prosle sezone, mi smo prosle sezone isto imali krdo povrijedjenih igracha isto kao i vi samo shto smo trgovali 5 igracha u ljetnji i josh 5 poslije u zimski da se to ne bi osjetilo i da bi nesmetano nastavili borbu za titulu.
    Trenutno je vec visha sila, skoro 10 igracha out...

  18. #1843
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Dacu ti jedan clanak da prochitash kad mi bude sajt gotov, oko tih povreda u Milanu prosle sezone, mi smo prosle sezone isto imali krdo povrijedjenih igracha isto kao i vi samo shto smo trgovali 5 igracha u ljetnji i josh 5 poslije u zimski da se to ne bi osjetilo i da bi nesmetano nastavili borbu za titulu.
    Trenutno je vec visha sila, skoro 10 igracha out...
    pa o tome i pricam. ako nastavi ovo da vam se desava sa povredama a igracki kadar vam je takakv kakav jeste(cinjenica je da nemate nesto kvalitetne zamjene, makar se tako pokazalo) onda se bojim da vam je zima i prelazni rok daleko gdje bi mogli na pijaci pokrpit neke rupe. cinjenica je takodje, da osim onog blijeska protiv nesto ne bas prestrasne barse u tom mecu, gdje ste igrali bunker, sve ostale utakmice ste odigrali prilicno lose, makar to koliko vas ja pratim. s druge strane, mi smo se oslobodili najveceg problema - trenera i sa povratkom par igraca vracemo se na kolosjek....

  19. #1844
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ja ne viidm ni kod intera neke kvalitetne zamjene, ako cemo pravo. vise bi se trebalo bojat za buducnost intera jer je gro igraca prebacilo 30 godina. oni kupe i tih mladjih igraca ali im griju klupu ili idu na pozajamicu.

    kako vi to volite da kazete "na kaljenje" - s tim sto se oni brzo zaborave tj. nikad se ne vrate da igraju za prvi tim.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  20. #1845
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene ova sezona lici na sezonu u kojoj ce se 4 kluba boriti za trofej i da ce se u toj trci medjusobno smjenjivati. Na prvom mjestu bih izdvojio Milan. Iako su i oni lose krenuli, najvise zbog povreda, smatram da ce se posle oporavka na prvom mjestu Ibrahimovica, ukljuciti u borbu za skudeto apsolutno i da ce krenuti kao i prosle godine da osvajaju bodove prvenstveno protiv malih ekipa i da nece gubiti u tom periodu previse bodova. Nemaju ni oni neku ekipu i klupu, ali za razliku od Intera i Juventusa, ulaze u trku sa trenerom koji je svoju pricu poceo prosle sezone i imaju Ibrahimovica, koji zaista donosi dodatni kvalitet u napadu i pravi razliku i kad ne ide ekipi upravo protiv malih i srednjih ekipa. Na drugom mjestu bih izdvojio Juventus. Imaju dobar start, vec imaju neku bodovnu zalihu u odnosu na Inter i Milan, ne igraju u Evropi, tako da ce imati sasvim odmornu ekipu svakog vikenda. Ide im na ruku i to sto ce se prvenstvo ove godine ranije zavrsiti zbog Evropskog prvenstva na ljeto, pa ce tempo biti ubitacan za Inter i Milan, a zasto ne i Napoli. Na trecem mjestu tu je moj Inter. Na trecem mjestu i zbog loseg starta i zbog promjene trenera, i sto se u ovom trenutku ne zna kako ce ta prica ici i kako ce ostatak sezone izgledati. Nije iskljuceno ni da eksplodiraju i da osvoje na kraju prvenstvo, ali to je previse optimistican nacin gledanja na stvari u ovom trenutku, pogotovu posle igre koju su prikazali. Trebace vremena da se to dovede u red, a pitanje je koliko ce se na tom putu bodova prosuti i oce li se na vrijeme stici ukljuciti u citavu pricu. I to je jedno veliko AKO. No, ajde da vidimo. Nije ekipa toliko losa, koliko im nije odgovarao sistem Gasperinija, iz prostog razloga jer su ovi igraci, skoro citavu karijeru igrali na drugaciji nacin. Na cetvrtom mjestu je Napoli koji ima odlicnu ekipu, i koji mozda nema taj kontinuitet igara koji je potreban za skudeto. Kako ce igre u LS uticati na ekipu i kako ce rasporediti snagu, vidjecemo. Romu bih ove sezone otpisao iz svih kombinacija za skudeto. Lacio isto.
    Sve u svemu, tesko je prognozirati sta ce se desiti do kraja. Inter nije kompletan, Milan isto tako nije kompletan trenutno (cak mnogo nekopletan, u situaciji kao Inter prosle godine na startu sa povredama), Juventus je kiksao proslo kolo, jer su one bodove jednostavno morali osvojiti, Napoli isto iznenadjujuce porazen. Jedno zanimljivo prvenstvo, dje svak svakog moze dobiti u ovom trenutku, ali pocece Inter da pobjedjuje, pocece i Milan da pobjedjuje cim se kompletira. Juventus mora vezivati po 3-4 uzastopne pobjede vec jednom, a to nisu radili prethodnih godina bas puno... A Napoli...Napoli mora psihicki da se postavi kao veliki tim i kao velika ekipa da bi uzeo trofej.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  21. #1846
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Ta ti prica ne pije vodu, jer ako si imalo posjecivao topic znao bi zasto je tako.

    A isto tako ja nijesam znao da ima navijaca Intera dok nije bilo Kalcopolija.
    Naravno da ne pije vodu, to malo s***m .
    Ja sam zadovoljan igrom protiv Udinezea.Drzali smo loptu, ali smo losi bili naprijed, sto je logicno, s obzirom da nam nema glavnih igraca u napadu.
    Nego eto, treba ovo da nam se desava kad celavci nijesu odrijesili kesu i doveli par igraca.

  22. #1847
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mirku se izvinio zbog crvenog kartona... Dobro je rekao Brna juce, dzaba njemu pricas da nesto ne radi, on te poslusa pa ga onda nesto probije...

    http://www.mondocafe.me/fudbal/vucin...cenja-1210.php

  23. #1848
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ne vidim kako ce mu trener oprostit onaj crveni ,narednu je kaznjen a ocekujem makar jos jednu dvije posle toga da ne igra u prve,dokle je doslo kad igraca od 27 godina moras da vaspitas da ne divlja bez potrebe
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  24. #1849
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    GIAN PIERO GASPERINI trenirao je nogometaše milanskog Intera tek nešto više od tri mjeseca, a u pet službenih utakmica upisao je četiri poraza i remi.

    Kap koja je prelila čašu bio je prvenstveni poraz od novog prvoligaša Novare (3:1), nakon čega mu se predsjednik Massimo Moratti zahvalio na suradnji i angažirao Claudija Ranierija.
    Na San Siru je Gasperini probao uvesti sustav igre 3-4-3, što se pokazalo neuspješnim.
    "Znam da rezultati sve određuju, ali Inter je znao da je moj sustav igre 3-4-3. Nije da ne poznajem druge sisteme, ali vjerujem da u ovom momčadi koje ja vodim igraju najbolje. Objasnio sam to Interovim čelnicima tri puta. Zbog toga mislim da je kontroverza oko formacije koju sam koristio samo isprika. Ako u Interu nisu vjerovali u moj rad, zašto su me potpisali", rekao je Gasperini.
    Sada već bivši trener Nerazzurra požalio se i da se nije poštivale njegove želje vezano uz potencijalna pojačanja.
    "Kada je Eto'o prodan želio sam dovesti dvojicu igrača, Napolijevog Ezequiela Lavezzija i Genoinog Rodriga Palacia. Nije prošlo."
    Upitan je Gasperini i o slabijem igranju nizozemskog playmakera Wesleyja Sneijdera pod njegovom paskom.
    "Sneijder je šampion, ali ne koristim playmakere, pa sam ga pokušavao postaviti prvo dalje, a onda kasnije sve bliže i bliže suparničkom golu. Pokušao sam sve, a ništa nije upalilo.":lolblue::lolblue:

  25. #1850
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Juve i Napoli moraju iskoristit ovu situaciju i sakupiti sto vise bodova, jer kad krenu Inter i Milan sa pobjedama, tesko ce se zaustavljati. Mada ce MIlan malo sacekati sa tim jer je situacija sa povredama nagrdjena:

    Kevin Prince Boateng
    zadobio je povredu rebara na meču sa Barcelonom u ligi šampiona, a njegov povratak na teren zakazan je 2. novebra za meč sa Juventusom.

    Zlatan Ibrahimović povredio je mišić desne noge uoči meča sa "Kataloncima". Očekuje se da počne protiv Plzena.

    Philippe Mexes nakon operacije kolena i duge pauze počeo je da trenira sa ekipom i verovatno će biti na spisku pozvanih za meč sa Cezenom.

    Luca Antonini
    ima problem sa zubima, zbog čega ga je Bonera zamenio u Napulju. Očekuje se da bude spreman za vikend.

    Daniele Bonera
    je dobio je povredu rebara na meču sa Napoliem, on će biti spreman za meč lige šampiona sa Plzenom.

    Massimo Ambrosini kapiten "Rossonera" pauiziraće najmanje mesec dana zbog povrede desnog ramena.

    Gennaro Gattuso
    ima delikatnu povredu desnog oka, i još uvek nije poznato koliko će odsustvovati.

    Robinho
    ima povredu prepone zbog čega je već par nedelja van terena, očekuje se njegov povratak na teren zajedno sa Boatengom.

    Mathieu Flamini će pauzirati oko pola godine zbog teške povrede ligamenta kolena.

    Alexandre Pato zadobio je povredu zadnje lože u meču sa Udineseom i neće ga biti oko mesec dana.

Page 74 of 420 FirstFirst ... 246470717273747576777884124174 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kvalifikacije za EP 2012.
    By August Dominus in forum Fudbal
    Replies: 343
    Last Post: 13-10-11, 18:44
  2. 2012
    By rain_wind_storm in forum Film
    Replies: 9
    Last Post: 21-11-09, 12:17
  3. Fantasy Serie A!!!
    By CaseLogic in forum Ostali sportovi
    Replies: 8
    Last Post: 14-08-09, 15:30
  4. 23.12 2012
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 43
    Last Post: 01-06-08, 15:47
  5. u EU do 2012?
    By kimmi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 36
    Last Post: 29-09-06, 10:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •