View Poll Results: Seks sa lijepim i glupim me...

Voters
93. You may not vote on this poll
  • nimalo ne interesuje

    19 20.43%
  • privlaci kao i svaki drugi

    27 29.03%
  • zavisi koliko se uzbudim

    38 40.86%
  • posebno uzbudjuje i privlaci

    9 9.68%
Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 98

Thread: Lijep/a ali glup/a

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Lijep/a ali glup/a

    Obicno se cuju price o tome kako neko izgleda i privlaci svojim izgledom ali je u svakom drugom pogledu dno, svaka recenica i postupak odisu povrsnoscu i shablonima, a vrlo cesto neinteligentnoscu i gluposcu. Ovo je povezano sa pricom o plavusama, a kako se nazivaju takvi muskarci, da li sponozori?

    Nego, kad smo vec kod seksa, kako reagujete na taj fenomen kada vas neko uzbudjuje fizicki ali vas na sve ostale nacine ili odbija ili cini indiferentnima?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kolko te placaju ovi iz Monstat-a?
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Kolko te placaju ovi iz Monstat-a?
    Ovo je samo za tebe.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrh djevojka a glupa....pa ima li bolje kombinacije

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa ti kombinaciju dopuni za alimentaciju e srece tvoje

  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    My Private European Union
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by nihil
    Obicno se cuju price o tome kako neko izgleda i privlaci svojim izgledom ali je u svakom drugom pogledu dno, svaka recenica i postupak odisu povrsnoscu i shablonima, a vrlo cesto neinteligentnoscu i gluposcu. Ovo je povezano sa pricom o plavusama, a kako se nazivaju takvi muskarci, da li sponozori?

    Nego, kad smo vec kod seksa, kako reagujete na taj fenomen kada vas neko uzbudjuje fizicki ali vas na sve ostale nacine ili odbija ili cini indiferentnima?
    pa ja.....:devil: jednostavno odreagujem.....ne razmilsjam puno...ako me privlaci, nemamo mi o cemu pricat......jednostavno reagujem!:twisted: :joint:

    Pitovnov Princip TV morala: "NEMA NISTA LOSEG U SEXU NA TELEVIZIJI SVE DOK TI NE NAIDJU DJECA"
    Sve su zene pomalo vjestice....hiiiiiiiiiiiiiii hihihihihihii

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dok je samo sex u pitanju ... bezbolno je ... :twisted: Ali nishta vishe i dalje od toga .... :roll:

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink Cjihu cjihu cjihuhu...

    Quote Originally Posted by nihil
    Nego, kad smo vec kod seksa, kako reagujete na taj fenomen kada vas neko uzbudjuje fizicki ali vas na sve ostale nacine ili odbija ili cini indiferentnima?
    Ne reagujem uopshte.



    Mademoiselle.

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam... moram bit masu pjana da bi me neki lijepi shutan uzbudio.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking plavi

    Quote Originally Posted by nihil
    ... Ovo je povezano sa pricom o plavusama, a kako se nazivaju takvi muskarci, da li sponozori?
    Pa kod mene im kazu "plavci" (plav, plavi - orig.) i izraz nema veze sa milicajcima mada je ponekad u stosu i to prisutno. Obicno prave drustvo starijim damama uz dogovor da ne pricaju puno - "prati me, divi mi se i - cuti" Oni im dodju kao modni privjesak i lijecenje od kompleksa u smislu "eto, jos uvijek sam pozeljna..." Cesto ih pretstavljaju pod imenom "moj bodyquard", a u zargonu im drustvo kaze "vesh mashina" (pralni stroj, orig.). Poruka izraza u zargonu je: "decki koji peru stari vesh".

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    ne znam... moram bit masu pjana da bi me neki lijepi shutan uzbudio.
    Ahahahh, dobra fora.
    Inace, sto se teme tice... moja reakcija na taj "fenomen" i nije nista posebno. Naravno da ce me neuporedivo vise sexualno uzbuditi glupa cura predivnog, "vruceg" fizickog izgleda, nego neka ultra-inteligentna gaborka. Nista cudno u tome...

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa e...

    lijepa ali glupa ce ti napravit frku medju noge, a lijepa i pametna i medju noge i u glavu, a to vi kao momci teze prihvatate
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking kako kada

    Mora biti ta pamet dobro poraspodijeljena pa je sve oki-doki
    Na obje strane, mislim
    Last edited by Smirnoff_ice; 28-03-05 at 11:44.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lijepe djevojke nemaju kad bit pametne

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ga nihil opet u akciji...
    Io ci credo!

    Welcome



  16. #16
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Nego, kad smo vec kod seksa, kako reagujete na taj fenomen kada vas neko uzbudjuje fizicki ali vas na sve ostale nacine ili odbija ili cini indiferentnima?
    Prilicno mi je dosta svojevremenski trebalo da shvatim zasto osjecam protiv voljnu jos tada instinktivnu odbojnost kad se nagonski zelim zadovoljiti sa osobom koja izgleda vrh kako se to u stimulisanju veli rec, a da u ostalom toj osobi ipak fali nesto sto bi me sprijecilo da ucinimo taj akt. Prije svega nikad nisam imao samo na umu sex kao jedino sto zelim od te osobe da me ne dirne samo svojom lijepotom, sarmantnoscu, zenstvenoscu i ostalo sto bi me uobicajno moglo ocarati i zacarati i kroz zanosenje glupostima mentalno uspaliti, nego mi je tu trebalo ipak vise nesto kao sto je prirodnost u pojavi kao i iskrenosti i donekle naivnost i nevinost osobe koja ne mora da bude lijepa, cak moze i biti ruzna u izgledu sto nece prestavljati problem da budem sa njom, sa kojom bi vremenski mogao da otvaram svoje srce, kao i ona svoje. Danas tu nemam nikakvih predrasuda ili kompleksa da bi se i zadovoljio samo sa osobom koja izgleda dobro u obostranom seksualnom interesu, ali ne preferiram niti imam potrebu da se seksualno zadovoljim na taj nacin.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question Odbojnost upoznavanjem..

    Da li vam se desilo da neki lik (ili neku likicu) skuzite kao privlacan iz toga sto vidite i tu i tamo cujete, stavise uzbudjuje vas, ali onda kad dodjete u situaciju licem u lice i progovorite o necemu, bilo cemu, dobijete suprotne impulse, odnosno lik pocne da vas odbija, do te mjere da se gasi bilo kakva seksualna zelja sa tom osobom.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  18. #18
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Da li vam se desilo da neki lik (ili neku likicu) skuzite kao privlacan iz toga sto vidite i tu i tamo cujete, stavise uzbudjuje vas, ali onda kad dodjete u situaciju licem u lice i progovorite o necemu, bilo cemu, dobijete suprotne impulse, odnosno lik pocne da vas odbija, do te mjere da se gasi bilo kakva seksualna zelja sa tom osobom.
    Eh, da znas kako mi je pricao jedan drug kako je ona jedna uh brate dobra, a ja ono tamo stvarno vidji dobra djevojka stvarno da ne mozes da se suzdrzis od nabacivanja, eh da je samo djevojka nego brate velim ti djevojka ipo, aaa da si joj vidio samo pipune... E u tome je da je ovo jedna prica ipo po meni, a ne (moze i biti da je djevojka u izuzetnom slucaju lijepa i mnogo pametna, ) djevojka ipo koja ima u sebi da se sto vise pokaze, kao i muskarci, odnosno da se jedni prema drugima odrzavamo u sto vecem dokazivanju. Uobicajno je vecinom da su price jake, jacaju ego, sto i po tim individualnim plitkim razmisljanjima moze da to izgleda sasvim normalno, gdje je tu vecinom zar da se prigrabi sto veci plijen, a i da se i sami pokazu kao potencijalni plijen. Desavalo mi se bezbroj puta da mi stvari uvelicavaju i gdje ja nesvijesno iako znam unutra da to nije bas kako bi trebalo igrao sam igru odnosno odrzavao sam stanje koje u svom nedovoljnom samopouzdanju te i tjera da odrzavas to odnosenje iako ga ne zelis, da ne bi ispao gubitnik, he heh, ali je stvarno tako prije bilo, gdje sam vremenski to providio kroz razvijanje svojih atributa, koji se vise nisu nasli u tome da vjerujem nekome u pricu u kojemu taj velicava slucaj neke osobe za koje se ispostavi vec po njegovoj prici da je bila za mene uvelicana, ali si je morao kako vec rekoh da je nekako podrzis ako si bio i htio i dalje da budes center paznje njegove price i da se pokazes i prema tim djevojkama, sto kod mene nije nikad islo, odnosno nesto je u meni blokirao da se upustam u jake price, jer su mi nekako tad instinktivno bile neprirodne i neiskrene. Tu nisam mogao da prelijam kap u casu Danas mogu, ali za to nemam potrebu iako sam upoznat kako i zasto.
    Last edited by enex; 30-03-05 at 00:50.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Quote Originally Posted by nihil
    Da li vam se desilo da neki lik (ili neku likicu) skuzite kao privlacan iz toga sto vidite i tu i tamo cujete, stavise uzbudjuje vas, ali onda kad dodjete u situaciju licem u lice i progovorite o necemu, bilo cemu, dobijete suprotne impulse, odnosno lik pocne da vas odbija, do te mjere da se gasi bilo kakva seksualna zelja sa tom osobom.
    hah, kad se pochnu prosipati nebuloze koje on doziljava kao genijalne misli, ne samo da se gasi seksualna zhelja vec se i radja zhelja za malo zraka bez gluposti...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    lijepe djevojke nemaju kad bit pametne
    nije joj potrebno biti pametna...ne zanima je to?? Kad vec dobija sve sto zeli svojom ljepotom...tuzno!
    Mada...i za muskarce isto vazi samo sto vi momci dizete veci bauk po istom pitanju! Masu sam momaka preeelijepih upoznala da posle par minuta se nije imalo o cemu pricati u drustvu...
    No dobro...
    ...zavisi koliko me uzbudi...
    Last edited by ^Tijana^; 30-03-05 at 17:52.
    LiFe iS a BiTcH, dEaL wItH iT oR DIE!

  21. #21
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Kotor & Dubrovnik
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ccccc..... Ja sam malo komplikvaniji. Sex je ok stvar, al' kad uhvatim curu necu da ostane samo na tome. Ljepo je pricati i tako te stvari, ali ako je cura glupa, ne mogu o nicemu pricati s njom, nego mi je bolje pricat s mojim "prijateljom'.
    Najjlakse je uhvatiti glupu curu, al tu se pokazuju koliko ste sposobni da ucinite poduhvat. Ja iskreno vishe volim kad se moram malo pomuciti oko cure i kasnije oko sexa. Sve dobija veci uzitak kasnije, vjerujte mi. 8-)

  22. #22
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    privlaci kao i svaki drugi...why not?Sex je ipak samo sex

    necete raspravljati o filozofiji tokom 'ebanja
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  23. #23
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ima li sto gore od glupog ljepotana...

  24. #24
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa kako kako?
    Odreagujem fizički/ fiziološki, kako god, zavisi od snage reakcije, i idemo dalje.
    Sigurno ne vodimo razgovore na egzistencijalističke teme.
    A i to može ponekad da bude ok.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    Masu sam momaka preeelijepih upoznala da posle par minuta se nije imalo o cemu pricati
    Mozda ne njihovom krivicom...?

    A ako je cura extra glupa, a ima extra tijelo, treba samo 'manje price, vise rada!'
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •