View Poll Results: Treba li u CG dozvolit homoseksualne brakove?

Voters
73. You may not vote on this poll
  • Da

    17 23.29%
  • Ne

    56 76.71%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 93

Thread: Treba li u CG dozvolit homoseksualne brakove?

  1. #51
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zovite me svim pogrdnim imenima ovoga svijeta, ja sam PROTIV.

  2. #52
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Zovite me svim pogrdnim imenima ovoga svijeta, ja sam PROTIV.
    nece tebe niko zvat pogrdnim imenima, svako ima pravo na svoje misljenje, i da im se ne dozvoli oni ce zasnivat vanbracne zajednice, isto ce tako bit uskraceni za povlastice koje ljudi u braku imaju, a ako im se dozvoli opet ponavljam uslovit usvajanjem djeteta !
    Here and There

  3. #53
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako dozvolimo da se unisti sam pojam institucije braka, onda bi mogli dozvolit, ne samo p.ederima, no i bracne zajednice od 3je ili 4ovo ljudi da se mogu uzet ako se vole i ako to zele. Takodje, i njima bi trebalo dat ista prava kao i p.ederima sto se isvajanje djece tice. Inace, mislim da ce usvojena djeca mnogo bolje proc sa jednim ocem i tri majke (ako bi se ta bracna zajednica sastojala od muza i tri zene) nego li sa dva oca (bracna zajednica od dva muza). A i prirodnije je da dijete im makar jednog oca i makar jednu majku, kad vec ne moze imat normalnu surogat familiju. Sto mislite treba li dozvolit brakove za vise osoba?

  4. #54
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by CRNOGORAC_FR View Post
    nece tebe niko zvat pogrdnim imenima, svako ima pravo na svoje misljenje, i da im se ne dozvoli oni ce zasnivat vanbracne zajednice, isto ce tako bit uskraceni za povlastice koje ljudi u braku imaju, a ako im se dozvoli opet ponavljam uslovit usvajanjem djeteta !
    A @ Francuz...nisam ni mislila da cete me kamenovat ka ono pashche u Jeruzalem... To se tako veli...

    I naravno da imam svoje mishljenje o tome... Nemam nishta protiv da tamo nedje... u nekoj svojoj intimi chine shto god im n'am pada (sve dok kakve bolesti ne shire, premda toga ima i medju heterosexualcima...no ajd'), ali nema potrebe za transparetnoscu...u smislu paradiranja... Ko im brani za ruku da se uavte??? ka da ih malo tako vidjenih i bez paradiranja, pa da im nije koja dlaka sa glave usfalila?? Svak brate mili neka zhivi svoj zhivot...i svak svoj posa' ka u Radoje Dakic...

    Nisu mi jasne zhelje da se medijski isprati njihovo :"JA SAM GEJ"... pa shta???? Pfffff...

  5. #55
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    A @ Francuz...nisam ni mislila da cete me kamenovat ka ono pashche u Jeruzalem... To se tako veli...

    I naravno da imam svoje mishljenje o tome... Nemam nishta protiv da tamo nedje... u nekoj svojoj intimi chine shto god im n'am pada (sve dok kakve bolesti ne shire, premda toga ima i medju heterosexualcima...no ajd'), ali nema potrebe za transparetnoscu...u smislu paradiranja... Ko im brani za ruku da se uavte??? ka da ih malo tako vidjenih i bez paradiranja, pa da im nije koja dlaka sa glave usfalila?? Svak brate mili neka zhivi svoj zhivot...i svak svoj posa' ka u Radoje Dakic...

    Nisu mi jasne zhelje da se medijski isprati njihovo :"JA SAM GEJ"... pa shta???? Pfffff...
    Pa to i mene nervira, zasto potreba za ekponiranjem, nadam se samo da si shvatila sustinu mojih postova, a to je da im se dozvoli ali samo sa sto vise peripetija da brze bolje odustanu, sto rece onaj iz vica: i ja sam .ebac pa ne hodam ovako ...
    poz
    Here and There

  6. #56
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by crnogorac_fr View Post
    pa to i mene nervira, zasto potreba za ekponiranjem, nadam se samo da si shvatila sustinu mojih postova, a to je da im se dozvoli ali samo sa sto vise peripetija da brze bolje odustanu, sto rece onaj iz vica: I ja sam .ebac pa ne hodam ovako ...
    Poz
    of kors.

  7. #57
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Zasto je homofobija neproporcionalno vise rasirena medju momcima nego medju djevojkama u CG, u slobodnom prevodu zasto se momci toliko mnogo boje za svoje pedu?

  8. #58
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Zasto je homofobija neproporcionalno vise rasirena medju momcima nego medju djevojkama u CG, u slobodnom prevodu zasto se momci toliko mnogo boje za svoje pedu?
    Ovaaaj...ja sam josh uvjek djevojka... Ali nisam homofobICHNA... samo ne volim ljude koji svoj zivot stavljaju na tacnu...bilo ono homo ili hetero... a poshto se ovdje govori o homosexualcima..onda ne volim kad to ONi rade...
    O ovo shto si ti kazao...Pa nekako mi je to...i logichno...posebno za one koji su aktivniiiiiiiii heterosexualci Ili grijeshim???

  9. #59
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Ovaaaj...ja sam josh uvjek djevojka... Ali nisam homofobICHNA... samo ne volim ljude koji svoj zivot stavljaju na tacnu...bilo ono homo ili hetero... a poshto se ovdje govori o homosexualcima..onda ne volim kad to ONi rade...
    O ovo shto si ti kazao...Pa nekako mi je to...i logichno...posebno za one koji su aktivniiiiiiiii heterosexualci Ili grijeshim???
    Ja ne vidim zasto je logicno . Ili ovi momci ovdje misle da je svaki bomba pa da ce gej odma portcat na njega, ka'da i oni ne biraju. A sto je vise gej momaka, vise slobodnih zena, to je neka logika

  10. #60
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A ono jes', mislim ovo za racio izmedju gejeva i slobodnih djevojaka... Ali, shto znam ...i ja da sam momEk...hetero, of kors, of kors ( xaxaxax), isto bi bEgala...

  11. #61
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    У суштини кад видим аргументе ових којих су против не бринем се за геј популацију, и мислим да ће се убрзо (ах убрзо) ријешити многа питања која се тичи геј популације па самим тим и усвајање дјеце.
    Пеко замисли само (све је сад хипотетички постављено) какву си услугу учинио неком дјетету у бијелој које никад неће бити усвојено. Мислим да би ти се оно требало захвалит јер си га заштитио од ненормалног одрастања у заједници са геј родитељима (који ће га вјероватно и сексуално злостављат - јер то је оно што они раде) и остаће сигуран у дому сасвим заштићен од ненормалних услова одрастања.
    Молио бих да се тема закључа прије него што почне она грдна расправа.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  12. #62
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Zasto je homofobija neproporcionalno vise rasirena medju momcima nego medju djevojkama u CG, u slobodnom prevodu zasto se momci toliko mnogo boje za svoje pedu?
    Jer mnogo bilduju. Choche.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Молио бих да се тема закључа прије него што почне она грдна расправа.
    svaki put nepotrebna prdnjava oko jedne te iste teme..daj sjasite vise sa pe*erima i pe*erskim temama..dajte nesto veselije sta vam je u ludu glavu ?!?!

  14. #64
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sramotno o cemu ljudi polemishu... svidja mi se sto svi mi imamo jako blistavu buducnost pred nama, pa eto, da i *****ima ucinimo zivot boljim. ovaj thread, kao i svaki prije ovog vezan za price o gej populaciji, je samo jedan od dokaza sto cemo dovijeka biti gladni i zeljni boljeg zivota.
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  15. #65
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    treba li da se pokomatimo sad?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  16. #66
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zašto treba da postoje gej brakovi na državnom nivou najbolje se vidi iz sledećeg primera (kakvih je pretposavljam mnogo) Dva muškarca živela su zajedno preko 2 decenije. Zajedničkim parama kupovali su frižider, tv, kompjutere, tepihe, ceo nameštaj. Formalni vlasnik stana je umro. Njegovog partnera izbacili su iz te kuće (u koju je ulagao isto kao i vlasnik) kao poslednjeg kera. Stan je nasledio zet preminulog, koji stan najmanje zaslužuje. Nije posećivao ženinog brata godinama, a posle smrti žene rekao je deci da ne treba da posećuju nastranog ujku. Uz pomoć homofobnih sudija (koje će ako su homofobi uvek stati kontra od gej strane) stan je dobio zet, a uvek će i dobiti neki zet- Čak i pisani dokument može da se ospori od strane familije. To je na žalost realnost svih gejeva, koji žive zajedno u zemljama u kojima ne postoje brakovi. Smrću jednog, drugi postaje beskućnik bez ičega. Testamenti kod homofobnih sudija ne pomažu.

  17. #67
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Sveto, bravo majstore, dobices Nobelovu nagradu za mir!
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  18. #68
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by misllish View Post
    A zašto treba da postoje gej brakovi na državnom nivou najbolje se vidi iz sledećeg primera (kakvih je pretposavljam mnogo) Dva muškarca živela su zajedno preko 2 decenije. Zajedničkim parama kupovali su frižider, tv, kompjutere, tepihe, ceo nameštaj. Formalni vlasnik stana je umro. Njegovog partnera izbacili su iz te kuće (u koju je ulagao isto kao i vlasnik) kao poslednjeg kera. Stan je nasledio zet preminulog, koji stan najmanje zaslužuje. Nije posećivao ženinog brata godinama, a posle smrti žene rekao je deci da ne treba da posećuju nastranog ujku. Uz pomoć homofobnih sudija (koje će ako su homofobi uvek stati kontra od gej strane) stan je dobio zet, a uvek će i dobiti neki zet- Čak i pisani dokument može da se ospori od strane familije. To je na žalost realnost svih gejeva, koji žive zajedno u zemljama u kojima ne postoje brakovi. Smrću jednog, drugi postaje beskućnik bez ičega. Testamenti kod homofobnih sudija ne pomažu.
    da, baš i uvoz automobila bez plaćanja carine im treba omogućiti....
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  19. #69
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo nek si ti zdravo nisam te nista pitao mislis li ti da si ispala kao nesto pametna i smijesna sa tim glupim i jadnim komentarom? greote... :fight:
    Last edited by misllish; 20-06-11 at 21:14.

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    znači, koliko shvatam, dijete u domu, ostavljeno od heteroseksualnih roditelja je bolje ostavit tu đe je (to opravdavaju ovi 'normalni'), no da bude usvojeno od homoseksualaca koji zaista žele da mu omoguće lijep život....jer smatrate da to nije prirodno -normalno
    a da ja vas pitam: je li život bilo kojeg đeteta u domu human?
    što se mene tiče i tih divnih malih bića -blagoslova:
    SVAKA, ali SVAKA varijanta je bolja od doma za napuštenu đecu!
    Sell the Vatican, Feed the World!

  21. #71
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaci tema se zove Treba li u CG dozvolit homoseksualne brakove? a pitanje je treba li homoseksualcima dozvolit usvajanje? hhahaha uospte ni ne kapiram zasto je ova tema otvorena svake nedelje po jedna nova gay ljudi u crnu goru nemaju ni neka osnovna prava a ne da usvajaju djecu ne kapirma cemu sad ovo,ocigledno ljudi puni predrasuda i mrznje moraju svaki dan da pozele sve najgore gay ljudima prosto ne znam kako nekoga nije sramota da klikne na NE pa ljudi imate li vi svoj zivot?pa dokle vise, imate li bar malo onoga ljudskog u sebi?
    Last edited by misllish; 20-06-11 at 20:57.

  22. #72
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    samo uzimajte sto vise tecnosti,pocele su vrucine!
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  23. #73
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Ако дозволимо организацијма које руше породицу као институцију да триумфују, бојим се да ће исте уништити људско друштво јер је породица основна јединица грађе друштва.Геј лоби је само једна од тих организација.Зато сам ПРОТИВ.

    Имам само једно питање за људе који би тукли болесне људе на геј паради: Што мудачи не пребијете локалног дилера дроге, или упаднете у неки од кафића који се баве насилном проституцијом и пребијете газду и обезбеђење, или поломите новоукрадени мерцедес локалног политичара, јер су по мени њихова дејства далеко опаснија од дејства геј лобија?
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  24. #74
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    uopste ti nije fora sto pises cirilicom!
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  25. #75
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Ако дозволимо организацијма које руше породицу као институцију да триумфују, бојим се да ће исте уништити људско друштво јер је породица основна јединица грађе друштва.Геј лоби је само једна од тих организација.Зато сам ПРОТИВ.
    Ovo si dobro reka: "јер је породица основна јединица грађе друштва"

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. treba mi za n95
    By Masinac081 in forum Nokia
    Replies: 10
    Last Post: 09-03-10, 07:48
  2. "Crkva" na Rumiju: Treba li da se skine ili treba da ostane?
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 05-08-05, 21:19
  3. Treba mi...
    By J.Vilkoks in forum Muzika
    Replies: 0
    Last Post: 23-11-04, 11:14
  4. Treba mi...
    By Stetni in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 4
    Last Post: 24-06-04, 21:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •